Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: "Prywatny folwark Marka Karwana" - co o tym sądzicie?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Prywatny folwark Marka Karwana" - co o tym sądzicie?

    Ostatnio Mirek Kowalik powiedział o APATORZE, że jest to "prywatny folwark prezesa Karwana".

    Może i jest, ale przecież KArwan, jako 47. najbogatszy Polak wkłada w ten klub mnóstwo pieniędzy i może oczekiwać takich a nie innych decyzji wewnątrzklubowych. Nie wydaje mi się, by mieszał do tego stopnia, że to ON zepsuł awans do peirwszej czwórki, a i takie głosy się przewijały.

    Pamiętajcie, ze gdyby nie Karwan, nie byłoby DMP. Nie byłoby w składzie Bajerskiego, Rickardssona (były zapewne Peter Karlsson, albo inny Stefan Andersson), Sawiny.

    Gdyby nie Karwan Apator mógłby skończyć tak jak GKM Grudziądz.

    pozdrawiam, zapraszam do dyskusji



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Nie wiem jak to jest, ale kurde co sie dzieje ze czliowiek nie interesujacy sie zuzlem staje suie prezesem klubu żużlowego? Moim zdaniem przesadził z zawieszeniem Mirka Kowalika, ja bym za to dzialanie na szkode klubu jakim bylo krytykowanie Ząbika, ja bym nie dał mu wiecej jak upomnienia.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    oczywiscie gdyby nie karwan nie byloby mistrzostwa w zeszlym roku.
    jednak w tym roku trasfery nie byly najlepsze.od poczatku wiedzialem zen sawina bedzie cienki a robert nie raz to potwierdzil :(.rickardsson dopiero sie obudzil jak zostal wygwizdany w meczu z czestochowa choc tez przegral glupio 1 bieg.poznije juz jezdzil prawie bez zarzutow.

    mam nadzieje ze i jan zabik i mirek kowalik zostana w klubie.sam uwazam ze w sumie jedne z nich moglby odejsc ...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Muppetem... gdyby nie Pan Marek Karwan nie byłoby w Toruniu tego co mieliśmy po 11 latach przerwy, Mistrzostwa Polski!!! Po jego zdobyciu, niestety zostało popełnionych zbyt wiele błędów, sprowokowanych m.in.KSMem.

    Zawieszenie Mirka, no cóż stało się, czy była to decyzja samego Marka Karwana? Tego nie wie nikt poza Prezesem.

    Mam tylko nadzieję, że klub wytszyma finansowo starty w dolnej czwórce i za rok znów będziemy emocjonować się walką o medale z naszym Apatorem w roli głównej!!!

    Pozdrawiam cały smutny żużlowy Toruń;)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Karwan rzeczywiście może miał niewielkie pojęcie o żużlu, ale to dzięki niemu Apator zdobył DMP, toruński żużel na pewno dużo mu zawdzięcza. Odnośnie zawieszenie Kowalika to było już przegięcie, tym bardziej że Kowalik próbował wcześniej zwrócić uwagę kierownictwa klubu co do sposobu nominowania zawodników na meczu, lecz był zbywany. Więc dziwią mnie trochę oskarżenia Karwana że Kowalik publicznie zaczął o tym mówić, był on niejako zmuszony do wyciągnięcia tej sprawy na światło dzienne. Ale ogólnie rzecz biorąc prezesurę Karwana odbieram bardzo pozytywnie. Nie jest to człowiek który rzuca kasą na lewo i prawo. Myśli przyszłościowo i to jest najważniejsze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •