Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: Apator w drugiej czwórce!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Apator w drugiej czwórce!

    Niestety mecz z Unią będzie o nic i tak zostajemy w drugiej czwórce ale na tym sezonie chyba świat się nie kończy znowu będziemy jeździli do Piły Gdańska i Gorzowa zamiast Wrocławia,Bydgoszczy i Częstochowa a także Leszna.

    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Prawda... Apator jedzie do Leszna po pietruszke. Prawda jest taka, że Apator trafił na troche pechowy układ meczów. gdyby na początku Piłe miał siebie, a teraz na wyjeździ to kto wie czy apator nie mialby 2 pkt wiecej. Gdyby mecz w Gdańsku miał wcześniej gdy gdansk jest kasy troche nie dostal na henke tez moglby wygrac. Ale to tylko gdybanie i nie da sie tu ukryć że niektórzy zawodnicy i działacze klubu nas (kibiców) zawiedli... W Gdańsku Tony Rickardsson ale myślę że o nie przez niego nie jesteśmy w grnej czwórce. Każdy może mieć słabszy dzień i wtedy ten dzień był. Niestety nieco gorzej w tym sezonie prezentuje się Robert Sawina, jeździ trochę w kratke, np słaby występ w gdansku i bydgoszczy i w toruniu w meczu z piłą. A dobry we wrocławiu. Oczekiwaliśmy więcej od Roberta, tego minimu 8-9 pkt na mecz. Jeśli chodzio działaczy to ta kontorwersyjna sytuacja z zawieszeniem Mirka Kowalika. Został zaiweszony za działalność na szkodę klubu, ta dzialalnosc na szkode czyli krytykowanie trenera. Ale kto wie czy w niektorych meczach gdyby jechal kowalik to apator by ich nie wygral. W gdansku przegralismy 4 pkt. we wroclawiu 5 pkt, w czestochowie 6, naprawde nie wiele brakowalo.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    :)Gratulacje:)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Vojtas nie rozumiem czego tu gratulować, ja bym raczej współczuł na twoim miejscu bo nie uważam że 5 miejsce w sezonie to radość po tym jak zdobyliśmy mistrza polski. Radość by była z medalu.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Gratulacje Wojtasa sa ironiczne.
    A tak powaznie to ja współczuję Apatorowi. Byliście, jesteście i myślę, ze nadal będziecie super drużyną. Wierzę w Was chłopaki! Kibicą toruńskim ówię: Głowa do góry! Co się stało to się nieodstanie. Takie jest okrutne to zycie. Ale fajne, poniewaz dostarcza dużo emocji. Największym błędem jakiego się boje, ze teraz popełnicie, to wasze braki na stadionie. Musicie nadal chodzić na mecze, pieniędzy nigdy za wiele. nawet jesli je macie.
    Pozdrowionka!
    Pozdrawiam też naszych chłopaków z Leszna i kibiców z Gorzowa. Tez jesteście super! Trzymajcie sie :)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to było wiadomo
    5 wyrównanych drużyn z mniej więcej równymi szansami

    JEDNA Z NICH --------->OUT!!!

    trudno Apator
    Żal kibiców z Apatora jest wielki ale gdyby na to miejsce weszła Bydgoszcz,Cz-wa,Leszno lub Wrocław tam również by było to uważane sa porache!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apator przed sezonem poprostu sie oslabil "wymieniajac" Jonssona na Sawine
    Mysle ze z Jonssonem na wyjazdach i Kowalikiem u siebie Anioly bylyby w pierwszej4

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystarczylo wygrac w Gdańsku i u siebie z Bydgoszczą. Nic specjalnego. Do tego mielismy pecha jesli chodzi o mecz w Pile, bowiem chyba nikt nie trafił na taki skłąd Polonii jak my. Ale cóż, taki jest sport

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem zalamana i nie mamjuz nic wiecej do powiedzenia....................................... ................................................




    zabik powienien podac sie do dymisji - to by bylo najmadrzejsze rozwiazanie z jego strony.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - MOJ ZESPOL BEZ MEDALU??? TO CHYBA WYPADEK PRZY '' PRACY'' W PNASTEPNYM SEZONIE BEDZIE LEPIEJ- GLOWA DO GORY!!!
    ALE I TAK JESTEM ROZGORYCZONA!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Apator w drugiej czwórce - mówi się trudno i żyję sie dalej. Mam nadzieję że z tego powodu nie będzie zbyt dużego zamieszania w klubie jeśli chodzi o sprawy finansowe. Analizując wyniki toruńskiej drużyny można powiedzieć że ona prezentowała się dobrze. Tylko w jednym meczu nie zdobyła 40 pkt. ( 38 w Bydgoszczy). Apator oprócz spotkań Bydgoszczą ma dodatni bilans dwumeczu z pozostałaymi drużynami. A to o czymś świadczy. Na koniec chciałbym poruszyć sprawę Ząbika. Wiele mu się dostało w ostatnich tygodniach. Nie chcę do końca go bronić ale zwrócić uwagę na sytuację w jakiej został postawiony. Żaden trener ekstraligowy nie ma takiego problemu ze składem jaki ma Ząbik. Myślę że gdyby trenerem był Koselski, Cieślak czy Chomski pewnie też by się pojawiały zarzuty i pretensje. Tym bardziej jak drużyna nie wygrywa, w takim wypadku najczęściej kozłem ofiarnym jest trener. Być może Ząbik powinień zając się tylko szkoleniem młodzieży, na pewno wkłada on w to dużo serca. Jeszcze innym powodem dla którego zostawił był Ząbika w klubie, to nie ma co tu ukrywać jest jego syn Karol który najprawdopodobniej w październiku będzie przystępował do egzaminu na licencję. Jest to wielki talent, a jak Ząbik odejdzie to zabierze go ze sobą, szkoda by było.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trudno...

    Ci co się jeszcze łudzili zostali sprowadzeni na ziemie Ja tez sie do nich zaliczalem ;)... Mam nadzieje ze z tej porażki, bo tak można nazwać miejsce Apatora w drugiej czwórwce zostana wyciagniete wnioski i druzyna zostanie troszke przebudowana. Moje propozycje: Zwolnic trenera Zabika (ew. niech pracuje tylko z mlodzieza), a I trenerem zespolu moglby byc chocby Wojciech Zabialowicz. Chyba nalezaloby rozstac sie z Sawiną i ... Rickardssonem. Swietnym posunieciem bylby powrot Sullivana i Jonssona. Nie wiem jakby wygladala sprawa z KSM-em, ale w obwodzie bylby Kosciecha (jego wczorajsza jazda w Toruniu bardzo mi sie podobala) z niska srednia punktowa- bo malo startuje i coraz lepszy Chrzanowski. Zostalby Kowalik, Bajerski i Jagus i ekipa bylaby na medal... jaki ?? rosztrzygnie sie to na torze.
    Zwroccie uwage na toz, ze Apator zawsze po zdobyciu mistrza Polski w kolejnym sezonie zawsze zawodzil i byl w dole tabeli... a wiec tradycji stalo sie zadosc

    Vojtas, SR, Sulli- MUSICIE wygrać LIGE !!!! Zycze Wam MISTRZOSTWA POLSKI !!!!
    ps. ale Ryan i tak do nas wroci ;)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja życzę mistrzostwa Włókniarzowi- go go power Rangers ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    No to jest dlamnie największe niespodianka sezonu , z tych 5 druzyn które miały awansowac do 1 czwórki raczej stawiałym na odpadnięcie Atlasu Wrocław a tu prosze taka niespodzianka , zeby nie powiedziec sensacja. Myśle ze najwiekszym błędem torunian było postawienie na tylko jednego obcokrajowca który miał tez słabsze dni co spowodowało ze Mistrz Polski bedzie walczył o utrzmanie w Ekstralidze.
    Tylko Falubaz!

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    w zeszlym roku dzieki nowemu sponsorowi ktory zakupil - sawine bajerskieo rickardssona zdobylismy dmp.jednak w tym roku byly problemy z ksm i nie moglismy jezdzic w takim samym skladzie :(.wahania naszych zawodnikow byly bardzo duzo.chyba tylko toek bajerski mial dosyc rowna forme choc tez zaliczyl jakas wpadke .to sam tony rickardsson .aq reszta - kowalik jagus sawina chrzanowski jezdzili bardzo roznie np. 3,0,1,2,0.kowalik sawina i jagus zdobywali zawsze mniej wiecej 7 lub 8 punktow.bylo to za malo !!! :(
    jednak w tym roku trasfery nie byly najlepsze.od poczatku wiedzialem zen sawina bedzie cienki a robert nie raz to potwierdzil .rickardsson dopiero sie obudzil jak zostal wygwizdany w meczu z czestochowa choc tez przegral glupio 1 bieg.poznije juz jezdzil prawie bez zarzutow. chrzanowski jezdil na poczatku strasznie a teraz zaczyna zdobywac duzo cennych punktow :/

    mam nadzieje ze i jan zabik i mirek kowalik zostana w klubie.sam uwazam ze w sumie jedne z nich moglby odejsc ...

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja to się mówi: "RAZ NA WOZIE, RAZ PO WOZEM". Ja z porażki Apatora (bo tak trzeba to nazwać) wielkiej tragedii robić nie będę. Do miejsca w górnej czwórce do wczorajszego wieczora walczyły trzy bardzo silne i wyrównane zespoły. Lepsi od toruńczyków okazali się leszczynianie i wrocławianie, bo zaliczyli mniej wpadek. Dopatrując się przyczyn tego niepowodzenia, trudno nie zauważyć:
    1. Fatalna na początku sezonu (poza pierwszym meczem) dyspozycja Chrzanowskiego i jego zmiennika/zmienników;
    2. Przedziwne wpadki Rickardssona w meczu z Wybrzeżem i Polonią Bydgoszcz;
    3. Konflikt na linii Ząbik - Kowalik i nie wystawianie tego drugiego do składu;
    4. Niepoprawna atmosfera w zespole;
    5. Ruchy personalne przed sezonem, wynikające z KSM-u.
    6. Ślepia wiara trenera w Przemka Kłosa, a tym samym brak w składzie punktującego juniora do czasu, kiedy trener dał szansę bardziej perspektywicznemu młodemu Jagusiowi i Miedzińskiemu. To niestety nastąpiło zbyt późno.

    Apator będzie musiał walczyć w dolnej czwórce, co będzie też negatywnie rzutowało na KSM zawodników. Jak się pomylę to przepraszam, ale z pewnego źródła dowiedziałem się, że na KSM składają się też punkty zdobyte w dwóch pierwszych meczach po rundzie zasadniczej. Jeżeli to prawda, to dobrze by było, aby Apator na początek spotkał się w Piłą u siebie i z Gdańskiem na wyjeździe. Zarówno Piła pokazała, że potrafi skutecznie jeździć w Toruniu i Gdańsk, który u siebie już raz pokonał Apatora. Tak więc w tych dwóch meczach zawodnicy Apatora nie powiększyliby sobie drastycznie korzystnego KSM-u. Bardzo żałuję, że nie dane nam już będzie rywalizować o medale z Wrocławiem, Częstochową, Lesznem i przede wszystkim Bydgoszczą, ale też jestem przekonany, że walka w dolnej czwórce nudna nie będzie. Emocje co prawda nie takie jak na derby, ale jeszcze wiele ciekawego będzie się działo - to pewne. Polonii Bydgoszcz, Włókniarzowi, Atlasowi i Unii gratuluję zasłużonego awansu.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    No i stalo sie.Apator walczy do konca sezonu o pietruszke.Mowi sie trudno ,sami sobie na to zapracowali.
    Ciekaw jestem jak po sezonie rozlicza Zabika.Moze wcale nie beda rozliczac tylko cala wine zwala na ...Kowalika?

    Ryan torun
    Mysle ze z wszelkimi zmianami w skladzie lepiej wstrzymac sie do momentu gdy beda znane zasady ligi na sezon 2003.
    Sawiny bym nie skreslal. Zauwaz ze Tomek Bajerski po powrocie z Gorzowa poprzedni sezon tez mial nie specjalny a teraz zamiata az milo patrzec.
    Co do Rickiego to zgadzam sie z toba ze powinno sie go wymienic ale tylko na Sullivana.Inni zawodnicy nawet ci z pierwszej polki gwarantuja podobna jazde jak Szwed i wymiana raczej nie mialaby sensu.Mam nadzieje ze w Toruniu zostanie M.Kowalik.Jakos nie moge go sobie wyobrazic z innym plastronem na piersi.
    pozdrawiam
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kara za zawieszenie kowalika

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż raz jest lepiej raz gorzej... ale mowiłem Bfm'owi ze raczej nie obronicie tytułu.(z całym szacunkiem dla Torunia!!!)
    Mam jednak nadzieje ze w przyszłym roku się wzmocnicie porządnie i pokazecie na co was stac!!. Powodzenia

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ,ze oprocz wysmienitej jazdy Gniezna i Lublina Wasze miejsce w tabeli mozna okreslic jako najwieksza niespodzianke w tym sezonie.
    Nie potrafie zrozumiec jak mozna z takim skladem i z taka klubowa kasa tak slabo jezdzic - ale przeciez o przyczynach juz nie raz pisalismy a sa dwie Zabik i Sawina
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znow wyszlo ze w sporcie dzieja sie rozne rzeczy ! Ale coz niektore kluby bo zdobyciu mistrza Polski na 2 sezon jezdzily jak nowicjusze nie sugeruje ze tak smigal klub z Torunia ale spodziewałem sie troche wiecej - wyzsze miejsce w tabeli

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Ale i tak nie zrobicie takiego numeru jak my:):):)
    1996 - DMP
    1997 - spadek do 2 ligi

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    torun to takie nazwiska lecz nie pojechaly ricardsony i inne gady tak jak powinny i dobrze tam ich miejsce w dolnej czesci tabeli brawo!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gregwts, Toruń to przede wszystkim wychowankowie, a jeżeli do tego jeszcze renomowane nazwiska, to chyba najlepiej świadczy o toruńskim klubie. A gadów na twoim miejscu poszukałby w swoim najbliższym otoczniu, bo tam ich pewnie znajdziesz więcej.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Braki p. Ząbika

    Dzięki nim Apator szwenda się po drugiej czwóreczce, zamiast napędzać kasę klubom na derbach w Toruniu i Bydce! On skłocił się z Kowalikiem i postawił na słabego Sawkę. Niech szuka roboty, ten mało wyrafinowany wykonawca poleceń prezesów.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg:
    Chłopie wskaż mi wychowanka w Waszym Kochanym WTSie. Dalej proszę, a bym zapomniał jak tam rozgrywki Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski? Coś WTSik nie błyszczał... cieńko u Was z przyszłością;)


  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    trudno

    i tak apator zawsze bedzie królowal w speedwayu jestesmy lepsi od atlasu czy czestochowy
    atlas nie zaslurzyl na czworke same patalachy apator w toruniu ich rozgromil tak samo by bylo jak nasi by jezdzili na komarach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •