Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kostka Jędrzejaka, potłuczenia Dadosa.

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kostka Jędrzejaka, potłuczenia Dadosa.

    No niestety potwierdziły się informacje kolegów Atlasa i Speedmana(jeśli dostali bany to proszę o zdjęcie im tych ograniczeń) dotyczące Tomasza Jędrzejaka i Roberta Dadosa.
    Jak już pisałem wcześniej byłem na wczorajszym treningu wrocławian ale nie od samego początku i nic nie widziałem ani nic nie słyszałem o wypadku Roberta i Tomka. Wszystko wyglądało normalnie. Zastanawiająca była tylko liczba trenujących zawodników (jak ja byłem było 3) oraz brak karetki, która powinna być obecna na treningu. Ale skąd mogłem wiedzieć nikt nic nie mówił o upadku Dadosa. Zwracam honor koledze Atlasowi.
    To samo tyczy się Tomasza Jędrzejaka. Po podaniu informacji o jego kontuzji przeglądałem strony angielskie i polskie dotyczące ligi angielskiej i w informacjach odnośnie tego meczu nie było podane, że Jędrzejak uległ kontuzji, a tylko, że miał upadek w biegu 11. Wystartował też w swoim następnym biegu i to wszystko. Jednak nawet Anglicy nie wiedzieli, ze Tomek ma kontuzję gdyż ona ujawniła się dopiero po powrocie do polski. Także Speedman miał rację.

    Teraz o zdrowiu poszczególnych zawodników :
    ROBERT DADOS - tylko potłuczenia wiec jego start w niedzielnych zawodach jest pewny.
    Tomasz Jędrzejak - złamana kostka, noga w opatrunku gipsowym. W niedzielę zastąpi go Piotr Baron

    I jeszcze artykuł z Gazety Wyborczej - Wrocław
    ŻUŻEL. Na wczorajszym treningu Atlasu Robert Dados miał groźnie wyglądający wypadek. Na szczęście doznał tylko potłuczeń. W niedzielę zabraknie za to Tomasza Jędrzejaka, który ma złamaną kostkę

    Wczoraj w godzinach popołudniowych żużlowcy Atlasu trenowali na torze Stadionu Olimpijskiego. Treningowe kółka "kręcił" niemal cały krajowy skład - Krzyżaniak, Dados, Baron, Bogińczuk oraz gościnnie Drabik. Nawierzchnia była bardzo zmoczona i dość trudna. Trener Cieślak uważnie przyglądał się jeździe swoich podopiecznych, wreszcie nakazał im wspólne, dwójkowe starty spod taśmy.

    Pierwszą parę utworzyli Krzyżaniak i Dados. W pierwszym kontrolnym biegu z ich udziałem po starcie Dados jechał po zewnętrznej, a "Krzyżak" ściął do krawężnika. Na wyjściu z pierwszego łuku Dadosowi podniosło przednie koło i z dużą szybkością uderzył on plecami w bandę ochronną. Długo nie podnosił się z toru, po czym na noszach trafił do karetki, która odwiozła go do Szpitala Wojskowego. Trening został przerwany.

    - Robert odczuwał ból w plecach, miał też kłopoty z oddychaniem - powiedział kilka minut po tym zdarzeniu trener Atlasu Marek Cieślak.

    Na szczęście wczoraj w późnych godzinach wieczornych Dados po kompleksowych badaniach został zwolniony ze szpitala. - Nie stwierdziłem żadnych obrażeń w układzie kostnym, więc nie było sensu zatrzymywać zawodnika w szpitalu - tłumaczy Jan Chomik, lekarz z Kliniki Chirurgii Urazowej Szpitala Wojskowego.

    Trener Cieślak ma jednak inne, poważniejsze zmartwienie. W czwartek kontuzji nabawił się w meczu ligi angielskiej Tomasz Jędrzejak. Jego Belle Vue Manchester wygrało z Ipswich 52:37, ale on w czwartym swoim starcie upadł na tor i później odczuwał ból kostki. Wczoraj przeszedł konsultacje lekarskie w Szpitalu Wojskowym. - Niestety, żużlowiec ma złamaną kostkę i musieliśmy założyć gips - mówi Jan Chomik.

    Jędrzejaka na pewno zabraknie więc w meczu z Polonią. Zastąpi go Piotr Baron. Przypomnijmy tylko, że skutki urazu kostki odczuwa jeszcze Anglik Scott Nicholls, przewidziany do składu na mecz z Polonią Bydgoszcz. "Scottie" nabawił się go po kolizji z... mechanikiem Tony'ego Rickardssona, testującym w parkingu motocykl. Zdarzenie to miało miejsce trzy tygodnie temu podczas Grand Prix w słoweńskim Krsku. - Tak naprawdę to mnie nie interesuje, ile Nicholls robi punktów w Anglii i Szwecji, ważne będzie, ile zrobi w niedzielę - ucina dyskusję o formie Anglika trener Cieślak.

    Strata "Ogóra", a także niepełna dyspozycja fizyczna Nichollsa stawia Atlas w dość trudnym położeniu. Polonia, o czym wiadomo było już kilka dni temu, awizowała na mecz we Wrocławiu najsilniejszy skład z Anglikiem Markiem Loramem, Gollobami i Protasiewiczem. Atlas, jeśli chce wygrać, musi równo punktować od początku meczu. Bardzo wiele zależeć będzie od liderów - Krzyżaniaka (bardzo solidnie prezentował się na wczorajszym treningu) i Hancocka, który jest ostatnio w wyśmienitej dyspozycji. Mecz od początku będzie ciężki.


    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W imieniu adminow forum chcialem przeprosic za zamkniecie tematow i zapraszam ponownie do dyskusji.

    Zostaly takze zdjete bany dla Atlasa i Speedmana

    W iminiu Darknessa przepraszam za cale zamieszanie.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    racja
    kibice Belle Vue poinformowali mnie że Jędrzejak ma potłuczoną noge!Zwracam honor!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje ze koledzy zostali w odpowiedni sposob przeproszeni, bo takie pochopne zakladanie banow, BEZ SPRAWDZENIA INFORMACJI, na tak powaznym forum nie powinno sie zdarzac i nie swiadczy najlepiej ,a wrecz swiadczy FATALNIE o adminach
    I love this game

  5. Powrót do góry    #5
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Duzman

    oczywiscie! Maile z przeprosinami wyslalem.

    Niemniej jednak wczoraj do godzin nocnych nie bylo potwierdzenia tej informacji ( tak przez jakiekolwiek media, jak i zwlaszcza przez samych zainteresowanych ), tak wiec zobowiazani bylismy zdementowac ta informacje ( a banów nie zdarzylem nawet zalozyc )...

    Z tego co zauwazylem - to ta sama osoba co cytowala wypowiedz Rufina z forum w Wyborczej napisala ten artykul o kontuzjach, wiec sadze, iz info na forum bylo podsawa do zainteresowania sie ta informacja i sprawdzenia jej...

    A mi pozostaje raz jeszcze oficjalnie przeprosic...


    ps. w przyszlosci - w ciagu nie potwierdzenia sie informacji w ciagu 12 godzin beda takze one przez nas dementowane
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jeszcze kawałemk z Gazety Wrocławskiej :
    Dla Atlasa najważniejszy jest teraz niedzielny mecz z Polonią. Jeśli wrocławianie pokonają ekipę braci Gollobów, zapewnią sobie udział w górnej czwórce walczącej o medale. Cieszy, że znów zobaczymy w barwach WTS-u Scotta Nichollsa. W czwartek Anglik zdobył tylko 6 pkt.+1 (2,1,2,1) dla Ipswich, które przegrało u siebie z Belle Vue 37:52, ale on już wcześniej coś udowodnił, pokonując przed tygodniem - i to trzykrotnie - Lee Richardsona na jego torze. Poza tym przedwczoraj Nicholls jeździł na rezerwowym sprzęcie, bo najlepsze motocykle były już w drodze do Pragi. W tym samym meczu, w którym Nicholls uzbierał 6 oczek, najskuteczniejszym zawodnikiem Ipswich był... Krzysztof Słaboń, zdobywca 9 pkt.+1 (3,1,2,2,1). W barwach Belle Vue wystartował z kolei Tomasz Jędrzejak. Nie dość, że pojechał słabo - 3 (2,1,0,u,0), to doznał jeszcze kontuzji nogi. - Tomek ma spuchniętą kostkę, ale w niedzielę powinien pojechać. Ja też mam spuchniętą kostkę, a właśnie jadę rowerem i nie pękam - wyjaśnił nam wczoraj trener Marek Cieślak. Jeśli Tomek miałby jednak... pęknąć, wówczas zastąpi go Piotr Baron.
    Przepraszam Speedmana i Atlasa za bezpodstawne oskarżenie o kłamstwo i rozpuszczanie plotek, ale zrozumcie, że jestem uczulony na tego typu sensacyjne wypowiedzi, informacje na dzień przed meczem. Już były podobne przypadki także każdą taką sensację trzeba sprawdzić i potwierdzić. Próbowałem to wczoraj zrobić lecz nigdzie czegoś takiego się nie doszukałem. Dopiero dzisiaj znalazłem potwierdzenia. Dla mnie morał z tego taki, że trzeba być odrobinkę bardziej ufnym (ale też nie do końca), bo nie zawsze tego typu informacje są tylko i wyłącznie plotkami.
    Pozdrawiam - yabkoo
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Darkness

    tym razem obeszlo sie bez ofiar ;] jak mniemam ale niepokojace jest ze wystarczyl jeden podejrzliwy tekst aby wszyscy nagle wpadli w panike i zaczeli mowic o banach [vide watek o kosie jedrzejaka]
    jedna zalet tego forum jest to ze mozna blyskawicznie dostac konkretna informacje i sadze nawet ze warto podjac ryzyko przeczytania wiadomosci falszywej
    co do wyciagania konsekwencji w ciagu 12 godzin ... wczoraj mniej wiecej w godzine po ukazaniu sie tekstu o kontuzji ogora o tym zdarzeniu wiedzial zarzad i zawodnicy WTS, byc moze i o wiele wczesniej ale do 12 godzin to sie ma nijak, a chodzi mi o to ze nikt u zrodla [w WTS] nie sprawdzil
    pozdrawiam zyczac nam wszystkim najlepszego forum w polsce ;]
    I love this game

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •