Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 51

Wątek: Start Puls Gniezno w E-lidze

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Start Puls Gniezno w E-lidze

    Mozliwe jest, ze Start Gniezno zagosci w roku 2003 w E-lidze. Jako poznaniak i czesty gosc na stadionie gnieznieskim, trzymam kciuki za Start, ale nie chcialbym, zeby ten temat stal sie pretekstem do wzajemnych obelg (ZKZ-Rybnik, Rybnik-Gniezno, Gniezno-ZKZ itd.)Mam tez nadzieje, ze admini nie zdejma tego tematu, kwalifikujac go, jako temat science fiction.
    Moim zdaniem Start ma wielkie szanse na awans (o wszystkim zadecyduje play off),do E-ligi. Mam kilka pytan do kibicow Startu. Obecnie mieszkam w Niemczech i nie mam na co dzien kontaktu z polska liga. Od mniej wiecej 2 miesiecy slysze o kopotach finansowych tv-Puls. Na razie jestem szczesliwy, ze moge ogladac retransmisje z zuzla, w tv Puls, ale boje sie , co sie stanie ze Startem, kiedy skoncza sie pieniadze z TV-Puls?
    Ale nie tylko pieniadze budza moje zainteresowanie.
    Start zbudowal na ten sezon wspanila ekipe :
    1. K. Cegielski - jeden z najlepszych (moim zdaniem) zawodnikow w Polsce
    2. Duet braci Jablonskich. Starszy scigal sie juz w E-lidze, z powodzeniem, a mlodszy radzi sobie, ze "daj boze zdrowie".
    3. Lukaszewaki, jak ma sprzet, to jest liderem
    4. Hucko, znowu odnajduje sie w zespole.
    5. Obcokrajowcy! I tu jest pytanie. "Kasper". to "legeda" speedway'a w Gnieznie, ale niesprosta E-lidze. A i Handberg, to nie zawodnik najwyzszych lotow.
    Kogo widzielibyscie w skladzie Startu na E-lige?
    Moze Crump, zawiedziony platnosciami w Pile, a na dodatek kolega z teamu Cegielskiego?
    Przy okazji, uwaga na Cegielskiego, podobno ma na niego ochote Pergo?!
    Piszcie, jak widzicie Start Puls (mam nadzieje, ze nadal Puls-Start,w E-lidze 2003).
    Pozdrawiam przede wszystkim kibicow : Startu, ZKZ Z. Gora i RKM Rybnik !
    Do zobaczenia na meczu Start-ZKZ !


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z tym Pulsem chyba nie jest tak źle , bowiem pieniążki zawodnicy mają wypłacane regularnie bez jakichkolwiek opóźnień.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Potrzebne Wzmocnienia

    Fakt jest faktem, że pomiędzy ekstraligą, a ligą pierwszą jest niebywała przepaść. Czy według Ciebie 5-6 w ligowym meczu to występ udany ??? Nie wydaje mi się. Jabłońskiemu dużo brakuje do tego, żeby z powodzeniem startować w ekstralidze. W zeszłym roku mieliśmy napływ tych zawodników do klubów ekstraligowych: Bardecki, Jabłoński, Kuciapa, Dados niezbyt dobrze prezentowali się w swoich drużynach.

    Patrząc na Start Gniezno można powiedzieć, że zdecydowanym liderem będzie Krzysiek Cegielski. Reszta zawodników nie ma pojęcia co to jest jazda w ekstralidze. Hućko i Łukaszewski zawsze byli solidnymi pierwszoligowcami, ale czy stać ich na to, żeby podobnie punktować w ekstralidze??? Ja im daje conajwyżej po 5-8 ptk w meczu. Jabłoński wie już co to znaczy najwyższa i myślę, że więcej błędów z przeszłości nie popełni. Mimo to nie można w nim upatrywać drugiego po Cegle krajowego lidera zespołu. To za duży ciężar dla tego zawodnika.

    Z seniorów zostaje nam jeszcze Bartłomiej Bardecki, który według mnie jest pomijany w tej drużynie. Jest to jeden z większych talentów jakich dorobiliśmy się w Polsce na przełomie lat. Niestety jak większość naszych tzw. talentów i ten został zmarnowany. Bartka trzeba poprowadzić za rączke, tak samo jak zrobiono to we Wrocławiu z Krzyśkiem Słaboniem. Jest on stosunkowo młodym zawodnikiem i może jeszcze uda się go "odkurzyć". To wszystko jednak w rękach działaczy ze Startu.

    Juniorzy ??? Mirek jest dobry, ale w ekstralidze będzie sobie poczynał mniej więcej tak jak Robacki w zeszłym roku.

    Do zaistnienia w ekstralidze potrzebny jest jeszcze drugi dobry senior i nowi stanieri. Przypuszczalnie mogą to być Jason Crump i młodszy z braci Drymlów, a senior ??? Kto wam odda dobrego seniora ??? :) Może Ułamek, który prawdopodobnie po raz kolejny zmieni pracodawce.

    No zobaczymy. Najpierw szanowni Gnieźnianie trza awansować. Później będziemy myśleć :).

    Ja osobiście uważam, że Start Gniezno to bardzo perspektywistyczna drużyna i w przyszłości niektórzy wasi zawodnicy mogą stanowić trzon polskiej drużyny narodowej.

    pozdrawiam serdecznie z Bydgoszczy

    wasz kochany

    poTfoor :)

    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Był założony taki temat: KTO AWANSUJE DO E-LIGI. Odkurzyłem go i tam się wpisujcie,a nie tylko temat START.Za chwilę ktoś z Rybnika założy temat,że RKM awansuje do E-ligi,a potem z ZKŻ,że to oni awansują i będzie jeszcze większy bajzel niż jest.Chyba wystarczy jeden temat dla tych trzech drużyn,a nie skakanie po trzech tematach .Pozdrofka.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Sponsora Startu czyli TV PULS to nie dali oni żadnej kasy tylko cazs antenowy do wykorzystania na reklamę. Tzn jeżeli Start znajdzie chetnych na reklamowanie się w TV PULS to wszystkie pieniądze z tej transakcji idą do klubu.
    Co do składu na extra. Najpierw trzeba awansować, potem trzeba wiezieć czy bedzie KSM czy nie, potem zbadać jakie ma sie możliwości finansowe, a dopiero potem można zastanawiać się nad składem. A że do awansu jeszcze daleka droga więc nie ma sensu gdybać!!!!!!!!!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze nic za wszelka cene - lepiej byc o rok dluzej w 1 lidze niz zaciagac dlugi bo extraklasa to juz wieksze koszty.
    Co do skladu to po pierwsze porzadny obcokrajowiec (Crump, Sulivan, Loram, Adams), Cegla, Jablonscy, Lukaszewski?. NO i jakies wzmocnienia moze ktos z mlodziezy z Pily (Hampel?), drugi obcokrajowiec (A.Jonsson, S. Nichols).
    Ale najwazniejsze dla dzialaczy to to aby mierzyli zamiary na sily aby w polowie sezonu nie skonczyly sie fundusze na starty w lidze.
    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pisze ten post tylko dlatego, że sam niepodniecam się jaki to ZKŻ ma skład super.
    A teraz moje zdanie:
    1. Cegielski zgadzam się ztobą jeden z najlepszych Polskich zawodników.
    2. Teraz byłem w szkou jak to przeczytałem!! KIEDY Jabłoński ścigał się z powedzeniem w Extralidze???!!! Przecież to był jeden z najgorszych zawodników Extraligi, jakby był taki super to dalej by tam jeździł. M. Jabłoński junior, którego nadal nieuważam za jakiegoś super zawodnika, ale widać duże postępy w porównaniu z początkiem sezonu.
    3. Łukaszewski troche mnie zadziwia ten zawodnik, jest dobrym jeźdźcem. Hućko to już inna bajka, dlamnie nic specjalnego.
    4. obcokrajowcy chłopie troche obiektywizmu prosze!!!! Ty mówisz, że oni mogą się nienadawać na Extralige, przecież oni się na 1 lige nienadają!!
    A żeby zaraz ktoś mnie niezbluzgał napisze jeszcze ocene zawodników ZKŻ
    1. Huszcza niejest moim GURU tak jak niektórych i tak szczerze mówiąc to się zbytnio na extralige nienadaje, jest poprostu średnim zawodnikiem (dużo pkt. robi na kujawie smoterze, stojanie czy kłopocie)
    2. Kuciapa widać, że ten zawodnik głubi się na torach extraligi, ale w 1 lidze jest jednym z najlepszych krajowych jeźdźców.
    3. Stojan i Kłopot małe postępy widać, ale jak przyjdzie im się ścigać z lepszym rywalem to robią ok. 4-5pkt.
    4. Kujawa niewypał, chłopak powinien skończyć kariere bo i tak raczej sobie niepojeździ jak będzie seniorem.
    5. Kurman jeźeli ten chłopak utrzyma forme, którą miał w Extralidze i w ostatnich kilku turniejach to śmiało można powiedzieć, żę to jeden z najlepszych juniorów w Polsce.
    6. Obcokrajowcy, którzy spokojnie mogli by jeździć w Extralidze, jeżeli KSM by pozwolił to para Hamill-Pedersen jest jedną z lepszych w Polsce.
    ps. to moja własna ocena więc mam nadzieje, że zaraz mnie na widłach niewyniesiecie z forum:)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    AJ wabrdzo bym tego chcial abyscie awansowali ! Macie bardzo duze szanse. Wasz sklad to proawie cale Gorzow :-)
    lateog tam bardzo Was lubie !
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Jabłoński z powodzenien ścigał się w E-lidze? -PARODIA- burussia

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tym jablonski to przesadziles.....
    bylem w hamburgu i tam byl puls ale ze w dortmundzie tez?
    caly reich objeli?
    co do upadku to nigdy sie nie zdarzylo zeby rzecz ktora choc troche smierdzi klerykami upadla!!!!!!!!!!!!!!
    wiec sie nie martw
    a co do crumpa to o tym mowili juz w tym roku jak cegla przyszedl
    ale na razie to marzenia...
    co do wypowiedzi billego to nawet sie zdziwilem ze skrytykowal zawodnikow swej druzyny!
    jest chociaz jeden inteligentny kibic zkz-tu
    pozdrufka

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    520
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykro mi ale nie podniecaj się tak Cegłą bo nie wiadomo jeszcze do końca gdzie będzie jeździł w przyszłym sezonie

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    27-12-2001
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż, żeby cokolwiek wnieść do tej jałowej dyskusji dorzucę kilka faktów na temat występów Krzyśka w Elidze. I tak (kolejno: rok, srednia biegowa, ksm):
    1996-1,49-5,96
    1997-0,923-3,692
    1998-1,855-7,42
    1999-1,795-7,18 (pierwszy sezon jako senior)
    2001-danych nie mam, ale wszyscy wiedzą. Słabo, z tym, że pół sezonu z kontuzją.
    Żródło: oficjalna strona Krzyśka.
    I co Wy na to? Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    No i znowu kibice z Gniezna pokazują swój fantastyczny "obiektywizm" . Postanowiłem porównac zaowdników klubu zielonogórskiego i gnieznienskiego i oto co wyszło -
    SENIORZY-
    ZKZ
    Huszcza , Kuciapa , Stojanowski , Kłopot
    START
    Cegielski , Lukaszewski , Hucko , K.Jabłoński
    Podsumowanie.
    Pary Huszcza- Kuciapa i Cegielski-Łukaszewski są równorządnimi parami a więc remis , natomiast para Hucko-Jabłoński jest lepsza od Stojanowski-Kłopot
    A więc w seniorach 2-1 Dla Startu

    Juniorzy-
    ZKZ
    Kurmański , Kujawa , Smoter , Zarówny , Grabowski
    START
    M.Jabłoński , Pawlikowski , Linette , Związko
    Podsumowanie-
    Tutaj mysle ze nie ma potrzeby rozpisywac bo odrazu widac ze juniorzy zielonogórskiego ZKZ sa lepsi. A więc 2-0 dla ZKZ
    I łacznie mamy wynik 2-3 dla ZKZ

    Obcokrajowcy-
    ZKZ
    Hamill , Pedersen , Svab
    START
    Kasper , Handberg , Laukunnen
    Podsumowanie-
    I tutaj zdecydowanie trójka stranieri ZKZ jest lepsza od trzech zagranicznych zawodników Startu , znów 2-0 dla ZKZ i łacznie 2-5 dla ZKZ
    I co powiecie na to ??? Mozecie sie oczywiście niezgadzac , mi to wisi to jest moja opinia i napewno ktos sie z nia zgodzi , a jak sie cos niepodoba to prosze napiszcie własna. Czekam z ciekawościa.
    Pozdrawiam
    Tylko Falubaz!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i tu mnie zadziwiles koles!!!!!!!!!!!!!
    bo skrzypczak jezdzi w lodzi poza tym zadne tam kurmany czy niby mistrz swiata nie dadza rady mirkowi na jego torze
    poza tym porownaj sobie seniorow jak punktowali w meczach i ktory z trojki lukasz,cegla,jabko zaawalili mecz!
    a kuciapa?

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No oczywiscie licze na awans czerwono-czarnych.
    Co do poszczegolnych zawodnikow:

    Cegla-jeden z najlepszych zuzlowcow w Polsce
    Lukaszewski-zadziwia mnie facet uwazam ze w ekstralidze mogly zdobywac po 7-9 pkt a u siebie nawet moze wiecej
    Hucko-dobry na pierwsza lige i to i tak nie zawsze
    Bardecki-nie wiem co jest z nim pamietam jak kilka lat temu startowal w Gnieznie to byl przeciez super zawsze kolo 10 wykrecil a teraz ....szkoda gadac
    Jablonski senior-na pewno stac go na udane stary w ekstralidze.Juz tam z powodzeniem startowal i moze byc jeszce lepiej.

    Jablonski junior-mlody zawodnik bardzo obiecujacy junio byc moze ma nawet wiekszy potencjal od brata
    Linette i Kwapich-konieczne uzupelnienie druzyny i ...tyle

    Kasper-zawsze w Gnieznie bedzie mile wspominany juz nie tak dobry ale coz lata leca.Po sezonie konczy kariere
    Handberg-nie nadaje sie nawet na 1 lige no moze na slabsze zespoly co najwyzej
    Laukanen-najlepszy z naszych stranieri gwarantuje jak narazie 7-9 pkt ale za malo na ekstralige.

    Co do ponsora TV Puls - slyszalem ze nie wywiazuja sie narazie z umowy i nie przelali dl klubu obiecanych pieniedzy.Na szczescie jest pan A.J.Grajewski i wszystko to sie jakos do kupy trzyma z pomoca mniejszych gnieznienskich i nie tylko firm i zakladow.


    Co do wzmocnien po ewentualnym awansie to uwazam ze powinnismy przede wszystki zatrzymac :Cegle,braci Jablonskich,Jarka no i moze Hucke(ale moze nie pojedzic ze wzgledu na KSM).Z nowych zawodnikow na pewno 2 obcokrajowcow hmmm moze Crump dolaczy by do Cegly i jako uzupelnienie widzialbym Nichollsa.Juz u nas jezdzil calkiem niezle.Potrzebny bylby takze jeszcze jeden senior.I tu jest ciezka sprawa.Moze ktos z klubow ktorym sie teraz nie wiedzie w ekstralidze:Swist,Hampel,Dobrucki.Maja do Gniezna stosunkowo nie daleko tylk ze nie sa to zawodnicy ktorzy w kazdym meczu gwarantowaliby spora liczbe punktow.Tak jak inny zawodnik ktorego bym tu widzial Slawek Drabik.Tak wiec tu bedzie ciezka sprawa bo na zawodnikow typu np:Pepe ktory moglby gwarantowac minimu 10 pkt chyba nie ma co liczyc.

    Poki co jednak trzeba gwarantowac a potem bedziemy sie martwic.

    pozdrawiam i zapraszam w niedziele zapowiada sie niezly mecz i super oprawa.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Kibol - pogadamy w niedzielę - obyś sie srogo nie zawiódł. Widzę totalną różnicę między kibicami z Gniezna i z Rybnika. Rybnik - pełna kultura, Gniezno - zadufani w sobie nienawidzący innych. Coś mi się widzi że nie warto siadać w niedzielę w sektorze dla przyjezdnych. A parenascie lat temu byłem w Gnieźnie na meczu z Zielonką, siedziałem w sektorze przyjezdnych i pełna kooltura (mimo iż dostali baty że hoho). Historia lubi się powtarzać :PP

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może ktoś z administratorów zamknie ten temat bo widzę, że zmierza on w złym kierunku i po raz kolejny kibice zaczynają sie kłocić i opowiadac różne dziwne rzeczy na temat swoich klubów i zawodników!!!!!!!!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BWZ NERWÓW

    Spokojnie nie potrzebnie sie kłócimy, przeciez i tak to wszystko roztrzygnie sie na torze.
    W sektorze z kibicami Startu mozecie spokojnie siadac, tylko nie siadajcie z FAN CLUBEM DEBILI na meczu z RKM-em tylko FAN CLUB ZACHOWYWAŁ SIE JAK BANDA IDIOTÓW
    TAK WIEDZ SPOKO
    Mysle ze to bedzie prawdziwe widowisko a wygra lepszy

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fan_falubaz ale zes mnie rozbawil 5-2 dla ZKZ haha nawet jak tak jest to co z tego.To tylko teoria.Jakby teoria zawsze szla w parze z praktyka to nie bylo by sensu rozgrywac meczy bo wynik z gory bylby znany.Popatrz sobie na mecz Start-RKM-------juniorzy lepsi w RKM(teoretycznie)obcokrajowcy tez(teoria)seniorzy no tutaj ze wskazaniem na SKS.Jakby tak policzyc wychodzi 5-2 dla RKM.a wynik jaki byl 50-40 dla Startu jakby ktos nie pamietal.W RKM-ie dobrze pojechali tylko obcokrajowcy tak wiec nie zdziwcie sie jak z ZKZ bedzie tak samo.

    I nie obrazac mi tu kibicow SKS.Teraz to wy jakis kumpli szukacie w RKM-ie.Smieszne.Nie wiem moze sie cykacie przyjechac i obejrzec te baty jakie dostaniecie i juz zaczynacie jakies glupie teksty walic na temat naszych kibicow.Dla waszych informacji to kibicoe w Gnieznie sa ok za wyjatkiem kilku idiotow z Fan - clubu.Niestety akurat to ci idiocie zadza tym fan clubem to tez ciezko ich uciszyc.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wieże w zwycięstwo STARTU przecież należy im sie to powinni wygrać 50-40:):)
    Byłbym z tego bardzo zadowolony,nawet wam nie pomoze Hamil który zdobędzie góra 11p. ale to i tak zamało na super jeźdzca Cegłe:) który pokaże na co go stać
    __________________________________________________ __________
    GG:2495929

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a czy cegła nie ma jezdzic w nastepnym sezonie w zielonej? co cos chyba takiego slyszalem. a ze jego zalozenia mowia o e-lidze, to logicznym jest, ze jednak zielonka awansuje. no, ale pozyjemy - zobaczymy.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Są pieniądze.
    2.Są zawodnicy.
    3.będe mógł obejrzeć mecze Włókniarza w tv!

    JESTEM ZA!
    PULS W E-LIDZE!

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Puls pada ???

    Dzisiaj w wiadomosciach był krótki reportaż o mediach. A szczególną uwage poświcono telewizji PULS.
    Wszystko wskazuje na to ze są to ostatnie miesiace tej telewizji. Potrzebne jest 50 mln. $ !!!!!
    A tych pieniedzy nikt nie da.
    Głowni sponsorzy Pulsa sie wycofali.
    Prokom sie wycofał poniewaz nie chce jz tracic pieniędzy.
    Orlen próbuje jak najszybciej odejsc. Chce przy tym poniesc jak najmniejsze koszty. Wiec nie zadobrze jest z waszym sponsorem!!!!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moim zdaniem jest to temat z tego rodzaju dla ktorych nie warto poswiecac czasu.Najpierw awansujcie, a sam zaloze temat o tej tresci .hehehe
    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Postanowiłem odświeżyć ten temat bo już widzę, że się tworzą nowe.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    KANIA
    I dobrze, że są nowe, bo ja jak ten czytam to dochodze do wniosku, że ludzie tu czasami wypisywali takie wypociny, że szkoda na to patrzeć
    WALDZIOR
    najlepiej kogoś zmieszać z błotem i opuścić temat???
    jakoś nigdy nie byłem zadufany
    Fan_Falubaz
    jakoś te kalkulacje do mnie nie przemawiają (a po co komu 4 juniorów w składzie???)

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy sie tak podniecacie tym startem najpierw niech pyrusy wygraja lige to pogadamy ale przed Kaczmarkami jeszcze dluga droga do sukcesu a co do Jablonskiego kozaczka to wcale takim nie jest bo gosc za czesto jest wykluczany wiec nie zabardzo smiga

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale bzdury...a może trochę faktów o sponsorze?

    Po co zakładać tak bezsensowny temat na półmetku rozgrywek?
    Jeszcze dużo jazdy , i co najmniej dwie porażki Startu z ZKZtem.
    Swoja drogą cieszę się ,że katolicko-biznesowe przedsięwzięcie typu TV PULS juz ma sie ku końcowi (lecz nie cieszę się ze złej sytuacji w klubie gdyby co!!!!!!).Stacja powoli bankrutuje ,w najlepszych czasch miała 2,5%oglądalności .Teraz nie osiąga nawet 1%.Chyba oliwa sprawiedliwa , po co takie coś na rynku , kolejna katolicka hybryda na rynku , wyciąganie kasy od państwowych firm takich jak:Polska Miedż, PZU , TPsa.Do tego załatwiacze prywatni. Dwaj spośród udziałowców już chcą wycofać swoje udziały (Prokom i PZU ), czekaja na decyzję sądu .Inwestora strategicznego TVPULS nie znajdzie, ponieważ reprezentuje katolicką( z punktu widzenia rynkowego zupełnie nieatrakcjyjną ) opcje programową , co czyni potencjalnego inwestora ograniczonym w kreowaniu swojej polityki rozwoju stacji .
    Programy "Gumitycy" oraz Manna i Materny ,które napędzały stacje, nie ukazują się od dawna ,ponieważ stacji skończyły się środki na produkcje tychże programów .Autorzy tychże programów oddali sprawy do sądu w celu wyegzekwowania należnych środków.Puls również zlikwidował dział redakcyjny wiadomości , z powodu braku pieniędzy i redukcji kosztów.
    Ogólnie stacja chyli sie ku upadkowi i powiększa z każdym dniem dług . Dzis autorzy i założyciele i ich protegowani(krzaklewski , walendziak) tej stacji nie rządzą , ich koncepcja telewizji z perspektywy czasu upadła przed czym ostrzegali analitycy rynku mediów. Przeciwko niektórym członkom , założycielom , prokuratura wszczeła śledztwa o nierozliczenie środków .
    Tak żałośnie wygląda koniec kolejnego wyciągania pieniędzy z państwowej kasy pod zankiem krzyża i chrześciajńskiej wiary.Kolejni ludzie szkalują i wykorzystuja wiarę do swoich celów. .Jak zwykle politycy funduja nam piękny pasztet a sport ucierpi na tym na pewno , szczególnie Gniezno .Pieniądze wpompowane w kieszenie panów zakładających tę prawicową firmę były MOJE. Tak ,tak , moje czyli podatnika .

    Wiadomości za "Polityką"

    Dlatego apeluje jeszcze raz nie cieszmy sie jeszcze .Za wcześnie .Sytuacja klubu może byc jak najbardziej inna od jej sponsora .Czego życzę gnieżnianiom .

    Proszę o nieustosunkowywanie się do mojej odpowiedzi Tramwajarza. Z góry serdecznie dziękuję!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    FALUBAZZINI -KRETYNI

    Ty to ale jestes łeb,daj sobie spokój z telewizja PULS bo widze ze zyc bez niej nie mozesz,non stop tylko nawiazujesz do bankructwa tej stacji.No i co z tego ze zbakrutuja a Start nadal bedzie walczył z powodzeniem o awans który naj prawdopodobnie uzyska.I nie rób z siebie pajaca mówiac ze przegramy z wami dwa mecze bo w to to ja nie wierze,nie zapomni ze w rundzie zasadniczej to my bylismy blissi zwyciestwa u was niz wy w Gnieznie
    Tak wiedz wyluzój troche i odpusc sobie stacje Puls i ksiezy z nia zwiazanych.

    POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH KIBICÓW ZUZLA W ZIELONEJ GÓRZE RYBNIKU I OCZYWISCIE GNIEZNIE

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini
    Ty się chyba tej Telewizji boisz???
    A żużla w TV PULS nie oglądałeś, bo nie po myśli Ci są akcjonariusze ... mylę się???
    Chłopie ... daj spokój i cieszmy się, że jakaś TV pokazuje żużel i relacje z GP w otwartym kanale.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życze wam awansu do e-ligi. Pozdrowienia dla kibiców Startu Gniezno.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziadeks dzięki.

    Kluczem do sukcecu jest skład Gnieżnian:
    Wszystko u sibie i Rzeszów: para Laukannen-Kasper
    Wyjazd Rybnik i Zielona: para Laukannen- Hućko...i

    ...w ekstraklasie zmiana będzie Gorzów spadnie Gniezno wejdzie.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będę się ustosunkowywał do wypowiedzi Falubazzinika
    bo ten czerwony szowinista(sam to przyznał) ma jakąś manię na punkcie kościoła i prawicy, przedstawia tu jakieś
    bzdury z "Polityki" i liczy na to, że ujdzie mu to na sucho.
    A ja swoją drogą chciałbym przedstawić bilans zarządzania
    ZKŻ-tu przez zielonogórskie SLD, przypominam w rolach
    głównych: prezes-Bartkowiak, stary ormowiec, członek SLD i fundacji antyalkoholowej "Bezpieczne miasto" serwujący w najlepsze z pomocą swojego syna piwo na stadionie (jeśli ktoś nie wieży mogę przytoczyć tekst z lubuskiej), Andrzej
    Huszcza jak sam przyznaje polityka go nie interesuje
    członek radny SLD, Prezydent Listowski oczywiście SLD,
    odgórnie sterujący klubem za pomocą Bartkowiaka. A jaki
    jest bilans pomocy głównych sponsorów (Beram,Polmos), to chyba każdy kibic wie, wystarczy przeanalizować lata 1995-2001-sukcesów drużynowych żadnych z tego dwa razy spadek
    do niższej ligi, a ten ostatni był naprawdę wyjątkowo
    frajerski. Druga sprawa: kontakty na linii zarząd SLD-wski
    kibice, zawodnicy, trenerzy. O tym że Czernicki czy Jąder
    zostali potraktowani jak szmaty chyba nie muszę przypominać, Protasiewicz wiadomo, Walasek wiadomo, ciekaw
    jestem kto następny Kujawa pewnie. A kibice? wiadomo
    żadnej poważnej imprezy ale za to ZLM!, tak więc na dzień
    dzisiejszy to PULS START GNIEZNO jest moim faworytem
    do awansu bo jak narazie ZKŻ to tylko klub partyjno-amatorski, który nawet nie potrafi kałuży przed wejściem
    na stadion usunąć.

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  34. Powrót do góry    #34
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to ty, Tramwajarz, masz bzika na punkcie SLD. Juz wole czerwonych niz czarnych, chociaz oni wszyscy maja dobrze za uszami. Bez Bartkowiaka ten klub juz dawno by sromotnie szczezl. Nie wiem natomiast czego chcesz od Polmosu. To nie ich wina ze ZKZ tulal sie po wszystkich ligach tylko przepisow (KSM), tragicznych wypadkow (Pawla, Zarzecki), pojscia Blazejczaka i Molki za kratki, dlugow po Morawskim. Skoro jestes taki prokoscielny, to bys przynajmniej wiedzial, ze wierzyc pisze sie przez RZ. Ale widac, ze taki z ciebie pokazowy katolik. Tata powiedzial przy stole, ze czerwoni be i ty zaraz paplesz farmazony. Dzieki czerwonym, to stadion jeszcze sie nie rozpadl, bo w przeciwnym wypadku w miescie powstawalyby tylko kolejne dziwolagi architektury zwane szumnie kosciolami. Co do sprzedazy piwa, to jestem za. Wszystkie te ustawy antyalkoholowe przyjete przez bande dewotow nic nie daja bo narod jak chlal tak chleje. Wiec lepiej niech chleje polskie piwo i wodke niz dziadostwo zwozone z Czech.

    Im dluzej siedze na tym forum, tym bardziej lubie opinie Falubazziniego.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TYLKO START

    NIE ROZUMIEM LUDZI Z ZIELONEJ !!!.
    PRZECIEŻ NAJ NAJ KLUBEM JEST START

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdy Start utrzyma swoją pozycję przed ostatnim spotkaniem 29 września z Zieloną to napewno odwiedzę ten temat i wtedy będę juz wiedział dużo czy Gniezno awansuje czy nie. A jak narazie to mam taką nadzieję. Ale kibice Zielonej i Rybnika napewno liczą na swoich. I tak powinno być.

    Pozdrawiam wszystkich

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ACHA ZAPOMNIAŁEM POZDROWIĆ BULLETA I ASZOTKA Z ZIELNEJ. ONI SĄ SPOKOOO !!!.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Vaterlanda:

    "Bez Bartkowiaka ten klub juz dawno by sromotnie szczezl":P

    Możesz mi wytłumaczyć o co Ci chodziło w tym zdaniu?
    I przetłumacz na język polski ostatni wyraz bo mam wrażenie,
    że dyskutuję z "marcowym docentem".
    A swoją drogą to musisz być nauczycielem polskiego z ZNP
    bo wychwyciłeś mój błąd, i bądź pewien, że nie jestem
    żadnym katofilem ale nie pozwolę aby takie czerwnone
    psy szydziły sobie z innych ludzi tylko dlatego, że ich
    nie lubią. A jeśli chodzi o dobrych którzy mają serce
    (portfel) po lewej stronie to stadion jest w fatalnym stanie, wystarczy spojrzeć na kasy i mur otaczający
    stadion to nawet więźniowie na Łużyckiej mają lepszy:P
    Czy to tak wiele potrzeba żeby zasypać kałużę piaskiem?
    A jeśli chodzi o dziwolągi to jesteś najwyraźniej za głupi
    żeby docenić ich wartość, a jeśli chodzi o piwo to Bartkowiak musi być niezłym sukinsynem żeby być za a nawet
    przeciw.

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Po co zakładać tak bezsensowny temat na półmetku rozgrywek?
    Jeszcze dużo jazdy , i co najmniej dwie porażki Startu z ZKZtem.
    Falubazzini - Widze ze przewidujesz nawet wiecej niz 2 porazki...ciekawe, ja wiem tylko o dwoch meczach w playoff'ach...chyba ze sie na tym nie znam:P
    a co do porazek...pozyjemy zobaczymy - ciezko bylo, ciezko bedzie a i tak Gniezno do e-ligi wejdzie:P
    hyhy rymlo mi sie;)
    pozdr
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  40. Powrót do góry    #40
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. oczywiscie "sczezl". Jesli dalej nie wiesz co ten wyraz oznacza, to ja ci nie bede tlumaczyl, wez byle slownik o ile wiesz co oznacza slowo "slownik"

    2. To uklady Bartkowiaka zapewniaja jako takie finanse klubu.

    3. Gdybys mial mozg to bys go uzyl i zagladnal w moj profil, aby przekonac sie z kim masz do czyninia zamiast wymyslac takie pierdy jak ZNP.

    4. Jesli chodzi o dziwolagi to ludzie sa za glupi, zeby zdac sobie sprawe, ze to sa wlasnie dziwolagi.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sorry ale ja tylko przybliżyłem Wam kondycje strategicznego sponsora.

    Otóż wypisywanie przez Tramwajarza ,że czerowni sa żli , bo działaja to zwykła bzdura.Gdyby rządziła jedyna słuszna siła czyli nieuki i złodzieje z prawicy nie mielibyśmy żadnego sportu w ZG. Stan muru wokół stadionowego jest naprawde mało ważny. Na naszym stadionie spędzamy z 3 godziny raz na dwa tygodnie średnio , dodatkowo partząc na tor a nie w mur.Skro jestes takim znawcom T. to widzę od razu ,że nie byłeś na innych stadionach , skoro krytykujesz nasz(wcale nie idealny). A zarzut z kałużami to juz śmiech na sali.
    W tej biedzie , pracując społecznie , Bartkowiak i cały ten śmieszny żebraczy sport jest krytykowany za kałuże i rodowód partyjny . Przypominam ,że ci w/w ludzie obejmują swe stanowiska w sposób demokratyczny , wybierani przez ludzi takich samych jak ty w wyborach samorządowych
    .Dzięki Bogu w tym mieście nie rządzi prawica , wtedy mielibyśmy Dni Mlodych albo Parafiade ale nie Winobranie i żużel co niedziele.To samo ze sportem .Zamiast datków z miejskiej kasy na sport od Listowskiego mielibyśmy dofinansowanie do różnych fundaci kościelnych i innych pomników stawianych wiadomo komu za życia.A tak mamy problem z głowy i przynajmniej pasjonatów sportu a nie dewoto-fanów duchowo-finansowej strawy . To ,że wszyscy politycy są świnie to inna rzecz , jedni większe drudzy mniejsze.
    A tak , Bartkowiak jest jeszcze obrażany , za to że sam odbiera telefony w klubie , chodzi na poczte , zajmuje sie opłatami i bieżącymi wydatkami , rozmowami ze sponsorami , rozmowami wychowawczymi z zawodnikami , udzielaniem wywiadów,przygotowaniem meczy , zapewnieniem ochrony i co tam jeszcze sobie wymyslimy. Tak sie wszyscy garną do pracy w klubie ,że grozi mu zamach przygotowanych przez jego niecierpliwych następców.Znam to z autopsji , w zeszłym sezonie miałem okazje naocznie przkonac się jaki to lekki chleb bycie prezesem , sam pomagałem finansowo jednemu z zawodników , stąd odwiedziłem parokrotnie "siedzibę" klubu.Afera piwna to wymysł ostatniego bojownika z komuną Łukasiewicza , redaktorzyny który jest całkowicie "bezstronny" .
    Przypomne ,że wszystkie sukcesy naszego klubu zostały odniesione za tamtych czasów .Może powinno sie je anulować , bo zdobyte za kopmuny?Niech nasi starzy oddadza swoje tytuły naukowe , bo też skażone systeme?
    Polityka zostawała wtedy za murem stadionowym . Ale wszystko co było wtedy w/g niektórych jest złe .Nasz dzisiejszy sport to potwierdza .Same sukcesy...ale Kusznierewicza albo innych Maurerowych , śmiech na sali .Albo Korzeniowski , sława ogólnoświatowa.Cały świat w liczbie 70 tysięcy na każdym stadionie ogląda piłkę nożną a my sport w/g nowych solidarnoiściowych reguł , czyli kompletne zero i posmiewisko...2 tysiące pijaków na kopanej.W Zielonej 12 tysięcy na żuzlu.To też żle...
    Byłem (sorry ,że się chwale) na Wembley, Stade de France , Olympiastadion , w Australii gdzie widziałem facetów na motorkach z przyczepami nazywanych równiez speedwayem i stałem na łące w lesie gdzie byl tor a bilety kupowało sie u jakiegoś faceta przy stoilku po wejściu na stadion(!) w Szwecji i jakos wszędzie mi sie podobało... w ZGCity też...
    Ogólnie nie chce mi się dyskutować z fanatyzmem. Moim zdniem powinniśmy zapytać o zdanie wszystkie polskie prostytutki w niemieckich burdelach i setki tysięcy ciężko pracujących na czarno Polaków na całym świecie , jak im jest dobrze w wolnym kraju Polska.Na pewno powiedzą ,że przecudownie i że to wszystko wina komuny ,że muszą zasuwać i być popychadłami w 2002 roku .16 lat po upadku komuny.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    Tramwajarz jest cały czas w stalinizmie , to jego ulubiony okres.Żużel wtedy powstawał , a jedno z drugim nie ma nic wspólnego...

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może najpierw Vaterland notabene jakiś nazistowsko-katolicko
    brzmiący nick.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mam nadzieję , że nikogo oraże twierdząc ,że Gniezno przegra z nami dwa razy?

    Poprostu moje prognozy , w Gnieżnie na co innego liczą.Ot zwykła różnica stanowisk .

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A po co notabene ten spór na gnieżnieńskim wątku?

    Sam nie wiem .

    Vaterland , wiem cos o twojej tęskonocie do Vaterland i Vaterstadt. Nasi prawicowi koledzy kibice , nie muszą sie uczyc języków , mieszkaja w wolnym kraju i nie muszą znac forri'n languages bo dyktuja warunki na świecie.Niech inni się uczą masowo polskiego....języka Mesjasza Europy.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vaterland:
    1.Oczywiście najpierw napisałeś szczezl, a potem poprawiłeś
    na sczezl więc nie wiem o co ci chodzi.
    2.Układy są w porządku tylko w Zielonej Górze, w Gnieźnie
    to już przestępstwo (ewidentny lokalny szowinizm),
    dzięki tym "układom" jeździmy w I lidze.
    3.Co to są "pierdy" w słowniku tego nie ma, może
    jakiś neologizm? Już wiem mam do czynienia ze studentem
    filozofii na wydziale marksizmu-leninizmu
    4.Jak wyżej-gra słów i słuszna filozofia

    P.S nie interesuje mnie kim jesteś.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •