Mozliwe jest, ze Start Gniezno zagosci w roku 2003 w E-lidze. Jako poznaniak i czesty gosc na stadionie gnieznieskim, trzymam kciuki za Start, ale nie chcialbym, zeby ten temat stal sie pretekstem do wzajemnych obelg (ZKZ-Rybnik, Rybnik-Gniezno, Gniezno-ZKZ itd.)Mam tez nadzieje, ze admini nie zdejma tego tematu, kwalifikujac go, jako temat science fiction.
Moim zdaniem Start ma wielkie szanse na awans (o wszystkim zadecyduje play off),do E-ligi. Mam kilka pytan do kibicow Startu. Obecnie mieszkam w Niemczech i nie mam na co dzien kontaktu z polska liga. Od mniej wiecej 2 miesiecy slysze o kopotach finansowych tv-Puls. Na razie jestem szczesliwy, ze moge ogladac retransmisje z zuzla, w tv Puls, ale boje sie , co sie stanie ze Startem, kiedy skoncza sie pieniadze z TV-Puls?
Ale nie tylko pieniadze budza moje zainteresowanie.
Start zbudowal na ten sezon wspanila ekipe :
1. K. Cegielski - jeden z najlepszych (moim zdaniem) zawodnikow w Polsce
2. Duet braci Jablonskich. Starszy scigal sie juz w E-lidze, z powodzeniem, a mlodszy radzi sobie, ze "daj boze zdrowie".
3. Lukaszewaki, jak ma sprzet, to jest liderem
4. Hucko, znowu odnajduje sie w zespole.
5. Obcokrajowcy! I tu jest pytanie. "Kasper". to "legeda" speedway'a w Gnieznie, ale niesprosta E-lidze. A i Handberg, to nie zawodnik najwyzszych lotow.
Kogo widzielibyscie w skladzie Startu na E-lige?
Moze Crump, zawiedziony platnosciami w Pile, a na dodatek kolega z teamu Cegielskiego?
Przy okazji, uwaga na Cegielskiego, podobno ma na niego ochote Pergo?!
Piszcie, jak widzicie Start Puls (mam nadzieje, ze nadal Puls-Start,w E-lidze 2003).
Pozdrawiam przede wszystkim kibicow : Startu, ZKZ Z. Gora i RKM Rybnik !
Do zobaczenia na meczu Start-ZKZ !