Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 69 z 69

Wątek: Adams a może Unia?

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam newsa sokolowski sprzedal rusce kielbase z grila na stadionie widzalem a posrednikiem tranzakcji byla pani blad nawet ladna i sie usmiechala

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIe ma sensu dalej rozmawiac na ten temat, Unia napewno nie sprzedala meczu bo nie ma w tym najmiejszego sensu ! A wogle chyba zarzad Uni wkoncu walczy o njwieksze laury to by na pewno nie przepascili swojej szansy !
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    UNIA MECZU NIE SPRZEDAŁA (ANI UNIA JAKO KLUB, ANI ŻADEN Z ZAWODNIKÓW) I KONIEC. ADAMS MIAŁ GORSZY DZIEŃ, A ŻE AKURAT NA WAŻNY MECZ NO TO TRUDNO, NIKT NIE JEST IDEALNY. JEŻELI KTOŚ SUPER JEŹDZI PRZEZ 7 LAT W JEDNYM KLUBIE I RAZ MU NIE WYJDZIE TO NIE POWÓD ABY MÓWIĆ ŻE SPRZEDAŁ MECZ. PROPNUJE KONIEC TEMATU MECZU UNIA-ATLAS. KONIEC, THE END, FIN, KONEC.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak zakonczmy ten temat.
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i koniec !

    jest niekwestionowanym liderem bykow !
    a ten mecz z wts pokazal ze oprocz
    super star jest rowniez zwyklym czlowiekiem
    a nie maszyna !

    leigh - leszno cie kocha i wybacza !

    Tak sobie czytam wypowiedzi związane z tym meczem i już sam do końca nie wiedziałem co o tym myśleć.

    abdulah - szacunek - popieram w 100%
    pozdrawiam




  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wam powiem jedno czemu wy Adamsa przekreslacie odrazu przypomnijcie sobie ile on dobrego dla waszego klubu zrobil jak cenne jego punkty byly w tamtym sezonie o utrzymanie czemu wy go skreslacie i nie dajecie mu szans !!!!! przeciez to czlowiek a nie robot i moze miec slabszy dzien ludzie dajcie spokoj Leigh Adamsowi !!!!!!

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czlowiek nie jest maszyna do zdobywania punktów i kazdemu moze przydarzyc sie slabszy dzien(ja nawet nie pamietam ostatniego slabego wystepu adamsa)

    Od kiedy pojawil sie ten teamt reularnie czytalem wpisy, ale nie zabieralem glosu poniewaz nie chcialem komentowac czegos czego nie widzialem.

    Dwa dni temu obejzalem ten mecz w telewizji i moge podsumowac te zawody i wpisy po nim tylko jednym zdaniem.

    KTo twierdzi ze Adams ten mecz sobie odpuscil byl chyba na innym meczu.

    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do wszystkich forumowiczów z Leszna !!!

    Panowie opanujce swoje emocje związane z meczem z WTS-em.
    Porażka boli ( i to na własnym stadionie ). to nie jest powód by drzeć szaty . Na tym meczu nie kończy się liga. Zapomnieliśmy wszyscy, że Wrocek ma nóż na gardle i spodziewaliśmy się łatwej wygranej. Tym czasem WTS pokazał swój charkter w tym meczu i za to należą się brawa. Co do naszej drużyny mocno bym się zastanawiał nad takimi obelgami o sprzedaży meczu. W poprzednich latach też było podobnie ( słabszy dzień Jankesa i mecz w plecy ). teraz to samo słaby dzień Adamsa i mecz do tyłu. Nie zpominajcie ile przyjemnych chwil dostarcza Adams w Lesznie i na wyjazdach.
    Jest mi wstyd za wszystkich leszczyniaków opluwających swoją drużynę po jednym nieudanym meczu.
    Nie mogę też zapomnieć o sektorze koło tunelu.
    Zachowanie tej niby fantastycznej widowni dał niektórym do myślenia. Jak Unia przegrywała 10 punktami to siedzieli jak przysłowiowe d... . A podczas ostatniego wyscigu dali popis swojej "Kultury" ( zainteresowani wiedzą o co chodzi. Ja nie będę tego pisał bo to był dla mnie szok ). Niestety panowie na tym meczu daliście poprostu ciała !!!
    Na koniec prośba
    - Leszczyńscy forumowicze nie obrażajcie wrocławiaków tylko dlatego, że wygrali mecz w Lesznie. To jest tylko sport.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SZLAKA MA RACJE !!!!!!!!!!

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TAK MA RACJE !
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do tego meczu to trochę winy jest sędziego,wszystkie biegi trzymał kilka sekund, a ostatni puścił bardzo szybko.To jest bardzo zastanawiające.Nie polewano toru przez cały mecz,nie zdarzyło to się na żadnym meczu.Zawodnicy są ok.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    szlaka ?

    co ty piszesz kto drze szaty ?

    a forumowicze siedza kolo zerowki na jedynce !

    tu nie jestes na wyborczym wiecu i nie mowisz
    do tlumu tylko do forumowczow i chyba nie podejrzewasz
    ze ktokolwiek z nas rzuca czymkolwiek i kiedykolwiek
    jak chcesz upominac to na stadion !

    wiecej szczegolow a nie ogolniki "lepperwoskie"
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah
    Nie chce być złośliwy "ogolniki lepperwoskie" to stosuje wasz prezes(patrz w temacie RUFIN -KOMUNIKAT ) :P

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Biedny LEE

    Mam nadzieje,ze wyczerpaly sie checi i mozliwosci atakow leszczynskich kibicow{oczywiscie nie wszystkich} na Lee Adamsa,a swoja droga nie przypominam sobie meczu by tak atakowano slaby wystep np.Grega.Chlop wiele raze przez te wszystkie lata miewal slabsze dni,ale nigdy nikt nie mowil o sprzedaniu meczu.ja sam kilka razy mowilem:oj dales dzis d... Herbi,ale zeby takie pomowienia nie nie wierze,ze to wszystko czytam,biedny Lee,oby juz do konca sezonu robil komplety bo w innym wypadku cienko bedzie z australijczykiem.Adamsowi zycze samych trojek,a co sie tyczy niektorych kibicom mowie:nikt nie jest tak slepy zeby w koncu nie przejrzal na oczy,troszku wyrozumienia nawet dla najlepszych bo czasem nawet szwajcarski zegarek sie psuje.Pozdrawiam i do zobaczenia niebawem.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Adams ty sprzedawczyku :)))))))))) !!!!!!!!!!

    Widze ze unia ma "niezlych" kibicow, 1 slabszy mecz Adamsa na 7 lat (sic!) a tu takie pomowienia, pusty smiech mnie ogarnia, ludzie opanujcie sie !!!!

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Chyba już wszyscy sie zdystansowali do tego meczu. I bardzo dobrze. Mecz był czysty, błedy sędziego nie zaważyły na wyniku, z resztą nie były jednostronne i rażące. WTS mnie zaskoczył, bo myślałem, że się już na ten sezon chłopcy wypalili. Tak myśleli zapewne Uniści i dlatego pewnie niezbyt sie zmobilizowali na ten mecz. WTS to wykorzystał i wszystkich zaskoczył. Gratulacje!
    PS: drodzy Uniści-Apator jest kompletnie wypalony, z niego już nic nie będzie:P

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Dobrze, że wzięło górę zdrowo-rozsądkowe podejście.
    Kiedy nawet bracholek powiedział (niedługo doktor, żeby było śmieszniej) iż Leigh sprzedał to zdębiałem. Przekazał niby opinię paru zawodników z innych klubów na temat tego meczu. Debilizmy i jeszcze raz populistyczne debilizmy.

    W tej aurze nerwicy naszej ligi każda pogaduszka pomiędzy takim przykładowym Adamsem i Hancockiem odebrana będzie jako szmugiel punktów (i tylko w Polsce)

    Wymyśla sie takie populizmy (psychologiczne szufladki), bo łatwo w ten sposób zinterpretować wydarzenia.
    No bo po co wysilać umysł skoro się nie chce, bądź nie potafi, po co analizować
    (wiem że przy okazji obrażam w ten sposób pokaźne grono
    forumowiczów, nie jest to w samej formie mą intencją)).

    Po meczu wiele przeze mnie napotkanych osób tłumaczyło właśnie przegraną.

    Wiem jedno, tylko raz udowodniono przekupstwo (tak to można nazwać) i to akurat żeby było śmieszniej własnie Unii w 84' w Rzeszowie. Słynny przypadek przegranej z Motorem pretendującemu do mistrzostwa
    Apatorowi (chyba w 93') sam się historycznie po latach oczyszcza.

    Ryan_torun dobrze zargumentował i zaakcentował aspekt sportowy. Pomyślcie, przecież w ten sposób wszystkie niepowodzenia można
    wytłumaczyć. To tak jak z Żydo-Masonerią, jak nie wiadomo kto to.... Obecnie takim populizmem jest KSM, poza szkodliwością w I lidze (RKM, ZKŻ),
    zreformowany może być użytecznym (dla swej idei wyrównywamnia szans) Jednak co widzę, chłopaki na karb KSM-u zwalają winę za całe zło jakie ciąży na trudno-reformowalnym żużlu. A niby wystarczy trochę pomyśleć.

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie zastanowcie co wy za bzdury wypisujecie.Z waszych postow wynika ,ze cala druzyna sprzedala mecz - wiec zadam jedno pytanie komu wy kibicujecie ?
    Oczywiscie dla mnie ten wynik rowniez byl nie malym zaskoczeniem ale przypomnijcie sobie jak w zeszlym sezonie wygraliscie ma wyjezdzie w Bydzi dzieki czemu utrzymaliscie sie w lidze.
    Pamietajmy ,ze to jest tylko sport ,w ktorym wszystko jest mozliwe.
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leigh Adams wyjezdzal z Leszna z glebokim zalem ,ze po 7 latach zostal tak haniebnie oskarzony.
    Rozne glupoty mozna wyczytac na tym forum, ale za cytuje tylko ta wypowiedz.

    Nikt Adamsa nie oskarzyl i w cale nie odjezdzal z zalem tylko z wielkim kacem, bo cała noce spedzil w JOKERZE.


    Smiszne sa tez wypowiedzi forumowiczow z innych miast, ze Leszno nie moze sie pogodzic z porazka. Wiekszosc juz to zrobila i zyje mecze z Gdanskiem. Pamietajcie, ze na mecze w Lesznie przchodzi kilkanascie tysiecy ludzi a im wiecej kibicow tym wiecej opini, wiec latwiej z tlumu wychwycic opinie skrajne niz, opinie prawdziwych kibicow.

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego Leszno nie może pogodzić się z porażką? Moim zdaniem to chore ambicje, na które nie ma miejsca w sporcie. Adams też jest człowiekiem, a 7 pkt to nie aż tak tragiczny wynik. Mecz na pewno nie oddany WTS-owi.
    Gratulacje dla Atlasa! Oby tylko w play off nie było niepotrzebnych zgrzytów.

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze wszyscy maja tu wielkie pretensje do Adamsa bo nie wyszedl mu pierwszy mecz od uuuuuuuu naawet nie wiem kiedy. A tu jeden slaby wystep i kibice go jush o sprzedawanie posadzaja. Nio nio niezle. Moglby sobie Liegh poczytac ten topic, pewnie by sie posmial troche. Przegraliscie mecz i tyle. WTS przyjechal i was objechal i tyle. Byli poprostu lepsi. A kibice jush jazda na swoich. Trzeba sie umiec pogodzic z porazka. To sa te wasze chore ambicje. Bo pierwszy raz od niepamietnych czasow macie jedna z najlepszych druzyn w Polsce i jush myslicie ze liga jest wasza. A tu dosc slaby w tym sezonie WYS wam pokazal ile wam jeszcze brakuje do mistrzostwa polski. Posdrowka dla nadgorliwych kibicow z Leszna. Troch pokory by sie przydalo.

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze wszyscy maja tu wielkie pretensje do Adamsa bo nie wyszedl mu pierwszy mecz od uuuuuuuu naawet nie wiem kiedy...
    Nie wiem czy ja czytam inne posty czy moze cos z moimi oczami, prosze mi zacytowac tych WSZYTSKICH , ktorzy pisza, ze Adams sprzedla Unie.

    Nie siejcie paniki tam gdzie jej nie ma.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopuki nie złapano nikogo, nie można też nikogo osądzać.Przegraliśmy po bardzo słabym występie naszych zawodników.Nie spodziewajcie się że po przyjściu dwuch nowych zawodników zdobędzie Unia mistrza.Nie raz Adams uratował nasze D..... a wy go tak oskarżacie-wstyd.

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odpowiedzi

    Lepe ja dalej ciągne swoje ponieważ przemawiają za tym fakty :
    1. Adams 7 pkt , nie mówcie mi że miał słabszy dzień , bo on w słabszy dzień robi 10 pkt .
    2. Tor był nawodniony tylko przed mecze raz , normalnie odbywa to się koło 3 razy
    3. Dlaczego Adams jadą cy w rezerwie taktycznej przyjeżdża za plecami Hancocka , Słabonia , Ułamka , 0 pkt w tym biegu , nie mówie mogł by chociaż wyprzedzić Słabonia zawodnika z KSM 4,83 (Adams 9,75 )
    4. Dlaczego we Wrocławiu był remis , a nagle Unia przegrywa w Lesznie .
    5. Dlaczego Unia potrafiła pokonać Bydgoszcz , a nie umiała tego powtorzyć z Wrocławiem .
    1. Adams byl tego dnia cienki jak sik weza.
    2. Unia tak nawodnila tor przed rozpoczeciem zawodow, ze jego zraszanie nie bylo juz konieczne w czasie spotkania. :)
    3. Patrz odpowiedz na punkt 1.
    4. Wrocław był tego dnia drużyną zdecydowanie lepszą.
    5. Patrz odpowiedz na punkt 4.

    A tak poza tym to w sporcie wszystko jest mozliwe i warto o tym pamietac.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •