Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Stal nie pojedzie do Torunia ?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stal nie pojedzie do Torunia ?

    Stal Gorzów nie ma sprzętu, Robert Flis nie pojechał na ćwierćfinał do Lublina z braku pieniędzy. Sprzętu Gorzowanie nie mają, trener Stali obawia się o jutrzejszy wyjazd żużlowców na mecz do Torunia. Jeśli jutro Stal nie pojawi się w Toruniu to zacznie się wypełniać czarny scenariusz z przed paru miesięcy.

    z www.czarnysportluk.republika..pl :(

    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    06-07-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tak jak i wielu kibcow trzymalismy kciuki za gks ale trzeba pamietac ze sa jeszcze inni i mam nadzieje ze gorzow poradzi sobie chociaz na tyle by do konca sezonu jakos dojechac a w I lidze nie trzeba az tyle kasy :) i to nie chodzi zeby zrobic wam(stali) na zlosc ale zeby bylo wam lzej

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie wiem, czy Slal pojedzie do Torunia, czy tez nie,ale chce przypomniec, ze na poczatku sezonu GKS tez nie powinien wyjezdzac na niektore mecze z powodu braku pieniedzy,sprzetu i kadry zawodniczej, a jednak zachowywal sie po sportowemu i jechal.Wyniki byly bardzo mizerne, ale zachowanie twarzy pozostalo.
    Nie wiem tez jakie sa konsekwencje takiej absencji, czy tylko walkower czyli 90:0, czy tez jakas kara.
    Mam jednak nadzieje, ze Stal pojedzie do Torunia co bedzie oznaczalo, ze jeszcze nie pogodzila sie ze spadkiem do 1 ligi.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Nie wiem tez jakie sa konsekwencje takiej absencji, czy tylko walkower czyli 90:0, czy tez jakas kara.
    Pozdr.- Stewal
    Walkower 40:00 i kara finansowa.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,677
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morciasz chyba 60:00
    :):):):):):)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walkower to 40:0, ale Chomski powiedział że w klubie nie ma nawet opon ! :(
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie ze 40:0, skad wam sie wziely inne liczby ? :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze sytuacja w klubie nie do pozazdroszczenia to tak jak w grudziądzu:(:(:(:(
    __________________________________________________ __________
    GG:2495929

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal napewno przyjedzie do Torunia ponieważ jeżeli nie przyjadą to i tak zapłacą karę finansową.Myślę że Gorzowianie przyjadą do Torunia i życzę im pozyskania pieniędzy.
    APATOR K APATOR S APATOR MISTRZEM POLSKI JEST!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak pojechalismy. Cale szczescie...CHoc pierwszy bieg 5:1 dla Apatora...ale najwazniejsze, ze jedziemy...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam że błędem było przystępowanie stali do rozgrywek.to co pokazują gorzowianie to kpina i zabijanie żużla.wyniki w granicach60-30 to dla przeciwników gorzowian straszna sprawa,kataklizm finansowy a i kibice nie przychodzą na miernotę

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sie nie zgadzam. Najwazniejsze, zeby STal przetrwala. Moze za rok bedzie lepiej. Jakby druzyna nie przystapila do rozgrywek to ciezko byloby o odrodzenie zuzla w Gorzowie. A tak jest przynajmniej nadzieja na lepsze czasy. Klub o takich tradycjach musi sie bronic do ostatniego tchu o zycie. A kpina jest to co wyprawiaja Panowie z GKSŻ...to, ze zuzel jest w tak oplakanym stanie i kluby plajtuja to nie jest tylko ich wina, choc po czesci na pewno, przeciez nie za wszystko odpowiadaja zuzlowe centrale. Jednakze zawsze bede za tym, zeby Stal chocby nawet na miernym poziomie, ale jkezdzila. Przychodzic bede nawet na mecze 2 ligi. Jednak do tego nie dojdzie i szczerze w to wierze. Zreszta kazdy przezywa kiedys ciezkie chwile, to nei znaczy, ze trzeba sie od razu poddawac. Walczyc bedziemy do konca.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    misiek szkoda jednego sezonu.trzeba wszystko zaczynać od nowa a nie walczyć na ruinach.jak stal spadnie a spadnie to kto tu zostanie?ale zapraszam do zielonki u nas na razie spokojnie

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzów to tradycja ! Zwyczajny jak zgadzam się z miśkiem, ważne że wystortawali czy pomyślałeś o kibicach ??
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a nie lepiej budować nowy zespół od tego roku niż spadac cały czas w dół i pogłębiać długi a kibice odchodzą

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zwyczajny,
    to jak ty to rozumiesz, czy Stal nie miala wystartowac do rozgrywek? Lekka przesada!
    Nie wiem jaka jest w Gorzowie relacja Kibice-Klub, ale w Gdansku kibice chyba wysadziliby stadion w powietrze, gdyby GKS nie wystartowal.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GORZÓW 3 MAJ SIE:)))))))))

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak...Jesli mialaby to byc firma, ktora przynosi debet to rozumiem, po prostu zamknac jak najszybciej...Jednak w tej sytuacji jaka mamy, jest to druzyna, ktora rozslawiala Gorzow przez cale dziesieciolecia, dominowala przez cale lata 70-te na polskich torach, wniosla swoj wielki akces do historycznych ksiag, z tego tez powodu trzeba zrobic wszystko, aby Stal mogla dalej dzialac. To wszystko z mojej strony.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zy wy nie zauwazyliscie za przynajmiej z 3 tys. kibicow jest ze stala na dobre i naz zle ??
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •