Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 47

Wątek: Mirek Kowalik ZAWIESZONY!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mirek Kowalik ZAWIESZONY!

    No i stało się, na posiedzeniu Zarządu, władze Apatora postanowiły:

    - zawiesić zawodnika Mirosława Kowalika w występach Polskiej Ligii na dwa mecze (najbliższe mecze na własnym torze - Stal Gorzów, Polonia Piła) za publiczne krytykowanie poczynań trenera oraz zarządu klubu czyli za działanie na szkodę sekcji żużlowej K.S.Apator Toruń.

    - upomnienie dla trenera Jana Ząbika za nie dotrzymanie ustaleń Zarządu klubu (najsłabszy nie jedzie w następnym meczu)

    - Uwaga dla Pana Piotra Nagla za nie dotrzymanie odpowiedniej atmosfery w drużynie DM Polski.

    Info - Radio GRA.






  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja powiem krotko:

    Zabik idz ty do Wandy, moze tam cie beda chcieli.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale jaja,
    to przykre co spotkało Kowalika, w tej chwili jako jedyny kojarzy mi się z Toruniem,a tu zawieszenie.
    Ciekawe w jakim klubie w przyszłym sezonie wystartuje Mirosław Kowalik, bo chyba z Torunia zrezygnuje.

    Co do poczynan trenera to się nie wypowiadam, ale coś tu jest nie tak.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak juz jest :(((((

    Tak juz jest w Polsce ze jeżeli zawodnik publicznie skrytykuje kogos z szefostwa to w jest prawie pewne ze spotka go za to kara. Ale to co zrobili w Toruniu to poprostu jest dowód na to ze zawodnik jest dyskryminowany!!!
    Nie moze powiedziec nic złego ??? A czemu >>????
    Przeciez jest wolnosc słowa. Kazdy moze powiedziec co chce. Wkoncu Kowalik powiedział co mysli. I jak widac raczej sie mu to nie opłaciło.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KOWALIK ZAWIESZONY

    Dziwie Kierownictwu Apatora zespół nie jedzie dobrze to zaczyna sie polowanie na czarownice.Kowalik ma racje .Jeżeli ustala sie pewne zasdy to trzeba ich przestrzegać(najsłabszy nie jedzie).Ząbik tłumaczy że patrzal na przygotowanie toru i jaki zawodnik sie na ten tor nadaje.Ale przed sezonem mówił co innego.Na miejscu Kowalika zlał bym ten klub i poszedł w *****.(tylko kto bedzie go chciał?).Mówi prawde to jest niewygodny.Pozdrowienia dla Mirka

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    nabity w butelke !

    w ostatnim meczu ubieglego sezonu
    no a ten sezon to jest jazda, szkoda mirka.

    zycze tytulu IMP seniorow i zadedykowanie
    go kibicom ktorzy w niego wierza.

    az mi sie wierzyc nie chce ze kowalik
    nie jezdzi !

    a zawieszenie ? dobry sposob aby nie
    tlumaczyc mu dlaczego znowu nie jedzie!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No takie zachowaie jest bynajmniej smieszne. Na miejscu Mirka tez bym wytykal palcami jesli cos nie dobrego dzieje sie w klubie, jego flustracje jest tym wieksza ze nie chca go dopuscic do jezdzeniea a on jest, jak dla mnie, jeszcze jednym z najlepszych polskich zawodnikow. Pan Zabik niech sie daktycznie przeniesie, takie jest moje zdanie

    Pozdrowionka z Cz-wy.
    gg: # 1178855Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    -------------
    Ukryta zawartość - Strona zawodnicza ISQ
    Ukryta zawartość - Strona LPM
    Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zareagował Mirek na tą wiadomość? Otóż w wywiadzie dla radia GRA zarzucił Prezesowi Markowi Karwanowi uprawianie PRYWATY w toruńskim klubie, dodał iż ta decyzja nie jest karą dla niego, ale dla licznej rzeszy kibiców, którzy stoją po stronie MIRKA.

    MIREK JESTEŚMY Z TOBĄ!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Brak mi słów (tych ktorych nie trzeba cenzurowac ;)) żeby napisać to co o tym mysle....
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mirosław Kowalik jest jednym z najsolidniejszych żużlowców w naszej lidze i to nie podlega dyskusji dlatego oświadczenie pana Karwana uważam za śmieszne i argumentuje to tym że w jego wypowiedziach jest żal do trenera i zarządu jednak nie widzę tam krytyki .
    PS Pan Karwan tworzy sztuczny konflikt chyba tylko jemu zależało na zawieszeniu zawodnika o największym starzu w klubie który jako jedyny założył dwukrotnie złoty medal DMP na razie 2-1 dla Mirka (Karwan ma jeden)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar tommy
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mirek trzymaj sie!To,co sie dzieje to zwykle chamstwo.Dobrze,ze chociaz Mirek pojedzie w Stamirze!Proponuje przyjac go tam po krolewsku!
    Wiara kibica-APATOR

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach

    To możliwe chyba tylko w polskim sporcie...

    Mirek ma racje! Ustalają zasady przed sezonem po to aby sie ich trzymać, a nie po to żeby pan Ząbik i tak je zmieniał bo tor może odpowiadać innemu! Dla mnie ty mpokazał że niezbyt słownym człowiekiem. A pan Karwan by sie niebuntował gdyby robił wszystko aby znależć sie w składzie a i tak by go odsuwali bo ktoś jest słabszy ale może akurat teraz by mu wyszła życiówa. Były jasno ustalone zasady a teraz ten wszędzie chyba lubiany żużlowiec niemoże wykonywać obiecanej mu pracy. PARANOJA!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiadomo że prawda w oczy kole!
    Mirek Kowalik już nie mógł wytrzymać tego wszystkiego, w jaki sposób traktuje się w Apatorze (przede wszystkim osoba trenera). Trener mówił, że będzie stosował zasade - najsłabszy w meczu idzie na ławe - ale jak widać w sotsunku do Mirka zachowuje się on niepoważnie. Mirek to bardzo solidny zawodnik, ale jak widać Ząbik ma iinne zdanie.
    A zarząd pownien zawiesić trenera a nie zawodnika!
    Pozdrawiam!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No cóż taka a nie inna decyzja zarządu klubu. Ja akurat sądzę, że i nawet gdyby nie został zawieszony na dwa spotkania ligowe to i tak nie startowałby. Trener Ząbik ma bowiem swoich.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest jakaś paranoja. Najpierw niedawano Mirkowi szansy startów w lidze polskiej. Cały czas jeździ za granicą. Teraz jeszcze zawieszenie. No to jest ładny przykład jak się u nas traktuje zawodników. Jak się jest dobrym ale ma się coś do zarzucenia szefostwu to już jest źle, bo przecież zawodnicy są tylko od jeżdżenia. Bzdura, zawodnik także także ma prawo do własnych osądów, jednak widzimy z czym się to wiąże. Myślę, że najbardziej ikarano tutaj kibiców.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinni tego obszczymura Zabika zawiesic na 2 kolejki.
    Proponuje protest kibicow i na 2 kolejki w ktorych zawieszony jest Kowalik pozostac w domu.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten zarząd to chyba jest ślepy a do tego niekompetentny i chyba za często nieogląda ligowej tabeli w której Apator cieniuje.Czyżby prawda którą powiedział bezpośrednio Kowalik była zbyt brutalna,no ale cóż to nie jest winą zawodnika,a wyłącznie Ząbika,który dzięki koneksją z Karwanem nadal piastuje pozycję która jemu się nienależy.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykre naprawde przykre...

    Rozmawialem z Mirkiem Kowalikiem po 1/4 IMP Polski w Lublinie. Mowil ze liczy sie z tym ze bedzie musial odejsc z klubu, ale swojego stanowiska nie zmieni poniewaz trener lamie zasady ustalone przed sezonem. A szkoda(dla Apatora najbardziej) poniewaz Mirek jest w dobrej formie, sprzet wbrew wypowiedziom trenera jest dobrze przygotowany, co kosztowalo kowalika sporo kasy...


    A co do klubu to mysle ze nie bedzie z tym problemu. Zapewne pol klubow z eligi chcialoby go widziec u siebie.

    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    To jakas paranoja!Proponuje aby kibice na najblizszych zawodach dali do zrozumienia panu Karwanowi ze jak tak dalej bedzie rzadzil to niech lepiej zwija ta swoja kase i wy*******la z Torunia.Moze wziasc ze soba Zabika.

    MIREK TRZYMAJ SIE!!!!
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Współczuje Mirkowi Kowalikowi.....powinien zmienić klub,bo inaczej zniszczą jego kariere....a za młody to on już nie jest.....
    Sawina pojawił się w Apatorze i zaczęło się....to samo robił we Wrocławiu....jak dla mnie dzięki niemu to wszystko... wylizał d Ząbikowi i sponsorom,a Kowalik został odstawiony na bok...takie mam zdanie

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kurcze

    ale bzdura:((
    jest mi przykro Mirek jest fajowy i naprawde sympatyczny.
    Na torze tez jest OK.
    To jest chore, ze jakis Real wrzuca wiekszosc kasy do klubu i w zamian za to jada tylko "jego" jezdxzcy.

    Snyf, snyf;(
    Przynajmniej kibice sa z nim nawet ci z bydgoszczy - czytaj g4ndzia

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mirek kowalik do zielonej góry .super sprawa ale są to chyba tylko marzenia.taki zawodnik napewno znajdzie sobie solidny klub który będzie go traktował poważnie.ten sezon niestety będzie musiał uznać za skończony

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos mi w tej sprawie smierdzi

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kowalik powinien odejsc z Apatora na koncu ubieglego sezonu- po meczu Apator:Atlas. Juz wtedy robili go w h--- !!! Po zakupie Sawiny-nadal to robia... Zal mi tego goscia bo zawsze podobala mi sie jego postawa na torze i poza nim... No ale trudno-kontrakt podpisywal sam i nie przewidzial ze go macierzysty klub wykoluje...!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    abdulah

    w ostatnim meczu ubieglego sezonu
    no a ten sezon to jest jazda, szkoda mirka.

    zycze tytulu IMP seniorow i zadedykowanie
    go kibicom ktorzy w niego wierza.

    az mi sie wierzyc nie chce ze kowalik
    nie jezdzi !

    a zawieszenie ? dobry sposob aby nie
    tlumaczyc mu dlaczego znowu nie jedzie!
    100% racji. A co do występów w sezonie 2003 to zapraszam do Rybnika;) ;)

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem takie problemy zawsze pojawiaja sie gdy w druzynie jest kilku zawodnikow prezentujcych podobny poziom jazdy. Z jednej strony moze wplywac to mobilizujaco na zawodnikow ktorzy musza walczyc o miejsce w druzynie, ale do tego potrzebna jest dobra atmosfera w druzynie. N przykladzie apatora widac ze Zabik ma swoje preferencje co do zawodnikow i dlatego brakuje miejsca w skladzie dla Mirka.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    K...a nieźle się wkurzyłem. Szkoda mi Mirka. Myślę, że kibice powinni pujść dzisiaj na mecz z Pergo oraz na Stamir Cup i uświadomić Panom Karwanowi i Ząbikowi jak wiele Kowalik znaczy dla Torunia.

    Do g4ndzia - nie wydaje mi się żeby Real miał jakiś wpływ na skład drużyny. Na spotkaniu z kibicami w tamtym tygodniu Mirek zapytany o firmę Real powiedział, że Real pomógł mu przed sezonem kupując jeden silnik oraz załatwił dwóch sponsorów.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    K...a nieźle się wkurzyłem. Szkoda mi Mirka. Myślę, że kibice powinni pujść dzisiaj na mecz z Pergo oraz na Stamir Cup i uświadomić Panom Karwanowi i Ząbikowi jak wiele Kowalik znaczy dla Torunia.
    Mirka trudno nie lubic ale tez ma swoje za uszami. Chocby
    slabiutkie w tym sezonie wystepy w Pile i we Wroclawiu.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Morciasz co do słabego meczu Kowalika we Wrocławiu to się z Tobą zgodzę, ale w Pile nie było aż tak źle zdobył 7 pkt. + 1 bonus. W innych meczach Kowalik jechał dobrze. Oczywiście wszyscy mieli słabsze mecze Bajerski zawalił we Wrocławiu i Częstochowie, Sawina w Gdańsku (totalna klapa) i Bydgoszczy. Jaguś też nie zawsze błyszczał. Jednak tylko Mirek dostaje po dupie.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Real

    Firma Real nie odpowiada za to że Mirek nie jezdzi.Ostatnio Mirek w wywiadzie podkreslał że Real wspomaga również jego osobę i nie jest w tym konflikcie stroną.Ale to co zrobil Karwan przechodzi ludzkie pojęcie.Razem z Ząbikiem niech wyp*******ją z Torunia!!!
    GIALLOAZZURROBIANCHO

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda ze taki zasady panuja w Polskim sporcie ze sa rowni i rowniejsi. Kowalik tylko glosno powiedzial ze trener nie postepuje tak jak powinien, ze inna byla umowa przed sezonem. Ale bylbym szczesliwy gdyby Kowalik zdobyl medal IMP,albo chociaz byl najlepszy sposrod zawodnikow apatora...

    Moja rozmowa z Kowalikiem jest TUTAJ
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Można się było tego spodziewać, że Mirek Kowalik przegra z koalicją Ząbik - Karwan. Zoatało tu już napisane, że Mirek jest solidnym żużlowcem, że jest w formie, więc nie ma sensu się powtarzać. Jedno dla mnie jest pewne: ZĄBIK USUWAJĄC MIRKA ZE SKŁADU, ROBIŁ TO NIE W DLA DOBRA DRUŻYNY, A KIEROWAŁ SIĘ WŁASNYM INTERESEM. Ząbik jest trenerem wybitnie nieudolnym i tu nie tylko o nie wystawianie Mirka do składu chodzi, ale o Kłosa, w którego Ząbik przez ponad pół sezonu wierzył jak w Boga, o niezrozumiałe zagrywki taktyczne, czego szczytem było zdarzenie w Gdańsku. Ten człowiek jest odpowiedzialny za słabe występy Apatora w tym sezonie. Jestem przekonany, że jak dojdzie dziś do meczu z Pergo, w co głęboko wierzę, kibice wyraźnie dadzą odczuć i Mirkowi i Ząbikowi. Pierwszy otrzyma sporą porcję braw, drugi zostanie głośno wygwizdany. A o Mirka się nie martwię. Nawet w tym wątku widać, że kibice z różnych miast przyjęliby Mirka z otwartymi ramionami. Jeżeli będzie trzeba, to znajdzie sobie nowy klub, szkoda by jednak było, aby przez tego małego grubego pacana, Mirek miał odejść z Torunia.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Morciasz co do słabego meczu Kowalika we Wrocławiu to się z Tobą zgodzę, ale w Pile nie było aż tak źle zdobył 7 pkt. + 1 bonus. /../Jaguś też nie zawsze błyszczał. Jednak tylko Mirek dostaje po dupie.
    W Pile Mirek wygral tylko raz z Havelockiem (poziej
    zreszta z nim jeszcze przegral mimo, ze Havelock
    nie potrafil skladac sie na lukach), dwa
    razy przegarl z Miskowiakiem i raz ze Szczepaniakiem.
    Nie ugryzl ani Dobruckiego, ani Hampela, o Crumpie
    nawet nie mowiac. W tych 7 punktach 3 zdobyl na
    swoich kolegach w tym jeden bieg 1:5 w plecy.
    Przecietnie - bardzo przecietnie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Morciasz co do słabego meczu Kowalika we Wrocławiu to się z Tobą zgodzę, ale w Pile nie było aż tak źle zdobył 7 pkt. + 1 bonus. /../Jaguś też nie zawsze błyszczał. Jednak tylko Mirek dostaje po dupie.
    Sorry - za szybko wcisnalem wyslij. Mirek zas
    najbardziej dostaje w dupe bo jako jedyny
    nie potrafi powstrzymac jezyka (czasami tez
    chlapnie cos niepotrzebnie). Ale trzeba przyznac,
    ze po swietnym wystepie przeciwko Czestochowie
    niewystawienie go na mecz przeciwko Wroclawowi
    na swoim torze bylo wielka niesprawiedliwoscia.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda slow.............................................. .................................................. .........
    jedyne co moge powiedziec to okropnie mi zal kowalika, broni sie jak moze, ale cos mi sie wydaje ze z tym skorumpowanym towarzychem nie wygra, wspolczuje mu, i bede bardzio za nim tesknic kiedy odejdzie z apatora (a wszystko na to wskazuje, bo karwan woli trzymac swojego kolesia zabika niz dobrego wiernego zawodnika)

    to jest straszne

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich - pierwszy raz na forum :)

    Przeczytalem sobie ten watek i rece mi opadaja - poza jedna wywazona wypowiedzia kolegi z pily reszta przypomina polowanie na czarownice (w tym wypadku Zabika). Od razu zaznaczam ze nie zgadzam sie z wiekszoscia decyzji taktycznych ktore podejmuje ale nie zmienia to faktu ze on jest trenerem i on podejmuje decyzje ( i z nich w koncu bedzie rozliczony). Nikomu w Toruniu nie podoba sie to ze mistrz polski okupuje dolna czesc tabeli a juz na pewno nie panu karwanowi czy firmie real ktora dla torunskiego sportu (nie tylko zuzlowego) duzo zrobila. Jesli ktos uwaza ze ktos wykladajacy duza kase nie chce dobrych wynikow powinien isc sie leczyc. Ciekawe ile z tych wypowiedzi by sie pojawilo gdyby apator pewnei zmierzal ku mistrzostwu? I ciekawe ilu z was kiedy Mirkowi nie wychodzil mecz krytykowalo go i Zabika za to ze np. nie puszcza mlodziezy zeby sie podszkolila?

    Pozdrowienia

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Chciałeś Morciasz chyba napisać, że dwa razy wygrał z Miśkowiakiem i raz ze Szczepaniakiem. Ze Szczapaniakiem to przegrał Bajerski. Może rzeczywiście nie był to olśniewjący występ. Ale u Mirka można zaobserwować pewną reguralność jest zawodnikiem który może rzadko wygrywa na wyjazdach z liderami drużyny przeciwnej ale też rzadko przegrywa z jej drugą linią. Tak było w Pile

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcę za duzo wypisywać, więc dwie rzeczy:
    1) brakuje chyba w polskim speedway'u związku zawodowego żużlowców - może nie byłoby takich numerów (porównajcie Kowalika i jego zawieszenie z tym, co wyprawiają Cielaki w Wybrzeżu);
    2) mam szczera nadzieję, że ta cała sprawa wyjdzie jeszcze Mirkowi na dobre i przyjdą do Niego w łachę.

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ząbik nie jest winien

    Nie mnie oczywiście jest dane wypowiadać się na tematy toruńskie ale cała ta sytuacja jest dziwna z jednego względu: pamiętam jak dziś kiedy w zeszłym sezonie Apator wygrał na torze w Pile. Przypomnę tylko że w tym meczu żaden pilanin nie wygrał indywidualnie biegu. Potem było kolejne pasmo zwycięstw aż do upragnionego przez kibiców mistrzostwa. Może się mylę ale wielu chyba było gotowych po meczu w Pile nosić pana Ząbika na rękach nie mówiąc już o mistrzostwie. I dlatego niesprawiedliwe wydają mi się teraz opinie kibicow na temat pana Ząbika. Po raz kolejny okazuje się że łaska pańska na pstrym koniu jeździ..
    Uważam że Jan Ząbik nie miał bezpośredniego udziału w notorycznym odsuwaniu Mirosława Kowalika ze składu uważam że nacisk sponsorów oraz prezesa Karwana dla mnie Jan Ząbik jest fenomenalnym " poszukiwaczem talentów" jednak brakuje mu zmysłu taktycznego uważam że p.Nagiel również zachowuje się zbyt asekuracyjnie a wiele również zależy od niego i powinien pomagać trenerowi .

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PREZES KARWAN POPEŁNIŁ NIEWYBACZALNY BŁĄD

    Poatępowanie prezesa Karwana w mojej i jak myśle nie tylko w mojej opini jest conajmiej nieracjonalne odsuwa zawodnika który jest magnesem przyciągającym kibiców z całego Torunia i nie tylko traci na tym klub i oczywiście sam zawodnik duma pana prezesa mnie nie interesuje opinie na temat zbawiennej roli Karwana są przesadzone stadion wymaga gruntownych remontów nie ma sztucznego oświetlenia słaba to reklama dla jednego z najbogatszych ludzi w Polsce jestem ciekawy czy w przyszłym roku pan Karwan zdecyduje się na sponsoring Mojej (naszej) drużyny . Knflikty to normalna sprawa w skomercjalizowanym świecie jednak ich rozwiązywanie już mniej . Liczę na to że zostanie on naprawiony inaczej dużo straci toruński sport i sam Prezes!
    Rysa już jest i niech tylko ona zostanie.

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tam za bardzo Apatora nie lubie ale lubie M.Kowalika!!!
    za taki byle g**** zawieszać takiego dobrego zawodnika??
    kolejny postepek jakiegos działacza po to aby byc popularnym
    !!

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mirek

    Oto przykład dla młodzieży co robi się z zawodnikiem, który jest wierny klubowi przez 15 lat. Panowie z zarządu to jest kpina dajecie kwiaty Mirkowi po to by później go zgnoić! Ocena zarządu Apatora mieści się w trzech słowach
    BANDA NIEROBÓW I NIEUDACZNIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ząbik

    Janek Ząbik może i jest prostym człowiekiem, ale co do talntów i wychowywania młodzieży to ma rękę i dajcie mu spokój. Przykładów na młodzież z jego ręki nie barakuje. Wyp*******ć trzeba by tych co ten ferment sprokurowali a mam na myśli zarząd Apatora, a jak powiedział sam Mirek ZARZĄD = MAREK KARWAN. Folwark sobie urządził snob.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    [quote]Janek Ząbik może i jest prostym człowiekiem, ale co do talntów i wychowywania młodzieży to ma rękę i dajcie mu spokój. Przykładów na młodzież z jego ręki nie barakuje. quote]

    Napisz o jego wychowankach z ostatnich 10 lat
    i ich sukcesach. Chodzi mi oczywiscie o roczniki
    pozniejsze niz Kowalik-Sawina-Bajerski-Baron.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co zawieszac zawodnika ?? Tylko chlopak teraz sie marnuje i nie jezdzi. A moglby teraz pomoc na pewno apatorowi ktoremu ciezko bedzie awansowac do pierwszej czworki.
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •