No to zacznę odpowiedzi na Twoje Darkness pytania (tzn. mój punkt widzenia):

1. czterech zawodnikow + - no wlasnie jeden czy dwoch na rezerwie?
Ad. 1
Moim zdaniem 4+2, lecz 2 rezerwowym musi byc junior. Drużyna nie musi przystepować do meczu z 2 rezerwowymi, wystarczy 1.


2. jeden obcokrajowiec ? - wg mnie ok. niemniej jednak na rezerwie ( w przypadku dowch zawodnikow rezerowoych ) dopuszczalbym drugiego obcego
oraz
3. pytanie do Damiana - poza zawodnikami ktorych wymieniles - rozumiem, ze dopuszczasz, by np. Polak byl zawodnikiem zagranicznym dla zespolu adgielskiego?
Ad. 2 i 3.
Zniósłbym całkowicie limit zawodników zagranicznych. Przecież wiele klubów zdobędzie tytuł w swoim kraju mając w składzie np 4 zawodników zagranicznych. Występ w SCL z 1 zagranicznym bedzie wtedy bezsensowne dla tego klubu oraz kibiców oglądających te zmagania. Przeanalizował bym najpierw ilu zawodików zagranicznych jeździ w mistrzowskich drużynach.


4. czy wymagany junior w skladzie, jesli tak to czy moze nim byc obcokrajowiec?
Ad. 4
Powinien być 1 junior w składzie (z jakiego kraju nie ma znaczenia) no i + 1 na rezerwie jak ktoś chce


5. co z ewentualnym drugim rezerwowym - czy ma byc nim takze junior - i czy jest taka mozliwosc by byl nim ( tym juniorem ) obcokrajowiec ( cel - promocja naszej mlodziezy, ktora mialaby szanse startu w wiekszej liczbie w tych elitarnych rozgrywkach )
Ad. 5
Patrz Ad. 1 ;)


6. ilu zawodnikow moze byc zgloszonych do rozgrywek ligi? ze wzgledu na kontujze musi byc ich wiecej niz tych 5-6, jak powinna wygladac Waszym zdaniem kwestia ilosci obcokrajowcow i juniorow w skladzie
Ad. 6
Moim zdaniem max 10 zawodników (mozna zgłaszać w czasie trwających rozgrywek, jeśli się ma zgłoszonych mniej niż 10-ciu)


7. jakim jedzimy systemem - tj. czterech w biegu ( to jest jasne ) i parami, czy po jednym zawodniku z kazdego zespolu? Moznaby napisac nowa tabelke biegowa - dodajac np. biegi juniorow tylko i obcokrajowcow - wszystko by bylo to urozmaicone i ciekawe
Ad. 7
Moim zdaniem parami, bardziej wygąlada to wtedy na zawody drużynowe a nie indywidualne... Jazda parami wzbudza więcej emocji!


Zacytuję Darka "To tyle ode mnie..." ;)

Pozdrawiam....