Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Czwartek w czestochowie?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czwartek w czestochowie?

    Czy jest wam cos wiadomo, ze w czwartek przed piatkowym meczem z bydgoszcza w czestochowie ma obyc sie jakies spotkanie z zuzlowcami?? slyszalem ze maja przejechac po centrum, a potem porozmawiac z fanami....

    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno ma byc takie spotkanie

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W najbliższy piątek kolejna runda spotkań ekstraligi. Szlagierowo zapowiada się pojedynek w Częstochowie, gdzie miejscowy Włókniarz Candela Częstochowa zmierzy się z Piont-S Polonią Bydgoszcz. Goście udział w meczach decydujących o podziale medali mają już zapewniony. Biało-zielone Lwy są również na najlepszej drodze, by osiągnąć zamierzony cel. Pomogły w tym dwa ostatnie wyjazdowe zwycięstwa w Pile i Gdańsku. Teraz Włókniarz chce się zaprezentować z jak najlepszej strony przed własną publicznością.

    Kibice już zacierają sobie ręce na pojedynki Ryana
    Sullivana, Rune Holty, Andreasa Jonssona i Grzegorza Walaska z braćmi Gollobami, Piotrem Protasiewiczem i Markiem Loramem.

    Na trybunach częstochowskiego stadionu spodziewać się można sporej ilości kibiców. Zawodnicy zgodnie podkreślają, że fani, którzy gorąco dopingują swoich ulubieńców, mają wielki udział w zdobyczach punktowych Włókniarza Candeli.

    Aby w piątkowy wieczór (początek spotkania o godzinie 18.) na trybunach przy ulicy Olsztyńskiej zasiadło jak najwięcej kibiców, miejscowi działacze i zawodnicy przygotowują sporą niespodziankę. W czwartek poprzedzający mecz, żużlowcy pojawią się na swoich stalowych rumakach w...centrum miasta.

    Kibice będą tym samym mieli niepowtarzalną okazję porozmawiać z rycerzami czarnego toru, otrzymać autograf, czy też zrobić sobie pamiątkową fotografię.

    TO JEST ARTYKOL Z PrzegladZuzlowy.pl
    Podobny ukazal sie w Zyciu Czestochowy w poprzednim tygoniu(chyba Czwartek) Tak wiec mysle ze to prawda, Pozatym nic wiecej nie moge powiedziec Tzn, o ktorej to bedzi co i jak, wiem tylko ze po tym spotkani w alejach chlopaki maja pojechac na stadion i tam odbyc Potoragodzinny trening:)
    gg: # 1178855Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    -------------
    Ukryta zawartość - Strona zawodnicza ISQ
    Ukryta zawartość - Strona LPM
    Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ARTYKUL ;)

    sorry ale sie spieszylem
    gg: # 1178855Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    -------------
    Ukryta zawartość - Strona zawodnicza ISQ
    Ukryta zawartość - Strona LPM
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno dokładniej coś opiszą w przyszłych wyborczych . Ale cz to będą sami Polacy cz też obcokrajowcy?

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    http://wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=922503&dzial=czc0008

    W czwartek częstochowscy kibice czarnego sportu będą się mogli się spotkać z żużlowcami w Alejach NMP i na placu Biegańskiego

    Przejazd wszystkich żużlowców Włókniarza Candela na motocyklach ze Starego Rynku na plac Biegańskiego to pomysł dyrektora klubu Lecha Małagowskiego.

    - Na wszystkich dotychczasowych festynach obecność naszych zawodników była zawsze największą atrakcją. Mamy wiele podziękowań od szkół czy klubów za udział w tego typu imprezach. Chcemy przybliżyć kibicom żużlowców, stworzyć okazję do rozmowy, uzyskania autografu, obejrzenia motocykla, co nie zawsze jest możliwe po meczach - tłumaczy Małagowski. - Po drugie zachęcamy do wybrania się następnego dnia, w piątek, na mecz z bydgoską Polonią. Nie muszę mówić, jak to dla nas ważne spotkanie. Jego wynik może decydować nie tylko o awansie do czołowej czwórki, ale nawet o medalach.

    Czwartkowa prezentacja drużyny rozpocznie się o godz. 17. Żużlowcy na swoich motocyklach ze Starego Rynku przejadą środkowym deptakiem Al. NMP aż do podjasnogórskiego parku, gdzie zawrócą i zatrzymają się na pl. Biegańskiego. Około godz. 17.15 będą do dyspozycji kibiców. Spotkanie potrwa kilkadziesiąt minut, o 18.15 zaplanowany jest bowiem oficjalny trening przed meczem z zespołem bydgoskim.

    - Zainteresowanie spotkaniem z Polonią jest bardzo duże, nie tylko w Częstochowie, ale w całym regionie - mówi dyrektor klubu. - Wielu kibiców miało do nas pretensje, że mecz odbywa się w piątek, ale to nie nasza decyzja. Taki terminarz ułożył Polski Związek Motorowy i wszystkie spotkania odbędą się w tym dniu. My, chcąc ułatwić kibicom obejrzenie meczu, zdecydowaliśmy o przesunięciu godziny rozpoczęcia z 17 na 18.

    Dodatkową atrakcją piątkowego wieczoru na stadionie będzie pokaz sztucznych ogni. - Sponsor funduje kilka minut pokazu dla kibiców. Mam nadzieję, że będzie to okazja do uczczenia zwycięstwa - mówi Małagowski. - To oczywiście sport i wszystko może się zdarzyć, tym bardziej że rywal przegrał do tej pory tylko raz i na pewno jest bardzo silny. Nasi zawodnicy są jednak wyjątkowo zmobilizowani i skoncentrowani. Wiedzą, o co walczą.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    moze jakies spotkanie ?
    hmmm czestochowianie !
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobry pomysł muuu musimy sie wszyscy spotkac i pogadac ,a na tym spotkaniu beda chyba wszyscy zawodnicy nawet obcokrajowcy.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    11 LIPCA-17.15-Pl. Bieganskiego

    Ja tyz jestem za sspotkaniem Na BIEGANA marsz!!!
    gg: # 1178855Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    -------------
    Ukryta zawartość - Strona zawodnicza ISQ
    Ukryta zawartość - Strona LPM
    Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno na tym spotkaniu nie bedzie Grzesia Walaska czy wie ktos moze z jakiego powodu

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    qrcze nie bedzie mnie

    Nie bedzie mnie na tym spotkaniu a to z pardzo blachej przyczyny, wlasnie skrecilem sobie kostke u nigi i wybieram sie do szpitala na przeswietlonko bo mnie naparza strasznie. Mam wielka prosbe aby ktos jak juz przyjdzie ze spotkania to nie ch opowie co tam sie mniej wiecej dzialo tzn. kto byl itd.!!! Dzieki z gory:)
    gg: # 1178855Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    -------------
    Ukryta zawartość - Strona zawodnicza ISQ
    Ukryta zawartość - Strona LPM
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    byli prawie wszystcy
    nie bylo walaska sullivana jonssona
    moze byli ale ich nie zauwazylem :)
    poza nimi odliczyli sie wszyscy i jakos ich duzo cos bylo :)

    dawali bilety zdjecia pocztowki kalendarze plakaty i autografy :)
    fajnie to wygldalo kilku kloesi na motorkach po alejach

    zafajnisty pomysl
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawie wszyscy?? Nie było nikogo oprócz Ryśka,a najwięcej było oficjeli w garniturkach.Pomysł dobry,zgadzam się,ale chyba to co było najważniejsze zeszło jakby na drugi plan...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •