Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 51

Wątek: PIERWSZA CZWÓRKA DLA TŻ !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PIERWSZA CZWÓRKA DLA TŻ !!!

    CYTUJĘ I ZAPRASZAM DO DYSKUSJI:


    MAREK KOŁODZIEJ (Dr Żółw) - 2 lipca 2002 r.

    Pierwsza czwórka w zasięgu ręki


    Opolanie dążą do zajęcia czwartego miejsca w tabeli I ligi. Można by zapytać dlaczego, po co tak uparcie próbują osiągnąć swój cel. Otóż drużyna, która zajęłaby miejsce w 1 czwórce po serii zasadniczej nie musi obawiać się o ligowy byt, ma zagwarantowane pozostanie w gronie pierwszoligowców. Podczas gdy w strefie spadkowej trwa zacięta walka o punkty i utrzymanie drużyna, która zajmuje czwarte miejsce, najczęściej pozbawiona już szans na awans nie walczy o nic. Dlatego zwykle jedzie ona w krajowym składzie i przegrywa większość pojedynków z wyżej notowanymi rywalami, którzy angażując jeszcze na mecze obcokrajowców walczą o awans. Taka sytuacja sprzyja powiększeniu się kapitału na koncie klubu zajmującego czwartą pozycję. Pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na kolejny sezon (na zakup dobrych zawodników, sprzętu). W tym roku o awans walczą zielonogórzanie, rybniczanie i gnieźnianie. Zaś o spokojne czwarte miejsce Ekipy z Rzeszowa, Opola i Rawicza. Tarnów wydaje się być skazany na baraże a Grudziądz na spadek. Tak więc widzimy, że to olbrzymia szansa dla opolan na odłożenie troszkę pieniążków na przyszły sezon . Myślę, że opolanie powinni za wszelką cenę trafić do pierwszej czwórki. A jest ku temu realna szansa. Oto mecze trzech drużyn walczących o 4 miejsce i prawdopodobne ich rozstrzygnięcia:
    Stal Rzeszów (porażka w Zielonej Górze, porażka w Rawiczu i porażka u siebie z RKM) Razem: 10 pkt
    Kolejarz Rawicz (porażka w Opolu, zwycięstwo u siebie z Rzeszowem i porażka w Zielonej Górze) Razem: 10 pkt
    TŻ Opole (zwycięstwo u siebie z Rawiczem, porażka w Rybniku i zwycięstwo u siebie z Tarnowem) Razem : 11 pkt
    Tak więc Opolanie mają duże szanse, pod warunkiem, że wygrają z teoretycznie słabszymi u siebie i dopisze im szczęście co jest wielce prawdopodobne. Największe wątpliwości wzbudzają mecze:
    1 . Kolejarz - Stal (jeżeli ten mecz wygrają rzeszowianie to oni znajdą się w czwórce)
    2. Stal - RKM (czy RKM bez Romanka wygra w Rzeszowie? Oby...)

    Na mecz z Rawiczem i Tarnowem zarząd powinien ściągnąć maksymalne siły (może jakieś zgrupowanie). Najlepszy aktualny skład TŻ to (moim zdaniem):
    1. Piotr Markuszewski
    2. Krzysztof Mikuta
    3. Sean Wilson
    4. Sławomir Dudek
    5. Sławomir Drabik
    6. Marcin Sekula
    7. Adam Czechowicz

    Poobijany Wojtek Załuski jeżeli wyzdrowieje to może zastąpić któregoś z dwójki Mikuta, Dudek. Przygotowania powinny być tak profesjonalne jak przed meczem z ZKŻ (nie udało się, ale pokazaliśmy, że potrafimy walczyć) . Moim zdaniem należy poćwiczyć z zawodnikami rozegranie 1 łuku gdy zawodnik staruje z 4 pola. Ten element nie wychodził opolanom w meczu z ZKŻ. Być może przydałby się jakiś sparing np. z Częstochową lub Wrocławiem. Moim zdaniem nie warto wstawiać do składu Mateja Ferjana, który nie dość, że jeździ słabiej niż seniorzy to jeszcze życzy sobie astronomicznych kwot za swoje przyjazdy. Uważam, że podobną (lub nawet lepszą) jazdę demonstruje Krzysiu Mikuta, a więc nie ściągajcie panowie Ferjana. Uważam, że po takich przygotowaniach i odrobinie szczęśćia opolanie wygrają obydwa mecze u siebie i znajdą się na upragnionym 4 miejscu.
    POWODZENIA!!! Mam nadzieję, że moja (dość obszerna) wypowiedź pomoże wam w odniesieniu sukcesu.



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rybnik jets z wami.
    pozd.Bzyk022

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    skąd info

    skąd info, że Rybnik do Rzeszowa jedzie bez Łukasza Romanka,
    sądze, że do tego czasu Łukasz już będzie
    w pełnej dyspozycji i wystartuje w Rzeszowie. Tym bardziej, ze mecz w Rzeszowie 18 sierpnia. rybnicza ie nie odpuszczą tego meczu, nie ma szans.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest wypowiedz kibica zaobserwowana jego okiem:). Wiec nic tu nie jest dokładnie powiedziane, że akurat Romanek do Rzeszowa nie pojedzie. Dr żółw (autor) pokazał szanse i korzyści płynące z awansowania jeźdźców z Opola na czwartą pozycje.
    Realna szansa na pierwszą czwórkę to jest, ale czy ja zawodnicy TZ Opole będą potrafić wykorzystać?
    Jeszcze jedno, z tego, co mi się w głowie przewraca to Rybnik do Rzeszowa jedzie 28 Lipca, a nie 18 sierpnie. 18 Sierpnia to się już chyba Play Off-y zaczynają. Ale każdy ma prawo się pomylić.
    Pozdrowienia all

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    X runda 23 czerwca 2002
    Tarnów - Rzeszów
    Gniezno - Rybnik
    Opole - Zielona Góra
    Grudziądz - Rawicz

    XI runda 30 czerwca 2002
    Rzeszów - Grudziądz
    Gniezno - Opole
    Rybnik - Zielona Góra
    Rawicz - Tarnów

    XII runda 21 lipca 2002
    Tarnów - Gniezno
    Zielona Góra - Rzeszów
    Opole - Rawicz
    Grudziądz - Rybnik

    XIII runda 28 lipca 2002
    Tarnów - Grudziądz
    Gniezno - Zielona Góra
    Rybnik - Opole
    Rawicz - Rzeszów

    XIV runda 18 sierpnia 2002
    Rzeszów - Rybnik
    Zielona Góra - Rawicz
    Opole - Tarnów
    Grudziądz - Gniezno


    to jest ze strony RKM Rybnik
    sorki, ale mnie wprowadzili w błąd

    Opole jsetem z Wami, może znowu się spotkamy w playoffach.

    pozdroofka
    rkmfan

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawidlowy terminarz I ligi:

    XII runda 12 lipca 2002
    Tarnów - Gniezno
    Zielona Góra - Rzeszów
    Opole - Rawicz
    Grudziądz - Rybnik

    XIII runda 21 lipca 2002
    Tarnów - Grudziądz
    Gniezno - Zielona Góra
    Rybnik - Opole
    Rawicz - Rzeszów

    XIV runda 28 lipca 2002
    Rzeszów - Rybnik
    Zielona Góra - Rawicz
    Opole - Tarnów
    Grudziądz - Gniezno

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie wczoraj siedziałem sobie nad terminażem i liczyłem kto może zająć 4 miejsce. Po obliczenizch (przypuszczalnych) wyszło mi tak samo jak pisał Roob. Do Rzeszowa Romanek już chyba pojedzie skoro już trenuje. Życzę Opolanom pierwszej 4, bo będę miał blisko na wyjazd w play-off. Pozdruffka
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cytuje :
    PIERWSZA CZWÓRKA DLA TŻ !!!

    CYTUJĘ I ZAPRASZAM DO DYSKUSJI:

    Przepraszam jaka pirwsza czworka? w pierwszej czworce będzie najprawdopodobniej : polonia bydgoszcz, leszno, czestochowa i wroclaw, a opole ja wiem moze 3 czworka?

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty sie zastanow najpier co piszesz a pozniej pisz. Jak wiesz co to wogole jest 1 liga to tam wlasnie jezdzi tz Opole. Tam tez jezdzi Falubaz ktory aniolkom w przyszlym sezonie zloi dupe! ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tam też jeździ póki co Start i też szykuje się do przyszłorocznej konfrontacji z Apatorem (Tak przynajmniej mi sie marzy). A co do Opola. Wiem jedno w Gnieźnie przegra później może wygrać wszystko a wtedy 4 pozycja przed play-off na bank.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Jak dla mnie to w założeniach jest za duzo tego "jeśli". Mimo iż jestem z Rzeszowa to zycze wam tego "upragnionego" awansu do pierwszej czwórki. Dla mnie jako kibica lepiej aby Stal jeździła w czwórce walczacej o utrzymanie bo wg mnie mecze z Tarnowem, Rawiczem będa o wiele bardziej zacięte (nie licząc GKM-u). A do was (kibiców TŻ) mam pytanie. Czy to dla was bedzie rzeczywiście taki sukces ?
    Powiedzmy że awansowaliscie do tej 4 i co ? Nie liczycie się w walce o awans, prawdopodobnie (nie na pewno) przegracie wszystkie mecze u siebie ze zdeterminowanymi zespołami walczącymi o ekstralige. I co dalej ?

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to co?Zaoszczedza kase.Jak ? Wiadomo.Kazdy mecz przegrany,mniej zdobytych punktow,mniej pieniedzy do wyplaty przez skarbnika.Czy jeszcze malo?Zobacz pierwszy wpis zrobiony przez ROOBA.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA mysle ze druzyna ktora zajmie 4 miejsce moze duzo namieszac bo jej zwyciestwo z druzynami walczacymi o awans oznacza koniec marzen dla tej druzyny o extraklasie wiec ja sadze ze moze ta druzyna zyskac lewą kase .....

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Tak to prawda mniejze wypłaty, ale też mniejsze wpływy z biletów :P

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to prawda że TZ Opole ma duże szanse na pierwszą czwórkę, w meczu z zieloną pokazali że stac ich na walkę z najlepszymi, po słabym początku sezonu teraz druzyna z opola jeździ coraz lepiej, drabik odzyskał formę no i rozjeździli się czechowicz i mikuta, życzę opolanom pierwszej czwórki, znowu się chętnie przejadę na mecze play off do opola
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Dobrze wiem, że opole jeździ, w 1 lidze ale jakby ktos nie wiedzial by pkmyslal ze chodzi o medale dmp wiesz piszcie ze w 1 lidze. a co do tego to ja licze na start gniezno ze awansuje. w gnieznie mieszka 70% mojej rodziny i jak zawsze to robilem pojechalbym na mecz wyjazdowy.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla Rzeszowian na pewno bardziej opłacalne będzie bycie w drugiej czwórce ze względu na kibiców. Ale w Opolu?
    Tam na pewno tłumy nie przyjdą, a poza tym w pierwszej czwórce mogą zarobić na kibicach z Rybnika, których na pewno wielu przyjedzie jak np. podczas drugiej kolejki tego sezonu.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lepsze opole od rzeszowa bo bliżej do zielonki i kuciapa się nie spali

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    WSZYSTKO

    IDZIE W DOBRYM KIERUNKU, OBY TYLKO ZAWODNICY TŻ ZABARDZO NIE UWIERZYLI W TE WYLICZNKI ... BO PUNKTY SAME SIĘ NA KONTO W TABELI NIE WPISZĄ ...
    WIĘC CHŁOPAKI DO ROBOTY I ... NAPEWNO JESZCZE NAMIESZAMY W 1-SZEJ CZWÓRCE (1LIGII :):):))- OCZYWIŚCIE Z RKM - KTÓRE JAK WIERZĘ ZAJMIE 1SZE MIEJSCE

    PZDR DAL RYBNIKA !!! :):):) I KUCIAPY ..... TRZYMAJ CHŁOPIE KCIUKI ZA TŻ !!!

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Hmmmm po 12 kolejce zapowiada się ciekawa walka o 4 msc po rundzie zasadniczej. Rezszów ma 10 pkt, Opole 9, Rawicz 8. 13 runda. Opole zostaje z 9 pkt (przegra w Rybniku) i jeśli Rzeszów wygra w Rawiczu dostanie się do 4 (u siebie wygrali 55:35), jeśli Rawicz wygra z Rzeszowem będą mieli po 10 pkt. W 14 kolejce Rawicz zostaje z 10, Opole 11 i RZESZÓW MUSI WYGRAĆ Z RKM!!!! Aha zapomnieliście o jeszcze jednej dobrej stronie bycia 4 drużyną po zasadniczej. Nie mając szans na awans do ekstraligi oprócz zaoszczędzenia kasy jest możliwość SOLIDNEGO OBNIŻENIA KSM. Nara:)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Co ciekawe wygląda na to, że jak tak dalej pójdzie to w pierwszej czwórce I ligi rzeczywiście znajdzie się TŻ Opole. Po ostatnich porażkach Stali Rzeszów naprawdę są raczej większymi faworytami do pierwszej czwórki niż Rzeszowska Stal. Oj, będzie ciekawie, oj będzie...

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najprawdopodobniej tą czwartą drużyną bedzie Opole, zycze im tego awansu do pierwszej czwórki, bedzie już wiadome ze w przyszłym sezonie napewno bedą jeździć w pierwszej lidze a nie jak to było rok temu kiedy to ledwo ledwo utrzymali się w lidze:):)
    __________________________________________________ __________
    GG:2495929

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje, że wariant wejścia TŻ-etu do pierwszej czwórki, zostanie zrealizowany.

    W kręgu, klubów krążą plotki, że Rzeszów chce kupić mecz w Rawiczu, aby mieć pewność utrzymania się na czwartej pozycji, co zatem idzie utrzymania się w lidze. Ale ile z tego prawdy to i pozycja czwarta pierwszoligowej tabeli zostanie osiągnięta przez lepszy zespół po walce, ale prawdziwej walce a nie przy "zielonym stoliczku" :).

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    W kręgu, klubów krążą plotki, że Rzeszów chce kupić mecz w Rawiczu, aby mieć pewność utrzymania się na czwartej pozycji, co zatem idzie utrzymania się w lidze. Ale ile z tego prawdy to i pozycja czwarta pierwszoligowej tabeli zostanie osiągnięta przez lepszy zespół po walce, ale prawdziwej walce a nie przy "zielonym stoliczku" :).
    Ludzie o czym wy mówicie ? Kto chce kupić mecz Rzeszów ? Za co ? "Za(wsze) jest tylko Coca-Cola" A tak serio to zanim coś napiszecie o "kupowaniu" meczy zastanówcie się wcześniej. Ale co tam pewnie rzeczywiście jesteśmy już na 100% pewni wygranej bo do Rawicza wybieramy się bez Brhela (na którego nie ma kasy).

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja szczerze życze wejścia do pierwszej czwórki Stali. Kibice z Opola zrazili mnie swoim zachowaniem po meczu TŻ-ZKŻ. A szczególniej niektóre kłamstwa. Niepamiętam kto to napisał, ale chodziło o bieg gdy przewrócił się Kurman. I ten pan napisał, że wtedy Kuciapa dojechał do mety drugi, następnie oglądnołem mecz w tv i ku mojemu zdumieniu to Kuciapa z dużą przewagą wygrał ten bieg.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Billy skoro już przytaczasz bieg XI meczu Kolejarza z Falubazem to nie wiem jaką tv oglądałeś, gdyż ten bieg wygrał Czechowicz. Kuciapa jechał na pierwszym miejscu przed przerwaniem wyścigu, a skoro ten był przerwany to do mety nikt nie dojechał.
    Co do pierwszej czwórki to rzeczywiście po meczu z Kolejarzem Rawicz szansa na nią jest duża. Jeśli jednak nie wejdziemy do pierwszej czwórki to przynajmniej będziesz miał powody do zadowolenia.


  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qbek wtym rzecz. Toczyła się wtedy dyskusja, że taki sam był by wynik jakby niepowtózył tego biegu czyli 3:3. A któryś z waszych zapierał się, że gdyby bieg niebył powtarzany to było by 4:2 dla TŻ.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie jako kibica lepiej aby Stal jeździła w czwórce walczacej o utrzymanie bo wg mnie mecze z Tarnowem, Rawiczem będa o wiele bardziej zacięte (nie licząc GKM-u).
    Mrucky ty chyba poskradales zmysly ?????? Co ty piszesz ????? myslalem, ze zyczysz Stali jak najlepiej, ale widze ze sie myliles, poodbne slowa ulyszalem od P.Winiarza, kiedy, ale jak uswiadomilismy mu co znaczy pierwsza czworka dla kibicow, a co druga to publicznie zminil zdanie !!!.

    moze kolega Mrucky chcce ogladac liderow druzyn: Piotra Dyma, Gregorza Rempałe, Grzegorza Knappa, ale ja wle zobaczyc Nicky Pedersena, Macieja Kciape, Krzyska Cegielskiego, Mikaela & Petera Karlssonow, nawet Mariusza Wegrzyka, ktory jest drugoplanowa postacia swojego zespolu, a moze mam ci przedstaic drugoplanowe postacie druzyn z grudziadza, rawicza, czy tarnowa ??? !!!!!!!!!!!!!!.

    moze kolega Mrucky chce ogladnac juniorow : Piotrka Swiderskiego, Lukasza Dadosa, Janusza Kolodzieja, nie ujmujac nic kolodziejowi oczywiscie, bo jego moge ogladac do woli. CZy moze chce zobaczyc utalentowana szkole Rybnicka i Gniezninska, z Romankami, Chromikami i Jablonskimi na czele, a moze R.Kurmanskiego ?????. Jak dla mnie to widze to tak :

    na RKM przszloby ok 6tys ludzi i nawet przeggramy mecz ...
    i na ZKZ przyjdzie te 4,5 tys ludzi ... i nawet jak przegramy to na starcie beda napewno 4 tys. ktore chca ogladnac m.in. uczestnikow GP bo w kazdej z druzyn mamy ich, nawet po 2-ch na team w niktorych przypadkach. i mysle ze na 3 mecze w pierwszej czworce spoko w rzeszowie bedzie 15 tys.

    na GKM przyslzoby 500 osob, na Rawicz 1 tys. osob, a nawet przy rozgornieniu tych 2-ch druzyn na Tarnow i tak czy tak przyjdzie max 5 tys ludzi, mnimo ze to derby, jak byly wazne derby to bylo ludu 7 tys w tym roku, to teraz nie moze byc wiecej niz 5 tymabardziej ze stal juz o nic walczayc nie bedzie bo i tak bedzie na konioec sezonu 5 w tabeli w takim przypadku !!!!!!!!. Podliczajac ludz mamy ich ok 6,5 tys. i to jst max w ktore i tak nie wierze, bo nie zdziwie sie jak na wszystkich meczach razem uzbiera sie 3 tys.

    Pozdrawiam i czekam na wyczrpujaca odpowiedz :)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha i dodam jeszcze ze w 2-ej czworce stal w kazdych meczach siebie nie pozwoli zrobic rywalowi wody, grudziadz to niewiem czy 20 zrobi, jak wogole na mecz przyjedzie (pewnie juz nie). A z rkm, zkz, startem moga byc emocjonujace mecz po 43:47, moze w druga strone, przeciez byla szansa wygrac.

    i zapomnialem jeszcze jedno. OPOLANIE - sprawa jest jsna - jak wygramy u siebie 28.07 z RKM to my whcodzimy, przegramy to wy wchodzicie !!!!

    dziekuje i pozdraiwam jeszcze raz mam dosc juz .....

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Cytuję:
    i zapomnialem jeszcze jedno. OPOLANIE - sprawa jest jsna - jak wygramy u siebie 28.07 z RKM to my whcodzimy.

    Mam nadzieję (podobnie jak pozostali kibice z Zielonki i Gniezna) że tak będzie:)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję (podobnie jak pozostali kibice z Zielonki i Gniezna) że tak będzie:)
    Mam nadzieje ze nietylko kibice, ale rowniez dzialacze maja taka nadzieje i wiedza co w zwiazku z tym zrobic :) hcoiaz wiem ze to nie mozliwe, ale plotki i tak beda chodzic tak jak rok temu gdy o awans walczyly GKS i RKM.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Mrucky ty chyba poskradales zmysly ?????? Co ty piszesz ????? myslalem, ze zyczysz Stali jak najlepiej ...
    Ok, poprosiłeś mnie o wyczerpującą odpowiedź, postaram się właśnie takiej ci udzielić.

    Rok 2000 Stal walczy o Ekstralige:

    KKER STAL - ZKŻ Polmos 40:50 - Widzów 6500 z tym że należy pamiętać że mecz ten był dla Stali bardzo ważny (mecz o ekstarlige)

    KKER Stal - RKM Rybnik 53:37 - Widzów 3500 i kolejny warunek Stal miała jeszcze szanse na baraże.

    KKER Stal - GKM Grudządz 25:65 - Widzów 1500. Stal nie walczy o nic, to że było tylu kibiców to zasługa "niuśwaidomienia", kibice nie wiedzieli że Stal
    wystąpi w takim składzie.

    Razem 11500

    Rok 2001 Stal nie walczy o nic prucz prestiżu.

    Stal Rzeszów - RKM Rybnik 35:54 - Widzów 4000 - Jest to pierwszy mecz rundy Play-off

    Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk 38:52 - Widzów 1500 - A w drużynie przeciwnej Nicky Pedersen, Krzysztof Cegielski.

    Stal Rzeszów - Start Gniezno 64:26 - Widzów 1500 - Gdyby nie fakt że to ostani mecz sezonu było by jeszcze mniej.

    Razem 7000 !

    * Nleży też pamiętać że prawie wszystkie (Wyjątkiem jest mecz z Gnieznem) Stal występowała z Brhelem którego w meczach kończącego się sezonu 2003 prawdopodobnie zabraknie.

    * Tym razem żaden z zespołów (RKM, ZKŻ, Start) nie odpuści meczu bo wszystkie walczą o ekstarlige.

    * Trzy wyżej wymienione zespoły mogą na bierząco remontować sprzęt, a jak jes w drużynie Rzeszowskiej kazdy wie.

    Napisałeś że na tych trzech meczach będzie "spoko .. 15000" a tym czasem w sezonie 2000 kiedy Stal walczyła o ekstarlige było ich 11500. W tym sezonie nie walczymy o nic więc być może będzie więcej niż w 2001 bo i rywal jest troszke mocniejszy z tym że nie na pewno.
    Oczywiście nie należy tego z góry zakładać, ale jest wielce prawdopodobne że przegramy wszystkie mecze. Dodatkowo destrukcyjnie na śwaidomość kibiców będą działały wyniki z meczy wyjazdowych które przegramy do 30...35.

    myslalem, ze zyczysz Stali jak najlepiej, ale widze ze sie myliles(m)
    Więc sie nie myliłeś, nigdy nie rzyczyłem Stali źle i nie będe życzył. Ale jeśli mam do wyboru oglądać trzy przegrane mecze z pierwszą 3, a 3 może 4 wygrane gdzie będzie mozna oklaskiwac jazde Miesiąca i młodszych kolegów to wybiorę tę druga mozliwość.


  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Oczywiście nie chciałbym aby ktoś mnie źle zrozumiał. Nie odprawiam w domu modłów, aby tylko Stal nie awansowała do pierwszej 4. Wręcz przeciwnie będe się niezmiernie cieszył jeśli Stal pokona RKM i awansuje do 4 najlepszych. Martwi mnie tylko co dalej ....

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem za TŻ, a niech awansują do pierwszej czwórki, chociaż z drugiej strony chciałbym, żeby RKM wtopił mecz w Rzeszowie. Ale póki co, co ma być to będzie. Wygrają najlepsi. Pozdrowionka.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rok 2000 Stal walczy o Ekstralige:

    KKER STAL - ZKŻ Polmos 40:50 - Widzów 6500 z tym że należy pamiętać że mecz ten był dla Stali bardzo ważny (mecz o ekstarlige)

    KKER Stal - RKM Rybnik 53:37 - Widzów 3500 i kolejny warunek Stal miała jeszcze szanse na baraże.

    KKER Stal - GKM Grudządz 25:65 - Widzów 1500. Stal nie walczy o nic, to że było tylu kibiców to zasługa "niuśwaidomienia", kibice nie wiedzieli że Stal
    wystąpi w takim składzie.

    Razem 11500
    No wiec ja moge od siebie napisac tyle ze podczas meczu z ZKŻ zielona gora ja i moich 10 kolegow, ktorzy chodza zawsze na zuzel, na nim nie byla i mysle ze z powodu wakacji nie bylo na nim przynajmniej 1000-2000 osob, ktore chcialyby byc. A wiec blisko 9 tys ludzi na trybnach mogloby zasiac gdyby nie ... wakacje :) Zreszta w tym roku pewnie znowu wakacje troszke odejma :) i tego nie wliczlem i napisalem ze na mecuzz TArnowem bedzie 5 tys :) eh chyba nie 5 tys. tylko 2 tys. A na wszystjich meczach drugiej czworki 3 tys :)

    Rok 2001 Stal nie walczy o nic prucz prestiżu.

    Stal Rzeszów - RKM Rybnik 35:54 - Widzów 4000 - Jest to pierwszy mecz rundy Play-off

    Stal Rzeszów - Wybrzeże Gdańsk 38:52 - Widzów 1500 - A w drużynie przeciwnej Nicky Pedersen, Krzysztof Cegielski.

    Stal Rzeszów - Start Gniezno 64:26 - Widzów 1500 - Gdyby nie fakt że to ostani mecz sezonu było by jeszcze mniej.

    Razem 7000 !
    no i podczas meczu z RKM bylem na wegrzech i to byl jedyny mecz jaki opuscilem z przymusu, powtorka z sezonu 2000, tam opuscilem mecz KKER 40-50 ZKZ. Ahh te wakacje .. :D

    * Nleży też pamiętać że prawie wszystkie (Wyjątkiem jest mecz z Gnieznem) Stal występowała z Brhelem którego w meczach kończącego się sezonu 2003 prawdopodobnie zabraknie.
    Ale masz problem - to kibice przyjda dla Pawla Miesiaca i dla Karola Barana, ja uwielbiam ich ogladac bo to nie tylko wielkie talenty, a rodowici rzeszowienie :)

    * Tym razem żaden z zespołów (RKM, ZKŻ, Start) nie odpuści meczu bo wszystkie walczą o ekstarlige.
    No wiec zapowiadaja sie ciekawe pojedynki :)

    * Trzy wyżej wymienione zespoły mogą na bierząco remontować sprzęt, a jak jes w drużynie Rzeszowskiej kazdy wie.
    Do tego w rzeszowie kazdy juz sie przzwyczail

    Napisałeś że na tych trzech meczach będzie "spoko .. 15000" a tym czasem w sezonie 2000 kiedy Stal walczyła o ekstarlige było ich 11500. W tym sezonie nie walczymy o nic więc być może będzie więcej niż w 2001 bo i rywal jest troszke mocniejszy z tym że nie na pewno.
    Oczywiście nie należy tego z góry zakładać, ale jest wielce prawdopodobne że przegramy wszystkie mecze. Dodatkowo destrukcyjnie na śwaidomość kibiców będą działały wyniki z meczy wyjazdowych które przegramy do 30...35.
    .
    Zdecydowanie przesadzilem z 15000, ale nawet jesli bedzie 10 tys. w sumie na tych trzech meczach to i tak bedzie to najprawdopdobniej 3 razy wiecej niz na wszystkich meczach w drugiej czworce, jestem wrecz przekonany ze na mecze z gruidziadzem i raewiczem nie przyjdzie nawet 1000 osob, wygramy 70:20 i z czego tu zaplacic, a z Zielona przegramy te 2:48 po ladnym opodobajacym sie publicznosci meczu, powiedzmy 3-4 tys ludzi na stadionie i jest z czego zaplacic.

    ---

    Jeszcze jedno porownanie :

    w sumie za 3 mecze u nas gdzie powiedzmy kibicow bedzie te 11 tys. musimy zaplacic za powiedzmy ...120 pkt i 10 bonusow (za 3 mecze sumujac + organizacja) - 1czworka

    w sumie za 3 mecze u nas gdzie powiedzmy kibicow bedzie 3 tys. musimy zaplacic za powiedzmy ... 185 pkt i 50 bonusow (za 3 mecze sumujac +organizacja) - 2ga czworka.

    Jak dla mnie to same plusy niesie ze soba pierwsza czworka, a ty pisales inaczej a w swoim wpisie uswiadamiasz mi ze chodzilo na nia te 10 tys czy 7 tys. A na druga czworke byloby ile ????? mowie ... 1 tys osob na mecz to jest max :) niewiem czy na Grudziadz pzyjdzie 0,5 tys. A i tak polowa tej garstki wchodzi za darmo i zaplac tu za blisko 65 pkt. Nieeeeeee .....

    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Jestem całym sercem za Opolskim zespołem i che aby to własnie oni jeżdzili w play-offach w pierwszej czwórce , wtedy na bank pojawie sie w Opolu na meczu gdyz po ostatniej kolonii mam tam troszke znajomych.
    Tylko Falubaz!

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ramelow widze że ostatnio stałeś się bardzo bojowy, nieeee.. , ok zobaczymy jak będzie i (o ile wygramy z RKM-em) twoje przepowiednie o wynikch oscylującychw granicach 42:48 i frekwencji się sprawdzą.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Jeszcze jedno:

    (...)Dla mnie jako kibica lepiej aby Stal jeździła w czwórce walczacej o utrzymanie bo wg mnie (...)
    Jak widzisz zacytowałem sam siebie aby ci zaoszczędzić wysiłku szukania. Powiedz mi w którym miejscu ja pisze aby to było lepiej dla dla innych kibiców (czyt. ciebie), ja przedstawiłem swoje stanowisko, i tylko moje dla tego nie rozumiem twoich komentarzy do mojej osoby czyt
    chyba postradałeś zmysły
    O ile wiem po to jest Forum aby wypowiedzieć swoje opinie, ty nie musisz się z nimi zgadzać.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba postradałeś zmysły
    O ile wiem po to jest Forum aby wypowiedzieć swoje opinie, ty nie musisz się z nimi zgadzać.
    Mrucky wybacz ale komentujac pierwszy raz to co napisales bylem w bardzo, ale to bardzo zlym humorze i ta bojowosc rowniez z tego wynika. Mam nadzieje, ze to rozumiesz, tymbardziej, iz jestes jedna z osob na forum, z ktorymi sie zawsze zgadzalem, ale przyznacz szczerze, ze w tym temacie nasze zdania sie roznia, ale niema sie co obrzucac argumentami, wg mnie dla klubu lepiej byoby wejsc do 1szej czworki :) Byc moze wg Ciebie jest inaczej, ale zreszta niewazne ... wszystko czas pokaze :)

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    (...) ale zreszta niewazne ... wszystko czas pokaze :)
    No widzisz więc znów się zgadzamy ;) Co jak co ale Żużel łagodzi obyczaje, przynajmniej w Rzeszowie ;)

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że Rybnik jest w Naszym zasięgu i jeżeli na meczu pojawi się Bob a reszta krajowych pojedzie na swoim dobry, równym poziomie to możemy być świadkami zwycięstwa w granicach od 50-40 do 46-44.
    Przegraliśmy z Zielonką u siebie, przegraliśmy z Gnieznem, więc czas to przerwać i pokazać, że w play-offach nie będziemy statystami. Będziemy kraść punkty ...
    Oby Jasol był w pierwszej czwórce.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja przeczytałem w gazecie jak jeden z działaczy Rzeszowa mówił że wszystkie siły będą kierowane na Rybnik.
    Raczej na pewno pojedzie Brhel.
    Aale ja licze że Karlssony pokierują Rybnicką drużynę do zwycięstwa . W przypadku porażki ekstraliga chyba odejdzie.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aale ja licze że Karlssony pokierują Rybnicką drużynę do zwycięstwa . W przypadku porażki ekstraliga chyba odejdzie.
    No wlasnie - kto moze ppokierowac RKM do zwyciestwa ?? - sa tylko dwie takie osoby, zycze im powodzenia, bez urazy ale bez nich Rybnik poprostu nie istnieje !!!

    Pozdrowienia dla Zielnej Gory i zycze awansu. :):):)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wracamy ....




    ... OSTATNIE WYNIKI SĄ BARDZO BUDUJĄCE :)
    ... czytaj Rawicz nie dał D _ _ _ !

    TERAZ TYLKO FORMALNOŚĆ - TZN ZWYCIĘSTWO Z TARNOWEM ...

    HeeeeeHeeeeEHHHEE ... Stalo :)

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że tej szansy już nie zaprzepaścicie. Życzę wam awansu do pierwszej "czwórki". Bliżej będzie na mecz wyjazdowy w play-off;).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •