Pokaż wyniki od 1 do 39 z 39

Wątek: Łukasz Romanek na torze!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Łukasz Romanek na torze!!!

    Dzisiaj Łukasz wyjechał na tor!!!!Widać ,że chłopak chce już jeździć i ma dość siedzenia.Wiadomo,że po tym wypadku nie od razu będzie się super prezentował,ale poczekajmy.Na razie trener nie wstawia go do składu na MDMP w Tarnowie,ani na MMPK w Piłe,tylko daje mu powoli dojść do siebie,oswoić się z nową maszyną i z torem.Do tarnowa jedzie Szombierski,Chromik,Czerwiński,Szmid,Ryszka, natomiast do Piły - Szombierski,Chromik,Czerwiński.Dajmy czas Łukaszowi dojśc do pełnej sprawności i nie wymagajmy od niego za dużo.Jest trochę przerwy,póżniej mecz w Grudziądzu,u siebie Opole i wyjazd do Rzeszowa.Myślę,że do meczu z Rzeszowem łukasz na tyle będzie się dobrze prazentował,że wystąpi w tym meczu.Łukasz trzymaj się!!!Tylko powoli,nic na siłę.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zuzlowcy to twardzi ludzie a ja ze swojej strony chciałbym życzyc temu utalentowanemu juniorowi zdrowia i szybkiego dogonienia światowej elity :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciesze sie z tego ze wraca do pełni sił
    łukasz jesteśmy z tobą

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Całe szczęście że Łukasz szybko dochodzi do siebie. Dobrze że nie wstawiają go narazie do żadnych imprez młodzieżowych, bo Łukasz musi jeszcze potrenować aby być gotowym do jazdy w Rzeszowie :) (oby to się udało) Mam nadzieję że wróci do swojej tegorocznej formy i RKM znowu będzie efektownie wygrywał. Łukasz trzymaj się!!! (krawężnika) he he
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    byłem dzisiaj na treningu i widziałem jak romanek śmigał po torze, pierwsz dwa kółka pojechał bardziej asekuracyjnie, ale potem jakby nigdy nie miałżadnego upadku, miał nowy motocykl albo mi się zdawało, ale raczej nowy, chłopak nie zapomniał jak się jeździ na wysokim poziomie, mam nadzieję że powolutku bez pośpiechu znowu bedzie rekinom zwycięstwa przywoził
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Goo Luki Romanek !!!!!

    ufffff po wygranej z zielonka kolejny pozytyw, wydaje mi sie ze jak rozjezdzi sie Czerwinski, a Romanek wroci do formy bedziemy nawet mocniejsi niz przed kontuzja Lukasza, drżyjcie gniezno i zielona hehe :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym upadku Łukasz wcale aż tak źle nie jeździł dzisiaj na treningu.Widać,że brakuje mu pewnego prowadzenia motoru.Poczekajmy trochę a będzie wszystko w porządku.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cieszę się że ze zdrowiem Łukasza wszystko OKI
    niech pamieta jednak że ono jest najwazniejsze
    i z powrotem na tor niech się aż tak nie spieszy
    najbliższe mecze rybniczan są raczej dość łatwe
    może je więc spokojnie opuścić
    i przygotowywać się do play off-ów
    bo tam będzie potrzebny w 100 %

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wspaniale to słyszeć. Mam nadzieje, że już w play-off wszystkie trzy zaintersowane drużyny będą rozgrywać mecze w swoich najsilniejszych składach (Takich na jakie pozwolą rzecz jasna KSM). Wtedy tak naprawdę przekonamy się kto zasłużył na Ekstraligę.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Łukasz Romanek "Chłop ze Stali"

    Chociaż dzisiejszy dzień nie pozwolił mi obecnośc na Stadionie prz ul. Gliwickiej to jestem pewien że osoby które były i widziały poczynania NASZEGO ŁUKIEGO wiedzą co mówią. Takich rzeczy jak jazda na Motorze się nie zapomina mówiąc tu zdecydowanie o zawodnikach którzy przeszli te ciężkie dni kontuzji a teraz dalej są w gronie osób walczących na SPEEDWAYU. ŁUKASZ czekamy na ciebie z niecierpliwością ale bierzemy pod uwagą to że musisz się przygotować na 100%.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strasznie się cieszę z tego, że Łukasz już wsiadł na motor. Mam nadzieję, że po upadku już nie ma prawie żadnego śladu i Łukasz szybko wróci do pełnej dyspozycji. Cały Rybnik i nie tylko jest całym sercem z Tobą. Wszyscy wierzymy, że pokażesz swoje wszystkie wielkie umiejętności jeszcze w tym sezonie.




  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli kozecie to przekazcie mu moje gratulacje z powodu powrotu na tor po tak fatalnym upadku i powiedzcie mu, ze chyba ma cos zle z glowa :P W zyciu bym sie nie spodziewal, ze po tak fatalnej kraksie juz po trzech tygodniach zawodnicy wroca na tor.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo ze RKM bedzie naszym rywalem w najwazniejszym dla nas meczu w tym sezonie i L.Romanek mogl nie byc, ale bedzie wzomcnieniem Rybnican. Niektorzy sie ciesyzli, ze go nie bedzie, bo bez niego RKM jest slabszy i mialby mniejsze szanse w Rzeszowie, ale nmie to jest najwazniejsze !!!! Najwazniejszy jest czlowiek, sportowiec, zuzlowiec, jego zdrowie i zycie, jestem bardzo zadwolony ze wraca na tor !!!! Czekam aby go bardzo goraco przywitc w Rzeszowie !!!!! Naprawde jest szczesliwy ze tak powazny upadek zakonczyl sie w miare szczeliwie i Lukasz wraca na tor, tego samego zycze sobie w stosunku do innego Lukasza, naszego Lukasza Golonki, ktory rowniez mial fatalny wypadek. Niech wszyscy kibice wedza, ze w tkaich momentach nie wazna jest liga, nie wazy wynik. WAzny jest czlowiek i jego zdrowie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pozdrowienia dla Rybnika i Dla ŁUKASZA ROMANKA. Tak jak ktos napisala "chlop ze stali", jeszcze raz brawo ...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super sprawa że Łukasz wraca na tor. Ale spokojnie to napewno potrwa, najważniejsze aby wszystko odbywało się spokojnie i szło w parze ze zdrowiem Łukasza.

    Pozdrowionka dla Ramelowa i życze szybkiego powrotu do zdrowia Łukaszowi Golonce! pozdrówka:)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta informacja mnie bardzo ucieszyła.byłem w lesznie i bardzo przeżyłem zdarzenie na pierwszym łuku.teraz żeby rehabilitacja zawodnika przebiegała spokojnie baz nacisków ze strony kibiców i działaczy

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba najprzyjemniejsza wiadomosc w tym sezonie !!!!!!!!
    Kiedy Romanek pojedzie w zawodach, to w tej chwili mniej wazne. Najwazniejsze, ze jest zdrowy !!!!!!!!!!!
    Jezeli ktos z was bedzie przekazywal Lukaszowi pozdrowienia, to dolaczcie takze ode mnie z Niemiec !

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytako czy może jechać w RKM w składzie :
    1.Karlsson M
    2.Karlsson P
    3.Węgrzyk M
    4.Pawliczek A (lub Chromik)
    5.Romanek Ł
    6. Czerwiński Z
    7. jakiś Rybnicki talent Kubica lub Ryszka:-)

    Chodzi mi o KSM czy sie wyrobimy

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak mogą
    skład
    1
    1mario 9,27
    2czerwiński 3,58
    3micson 10,18
    4pawliczek 6,00
    5peter 8,12
    6szczyrba 2,50
    KSM 39,65

    2 1mario 9,27
    2czerwiński 3,58
    3micson 10,18
    4szombierski 8,17
    5peter 8,12
    6szczyrba 2,50
    KSM 41,82
    3
    1mario 9,27
    2czerwiński 3,58
    3micson 10,18
    4chromik 6,70
    5peter 8,12
    6szczyrba 2,50
    KSM 40,35

    rezerwa : łukasz romanek

    tak więc widzisz że prezentuje się nieźle
    ...:: pozdROWienia ::...

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam sobie odpowiedz.Przecież Romanek ma KSM 2,50 i wskakuje do składu za Kubicę.Mało tego.Za Pawliczka może pojechać Chromik lub Szombierski(tak jechali w Gnieźnie).

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy będzie potrzeba zastąpienia Pawliczka po takim meczu w jego wykonaniu. Skoro dogadał się z Nowakiem to teraz powinno być już tylko lepiej. Teraz niech Węgrzyk martwi się o miejsce w składzie, bo w Gnieźnie pojechał słabo a i z Zielonką miał jeden fatalny bieg jaki nie powinien mu się zdarzyć.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chromik ma 6,70.Ja nie mówię,że Pawliczek nie pojedzie,tylko napisałem,że każdy może pojechać,gdy wróci Romanek z Czerwińskim.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to był najlepszy mecz Pawliczka w tym sezonie w zielonej Górze też dobrze sie zaprezentował !!!! bedą z niego ludzie:):):):)

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pawliczek wraca miejmy nadzieje że nie będzie tak jeździł tylko na ważnych meczach a zawsze mam nadzieje że będzie z niego pożytek

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Pawliczkiem czy bez RKM tak czy tak bedzie mocny jak powroci Łukasz do skladu.Ja widzialem tego chlopaka na toze i wogole nie widac ze mial jakis upadek.Bardzo sie z tego ciesze ze juz jest wszystko ok i zycze mu jeszcze wspanialych wystepow w tym ezonie.
    pozdrowienia dla kibicow zuzla i dla Łukasz.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha zapomnialem dodac ze Łukasz trenowal na nowej maszynie.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat Pawliczka to inny wątek. Ale z tego co kiedyś powiedział mi "starszy pan" (z całym szacunkiem dla tego Pana) że dopóki Pawliczek nie wróci ze sprzętem do Jana Nowaka dotąd nie będzie z niego korzyści dla drużyny. I ten Pan miał "nosa", albo znał Pawliczka, bo jak wszyscy wiemy na ostatnim meczu tj. z ZKŻ Zielona Góra motory zostały przygotowane przez J.Nowaka. Mam nadzieje że wpółprzaca między tymi osobami (p.Pawliczkiem i p.Nowakiem) będzie przebiegała dobrze i my kibice będziemy oglądali wspaniałe szarże w wykonaniu Adama nie tylko na Rybnickim torze.

    pozdrówka dla kibiców speedweya:)

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z jednej strony rozpiera mnie radosc, ze Lukasz juz wraca na tor. Lubie go i strasznie zmartwil mnie jego upadek, nawet nie moglam do konca cieszyc sie z sukcesu artura, tz do momentu kiedy nie dowiedzialam sie ze z lukaszem jest ok
    tyle, ze obawiam sie czy po takim upadku nie za szybko wraca na tor
    w kazdym razie trzymam kciuki za ciebie LUKASZ!!!!!!!!!!!!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że skład po powrocie Łukasza prezentuje się imponująco ale obawiam sie o psychike Łukasza:

    Primo - Łukasz na treningu jechał sam a jak pojedzie w czwórek to jeszcze nie wiadomo

    Drugie primo - taki upadek zawsze zostaje w pamięci (chyba że kompletnie nic nie pamięta) ale od tego wypadku napewno będzie jeżdził ostrożniej

    Trzecie primo - Jazda w czwórke i jeszcze stres spowodowany ciężkimi zawodami mogą zrobić swoje:(

    Pisze to nie żeby was zdołować ale żeby nie oczekiwać po nim żadnych cudów ale miejmy nadzieje że Łukasz wróci do PODOBNEJ formy jak przed upadkiem

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mam doła

    jak w temacie

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ojjj ale ma doła

    jest moze dzisiaj trening? jak tak to na którą?
    dzięki i pozdrawiam:)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RAMELOW ---> to byly naprawde piekne slowa!!!
    Dzieki ci za to, sa jednak na tym swiecie, w naszym kraju ludzie ktorzy na pierwszym miejscu stawiaja dobro zawodnika, jego zdrowie a co za tym idzie i zycie!!!
    Pozdrofka dla kibicow czarnego sportu a przedewszystkim dla ramelowa!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciesze sie ze łukasz już powrucił na tor i zycze mu sukcesów w dalszej kontynuacji czarnego sportu.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo miła wiadomość, że Łukasz wrócił na tor, życzę mu szybkiego powrotu do formy aby mógł dalej cieszyć swoją jazdą. Ten chłopak ma talent i dobrze się stało, że będzie mógł go dalej rozwijać. Mam nadzieję, że szybko się wyleczy i ta kraksa nie pozostawi spustoszania w jego psychice. Pozdrowienia z Zielonki

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    byłem dzisiaj na treningu i jeździł Łukasz, jak na razie sam ale prezentuje się bardzo dobrze, nie widać żadbych sladów po kontuzji, świetnie balastuje ciałem i nie widać żadnych braków formy, fizycznie i psychicznie jest na razie bardzo dobrze, zobaczymy jak to będzie wyglądać gdy będzie na torze walczył z innymi zawodnikami, hehe a ile któryś go dogoni :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i dobrze

    Można zyczyć:
    Drużynie przegrania meczu.
    Zawodnikowi defektu.
    Ale człowiekowi uprawiającego żużel tylko zdrowia i bezwypadkowej jazdy.
    Cieszę się że Romanek wraca do zdrowia
    pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda,ze musialem byc w pracy.Poogladalbym jazde Lukasz.Czy inni tez trenowali?

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trenowała cała szkółka, nie wiem ilu ich było ale chyba dziesięciu, najlepiej z nich prócz rożka i kubicy prezentował się maciończyk i ten drugi z którym zawsze razem na torze trenuje, a najlepiej się ogląda tych małych którzy mają po 10 11 lat i już jeżdżą, tzn. przyzwyczajają się do motoru, ale będziemy mieli zawodników hehe :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    trenowała cała szkółka, nie wiem ilu ich było ale chyba dziesięciu, najlepiej z nich prócz rożka i kubicy prezentował się maciończyk i ten drugi z którym zawsze razem na torze trenuje, a najlepiej się ogląda tych małych którzy mają po 10 11 lat i już jeżdżą, tzn. przyzwyczajają się do motoru, ale będziemy mieli zawodników hehe :):)
    pozdrawiam
    kaniakaniowski

    Ktory to Macionczyk z tej dwojki o ktorej piszesz. Maly czy duzy ? :)
    Co do tych 10 latkow. Jak pierwszy raz takiego ujrzalem to z daleka wydawalo sie ze jedzie sam motor z kaskiem na siodelku :) :) :)

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe
    maciończyk jest już trochę starszy, jeździ w starej skórze od chromika, za niedługo on i ten drugi będą zdawać na licencję prawdopodobnie :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •