Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Hampel odmawia startu !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    Hampel odmawia startu !!!

    "Zawodnik Polonii Piła - Jarosław Hampel odmówił reprezentowania barw pilskiego zespołu podczas eliminacji turnieju o Srebrny Kask.

    Zawodnik stosowne pismo z informacją skierował do siedziby PZMOT w Warszawie. Jak się nieoficjalnie podaje przyczyną takiej decyzji zawodnika są zaległości płatnicze ze strony pilskiego klubu." (INTERIA.PL)

    A więc w Pile jest gorzej niż myślałem Hampel to wg. mnie raczej niekonfliktowy człowiek, ale skoro juz nawet on występuje na droge bojkotu to musi być źle.





  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba troche nie rozsadnie postepuje Hampel

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydawalo mi sie ze Hampel nie jest osoba ktora moze w ten sposob upomnic sie o zalegle pieniadze, ale jesli nawet on odmawia reprezentowania barw Polonii, nawet w turnieju indywidualnym to faktycznie jest w Pile gorzej niz myslalem, a szkoda, bo wydawalo mi sie ze Pila to miasto, ktore moe przetrwac bez klopotow finansowych jeszcze kika lat, ale teraz mam watpliwosci ...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie rozumiem jego zachowania bo przeciez srebrny kask jest turniejem indywidualnym i on jechalby dla siebie a nie dla klubu

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może On po prostu nie bardzo ma na czym jechać ? Zobaczcie jego wyniki z ostatnich meczów ligowych!
    Przypuszczam , że Jarek nie chce się poprostu ośmieszać i dlatego zrezygnował z tej imprezy . Bez dobrego sprzętu nawet zawodowiec jest "nikim" .

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teraz widac ze dla zawodnikow licz sie przede wszystkim kasa, kasa i jeszcze raz kasa. ale taki jest niestety sport. bez pieniedzy ani rusz...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety ale żużel w Polsce się sypie, Piła powinna
    wziąć przykład z Gdańska.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi się wydaję ,że Hampel nie dostał pieniędzy z klubu(ani tych z tamtego sezonu ani tych z tego) nie ma na remonty i jeździ pewnie na starym sprzęcie (jeśli w ogóle ma na czym jeździć)...uznał byc może ,że nie chcę przynosic sobie wstydu ?...jeśli tak do to w pełni rozumiem...na pewno Jarek nie jest chciwym zawodnikiem i przynajmniej część spłaty mu się należy bo inaczej upadnie nie tylko Pilski żuzel ale tez kariera tego świetnego zawodnika...

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żle się dzieje z naszym ukochanym sportem. To jest jednak decyzja zawodnika i powinno się ją uszanować.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zastanawia mnie co innego: co na to sponsorzy indywidualni? Przeciez im zalezy na jak najwiekszej liczbie startow Jarka, bo kazdy z nich jest reklama ich firmy. Dlaczego wiec nie przeznacza jakis pieniedzy na ten start Hampelka? Wlasciwie jest to pewne "pudlo", a wiec kolejne zdjecia, czyli po prostu skuteczniejsza reklama.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Jackiem Danielsem. Jarkowi kasa przesłoniła wszystko,a największa w tym zasługa menadżera Jarka (J.G.) który "obudził w nim chciwość".
    Srebrny kask to zawody indywidualne.Jeśli się nie szanuje własnego nazwiska i w ten sposób próbuje dochodzić roszczeń, czy zaległej kasy to bardzo źle świadczy o Hampelu.
    Hampel robi się chciwy.
    Jeszcze słów kilka do kolegi stilonka.
    Hampel ma na czym jeździć. :)
    Dysponuje zarówno Jawami przygotowywanymi przez Z.Dobruckiego jak i GM-ami przygotowanymi przez Jacka Filipa z Cz-owy.
    Słabe występy w meczach ligowych to specyficzna forma strajku.Dociekliwym,dysponującym zapisem wideo z ostatnich kilku występów polecam przyjrzeć się zachowaniu na torze "Pana Jarka".Podobny "styl" prezentował S.Drabik w ubiegłym sezonie.Symulowane ataki na dystansie czyli próby wjechania w tylne koło rywali,itd,itd.
    Rozumiem,klub zalega kasę,ale w ten sposób Hampel pracuje na swój wizerunek, a nie na wizerunek klubu.
    pozdr.


  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale oczywiscie nie mozna zganiac wszystkiego najgorszego na Jarka. zuzel to jego praca. a kazda praca wiaze sie z wynagrodzeniem. ja jestem ciekaw czy gdyby kogos z nas spotkala sytuacja ze chodzi do roboty, daje z siebie wszystko, stara sie, a szef mowi mu na koniec miesiaca:"wiesz stary, jest problem, moge ci zaplacic dopiero za dwa tygodnie". no to czlowiek zyje nadzieja ze za dwa tygodnie wpadnie troche kasy, bedzie mogl jakos je wykorzystac. mija dwa tygodnie a szef mowi: sory ale na kase musisz jeszcze troche poczekac. no to czlowiek mysli, poczekam co mi szkodzi.
    Ale kiedy sytuacja sie powtarza dluzszy czas, to chyba kazdy z nas by sie zbuntowal. dlatego troche wyrozumialosci. to jest jego praca. a za prace nalezy sie zaplata
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś z Piły może powiedzieć, jak to było w ostatnią niedzielę z Crumpem?
    Czy to prawda, że przed meczem Rudy przyjechał i zawinął swój sprzęt, po czym powiedział: "sayonara" ???

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Mówicie że Złoty Kask to konkurs indywidualny ? To fakt ale gdyby Hampel wygrał (na co miał duże szanse) to w tabeli figurowałby jako:
    Jarosław Hampel (Polonia Piła)-innymi słowy był by to powód do dumy dla klubu żw to w jego barwach Hampel znów wygrał.
    A co do tego że jeździ on dla "wyrobienia" marki. To też prawda z tym że to zawodnik wie najlepiej na czym stoi, skoro nie płacą mu to on stwirdził że ten sprzet który remontuje woli spozytkować gdzieś gdzie za prace płacą (Szwecja, Anglia). I nie mozna mieć o to pretensji do zawodnika bo ma racje.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co wiem to w tym sezonie Piła nie wypłaciła Jarkowi
    ani grosza. Zalegają z płatnościami także u Crumpa.
    Jak tu można wogóle mówić o jakimkolwiek wyniku?
    Czy stoczniowców wychodzących na ulicę bo nie płacą im wynagrodzeń można nazwać że są chciwi?
    Ludki żużel to jest PRACA. Zawodnicy podpisują umowę z pracodawcą. Kto się wywiązuje z umowy a kto nie ?

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "z tego co wiem to w tym sezonie Piła nie wypłaciła Jarkowi
    ani grosza. Zalegają z płatnościami także u Crumpa"

    Mało wiesz,albo masz kiepskiego "informatora".
    Owszem Polonia zalega J.Hampelowi sporo pieniędzy,ale otrzymał już część należności w tym sezonie.
    W kwestii Crumpa również się mylisz.Crump dostaje "cash" od ręki. Nie ma "cashu" nie przyjeżdża.

    pozdr.


  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2002
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś z Piły może powiedzieć, jak to było w ostatnią niedzielę z Crumpem?
    Czy to prawda, że przed meczem Rudy przyjechał i zawinął swój sprzęt, po czym powiedział: "sayonara" ???

    :) :) Skąd macie takie zabawne newsy? Z "Życia na gorąco"?
    Crumpa przed meczem nie było,sprzęt zabrali jego mechanicy parę dni wcześniej.Bus stoi nadal pod klubem. :)

    pozdr.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oj Jarek

    Uwazam ze Jarek zle robi bo w ten sposob kibice sie od niego odwruca, a sprzet ma widac to po wynikach jakie uzyskuje w Angli i Szwecji. Ja rozumiem klub nie płaci ale tak sie nie robi dla klubu a tym bardziej kibicow bo co kibice maja wspolnego z tym ze kasy w klubie nie ma. A jak nie chce sie jezdzic to moze lepiej wstawic mlodych Klecha, Nowak.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hampelek pokazał niedowiarkom że jest najlepszym zawodnikiem w pile.ale co z tego skoro i tak mu nie zapłacą za zdobyte punkty

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I to jest wlasnie wplyw pieniadza. To tragiszne , ale z drugiej strony trudno jest sie Jarkowi dziwic. Taki juz jest tn swiat...
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co słyszałem Jarek odmowił występu z powodu kolizji termnów. Podobno nie podpisał jakiejś części umowy dotyczącej startów w turniejach indywidualnych.
    Na temat sprzętu nie ma się co wypowiadać, bo wczoraj we Wrocławiu pokazał, że ma na czym jechać.

    pozdrawiam
    rkmfan

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •