Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Zamknięcie forum Unii Tarnów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Zamknięcie forum Unii Tarnów

    Wracają czasy cenzury. Dzisiaj rano wszedłem na stronę Unii Tarnów, a dokładnie na forum, patrzę - a tu informacja, że forum decyzją zarządu klubu zostało zawieszone. Uważam ,że to skandal. Władze klubu pokazały, że mają gdzieś kibiców.
    Swoją drogą do zamknięcia forum przyczyniły się wpisy paru palantów, którzy wypisywali totalne bzdury. Mimo wszystko uważam,że tak zarząd nie powinien postąpić.
    Aha, jestem juz od długiego czasu członkiem tego forum i to jest mój 1 lub 2 zalożony temat Jeśli admini stwierdzą,że jest beznadziejny, to prosze go wykasować.

    Unia Tarnów

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Totalny bezsens cholera! To co w tarnowie nie ma adminow od kasowania debilizmow ! Z jednej skrajnosci w druga ! :(

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obawiam sie ze przyczynily sie takze do tego osoby z Rzeszowa, oby nie, zupelny bezsens ...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przypomniały mi sie slowa jednej z piosenek Big CyCa

    "Fidel Castro, Breżniew, Stalin
    Strach się rodzi, moc truchleje
    Już niedługo pamięć krzyknie
    Gierek z partią, partia Gierek

    Kwas jest żrący i wypali
    Nawet bardzo tęgi mózg
    Naród chce czerwonej gwiazdy
    Krzyczy więc "komuno wróć"

    Wraca Komuna..... cenzura i te sprawy...!!!

    Ja mam propozycje dla starych forumowiczów z ś.p. Forum unii:
    Kosy i brony w głoń , palce na klawaiata i niesieni na skrzydłach ideologi Leppera stwórzmy nowe forum.....!!!!




    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maczek nie przejmuj sie nam tez zamkneli forum (RKM) lecz juz mamy nowe a dyskusjach !!!!!!!! I jest o niebo lepsze dajcie znac autorowi strony zeby sie dowiedzial cos na temat dyskusji.pl
    pozdro

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ... dzieki za podpowiedz, a wszystkich zainteresowanych chce uspokoic ze forum wroci bo bylby to bezsens wywalac takie zrodlo informacji i mozliwosci dyskusji
    ... oczywiscie nie bedzie to juz stare dobre forum gdzie kazdy pisal co chcial i mozna bylo obrazac bezkarnie calkiem niewinne osoby
    ... a co do administracji to admin nie zawsze w pore wywali ****izmy bo poprostu brak mu na to czasu ;)
    pozdrowienia
    McGregor
    --------------------
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proponuje na nowym forum żeby było paru moderatorów tak jak na sportsboard.pl... ale przy osadzaniu stanowisk proponuje pominąć AntyŚlączke :)
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    www.dyskusje.pl:
    ... "Założenie jednego forum dyskusyjnego kosztuje 79 zł rocznie + VAT (lub więcej jeśli na stronach forum mają pojawiać się wyświetlane przez Ciebie reklamy)"

    ... taaaaa,

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do McGregora...

    http://foroom.neurovirgin.com/

    podobno darmowe....
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie forum jest po to zeby kazdy mogl sie wypowiedziec, napisac to co mysli, itd. Chodzi o to zeby bylo na temat i w miare bez bluzg. Z drugiej zas strony kibic to kibic i nieraz "swoje" 5 groszy musi dorzucic i nikt nie powinien mu miec tego za zle. Musi byc zdrowa rywalizacja. Sprzeczanie sie kibiców to normalna rzecz.
    Szkoda tarnowskiego zuzlowego forum, ktore badz co badz mialo swoj klimat;), zagladalo na nie wiele osob takze z innych miast, a nawet krajow.
    Na nowym forum bedzie pewnie rejestracja, ktora napewno ograniczy ludzi typu Anty....... ale ograczniczy takze wypowiedzi ludzi z innych miast z wiadomych wzgledow.
    Moze uda sie namowic zarzad aby jednak stare forum zostalo!?

    Narazie nie ma dostepu do forum ze strony Unii ale istnieje i znajduje sie pod adresem:http://users.nethit.pl/forum/forum/mcgregor
    mozna sie w dalszym ciagu wypowiadac.
    Zapraszam.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja natomiast jestem w pełni za wprowadzeniem nowego forum z rejestracją. Już w tej kwestii sie dwukrotnie wypowiadałem na naszym tj. Unii forum. Przecież zarejestrowanie sie na forum nie jest wielkim problemem i myslę że nie ograniczy to ilosci forumowiczów. Dla przykładu dam forum tarnowskiej koszykówki, na którym już od długiego czasu jest rejestracja. Nie ograniczyło to ilosci forumowiczów, nawet tych z innych miast(np wielu kibiców ze Stargardu Szczecińskiego sie tam wpisuje). Nie myslę wiec, że jeśli np Ramelow lub inni kibice z Rzeszowa lub innych miast będą się chcieli wypowiedzieć na naszym forum, to im w tym przeszkodzi rejestracja.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
    Unia Tarnów

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze jest cos w tym o czym pisze Maczek. Rejestracja to zaden problem, a pozatym mysle ze poszuajcie dobrego i darmowego forum, jest takich wiele, tylko wystarczy poszukac ... ja w tym momencie nie mam nic konkretnego na mysli, ale jak cos zauwaze ciekawego to podpowiem

    PS Maczek : Fajnego przykladu uzyles :P

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wolnosc slowa - swieta racja!!!!!!
    Jednak nie moze byc na forum (zwlaszcza oficjalnym forum TTZ)samych bluzg oraz kontynuowanych w nieskonczonosc bezsensownych tematow nie majacych nic wspolnego z zuzlem ani prawdziwymi kibicamim tego sportu. Mam tu na mysli tematy o ksiezach pedalach, ktore ostatnio sie pojawily, tematy zachecajace do wpier******** kazdemu kto jest z fanklubu, czy tez kazdemu kto jest z Rzeszowa, obrazanie dziennikarzy poprzez nazywanie ich "*****mi" itp. O takie historie poszlo i w sumie nie dziwie sie zarzadowi TTZ choc chce podkreslic ze to nie Zarzad TTZ-tu zamknal forum, tylko admin-webmaster strony, pod wplywem sugestii TTZ aby jakos wkoncu uporzadkowac ta kwestie.
    Jakies granice kultry i przyzwoitosci powinny panowac w czasie dyskusji merytorycznej.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehh szkoda forum (mozna sie bylo wiele ciekawe dowiedziec)ale popieram admina - niektore wpisy nie dosc ze nie mialy nic wspolnego ze sportem to jeszcze obrazaly innych ludzi...
    mam nadzieje ze nowe forum bedzie bez takich forumowiczow i bez takich wpisow
    pozdroofka :*

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóz mimo że sam rzadko odwiedzałem to przykre że tak się stać musiało. Ale istnieje widać parę nieodpowiedzialnych osób w środowisku tarnowskich kibiców którzy nic wspólnego ze sportem nie mają a lubią tylko na innych drzeć pyska...
    Przykre ale prawdziwe

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśmy w Rybniku też to przerabiali.Kilka osób zaczeło najeżdżać na zarząd,zawodników itp i forum zamknięto.W tej chwili mamy nowe forum i prawdopodobnie te osoby dalej piszą na forum tylko pod innymi nazwami i jak na razie jest spokój.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze najwiekszym problemem tego typu forum nie sa kibice z innych miast (oczywiscie sa wyjatki), ale pseudokibice z innych dyscyplin sportowych. Mam tu na mysli przede wszystkim pilke nozna. Nie wiem czy jest to mozliwe na forum z technicznego punktu widzenia, ale moze dalo by sie zakladac bany, np. na IP komputera? Wiem ze w przypadku kawiarenek internetowych nie spelniloby to moze swojej roli, ale w przypadku uzytkownikow domowych komputerow mogloby to pomoc. Bana dostawaloby sie, np. po dwoch ostrzezeniach albo cos w tym stylu.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema Unisci no i nie tylko przez to ze forum zamkniete zwalam sie tutaj. McGregor, Driver jesli potrzebujecie jakas pomoc to Driver na gg ja spoko jestem zainteresowany zeby w czyms pomoc. Ale serio szkoda i jeszcze raz szkoda tego forum, bo to mi juz w krew weszlo regularne wpisy a teraz co mam robic. No ale mysle ze w ten poniedzialek doczekam sie debiutu nowego lepszego z wiekszymi mozliwosciemi forum kibica :) :)
    Oby jak najszybciej ...
    narka

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coz... ostatnio na forum pojawilo sie pare tamatow niezbyt sportowych (deliaktnie rzecz ujmujac) i decyzja o czasowym zamknieciu byla sluszna (moim zdaniem) i calkowicie ja popieram

    zobaczymy czy w nowym forum bedzie lepiej, oby, bo ono ma byc dla nas - kibicow, a nie bandy glupkow nieumiejacych sie zachowac








  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ehhh...dzis wchodze na stronke, chcialam sobie poczytac forum a tu nici...ehhh coz mowi sie trudno, ktos sobie robil zarty czy cos i teraz inni musza cierpiec, sadze ze decyzja o zamknieciu byla sluszna, moze to uspokoi niekotre osoby, za duzo im bylo ...zaczeli najezdzac najpierw na zawodnikow, trenera a skonczylo sie na ksiezach...niekotrzy naprawde powinni sie zastanowic co pisza, pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie Angelika- bo kto to widział żeby na forum wypisywać że R.Wardzała jest za cienki na pierwszą lige, a trener Wardzała jest słabym taktykiem. A już to ,że forumowicze "niektórzy" domagają sie żeby dać szanse innym zawodnikom niż R.Wardzała "przynajmniej w meczach nie do wygrania" woła o pomste do nieba albo jeszcze wyżej.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co z nowym forum ?

    W poniedzialek mialo byc nowe forum i co, stronka tesz cos slabo, tylko pomeczowy komentarz :(

    Mam nadzieje ze te nowe forum bedzie przynajmniej takie jak to stare albo nawet i lepsze (jesli wogule doczekamy sie tego forum :P)


  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    haha widze ze wszyscy tarnowianie przezucają sie na sportsboard skoro nie ma naszego :)

    pozdrawiam kulciak :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Tarnuff:
    Nie przesadzaj, wiadomo ze nie chodzi o krytyke kogokolwiek tylko o durne wpisy nie majace nic wspolnego z zuzlem w stylu: ksiezy pedofili, czy tez spuszczenia lomotu kibicom z takich czy innych miast. Strona jest oficjalna i forum tez wiec nie jest dziwne ze dzialacze mieli pretensje!
    Co do nowego forum juz jest zalatwione zostaly tylko ostatnie sprawy zwiazane z jego administracja i bedzie lada moment podlinkowane do strony TTZ-tu. Wyglada duzo ciekawiej i ma wiecej mozliwosci.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jest już nowe forum Unii Tarnów. Oto adres http://ttz.dyskusje.pl.
    Zapraszam wszystkich Tarnowian i kibiców z innych miast
    Unia Tarnów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •