Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Czy Toruń kocha Rickardssona?

  1. Powrót do góry    #1
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    Czy Toruń kocha Rickardssona?

    Była wielka afera po meczu z GKS-em że Rudy olewa mecze itd. Wywieszono nawet transparent niosący niezadowolenie kibców z jego jazdy na meczu z Cz-wą. Jednak wydaje mi sie że ten stan nie trwał długo. Wystarczyły dwa mecze w jego dobrym wykonaniu i już cały Toruń znów uwielbia rudego. Nawet stał sie kapitanem zespołu, i znów pewnie można sie u fryzjera ostrzyc na Tony'ego. Ludzie troche rozumu! Dwa dobre mecze i znów pare zawali! Jestem pewien że Rickardsson już ma zapewnione miejsce w składzie na kolejne dwa lata. Obym sie mylił...

    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    toruń może nie kochac ricardssona ale on kocha bardzo z torunia pieniądze

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Rudy

    Nienawidze Rickardssona za Gdańsk i nawet gdyby Apator zdobył medal DMP w tym sezonie on i tak dla mnie będzie szmaciarz!!!Jak zawodnik tej klasy może odmówić rezerwy taktycznej.To sie zdarzyło chyba pierwszy raz w polskiej lidze.
    GIALLOAZZURROBIANCHO

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Nienawidze Rickardssona za Gdańsk i nawet gdyby Apator zdobył medal DMP w tym sezonie on i tak dla mnie będzie szmaciarz!!!Jak zawodnik tej klasy może odmówić rezerwy taktycznej.To sie zdarzyło chyba pierwszy raz w polskiej lidze.
    Tonqister - chyba bedziesz musial przeproscic
    Rickardssona. Zabik NIE POPROSIL Tonyego w tym
    meczu o start w taktycznej - pozniej ta sprawa
    byla prostowana przez Batorskiego. Zatem
    skoro nikt z Rickim nie rozmawial o taktycznej
    to i Ricki nie mogl nikomu odmowic. brak taktycznej
    byl EWIDENTNYM bledem Zabika i tylko jego nalezy
    za to ganic!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz niestety! A tak na marginesie Rickardsson przynosi pecha:) U nas w Gdansku tez pirwszy sezon byl extra wypasik a w drugim spadlismy! Na nim ciazy jakeis fatum :) U Was tez w 1 sezonie bylo DMP a teraaz sie ztaczacie w dol tabeli z nim :) Lepiej go szybko sprzedajcie ;)

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bzdury! Nie wiem gdzie autor wątku wyczytał (chciałbym się dowiedzieć), że po kilku udanych występach w Toruniu zapanowała "Rickardssomania". To, że ktoś chwalił go za udany występ, czy klaskał po wygranym biegu, nie świadczy przecież o uwielbieniu Rickardssona.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Odmówił na 100%

    Rickardsson odmówił startu w tym biegu na 100%.Sam Ząbik na drugi dzień w radiu nie chciał powiedziedzieć ale sie w koncu złamał.Potem Batorski to wyjaśniał tylko dla dobra sprawy!!!Ricki pedał Toruń sprzedał!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    ja go nie kocham bo nie jestem gejem :P.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Rickardsson odmówił startu w tym biegu na 100%.Sam Ząbik na drugi dzień w radiu nie chciał powiedziedzieć ale sie w koncu złamał.Potem Batorski to wyjaśniał tylko dla dobra sprawy!!!Ricki pedał Toruń sprzedał!!!
    Tonqister jak nie wiesz to nie gadaj bo bylem w Gdansku,
    lazilem po parkingu i po torze i Zabol w ogole nie podszedl
    do Rickardssona w/s taktycznej. EOTI.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Vicar ty chyba niemasz co robić i wymyślasz takie głupie tematy.Może lepiej byś napisał Czy Bycgoszcz kocha Golloba i jego rodzinę.Jak można kochać zawodnika?Chyba że jest się gejem a ja nie jestem.Dlatego nie wiem jak admini mogli zostawić taki idiotyczny temat.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rickardsson jest zawsze tam gdzie sa pieniadze. Gdzie pieniedzy nie ma tam i nie ma Tony'ego. Ale w sumie to on taki zly nie jest bo nieraz uda mu sie dobrze pojechac...

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    wcale nie jest tak ze on w zeszlym roku byl przez wszystkich uwielbiany.przeciez w zeszlym roku mial tez nie jedna wpadke.mysle w kontrakt na nastepny rok nie zostanie podpisany.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Moim zdaniem Ricki nie będzie mistrzem świata- a więc obniży swoja "wymagania" i jednak zostanie w toruniu czy to się podoba kibicom czy nie

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rickardsson jest zawsze tam gdzie sa pieniadze. Gdzie pieniedzy nie ma tam i nie ma Tony'ego. Ale w sumie to on taki zly nie jest bo nieraz uda mu sie dobrze pojechac...
    heh no w koncu jest msitrzem świata

    i to jest jego najwieksza bolączka- wszak szlachectwo zobowiązuje

    A on jakoś tak niezbyt mu sie chce jezdzic u nas ;) i gdyby to byl. np. HANCOCK to mozna to wytluamczyc ze slabo w GP itd. jezdzi a tu Ricky nie ma wytłumaczenia


    ja go bardzo nie lubię

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •