Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Powód absencji Brhela !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    Powód absencji Brhela !!!

    Dlaczego w Tarnowie nie wystartował lider Jasolu, Czech Bohumil Brhel?

    Władysław Prygoń, prezes ZKS Stal Rzeszów: - Dobre pytanie. Nie znam racjonalnych argumentów, które tłumaczyłyby absencję Brhela w Tarnowie. Ponoć przedłożył nad starty w Polsce mecz ligi włoskiej. To jednak Czech domagał się by kontrakt z nami gwarantował mu starty w 20 meczach Jasolu. W umowie zawartej z Brhelem jest punkt, który mówi że w przypadku dwóch słabszych występów możemy nie powoływać go na jakieś zawody. On już te dwa mecze wykorzystał, więc możemy zrezygnować z jego usług. W faksie przesłanym do niego w piątek zaprosiliśmy go do Tarnowa. Brhel postąpił niezgodnie z zapisem kontraktu, po prostu go złamał. Zarząd podejmie decyzję co z tym fantem zrobić.

    Czy klub ma zaległości finansowe w stosunku do Bohumila Brhela?

    - Mamy nieuregulowane zobowiązania w stosunku do tego zawodnika. W minionym tygodniu wysłaliśmy mu część zaległości. Poinformowaliśmy także, że resztę należnych pieniędzy otrzyma po meczu z Unią.

    Czy w umowie jest punkt mówiący o terminowości wypłat za dany występ czeskiego żużlowca?

    - Tak. W takim przypadku umowa nakłada na nas karę za nieterminowe wywiązywanie się z płatności.

    Wygrywając w Tarnowie Jasol mógł uczynić milowy krok w kierunku zajęcia miejsca w pierwszej czwórce sezonu zasadniczego. Czy nadal będziecie o to walczyć?

    - Główną ideą sportu jest osiąganie jak najlepszych wyników. Nie rezygnujemy z walki o pierwszą czwórkę. Występy w grupie spadkowej niosą za sobą pewne korzyści, niebezpieczeństw jest jednak więcej. Cel na tegoroczny sezon, jaki założyliśmy sobie w styczniu, to utrzymanie zespołu w I lidze. Awans do grupy walczącej o awans zapewniłby nam pierwszoligowy byt.

    Włosi płacą od ręki

    Dlaczego nie wystartowałeś w meczu Unia - Jasol?

    Bohumil Brhel: - W niedzielę ścigałem się w lidze włoskiej. Tam otrzymałem od ręki pieniadze za swój występ. Jasol zalega mi z płatnościami za moje dotychczasowe starty. Umowa z rzeszowskim klubem mówi, że mam otrzymać pieniądze do dwóch dni po odbytym meczu.

    Czy Bohumil Brhel wystartuje jeszcze w barwach Jasolu Rzeszów?

    - Jeżeli klub ureguluje wszystkie zaległości to nie widzę żadnych problemów. Żużel to zbyt kosztowna dycyplina, by żyć na kreskę. Oczekuje się ode mnie konkretnych wyników, aby je osiągnąć muszę się mieć odpowiednio przygotowany sprzęt.

    GW.




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach

    HEHE

    a niechciał podpisać kontraktu w Gdańsku bo sie bał że kasy na bierząco niedostanie... a tu w Gdańsku płacą na bierząco a nie w Rzeszowie :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ma wizja jest brutalna
    wzial kase od tarnowian
    bo jak moze byc inaczej
    troszke dziwi mnie powiedzenie ze bobo wybiera mecze latwiejsze bo wydaje mi sie ze zrobienie 13 punktow w tarnowie nie jest jakims szczegolnym wyczynem
    ciekawe jakie beda konsekwencje wyciagniete w stosunku do czecha
    to ze nie pojedzie z gkm
    heheh
    hehehe
    nie robmy sobie jaj
    gkm zostanie rozwalony nawet bez boba
    a to ze czech postapil tak a nie inaczej moze mu jedynie zrownac wrogow bo stracil u kibicow swym postepkiem wiele
    coz jak juz mowilem wczesniej
    tarnow potrzebuje punktow a ze nasz pepik jest litosciwy to i te 2 punkty w tarnowie zostaly

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zajdi ciekawe gdzie Ty sie w Tarnowie doszukales pieniedzy przeznaczonych na kupienie(?) brhela...

    chyba chciales sobie zazartowac, bo Unia jest biedna
    niestety... :-(


    tzn zebysmy sie dobrze zrozumieli, niestety w sensie ze nie ma kasy, a nie ze nie ma kasy na kupowanie meczow

    poza tym jesli sie rzuca oskarzenia to nalezaloby je poprzec dowodami

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wzioł kase od Tranowa. buehehehe ..czegoś głubszego to dawno nie słyszałem.... Unia nie ma na sprzęt dla swoich zawodników a co dopiero na opłacanie cudzych ....

    zajdi jeśli naprawde tak myślisz to żyj dalej w złudzeniach i szukaj dalej przyczyny porażki "stalówki" w Tarnowie.. pozdro...
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no po takich slowach kolegow z tarnowa bede sie bronil
    przeciez lepiej zamiast inwestowac w sprzet kupowac najlepszych zawodnikow z druzyny przeciwnej
    ja tu nikogo z reke nie zlapalem i nie mam zamiaru ale taki numer jeszcze z brhelem nie byl przerabiany
    widomo ze tlumaczenie jego absencji w gnieznie mozna wlozyc miedzy bajki (choroba) bo wiadomo ze tam odpuscili rzeszowianie ze wzgledow finansowych
    a co do tarnowa
    dostal pieniadze przed meczem ale nie wszystkie
    zreszta tak sie zastanawiam ktory to klub obecnie wyplaca kase na biezaco i od reki
    ale jakos drogi do tarnowa nie znalaz podobnie jak i logicznego wytlumaczenia
    chlopaki z tarnowa moze to i dobrze ze zyjey wszyscy przekonaniem ze caly mecz odbyl sie cacy i to ze wasze zwyciestwo jest stu procentowo legalnie zdobyte
    czekajmy na jakies logiczne wytlumaczenie samego czecha moze to cos wyjasni
    a pieniadze na cudzych zawodnikow
    hehe
    nie takie wianki sie w tym sporcie juz robilo
    czesc

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy klub ma zaległości finansowe w stosunku do Bohumila Brhela?

    - Mamy nieuregulowane zobowiązania w stosunku do tego zawodnika. W minionym tygodniu wysłaliśmy mu część zaległości. Poinformowaliśmy także, że resztę należnych pieniędzy otrzyma po meczu z Unią.

    Czy w umowie jest punkt mówiący o terminowości wypłat za dany występ czeskiego żużlowca?

    - Tak. W takim przypadku umowa nakłada na nas karę za nieterminowe wywiązywanie się z płatności.

    Włosi płacą od ręki

    Dlaczego nie wystartowałeś w meczu Unia - Jasol?

    Bohumil Brhel: - W niedzielę ścigałem się w lidze włoskiej. Tam otrzymałem od ręki pieniadze za swój występ. Jasol zalega mi z płatnościami za moje dotychczasowe starty. Umowa z rzeszowskim klubem mówi, że mam otrzymać pieniądze do dwóch dni po odbytym meczu.


    zajdi przeczytaj sobie jeszcze raz uwaznie ten fragment i pewnie sie dowiesz czemu brhel nie przyjechal do tarnowa tylko wybral starty w lidze wloskiej :P

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    an_ka ale z ciebie mapeciątko
    :P:P:P:P:P

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zajdi napisz czy wogole byles na meczu w Tanowie.

    PS. W takim razie jestem ciekawy ile zaplaciliscie Tarnowianom 1 maja za podlozenie sie (56-34) ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    cytat:ma wizja jest brutalna
    wzial kase od tarnowian
    bo jak moze byc inaczej.

    Zajdi tobie chyba słoneczko na mózg za bardzo przygrzało.
    Idąc twoim tokiem myslenia , można powiedzieć, że słaby wystep obcokrajowców Unii spowodowany jest tym,że wzięli kasę od Rzeszowa. Chłopie zastanów się lepiej nad tym co piszesz.
    Unia Tarnów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •