Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 767

Wątek: Gry za free, których szukasz !

  1. Powrót do góry    #496
    Początkujący
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I JESZCZE JEDNO ;)

    [b]mam wielka prosbe !!! jesli jest jakis menadzer pilkarski za free to przeslijcie mi na gg :8697190 !!! z gory dzieki ;)
    Wszystkie czesci USM'a :P i pierwsza czesc CM'a i reszta jakies klubowe. Wiecej nie wiem.
    jakies klubowe czyli ??

  2. Powrót do góry    #497
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kody

    a czy są jakies kody do tego lub coś

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a czemu mi sie wlacza pokazuje na 1 sek. menu i sie wylacza???? dlatego ze mam XP......a daje zgodnosc z innymi windowsami i to samo!!
    jesli ktos wie o co chodzi niech porade zapoda

  4. Powrót do góry    #499
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2004
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wystarczy bylo poszukac troche w poprzednich postach.

    TheLimp napisal:

    Dobra w Xpeku jest podobnie i pewnie tak samo jak w Win2000

    Wchodzisz na dysk systemowy domyslnie C: w katalog windows
    potem wchodzisz do katalogu System32 szukasz tam pliku DxDiag uruchamiasz go . pojawia ci sie takie menu tabelki itp tam w otwierasz zakladke EKRAN gdzie wylaczasz tam Direct Draw Direct 3d oraz AGP ;] to wszystko :-).

    DO Qussa Firma Vesa zanim pojawil sie direct produkowala przyspieszenie komputera ;-) Obie firmy faworyzowaly jednak VESA upadla bo direct byl darmowy z ta skojarzylem zee to cos moze byc z directem oczywiscie microsoft sobie skorzystal na tym poniewaz mogl zadarmo pakowac do swoich ustawien Vese i tak od windy 98 jest juz Vesa w kompach Dzieki Quess bde w gdansku masz u mnie piwko
    Nie ma za co :)

    Pozdro ;)

  5. Powrót do góry    #500
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do kasztana

    dzieki za fatyge bo wiesz tu jest 12 stron i nie mialem jakos natchnienia szukac..........wielkie dzieki
    pozdro

  6. Powrót do góry    #501
    Użytkownik
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Deer Hunter 3

    Szukam Deer Hunter- obojętnie jakiej części, jednak najlepiej 3-ki.

    Gra jest zaliczana w niewszystkich(aczkolwiek niektórych gazetach) do gier sportowych..

    Będe wdzięczny..

    pozdro 600

  7. Powrót do góry    #502
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1) da sie u was wczytywac gre? bo mnie do ekranu glownego wywala........
    2) nie da sie robic zmian........u was tak samo?????

  8. Powrót do góry    #503
    Początkujący
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam szukam następujących gier:
    USM 02/03 lub nowszy
    FIFA 98
    Deer Hunter
    Blood II
    LPM 2004
    TCM 2004
    Jeśli możecie mi pomóc w odnalezieniu tych gierek, to bardzo bym was prosił!

  9. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podczas instalowania Speedway Manager 98 wyskakuje mi blad "an error was occured the instalation" ktos wie co jest nie tak ?

  10. Powrót do góry    #505
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do gry Grand Prix 3 to widziałem ją gdzieś na http://www.torrent.org.pl/, oczywiscie w dziale gry. Instalka o ile się nie myle ma 116 mega.

  11. Powrót do góry    #506
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    USM 02/03 lub nowszy
    Haha! A jest w ogole cos takiego?! :>

  12. Powrót do góry    #507
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szukam wcycling manager 2 pełną wersję

  13. Powrót do góry    #508
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do gry Grand Prix 3 to widziałem ją gdzieś na http://www.torrent.org.pl/, oczywiscie w dziale gry. Instalka o ile się nie myle ma 116 mega.
    A jak to sciagnac?

  14. Powrót do góry    #509
    Użytkownik
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pomocy plis dajcie mi strone z linkiem do cycling manager 2 zeby mozna było go sciagać

  15. Powrót do góry    #510
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    fifa 2002 WC

    macie jak[ stronke gdzie znajde Fife 2002 World Cup (full)?? jak cos to gg:3348663

  16. Powrót do góry    #511
    Początkujący
    Dołączył
    12-08-2004
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja szukam gierek Flying Shale i Insane Speedway 2, jak ktoś dysponuje niech wstawi na www.torrent.org.pl lub w eMulu, z góry dzięki:)

  17. Powrót do góry    #512
    Początkujący
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA POTRZEBUJE JAKIEGOS DOBREGO MANAGERA ZUZLOWEGO!!! JAK BY KTOS MOGL MI PODAC STRONE Z KTOREJ MOGLBYM GO SCIĄGNĄĆ(PROSZE O POMOC). CHETNIE ODWDZIECZYL BYM SIE MU TYM SAMYM!!! OCZYWISCIE JAK BEDE MOGL.

  18. Powrót do góry    #513
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA POTRZEBUJE JAKIEGOS DOBREGO MANAGERA ZUZLOWEGO!!! JAK BY KTOS MOGL MI PODAC STRONE Z KTOREJ MOGLBYM GO SCIĄGNĄĆ(PROSZE O POMOC). CHETNIE ODWDZIECZYL BYM SIE MU TYM SAMYM!!! OCZYWISCIE JAK BEDE MOGL.
    Ziomus...

    www.zuzel.ko.pl chyba tutaj powinien byc dobry managerek a inne to na sgame ;)

  19. Powrót do góry    #514
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA POTRZEBUJE JAKIEGOS DOBREGO MANAGERA ZUZLOWEGO!!! JAK BY KTOS MOGL MI PODAC STRONE Z KTOREJ MOGLBYM GO SCIĄGNĄĆ(PROSZE O POMOC). CHETNIE ODWDZIECZYL BYM SIE MU TYM SAMYM!!! OCZYWISCIE JAK BEDE MOGL.
    maty Ty jestes 6-letni chlopak ? dziecko by wiedzialo zeby sie rozgladnac na forum, jesli interesujesz sie zuzlem powinienes znac no MZ Manskich. Sa jeszcze inne zrodla skad mozna znalesc gre zuzlowa... google przyjaciel czlowieka:P

    Jesli jestes nowy na forum to rozgladni sie po forum a pozniej pytaj, tak na przyszlosc...

    narUNIA:P

  20. Powrót do góry    #515
    Początkujący
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE KU*** NIE JESTEM 6 LETNI CHŁOPAK!!! I JAK NIE CHCESZ POMAGAC TO SIE NIE WPI**!!!

    // edit ----
    nie ma jak kultura.

    Kolega Maty, Kaczor nie powiedzial tego zlosliwie, ale jak ja czytam podobne pytania, to rowniez uwazam, ze niektorzy nie dorosli jeszcze do tego, aby udzielac sie na Forum publicznym, szczegolnie jesli ktos operuje tak cudownymi epitetami jak ty.
    PS podziekowania dla kotka mogles napisac w tym samym poscie, ale przeciez lepiej nabić o jednego wiecej czyz nie?

  21. Powrót do góry    #516
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bit Torrent

    Ten post jest skierowany głównie do Kotka21, ale na wszelki wypadek nie napisze go w PW tylko tutaj, żeby inni mieli też z tego pożytek:). Opisz korzystania ze strony h**p://www.torrent.org.pl/ (do adminów: to nie jest działający link więc nie czepiać się:P a kumaci wiedzą o co chodzi):
    ================================================== =========
    1. Szukamy gdzieś w googlach programu Yet Another Bittorent Client (w skórcie ABC:)) i go ściągamy, instalujemy, lecz narazie nie włączamy.
    2. Wchodzimy w h**p://www.torrent.org.pl/ i szukamy danej gry w dziale Gry lub szukamy jej tytułu w dziale Katalog. Na 99% tam będzie, jeśli nie, to wchodzimy na h**p://www.suprnova.org/ i szukamy tam:)
    3. Jeśli znajdziemy, to klikamy w link z grą / filmem / czymkolwiek innym
    4. Uruchamia się nam automatycznie ABC i prosi nas o wybranie miejsca gdzie ściągniemy dany plik
    5. Wybieramy, ok, klikamy, idzie:)
    ================================================== =========
    Mam nadzieję, że dobrze opisałem. Jeśli jakieś pytanka to proszę bardzo, służę pomocą. Do moderatorów: nie podałem żadnego działającego linka więc proszę o nie usuwanie ani o nie edytowanie tego posta:) A kumaci wiedzą co z linkiem zrobić. Pozdrawiam:)

  22. Powrót do góry    #517
    Początkujący
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE BEDE SIE TŁUMACZYŁ DLACZEGO NIE NAPISAŁEM POZDROWIEN DLA KOTKA BO TO JEST MOJA SPRAWA

  23. Powrót do góry    #518
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE BEDE SIE TŁUMACZYŁ DLACZEGO NIE NAPISAŁEM POZDROWIEN DLA KOTKA BO TO JEST MOJA SPRAWA
    A co to ma wspolnego z tematem?
    Ja w sprostowaniu do Ciebie napisalem, ze podziekowania, a nie jak twierdzisz pozdrowienia mogles napisac w tym samym poscie, a nie nabijac kolejny. Nie dosc, ze nie umiesz szukac gier, to na dodatek nie potrafisz uwaznie czytac.
    PS na przyszlosc nie pisz postow z wlaczonym CapsLockiem. Dziekuje

  24. Powrót do góry    #519
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    quess:
    Moze 3mal shifta... ;) Skad wiesz.

    aof:
    Wielkie dzieki.

    PS A czego sie znowu mnie czepiacie z tym nabijaniem postow. Jesli znowu jakis burak ma do mnie pretensje to niech pisze na:
    gg 1156237
    kot21@o2.pl

    Z pozdrowieniami dla wszystkich bucow!

    Kotek

  25. Powrót do góry    #520
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koleś może starą klawiaturę model Super F4 - Russian. Też kiedyś taką miałem, nie było capsa i wszystko było duże. A tak poza tym to nie rozumiem czepiania się za słówka, pretensji o nabijanie postów itp. przecież to jest forum, niech się kolega wypowie nawet jeśli nie ma nic do gadania. Napisz czy działa Kotek, bo instrukcje robiłem z pamięci i mogłem coś pomylić, ominąć.
    Pozdrawiam.

  26. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-02-2004
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no spoko!

    W razie problemow jest przeciez i gg i mail i PW wiec spoko i GITARA :D

    pozdro

    /edit:
    Ej!
    Mam te okienko programu ale wszedzie sa zera... Co trzeba zrobic?

    Moglem napisac drugiego posta chcac se go nabic =/

  27. Powrót do góry    #522
    Początkujący
    Dołączył
    12-07-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kotek : Nabijacz zarąbany ! Pisze jakieś bzdury aby tylko nabić post !
    Do wszystkich : Poszukuję gry polskiej [b]Sołtys[b]

  28. Powrót do góry    #523
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli kliknąłeś w jakiś link z grą / filmem to powinno ci się uruchomić ABC (Yet Another Bittorent Client) i tam wybierasz miejsce, gdzie plik ma się ściągnać, klikasz ok i czekasz. Powinno samo pójsć. Czasem czeka się dłużej, czasem krócej, zależy też od szybkości twojego łącza. Ale jeśli naprawdę długo nie pójdzie i będą same zera to nie wiem:) Moja rada- czekać, albo spróbować ściągać też coś innego, bo może akurat tamten plik jest walnięty.
    ============================================
    Szumik_84: Nie wiem czy o to ci chodzi ale coś znalazłem: "Latka lecą, a córka Sołtysa wciąż nie ma męża. Jako, że dziewczyna (co tu ukrywać) urodą nie grzeszy, a cały dzień spędza siedząc przed telewizorem i popijając piwko, Sołtys wraz z żoną postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i znajdują kandydata. Gdy para (jakimś cudem) staje przed ołtarzem i Leon – bo tak na imię ma „szczęśliwy” wybranek – po raz pierwszy ma okazję ujrzeć narzeczoną, jak najdłużej przeciąga ceremonię, a gdy gaśnie światło wykorzystuje ostatnią szansę i jak to określa Sołtys „Leon spie... spie-sznie się oddala”... Cała wina za niedopilnowanie Leona spada oczywiście na Sołtysa, który za zadanie ma odnaleźć uciekiniera i doprowadzić przed ołtarz... Grafika i muzyka nie jest dobra, ale za to za grą przemawia naprawdę spora dawka dobrego humoru."
    Zdjęcie:
    Link:http://staregierki.hitnews.pl/soltys_pliki/soltys.zip
    PS: I przestańcie się obrzucać mięsem o nabijanie postów- Kotek i tak z tego **** ma bo nie ma SuperUsera i nie widać ile ma postów...albo nie wiem jak zrobić żeby było widać;) A dla innych:
    ============================================
    Phoenix:
    Fifa 2002 WC:http://h**p://www.torrent.org.pl/upl..._masta.torrent

    WKS:
    Nie mam Cycling Managera 2, ale moge dac linka do 3 lub 4:)

    Kotek21:
    Grand Prix 3: http://h**p://www.torrent.org.pl/upl...n_org).torrent

    Maciek_lewy:
    Deer Hunter 2004 (nie wiem czy to jest to ale dam linka): http://h**p://www.torrent.org.pl/upl...04_zip.torrent

    PS: Ściągajcie to Torrentem, instrukcja kilka postów wyżej, jeśli jednak jakieś linki nie działają to przepraszam, ale nie siedze w nich i nie wiem czy napewno działają:) I oczywiście przeróbcie sobie w linku początek http:// zeby działało

    PS 2: Tradycyjnie do Moderatorów: linki nie działają więc proszę o nie usuwanie;) A kumaci i tak się sczają...

  29. Powrót do góry    #524
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej!
    Mam te okienko programu ale wszedzie sa zera... Co trzeba zrobic?
    Wtedy jest mozliwe ze niema zadnych seedów czyli ludu ktory udostepnia dany plik ktory chcesz sciagnac :) Jesli sciagasz gre najczescie jest ona zapisana w obrazie i musisz miec do tego nagrywarke :) lub wirtualny dysk :) Tez sa pliki zapisane w plikach .rar ale to jest zadkosc :P

    AOF no tak ale chodzi o to zeby dojsc np do kadeta :P

    narUNIA:P

    EDIT
    To niejest gry sportowe ale warto w Nie pograc :D oto one :
    symulator zdezenia samochodu ciezarowego i symulator spadania ze schodow sa to swietne gry jesli ktos ma jkies symulatory np ze 2 auta sie zdezaja to bardzo prosze o podanie linka :)

    Kto mnie pokona ?:D w ciezarowce 107607 a to jak mi ktos niewierzy :)
    zmiejszylem obraz bo wiekszy wiecej zajmowal (proste:P) jesli ktos mi niewierzy moge mu wyslac gre gdzie mam to zapisane :)

  30. Powrót do góry    #525
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Luuuudzie

    Jesli ktos jeszcze raz napisze ze szuka USM lub jak uruchomic Speedway Manager 98 na Windowsie XP to nie odpowiadaom za siebie! Moze byscie ruszyli dupe i poszukali ??

    Pzdr
    bnj

  31. Powrót do góry    #526
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2004
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA SZUKAM JUZDLUGO PILKE RECZNĄ ALE NIE MENAGERA
    PLZ POMOCY

  32. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2004
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stelix ok, ale dziesięciu tematów nie musisz naraz zakładać:)

  33. Powrót do góry    #528
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    siatk

    ja szukam siatki najlepjej managera

  34. Powrót do góry    #529
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktos Sydney 2000?? Kto bylby wdzieczny :P i mogl ja gdzies udostepnic :) albo cos w tym stylu :P ?

  35. Powrót do góry    #530
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2004
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Mialem kiedys taka gre Menadzer Zuzlowy, w ktorym mozna bylo sie scigac, brac udzial w lidze (polskiej), najwazniejsze to to ze mozna bylo sie wypychac i blokowac. Gra byla w postaci kresek, a menu bylo zbudowane z bodajze 6 okienek (kwadratow) gdzie mozna bylo wybrac opcje. Moja wersja byla popsuta bo na koncu ligi gra sie wylaczala. Ale nie mam teraz nawet takiej wersji. Czy ktos z ludzi na forum zna ta gre i ma moze na nia namiar. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje.

  36. Powrót do góry    #531
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Mialem kiedys taka gre Menadzer Zuzlowy, w ktorym mozna bylo sie scigac, brac udzial w lidze (polskiej), najwazniejsze to to ze mozna bylo sie wypychac i blokowac. Gra byla w postaci kresek, a menu bylo zbudowane z bodajze 6 okienek (kwadratow) gdzie mozna bylo wybrac opcje. Moja wersja byla popsuta bo na koncu ligi gra sie wylaczala. Ale nie mam teraz nawet takiej wersji. Czy ktos z ludzi na forum zna ta gre i ma moze na nia namiar. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje.
    chyba wiem o jaka gre ci chodzi tyle, ze tez nie pamietam tytulu. Gralem w to jeszcze na amidze i tez po zakonczeniu sezonu gra sie wieszala. To bylo jednak juz daaaawno temu

  37. Powrót do góry    #532
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    808
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Można pościej

    Ten post jest skierowany głównie do Kotka21, ale na wszelki wypadek nie napisze go w PW tylko tutaj, żeby inni mieli też z tego pożytek:). Opisz korzystania ze strony h**p://www.torrent.org.pl/ (do adminów: to nie jest działający link więc nie czepiać się:P a kumaci wiedzą o co chodzi):
    ================================================== =========
    1. Szukamy gdzieś w googlach programu Yet Another Bittorent Client (w skórcie ABC:)) i go ściągamy, instalujemy, lecz narazie nie włączamy.
    2. Wchodzimy w h**p://www.torrent.org.pl/ i szukamy danej gry w dziale Gry lub szukamy jej tytułu w dziale Katalog. Na 99% tam będzie, jeśli nie, to wchodzimy na h**p://www.suprnova.org/ i szukamy tam:)
    3. Jeśli znajdziemy, to klikamy w link z grą / filmem / czymkolwiek innym
    4. Uruchamia się nam automatycznie ABC i prosi nas o wybranie miejsca gdzie ściągniemy dany plik
    5. Wybieramy, ok, klikamy, idzie:)
    ================================================== =========
    Mam nadzieję, że dobrze opisałem. Jeśli jakieś pytanka to proszę bardzo, służę pomocą. Do moderatorów: nie podałem żadnego działającego linka więc proszę o nie usuwanie ani o nie edytowanie tego posta:) A kumaci wiedzą co z linkiem zrobić. Pozdrawiam:)

    jeżeli macie "allplayer`a" wchodzicie do opcji i tam jest podana strona "marbit" coś tam klikamy i mamy stronke WWW :P dajemy na dział download i szukamy programiku MARBITTORREN ściągamy inatslujemy i wszystko ok:) programilk wygląda prawie jak kazza;) milej zabawy

    pozdro Xus jak jakis problem to na GG może uda mi sie pomóc:)

  38. Powrót do góry    #533
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szukam pełnej wersji gry Sasha 2.0 wie ktos czy juz taka gra wyszla:D? Bylbym wdzieczny, a jesli nie to moze 1:P

  39. Powrót do góry    #534
    Początkujący
    Dołączył
    29-08-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SWOS

    Szukam gry Sensible World of Soccer 96/97 i jakies dodatki do niej

  40. Powrót do góry    #535
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    1,199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szukam gry Sensible World of Soccer 96/97 i jakies dodatki do niej
    temat o Sensible World of Soccer tam wszystko znajdziesz :)

  41. Powrót do góry    #536
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Szukam gre żużlową Speedway meeting

  42. Powrót do góry    #537
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2003
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szukam gre żużlową Speedway meeting
    O ile wiem Speedway Meeting to symulator meczu żużlowego a dostać go można tu

  43. Powrót do góry    #538
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2004
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poszukuję gry LVF 2004. Mam demko ale to nie jest to czego bym chcial:) Kiedys ta gra byla na stronie pewnego uzytkownika:) ale teraz nie moge jej nigdzie znalezc. Tylko nie piszcie ze mi szkoda kasy na orginal bo z checia bym kupil jak by ta gra byla w sklepach:) pomocy:P!

  44. Powrót do góry    #539
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2003
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Actua Soccer

    Szukam na róznych torrentach a do tych co ktos tam wyzej podał cos mi nie wchodzi (wiem ze zły link :>).a wracajac do tematuy :p :

    Szukam Actua Soccer bylejakiej wersji ale takiej z crackie lub zeby bez CD chodziła bo mam 1 i prosi o CD .Im lepsza wersja tym lepiej :]

  45. Powrót do góry    #540
    Początkujący
    Dołączył
    07-08-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile sie nie myle to Actua Soccer widziałem chyba na underdogsach (www.the-underdogs.org)

Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •