Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: "Seba" w Unii-epizod w jego karierze ,a może coś więcej?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Seba" w Unii-epizod w jego karierze ,a może coś więcej?

    Według mnie Seba cholernie się zżył z kibolami Unii(wczoraj ostatni zjechał z toru dziękując z doping)także jego postawa w Pile o tym świadczy.Myślę że jeżeli finansowo jest tak dobrze jak duchowo to myślę że tak szybko się go "niepozbędziemy".a więc stawiam na ten 2 wariant!!!
    I OBY!!!!!!!!!!!!
    Ps.Jazda z kontuzją dla dobra drużyny cholernie mi zaimponowała!!!!!!!!!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze Seba jednak pojdzie tam gdzie wiecej
    dostanie a ze sie zrzyl z kibicami to dobrze cieszy mnie to
    ale on nie jezdzi dla kibicow tylko dla kasy
    Nie zrozum mnie zle bardzo lubie Sebe i chcial bym go widziec
    w lesznie w przyszlym roku i kto wie moze Unia bedzie miala
    na tyle stabilny budrzet ze sprosta wymaganiom Seby :d
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze wszystko bedzie uzaleznione od kasy. Jezeli UNIE bedzie stac na Ulamka to zostanie a jezeli nie to odejdzie.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli będzie przychodziło tyle kibiców ilu przychodzi to Unia powinna sobie poradzić .
    Ja uważam , że jest duża szansa , aby Seba pozostał u nas na kolejny rok , a może nawet lata . Sam zresztą mówił , że już ma dość tych wszystkich przeprowadzek i , że chciałby to wszytsko ustatkować .
    Miejmy nadzieję , że to ustatkowanie nastąpi właśnie w Lesznie . Ja w to wierze :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas prosperity finansowej w Żużlu mamy chyba za sobą,
    myślę że teraz bardziej liczy się stabilność, mamy w Lesznie przykład Adamsa, którego kusiły inne kluby
    wielkimi kwotami, a jednak jest u nas. Seba ma duże doświadczenie w tej materii, powinien więc docenić naszych kibiców i klub.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem nie ma się co sugerować takimi gestami ze strony Ułamka. On zawsze był znany z dobrego kontaktu z kibicami, po meczach wyjeżdża i pozdrawia kibiców. Nie jest to jednak gwarantem pozostania zawodnika w klubie. Seba to po prostu profesjonalista w każdym calu, potrafi zachować się w każdej sytuacji.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie, Ułamek to profesjonalista i pozdrawianie kibiców o niczym nie świadczy. We Wrocławiu też pozdrawiał, uśmiechał się, autografy i te sprawy, robił dla klubu dużo punktów i co ? już go u nas nie ma. Powód - pieniądze.
    Odnośnie tego czy zostanie w Lesznie czy też nie to myślę, że zostanie. A oto dlaczego : ponieważ to nie jest głupi człowiek i wie, że teraz ciężko będzie mu znależć klub, który byłoby stać na jego usługi. Poza tym, wokół jego osoby zrobiło się głośno za sprawą jego "pazerności" na pieniądze i byłoby tylko tego potwierdzeniem odejście z Unii. W takim wypadku lepiej poczekać jeszcze z 1 sezon w Unii aż fama ucichnie "jaki to Ułamek drogi", może się też coś w tym czasie zmieni w sytuacji finansowej klubów i po następnym sezonie odejść tam gdzie dadzą więcej. Trzeba wkońcu utrzymać Team Rickardssona no i swój. Ułamek ma przecież wydatki, w tylu ligach jeździ ... Tak więc Unia może być dla niego takim miejscem do "przezimowania" i nie ważne, że mniej mu płaci, on to sobie zrekompensuje w innym klubie. Jest też inna możliwość, Ułamek po prostu nie znajdzie nowego pracodawcy i będzie zmuszony pozostać w Unii. Ale jest to niemożliwe raczej, zawsze się znajdzie jakiś naiwny do skorzystania z jego usług i myślenia, że to nie może być prawda, że Ułamek jest aż taki drogi i "damy radę" go utrzymać i zatrzymać w drużynie. A prawda jest taka, że ten Pan jest drogi i nie ma co ukrywać "zależy" mu nie tylko na kibicach ale i na ...
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Yabkoo

    to dotyczy każdego sportowca.
    Wskaż klub który może zapewnić wygórowane aspiracje
    finansowe Ułamka i oczywiście chce go w składzie.
    Wrocław mógł.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to oznacza ze "zawodnik jest drogi"
    Slyszalem jakis czas temu chyba w 99 lub2000, ze Adams
    jest najtanszym zawodnikiem Unii w przeliczeniu na 1 zdobyty punkt a najdrozsze byly punkty Macieja Jadera.
    Wiec jesli Seba bedzie robil dobry wynik dla Unii to warto dobrze mu placic.
    Mysle ze T,Gollob jest duuuuuuuzo drozszym w utrzymaniu zawodnikiem.A ile kosztowal np Pile /w przeliczeniu na 1 pkt/ Jablonski lub rowniacha Drabik ktory ma juz wyrok na kolesi z Pily ?

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Ciekawa jestem czy jest klub w którym był Ułamek i się nie uśmiechał?
    Dziękował po meczu, i co z tego? U nas było to samo we Wrocławiu też.Nie wspomnę już o tym jak na pewnym spotkaniu (gdy nie jeżdził już u nas) opowiadał jaka to gdańska publika nie jest wspaniała ,najlepsza itd.i jak chciałby tu jeszcze jeżdzić.
    Jednak jak tak bardzo lubicie Sebe to życzę Wam żeby jeżdził u Was jak najdłużej.Nawet się z tego cieszę.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sponsorzy

    Sprowokowała mnie ta dyskusja do zadania kilku pytań,
    na które musicie sobie sami odpowiedzieć-po namyśle i głębokim zastanowieniu się.
    1.Ilu sponsorów ma Ułamek i skąd oni pochodzą ?
    2.Czy sponsorzy mogą zadecydować w którym klubie ma występować zawodnik?
    3.Jakie jest stałe miejsce zamieszkania sponsorowanego.
    Po dokładnej analizie tych odpowiedzi można będzie wysunąc
    nieśmiałe wnioski gdzie ewentualnie może znależć się Sebastian
    pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Jest jeden klub, w którym kibice nie przywitają "sympatycznego" Ułamka, z otwartymi ramionami:P

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja chciałbym aby Seba kiedyś wrócił do nas.
    Dobrze wie ze go tu wszyscy super powitają i wierzą ze kiedys bedzie jeszcze jeździł u nas.Nikt mu nie ma za złe ze odszedł od nas, w przeciwienstwie do niektórych tępaków
    potrafił odejsc z honorem.
    Być moze w przyszłym roku wróci Rafineria a to oznacza ze bedzie kasa.
    Czy juz moze w przyszłym sezonie Seba przyjdzie do GKS ???
    OBY !!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •