Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 73

Wątek: KONIEC MARZEŃ GORZOWA ?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KONIEC MARZEŃ GORZOWA ?

    Czy to już koniec marzeń Stali Gorzów o utrzymaniu się w gronie ekstraligowców? Po remisie z Wybrzeżem sądzę, że jednak tak. Jeśli drużyna nie jest w stanie wygrać na własnym torze z zespołem teoretycznie słabszym to kiedy te wygrane nastąpią? Kiedy wzrośnie dorobek punktowy? Trudno teraz przypuszczać aby Stal wygrała z częstochową czy Lesznem. W play-offach z kolei nie uda się już wygrać w Gdańsku. Tym samym zabraknie punktów, które Wybrzeże już dotychczas zdobyło ...
    Uważam że chyba już w to przestali również wierzyć zawodnicy, przestał wierzyć też trener. Jazda Gorzowian byla taka trochę szarpana, nerwowa. Euforia trwała zaledwie jeden - dwa biegi. Szybko z kolei przychodziło zniechęcenie. bardzo cięzko zdobyte punkty w kolejnym wyścigu bardzo łatwo tracono. Stąd i tak szczęśliwy remis.
    Zawodnicy - Świst, Staszewski, Hlib, Śpiewanek sądzę, szybko znajdą w przyszłym sezonie nowy klub. W Gorzowie pozostanie reszta. Co z tego, że znalazł się sponsor (z Gorzowa) chcący wyłożyć pieniądze, co z tego, że drugi (Niemiec) też chce wydać pieniądze na gorzowski żużel, a nawet już dziś mówi o dofinansowaniu znacznie większym w kolejnym sezonie, skoro jest już za późno.
    CZY NA PEWNO ZA PÓŹNO? MOŻE JESZCZE NIE.
    Kibice generalnie jednak przestają wierzyć. Wczorajsza manifestacji paru z nich poprzez wywieszenie na krótką chwilę transparentów z niezbyt miłymi tekstami pod adresem zawodników i Lesa Gondora wskazuje, że zaczyna się wprost mówić o tym, kto jest winien niepowodzeń.
    Ja jednak ciągle wierzę ...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    leca z hukiem

    ja jestem szczesliwy ze gorzow z kobylej gory leci zasluzyli na to juz kilkanascie lat temu i mam nadzieje ze tak szybko niewejda bo teraz F-A-L-U-B-A-Z bedzie w extralidze!!!!!!!!(koniec zuzla w gorzowie jestem bARDZO SZCZESLIWY ze gorzow leci no i oczywiscie ze zkz awansuje a takze ze sa wakacje !!!!!!HEH

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ja rowniez za gorzowem nie przepadam, ale nie mam niesamowitej radosci z tego ze leca z ligi.
    szczerze mowiac jest mi to obojetne, ale gdyby FALUBAZ awansowal to nie bedzie derby ziemi lubuskiej i tych ukochanych wyjazdow do kobylej gory.
    a ja juz tak sie stesknilem zeby zobaczyc wasz traktor i polewaczke:)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wniosek jest jeden hyhyhy

    ja wywnioskowalem ze zamiast w sprzet siano wkladac to zakupiliscie polewaczke i traktor to glowna przyczyna spadku ....hehheee:):):):):):):):):):):):):):)

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    falubazki

    No tak. Falubazki dały swój głos.Jakże mogłoby być inaczej...
    Chyba sobie merytorycznie nie pogadamy.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale za to bedziecie mieli mecze z WTS i GKS z kazdym przynajmniej po 2 razy w sezonie no i w play off moze :)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gadałem ze Świstem przez CZAT i mówił że jak awansujemy to przechodzi do nas o ile klub go bedzie chciał?? jak myślicie czy to prawda?? A poza tym mówi sie tę o Cegielskim i protasie?? Co wy na to??
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehe

    ja mysle ze kobylaki z gorzowa stracili marzenia o pozostaniu w extralidze ale jeszcze lepsze marzenia mozecie miec i spotkac sie w meczach z slask swietlochowice lub z wanda krakow tam jezdzi niespelniona nadzieja zkz (maciej bornecki) hehhehee:):):):):):)::) moze sprzeda wam mecz hehe

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to że gorzów spadnie to się cieszę .dlatego że pamiętam artykuły w gazecie lubuskiej po naszym spadku .kibice gratulowali nam awansu do pierwszej ligi i tym podobne.nastepnie jak zimą zajrzało widmo likwidacji klubu były głosy o fuzji/ze strony gorzowskiej/z falubazem.potem na siłe wystartowali a efekty są widoczne.w gorzowie macie teraz kompleks basenów to zmieńcie dyscypline.z zielonogórskim pozdrowieniem pa.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wierzę...a pamnowie z ZGORY jesteście zwyczajnie nie poważni..ja wam kibicowałem a wy takie rzeczy mi piszecie ?...ty gadałeś na czacie..ciekawie jakim ...My iwerzymy w utrzymanie , Stasiu tez...ja tylko przypomne koledzy ze Zgory ,że jesli tak bardzo nas nie lubicie to swiadczycie o sobie...i w Zielonej i w Gorzowie są osoby złe i głupie...i to nie ulega wątpliwosci...znam bardzo fajnych ludzi ze Zgory ale wy Panowie (Czy co tam jestście) sie do nich nie zaliczacie !

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stilonek ja do Ciebie nic nie mam, ale ty zwyczajnie nie zauważasz że z waszym zużlem to już koniec! próbujesz nam mydlić oczy, że nic sie nie stało, nara
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo to nie jest koniec...przytoczę kilka wypowiedz :Są sponsorzy tylko ,ze oni za 100 tysięcy chcą byc w nazwie a na to zarząd nie chce pozwolic...nic się nie stało bo jeszcze 3 miesiące walki przed nami...nie ma co ukrywać ,ze sytyłacja jest bardzo zła , ale juz nie jadną taka sytyłację miała Stal...naprawdę nie rozumiem kolegów z Zielonej Góry...jestesmy w jednym województwie...u nas kibice (prawdziwi) życza wam jak najlepiej , np.awansu...a wy robicie sobie zabawę z czyjegos nieszczęscia...poczekajcie panowie jak i wasz klub bedzie miał takie trudnosci ...W waszą krew wrosła nienawisc a ona was zaślepia ..Opamiętajcie się !

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stilonek mowisz jak matka do swoich niegrzecznych dzieci ale pamiętaj że rodzice też się mylą.a w zasadzie to lubię czytać twoje wypowiedzi.tylko dlaczego do ciebie nie dochodzi że dla twojej ukochanej staleczki nie ma ratunku.w obecnej sytuacji zarząd nie powinien wybrzydzać tylko brać tyle kasy ile ktoś chce dać.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TRo zapraszam Cię do czytania lektury Tygodnika Zuzlowego i wywiadu z Mariuszem Guzendą...i zobacz jaka jest sytyłącja Stali...chyba nawet lepsza od waszej..skoro myslimy o krxzyśku Cegielskim :)

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I jeszcze mój głaz do gorzowskiego ogródka...

    Drogi Stilonku!
    Wasz prezes plecie bzdury poprostu . Jak on może mówić ,że mysli o Cegle , skoro już w tym sezonie pokazaliście klase . Wiadomo jak z finansami . Klapa totalna , czemu w tym sezonie nie wypełniacie plau minimum choćby , czyli w miarę bieżących wypłat i z 5/7 pkt w tabeli . Moim zdniem , niestety, bo ja wbrew pozorom lubie gorzowiaków , to koniec e-ligi dla Gorzowa .Za póżno wszystko sie ma dziać , a skoro ktoś chce dać 100tys PLN to trza brać a nie filozofować , bo jak znam życie , to zawodnicy nie mają płacone , a gadanie głupot ,że nie sprzeda sie sie nazwy za ileś samemu nie mając "co do gara włożyć", to zwykłe bajerowanie takie samo jak zebranie w Lipianach gdzie czuliście się jak KOZACY(głosując z możnymi tej ligi jak równy z równym) a co wyszło widać...Czyli prezes to czysty bajerant , sami zawodnicy to wiedzą bo nie ma pieniędzy , to tak jak z naszym zielonogórskim prezydentem , zawsze mówi ,że tu będzie to a tam powstanie to i nic z tego nie ma...najlepsi są ci którzy cicho działają jak Smoleń i Bartkowiak(z zarządu ZKZ), dzięki nim jest skromnie ale jest!!!!!W sumie ja też się stęskniłem za waszą polewaczką i traktorem i tym gościem co nim jeżdzi w samej podkoszulce. I za dyskoteką MBM dzień przed meczem w Gorzowie . Cały ten folklor nasz lubuski . I nie ma co rozpaczać 1 liga tez jest OK , chyba wierzysz mi ?Zresztą nie będe filozofował , jak są jeszcze jakieś szanse to je wykorzystajcie , my idziemy na spotkanie z wami , gdzie się spotkamy , w przejściu między ligami czy w jedenj lidze to się zobaczy!!!!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Aha a co do transerów

    to: ŚWIST to prawda mial jechac w tym sezonie w ZKZ ale się nie utrzymał w e/lidze ten wspaniały klub i plany poszły na bok bo na niższą ligę nie ma sensu się wzmacniać . Co do orbity zainteresowań zielonogórskich działaczy to jest ona stała i się nie zmieni . Pewnymi kandydatami do rozmów n/t jazdy w ZKZ są :Świst, Cegielski(największe szanse),Walasek . Dodatkowo po tym sezonie , pracodawców będzie szukało paru żużlowców z Piły , możę ktoś z tego kręgu dojdzie ? Protas to nie ta półka finansowa , ma stałych słodkopierdzących(sponsorów) w Bydzi , wybudowany domek i na pewno chciałby z 500 tys za start . Tyle placić to totlana głupota , za to są u nas i Cegła i Walas i po trzy nowe silniki każdy . Na pewno nie będzie i tak jednorazowo do wydania taka fura pieniędzy , także dajmy spokój . A co do gorzowskich żuzlowców w razie spdku to kawał dobrych zawodników , w razie czego e-ligowe kluby będą miały solidne uzupełnienia par a pierwszoligowe nowych liderów (Świst, Staszewski i Flis).
    Czy te scenaria się spełnia , zobaczymy wszystko w rękach i manetkach żużlowców....

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie znasz sie to nie gadaj..nasłuchałeś sie jakichs bzdur i je tu przedstawiasz , doskonale wiesz ,ze Cegła juz w tym sezonie chciał jeździc w Stali ale niestety Pulsj jako jedyny mógł mu zapewnic odpowiednie pieniądze do sprzętowego przygotowania do Grand Prix...rozmawialismy z Krzyskiem w Marcu i zadeklatował ,ze w sezonie 2003 będzie jeździł w Stali..a zainteresowania to wy zawsze macie a i tak kupujecie kuciapów itp..wiec poczekaj człowieku bo możesz obudzic sie z ręką w nocniku..i mnie nie denerwuj juz więcej...pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stilonek nie bądz taki pewny !!!

    Wiesz to ze Cegła złożył wam deklaracje checi starów w waszym klubie to nic nie znaczy!!!Nam takie deklaracje składał np.Ułamek i Ricki. Mówili ze jak wejdziemy do E ligi to bedziemy pierwszym klubem do jakiego pójdą.
    Ale w dzisiejszych czasach rządzi wyłącznie kasa.A jak narazie to jej tez nie macie. WIec nie wierz we wszystko bo sie bolesnie zawiedziesz !!!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy wy sobie uświadomicze ,że Stal ma pieniądze ???...budzet Stali jest normalny i nic sie z nim złego nie dzieje ...fundacja jest powołana w celu zdobycia dodatkowych srodków na...spłatę 300 tys kredytu bo żaden ze sponsorów nie chce inwestowac w długi...najgorsze juz dawno za nami , teraz budujemy nowe struktury finansowe , znaleźliśmy 2 nowych sponsorów z czego druga firma z Niemiec chce pociągnąć za sobą następnego sponsora...Zawodnicy mogli mieć obawy , ale nie wiem czy zauważyliscie ale porównajcie ton zawodników z wcześniej a teraz ???...zawodnicy maja pieniądze na sprzęt ale koniecznie chcą mieć gotówkę ..Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ha Ha Ha dobre sobie :D Juz to widze sami najlepsi zuzlowcy w Gorzowie gdzie na najwaznieszy mecz sezonu przybywa 4500 looda! A kupujcie sobie Cegle, Sullivana nawet Golloba ja tam wam dobrzez zycze w I lidze :) Ale fajnych macie sponosorw :P Jak by im zalezalo na sponsorignu to by dali kase nawet bez tych napisow na plastronach ;) A u nas w Gdansku to przynajmniej nie ma zadnych a nie jacys himeryczni ;)

    Sorry za bledy ale mam zlamany palec:(

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gadałem ze Świstem przez CZAT i mówił że jak awansujemy to przechodzi do nas o ile klub go bedzie chciał?? jak myślicie czy to prawda?? A poza tym mówi sie tę o Cegielskim i protasie?? Co wy na to??
    falubazz ja jescze słyszałem , że do was Gollob ma przejść ale niewiadomo czy wasz klub będzie chiał takiego zawodnika i o przyjęcie do waszego klubu złożył też prośbe Ricardson .
    Z całym respekcikiem zawsze w ZKZ jezdzili porzadni zawodnicy , a nie gwiazdy więc czemu teraz by sie miało zmienic .

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazzini..nie będę komentował twoich wpisów , czemu ty sie odzywasz jak nie wiesz jak jest ???..nagadał ktoś Ci bzdur..zawodnicy mają pieniądze na sprzęt bo startują w innych ligach i tam niszczą ten sprzęt..potem przyjeżdżają i chcą kasy na sprzęt,,i ją dostają ale niesety z tygodniowym poślizgiem...musimy teraz zrobic przeglądy..nie ma sensu kupować im nowych silników bo i tak spasowanie ze sprzętem troche trwa..nareszcie spasował sie Piotrek Świst i powoli Mariusz Staszewski..problemy są z Piotrkiem Paluchem , którego maszyna nie spisuję sie tak jakby chciał..I mam do ciebie prośbę ..Nie wypowiadaj się tak o naszym prezesie !..My wiemy jak jest i twoje wymysły nie są nam potrzebne...Kupcie sobie kogo chcecie ale od nas sie odczepcie...Czemu ty wpychasz nos w nie swoje sprawy ???...Robisz jakąś zadymę wobec klubu niepotrzebnie..wszystko jest w porządku..tylko za Wybrzeże i za mecze wyjazdowe klub wisi zawodnikom a raczej wisiał bo wczoraj całe 60 tysięcy zostało spłacone..takze klub w stosunku do zespołu jest na zero i nie pisz mi juz więcej..Ja sie o twoim klubie nie wypadam jak sie na nim nie znam..I To jest koniec dyskusji !...Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stilonek

    A mozesz mi powiedziec skad ty to wszystko wiesz ???
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakbym Ci powiedział to nie tpczyli byscie ze mną w ogóle dyskusji ..zapewniam Cię ,ze na pewno wiem lepiej niz Ty..Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    powiedz skąd !!!!!!

    A mnie nie obchodzi ze ktos nie bedzie chciał toczyc dyskusji z toba.
    Ja chce sie dowiedziec skad ty masz takie informacje.
    Tak samo mogę powiedziec ze w przyszłym roku bedzie u nas Gollob i Sullivan albo Cegielski i ze wogule bedziemy mieli najwiekszy budżet w Polsce.
    Powiedz mi wiec skad masz te informacje !!!!!!!??????
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie chcę byc złośliwy ale...

    sądząc po miejscu w tabeli i jeżdzie gorzowskich żużlowców to jest raczej inaczej . A Gorzów zawsze mówł ,że kto to u nich nie będzie jężdził nawet Walasek też miał jechać w tym sezonie . Zobaczymy , zobaczymy , w/g Stilonka jest wszystko OK . Ja tez tak sądzę , wszystko Ok tylko rozmawiać na temat występów w przyszłym sezonie wybranych zawodników , w końcu pierwsze miejsce(ale od drugiej strony) i pełna kasa , tylko jakoś w wywiadach żużlowcy sie mylą i gadają cos bez sensu o pieniądzach na sprzęt... A Stiolonek to opoka spokoju ...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W żadenj gazecie i na żadnej stronie nie widziałem textów o poprawie sytuacji finansowej w Gorzowie. Nic nie piszą o sponsorach, Gazeta Lubuska przed seoznem poświęcała strony opisujące sytuację finansową Pergo. teraz gdy niby jest lepiej to dlaczego nic nie piszą??? Gdy ZKŻ znalazł sponsora to cała polska wiedziała. Powiedz Stilonek skąd masz te info?? pozdro
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale ja mysle ze Pergo i tak czy bedzie sponsor czy nie
    i tak spadnie poniewaz Wybrzeze spokojnie wygra
    mecz u siebie z zespolami z 2 czworki a o Gorzow juz bym
    sie martwil czy wygraja

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stilonek sponsorzy sie przerażą jak zobaczą tą małą garstkę kibiców którzy mają jeszcze niepoprawny optymizm o utrzymaniu się stali w najwyższej klasie rozgrywek.sam fakt że na tak ważny mecz z gdańskiem przyszło 5 tyś kibiców z czego 1tyś z gdańska 1 tyś to znajomi i rodziny zawodników .przecież podobno w gorzowie widniały plakaty przed meczem sos dla stali

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    no jeszcze caly czas szanse pozostaja.tak jak my (kibice apatora) zwatpilismy co do awansu do play offow tak teraz jest lepiej.
    ja licze na gorzow ze uda im sie obronic od spadku do 1 ligi (oczywiscie nie mowie tu o spadku gksu do oby dwie druzyny darze sympatia choc jedna musi spasc).oczywiscie sa teoretyczne szanse na to ze pila spadnie ale to jest mniej mozliwe :/

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gorzów ma jeszcze szansę na utrzymanie tylko w jednym przypadku... Gdy polonia piła padnie - co jest realne. Gorzów miał zawsze fuksa. Rok temu przyjechali do Zielonki bez Crumpa, z Flisem po kontuzji i na pół godziny przed meczem zaczęła sie ulewa. Mecz odwołano. Twierdzę, że gdyby się odbył na pewno ZKŻ by wygrał. Myślę, że po takiej porażce Gorzowiaki nie podnieśliby się. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Gorzów ma prawie samych cieniasów w składzie i zasłużenie powinien już dawno spaść. A Śwista to ja nie chcę widzieć w Zielonej Górze. Wolę spaść z Kiersztanem niż utrzymać się ze Świstem.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam jedną prośbe..Nie mówcie mic o LUBUSKIEJ...Każdy wie co to jest za gazeta a jeśli ja vczytacie to widać czemu jesteście tak zorientowani..I nie jestem tu na spowiedzi !

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaraz muszę wam cos wytłumaczyc...Musimy cos zrozumieć..nowy zarząd nie uchyla sie od zoobowiązań(starego zarządu wobec zawodników )..ale dla nowego zarządu priorytetem jest obecna sytłacja..i Najważniejsze są bierzące wypłaty...Ja mówie o bierzącym zadłużeniu ...gdybyście posiadali Gorzowską TV to byscie sobie mogli obejrzec wywiady z działaczami...Przeczytajcie sobie wypowiedź Piotra Świst z TZ...mówi on ,ze każdy klub ma długi i to nawet większe niż Stal..ale my mamy odwagę sie do nich przyznać !..i działacze , którzy korzystają z forum doskonale o tym wiedzą...Poseł Jakub Derech-Krzycki poręczył w Marcu Kredyt wyskokosci 300 tysięcy złotycj na spłatę zaległych zoobowiazań...w ten sposób Klub pozbył sie starego zadłuzenie ale zyskał sobie znowu kredyt...w ciągu sezonu wypłaty dla zawodników wypłacane sa różnie..po meczach z POlonią PIła i w ogóle po tych na naszym torze z najdalej tygodnowym poślizgiem ...za mecze na wyjazdach też najszybciej jak się da...Ten zarząd przedkłada sobie cel finansowy nad cel sportowy...i tak będzie..z tamtym zarządem było na odwrót i efekty widać dzisaj..zamiast zajmować się sytyłacją finansową Stali Pergo Gorzów lepiej zajmijcie sie swoimi druzynami a w sparwy Gorzowskiego żuzla sie nie mieszajcie..nie twierdzę ,że nie ma żadnych zaległosci wobec zawodników..ale nie sa to duze zaległosci..w zasadzie to mają one byc przeznaczane na wymianę części ..ZAMYKAM DYSKUSJE !!!

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A jak ci sie nie podoba Lubuska to sobie kozacy załóżcie swoją gazetkę

    co masz do rzetelności Lubuskiej ? Jak ci sie nie podoba to sobie zacznij kupowac jakąś rolniczą gazetkę z poznańskiego !Albo jeszcze lepiej zainwetstuj z tymi swoimi posłami parenaście milionów w gazete gorzowska wtedy samą prawdę przeczytasz .Ciekawe kto ja kupi ? A skoro mowa o Lubuskiej to jest w pierwszej dzisiątce dzienników i moim zdaniem za mało pisze jeszcze o żużlu , ciagle mi mało . Po za tym jest w Koszofie mutacja gorzowska .Tam lokalne wydarzenia z Dobiegniewa i innych gorzowskich aglomeracji sa opisywane . Po za tym gdyby nie ta Lubuska to bys chłopie mieszkał na prowicji w jakims zachodniopomorskim a tak masz swoje własne województwo , co kłuje w oczy pyry poznańskie...I powolutku spójrzmy w oczy , długi są i to duże bieżące jak najbardziej , wynik mówi sam za siebie , to nie przypadek , Stal potrafiła zawsze walczyc a teraz klapa!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stilonek zobacz jakie zaangażowanie kibiców i działaczy jest w gdańsku żeby ratować żużel a w gorzowie cisza deklaracje były ogromne.ale nie martw się jak żużel padnie w gorzowie to zapewniam autobusy z gorzowa do zielonki na mecze ekstraklasy

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stilonek

    Ale nadl nie powiedziałes skąd masz te informacje!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz-nie musisz wiedziec...po drugie juz postanowiłem po namowie kilku osób żeby wam po prostu nie odpowiadac..i tak też będę czynił...nie obchodzi mnie co będzie pisali !...DO widzenia

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli Ci sie nie podoba Lubuska, to powiem Ci tak że w żadnej Gazecie ogólnopolskiej nie pisali i nie piszą o poprawie sytuacji w Gorzowie. Coś mi sie Tobie nie chce wierzyć Stilonek, długów nie ma a mecze w plecy, jak to jest???
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stilonek chyba działasz w zarzadzie bo ty zawsze wszystko wiesz.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stilonek

    -----------------------------------------------------------
    Draz-nie musisz wiedziec...po drugie juz postanowiłem po namowie kilku osób żeby wam po prostu nie odpowiadac..i tak też będę czynił...nie obchodzi mnie co będzie pisali !...DO widzenia
    ------------------------------------------------------------

    Więc ci proponuje abyś na następny raz nie gadał rzeczy których nie chcesz do konca wyjaśnić.To po co nam to wogule gadasz ??????

    Człowieka poznaje sie nie po tym jak zaczyna tylko po tym jak kończy.
    A ty kończysz to w sposób beznadziejny !!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie gada z nami i tyle ....

    Dajmy spokój , to ciężkie chwile dla fanatycznych kibiców K.S Gorzowianki, przy okazji zdenerwowania dowiadujemy się ,że gazety , kibice , Zielona Góra, wszystko jest do dupy tylko fajnie jest w klubie gorzowskim a my im przeszkadzamy przecież w zdobywaniu puntków bo gadamy i gadamy, aż sie oni obrazili ....Co ja zrobię teraz?

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stilonek czy tak trudno było powiedziec ze te informacje w większosci z TŻ.!!!!!!??????
    Przeczytałem dzisij wywiad z waszym prezesem i tam jest to napisane.

    A co do Cegielskiego to przyjdzie on do was jak ... bedziecie mieli kasę.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śmiać mi sie chce jak słysze deklaracje w stylu: cegła będzie tu i tam, a walasek to na 100% u nas itd. Beke mam po pachy. Takie kity to możecie sobie drodzy gorzowiacy i zieloni wciskać sami sobie. najpierw niech jedni sie utrzymają ( w co wątpie), a drudzy awansują ( może...). A potem policza kaskę i sie zastanowią jakie bzdety wypisyawali pół roku temu. A taki kiciarz jak Stilonek to chyba pracuje w FBI CIA ĆBŚ chyba, bo wie więcej niż Fox Mulder, a poparcia w konkretnych dowodach do swoich kosmicznych tez niestety nie ma. nara wszystkim, pozdrówka od Gieksy.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Facet poparcie sobie poszukaj w wypowiedziach zarządu Stali..następny dyletant się znalazł !...nie odzywaj się jak nie wiesz a beke to ja mam treraz z ciebie...Koniec Dyskusji...Zobacz sobie do wywiadu z Guzendą i zobacz kto o Cegielskim mówił!..a poza tym dyrektor GŁowania potwierdził ,ze rozmawiono z Cegłą !

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty stilonek jesteś dziwny koleś. Twoja drużyna prezentuje się nędznie, kroczy wielkimi krokami ku 1 lidze, a ty nie potrafisz zrozumieć tego faktu i bronisz sie urojeniami. Cegielski pewnie zmieni klub, ale nie na spadkowicza tylko na klub z kaską i ambicjami wyższymi niż jazda w 1 lidze. a wasz klub takich kryteriów nie spełnia.
    P.S. Uwierzę ci, jak zobacze pisemną deklaracje Cegły. a tego pewno mi nie zapewnisz. Poza tym, zawsze lubiłem Pergo.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •