Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 73 z 73

Wątek: KONIEC MARZEŃ GORZOWA ?

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyu z uporem maniaka zaprzeczasz faktom..ja dosknolae zdaję sobie sprawę z fatalnej postawy chłopaków...w tym celu Zaraząd spotkal się z zawodnikami i lekko mówiąc -udzielił im reprymendy...Krzysztof rozmawiał z klubem ale jak zwykle na przeszkodzie staneły pieniadze :(..Złożył jednak deklarację zarówno Prezesowi Guzendzie jak i dyrektorowi Głowani o czym możesz przeczytac w TZ...Ja tez lubię Wybrzeże ale proszę ci ,zebyś liczył sie z wypowiadanymi słowami bo to ,ze CEgła chciał tu jeździc jest potwierdzone przez chociażby TŻ...Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal przezywa bardzo ciezkie chwile. Momentow takich bywalo w historii klubu wiele. Za kazdym razem ludzie dzialajacy wokol gorzowskiego zuzla wychodzili obronna reka. Przypomne chociazby lata 50-te (swiadkiem tego nie bylem bo urodzilem sie o wiele pozniej, lecz czytalem o tym w ksiazce). Otoz zuzlowcy gorzowscy borykali sie z niesamowitymi trudnosciami sprzetowymi. Nie mogli rywal;izowac z najlepszymi, gdyz nie posiadali odpowiedniego zaplecza technicznego. Wogole z motorami bylo bardzo ciezko. Ludzie dobrej woli pracowali nocami nad stworzeniem wlasnego motocykla. I udalo sie po wielu trudach powstal motocykl ZMG (Zaklady Mechaniczne Gorzow). Klub nie mial pieniedzy na wyczynowe motory zuzlowe. Dobry sprzet byl potrzebny do naziwazania rownorzednej walki z rywalami. Oni jednak byli niezywkle klubowi oddani, wkladali cale serce w to co robia. I tutaj wlasnie upatrywalbym pozniejszych sukcesow Stali. W dalekiem przeszlosci byla zupelnie inna mentalnosc wsrod zuzlowcow. Jezdzili oni nie dla wynagrodzen, lecz z czystej milosci do tego sportu. Teraz zuzlowiec stal sie zawodem, a zuzlowcy pracownikami. To juz nie te checi, nie to oddanie. Czasy mysle, ze sa latwiejsze niz chcoiazby wczesniejwspomniane lata 50-te i smiem twierdzic, ze gdyby ludzie dzialajacy w gorzowskim zuzlu mieliby tyle zapalu co ci z lat 50-tych to Stal walczylaby o najwyzsze laury. Moim zdaniem w tym wlasnie tkwi sek, to byla ta sila, ktorej teraz brakuje. Ludzie zbyt szybko poddaja sie, walcza z mniejsza wiara i poswieceniem. Chcialbym zaznaczyc, ze generalizujac sytuacje, pamietam o tym, ze sa chlubne wyjatki w naszym kregu i nie chcialbym nikogo urazic. Jednak kiedys walczyli wszyscy z niesamowitym zapalem. Nastaly inne czasy i oby znalezli sie w naszym srodowisku ludzie z sercem, entuzjastycznie nastawieni do pracy. Dziekuje. Pozdrawiam. Misio.

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1LIGA

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety 1 liga jest nieunikniona. Jedyne co sie moze wydarzyc to rozpad Pily (czego im nie zycze-bo nie chce triumfowac kosztem tragedii innego zespolu). Mecz z Unia pokazal ze chlopaki sami juz przestali wierzyc w to ze moga cos wygrac i chca sie tylko doczolgac do konca sezonu. BEDE CHODZIL NA MECZE BEZ WZGLEDU NA TO W JAKIEJ LDZE BEDZIEMY JEZDZIC W PRZYSZLYM SEZONIE!!!!
    POZDRAWIAM

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby Stal miała taki sprzęt jak Unia to by mogła z nią powalczyć, gdy nasi byli blisko Waszych zawodników to po prostu odjeżdząliście am na prostej. I taka jest cała prawda :(
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem strasznie rozżalony i załamany...Będę wierzył do końca...jak prawdziwy kibic...Nie ma sprzętu i to jest główna bolączka oprócz tego Pan Staszewski nas olewa...wierzmy...wiara czyni cuda...

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stilonek, przegraliście???? czemu, przeciez jest kasa na sprzęt,, w klubie jest EXTRA a wy ciągle przegrywacie, czemu sie tak dzieje???
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na rozpad Piły nie ma co liczyć, myśmy tak samo liczyli na rozpad Gorzowa w zeszłym roku,a teraz mamy 1 ligę
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Trochę sie pośmiałem czytając Waszą kłótnię hehe:)) Stilonek - czemu tak szybko zmieniłeś zdanie? Przecież kilka wpisów wyżej pisałeś że jest kasa sprzęt itp aż tu nagle ........ A tak na boku - jestem jednym z niewielu kibiców z Zielonki którzy wcale nie są zadowoleni Waszą sytuacją - jeżeli zabraknie u Was żużla i w wasze ślady pójdą nastepne kluby to co pozostanie? Garstka klubów, kibiców, jakieś czwórmecze zamiast normalnych pojedynków ligowych. Uważam ze ogromny "wkład" w taki stan rzeczy ma nasza kochana TV. Założę się że wiekszość Warszawiaków nawet nie wie ze w stolicy jest klub żuzlowy. Niestety jak się dużo mówi (i pokazuje) w TV to sponsorzy o wiele chetniej wyskakują z kasy. A swoją drogą trochę dziwne ze ogromną ilość kapuchy wtopiono w szum "Polska goola" a ia tak wiedziano ze z takim składem daleko nie zajadą - bitwy o transmisje itp. A jakoś nie zauważają że od kilku lat Tomek Gollob ma szansę zdobycia mistrza swiata, że zuzel jest jedyną w Polsce grą zespołową gdzie występuje czołówka swiatowa, ze większość meczy jest bardzo INTERESUJĄCA - w wielu biegach cos się dzieje (przecież to takie TELEWIZYJNE). Ciekawe ze prywatne stacje TV mimo iż są krócej na Polskim rynku już od dawna to zauważyły (Cyfra, Wizja, Puls). Tyle na razie. Pozdrawiam wszystkich kibiców z Gorzowa (Ze stilonkiem na czeele - nie załamuj się chłopie)))), no i z mojej ukochanej Zielonki i zyczę abysmy w 2003 roku spotkali się W EKSTRALIDZE - jeszcze nie wszystko stracone. Nara

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czuję sie oszukany przez zarząd ..oni gadają co innego i zawodnicy co innego...ale mniejsza z tym...ja też nie cieszyłem się z kłoptów finansowych Falubaza..bo jak jestem w Zgorze to jej kibicuję..mam nadzieje ,że wejdzie z pierwszego miejsca...bo to Lubuska druzyna..i staram sie nie zwracać na ludzi małego pokroju , którzy szukają dziury w całym...Co się stało z tymi oddanymi pieniędzmi ???...nie wiem ale jeszcze wierzę...

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czuję sie oszukany przez zarząd ..oni gadają co innego i zawodnicy co innego...ale mniejsza z tym...ja też nie cieszyłem się z kłoptów finansowych Falubaza..bo jak jestem w Zgorze to jej kibicuję..mam nadzieje ,że wejdzie z pierwszego miejsca...bo to Lubuska druzyna..i staram sie nie zwracać na ludzi małego pokroju , którzy szukaja dziury w całym...Co się stało z tymi oddanymi pieniędzmi ???...nie wiem ale jeszcze wierzę...

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no właśnie Stilonek

    Tez mnie to zastanawia tyle trąbiłes ze jest kasa na sprzęt i tu nagle mówisz ze jeździli na osiołkach.
    Wiec jak jest z tą kasą ?????
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeśli zawodnicy mówią co innego niż zarząd to juz sam nie wiem..naprawdę Draz...

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywistosc jest niestety brutalna. Stal Gorzow to najbardziej utytulowany klub w Polsce (bodajze 86 medali). Ale juz nie jeden raz spadala i zawsze sie podnosila. Wierze, ze i tym razem tak bedzie. Wszystkiego najlepszego!

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Zauważyłem że w Gorzowie w ogóle coś ze sportem w ostatnich latach nie tak :( Piłkarze spadają, reszta też się nie wznosi. Może do kitu władze miasta? czy u Was podobnie jak w Zielonce rządzi SLD? (czyt. komuna). Bo jeśli tak to poprawy nie będzie - na obiecankach się skończy. No ale faktycznie - Stal ma bogatą historię - Jancarz, Plech, Rembas, Pogorzelski, Migoś (pogorzelski to nawet kiedys w Zielonce jeździł jak u nas było mało zawodników:). No i teraz mieliby spaść? EEEEEEEEEEEEE postarajcie sie chłopaki!!!!!!!!!

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach

    Walczcie! Walczcie dalej!!!

    Stal to piękne imię. Stal to wielki klub. Stal to mistrz nad mistrzem. Stal na zawsze! Ja Unista wierzę w Was! To tylko różnica trzech punktów. Wystarczą dwa mecze do zniwelowania przewagi konkurentów. Jestem z Wami. Gorzowiacy. Poddać się można tylko w ostatnim meczu, w ostatnim biegu, kiedy przegrywa się róźnicą 6 oczek. Do boju Panowie. Do boju. Tego od Was oczekujemy. My. Kibice żużlowi. Walczcie i nie zwracajcie uwagi na zjadliwe docinki przeciwników. Jesteście równi, jak każdy inny zespół. Gdybyście nie walczyli, to byście nie mieli nawet tego zwycięztwa i remisu. Jest źle, ale nie tragicznie. Będzie lepiej!
    Pozdrowienia
    Janqes

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2001
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnicy i trener juz nie wierza w nic, nie wierza ze mozna powalczyc :( Tak jest, poniewaz osoba tam pracujaca powiedziala mi ze po prostu oni juz jezdza by jezdzic :( Fatalna prawda jesli sie nie przelamia to gratuluje GKS-owi barazy. Bo jak GKS potrafi powalczyc to my tez powinnysmy poniewaz skalady sa rowe nawet mozna powiedziec ze nasz lepszy ale co z tego jak nazwiska nie jezdza :(
    pozdrawiam Luk
    Ukryta zawartość - Super Vortal Żużlowy !!
    Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Zawodnicy i trener juz nie wierza w nic, nie wierza ze mozna powalczyc"
    Jezeli to co piszesz jest prawda to pozostaje mi tylko zyczyc Wam wejscia do extraligi w 2004 roku.

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gorzowskie kombinacje z dotacją

    Władze Gorzowa przekazały żużlowcom KS Pergo 600 tys. zł dotacji tak nieudolnie, że ci wydali pieniądze niezgodnie z przeznaczeniem. Na początku 2001 r. władze Gorzowa postanowiły pomóc żużlowcom z Klubu Sportowego Pergo. Rada Miejska zmniejszyła w budżecie miasta środki na wynagrodzenia pracowników Urzędu Miejskiego o 600 tys. zł. Kwotę tę przekazała do KS Pergo na zakup sprzętu sportowego dla żużlowców. Zgodnie z aneksem do stosownej umowy, dotacja dla KS Pergo powinna być przekazywana sukcesywnie, każdorazowo po przedłożeniu czytelnych, opisanych i potwierdzonych faktur. Jednak na wniosek naczelnika Wydziału Sportu i Turystyki w Urzędzie Miejskim Stanisława Woźniaka miasto przekazało do KS Pergo jednorazowo całą ustaloną kwotę. Pieniądze te otrzymało do podziału pięciu żużlowców. Od początku było wiadomo, że miejskie pieniądze żużlowcy przeznaczą na tzw. kontrakty, a więc nie tylko na sprzęt. Teraz chodziło o to, by żużlowcy przedłożyli rachunki, potwierdzające wydatkowanie dotacji tylko na zakup motocykli i części do nich. Podczas zakończonego w sobotę śledztwa prokurator rejonowy w Gorzowie ustalił, że prezes KS Pergo Les Gondor polecił głównej księgowej w klubie, by pomogła żużlowcom sporządzać rachunki, niekoniecznie zgodne z faktycznymi zakupami. Zawodnicy podpisali je. Właśnie ten brak zgodności w dokumentach ujawniła Regionalna Izba Obrachunkowa w Zielonej Górze podczas badania sposobu wykorzystania miejskiej dotacji. Główna księgowa KS Pergo oskarżona została o podżeganie żużlowców do wystawienia faktur potwierdzających zakupy sprzętu niezgodne z prawdą oraz o przedłożenie tych dokumentów w Urzędzie Miasta. Naczelnik Wydziału Sportu UM odpowie za przekroczenie swoich uprawnień poprzez doradzanie żużlowcom, jak powinni rozliczyć fikcyjne zakupy sprzętu. Natomiast ówczesny prezes KS Pergo oskarżony został o to, że polecił głównej księgowej i poprzez nią żużlowcom sporządzenie dokumentów potwierdzających nieprawdę. Wszystkim oskarżonym prokurator postawił też wspólny zarzut: uszczuplenie finansów miasta Gorzowa na 600 tys. zł poprzez niezgodną z przepisami wypłatę lub wykorzystanie dotacji dla KS Pergo. Nikt z trojga oskarżonych nie przyznał się do postawionych zarzutów. Prokurator umorzył postępowanie w części dotyczącej żużlowców. Wystawiali oni rachunki potwierdzające nieprawdę na polecenie głównej księgowej KS Pergo. RIO wcześniej zobowiązała KS Pergo do zwrócenia miastu dotacji, wykorzystanej niezgodnie z przeznaczeniem...."
    autorstwa ANDRZEJ WŁODARCZAK Gazeta Lubuska
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  20. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stilonek!
    Do Ciebie chyba nic nie dociera.Masz klapki na oczach czy co?Ciągle masz do kogoś pretensje,żale itp.Zachowujesz się jak małe dziecko...a może ty jesteś pedałek?

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stilonek!!!

    Czy ty nie możesz się pogodzić z faktem,że Stal jest najbardziej beznadziejną drużyną w E-lidze?Trzy punkty,które macie(zdobyte tylko i wyłącznie na Nas)są nizbyt dużym wymiernikiem waszej siły :).Każdy kto był na obu meczach wie w jaki sposób były zdobyte punkty(patrz Korolew,patrz sędzia).Więc mi nie pisz,że Stasiu Chomski nigdy nie spadł,bo to nie może trwać wiecznie!!!!!!!!
    I nie rzucaj się tak do Zielonej Góry O.K.

    WYBRZEŻE-SPARTA-FALUBAZ ZAWSZE RAZEM!!!!!!!!!

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty sam jesterś pedałek....musisz cos sobie uswiadomic...Że jak tak będziemy się spierali to cały ten żuzel czeka bankructwo..Chomski udaję ,ze wierzy...wiem ,że Staszewski już na to położył lagę...a jemu dziwię się najbardziej...bo zrobiono mu super sprzęt...u OTTO WEISSA za 30 tysiaków...a ,żre Weiss sie pomylił to musiał ją na własny koszt naprawiac i teraz warta jest dużo więcej...ale maszynę trzeba umieć też wykorzystać...Uważam ,ze to Staszewskiemu nalkeży się największakrytyka z nich wszystkich...potem to trudno powiedziec...Bo Świst i Paluch walczą...ale bez jakiejs pomcy finansowej to my raczej nic nie zdziałamy :(

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stilonek, rozbawiasz mnie, skad czerpiesz takie informacje??
    Przypomnij sobie jak byles pewien Wiltshira w Gorzowie i co nici.Teraz piszesz ze zarzad swoje a zawodnicy swoje!!!
    Odnosze wrazenie ze masz bardzo fajne sny, i pozniej i przelewasz to na papier, chlopie zastanow sie 3 razy zanim cos napiszesz?? prosze chyba ze chcesz zebym nadal mogl sie dobrze bawic

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Wiltshira odssyłąm do Roberta -on też moze wam o tym powiedziec...a poza tym nie odczepcie się odemnie mówiąc delikatnie

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz co Stilonek?
    Do tej pory czytałem i czytałem te Twoje wypowiedzi i myslałem, że sie nie wtrącę, ale niestety muszę.
    Po pierwsze przestań tworzyć kolejną spiskową teorie dziejów, bo jesteście w tym roku najgorsi w lidze, tak jak Wybrzeże jest lepsze tylko od Was (i nie pisz, że nie bo macie lepszy bilans z Nami - liga to wszystkie mecze).
    Po drugie rozumiem lokalny patriotyzm i wiare we własny klub, ale nie rób z siebie męczennika typu: "sam przeciw wszystkim", bo sam to nakręcasz. Tak lubisz kłócić się na necie?
    Nie każę Ci nie wierzyc w Wasze utrzymanie, ale przystopuj trochę ze swoimi wpisami - porównywanie zeszłego roku i awansu do czwórki oraz szans w tym sezonie jest troche nie na miejscu, nie uważasz?
    I po trzecie osobiście uważam za durny podpis na dole "hej heja heja itd." - wygląda to z deka idiotycznie. W obecnej sytuacji Twojego klubu powinieneś raczej napisać cos w stylu "czy na dobre, czy na złe...". Może wtedy ludzie będą Cię brali bardziej serio...

    PS: Tym razem jak przyjedziecie do Gdańska, to nie dociągniecie nawet do 40!!! Na ra...

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Troche mnie ubawiła wasza dyskusja, w koncu nie wiem jak jest z sytuacja finansowa ze stalą, ale stal cos wszytsko przegrywa ostatnio i to duzo. Skoro sa pieniadze zrobicei cos z nimi, a c do tycyh transferow co wy mozecie wiedziec skoro dopiero 1/2 ligi? np przypuscmy, ze ktos z zielonej gory glowny zawodnik dokladnie nie znam skladu, ale ten co robi zawsze najwiecej punktow zlapie kontuzje, albo 2 zlapie kontuzje i wtedy mozecie nie awansowac i co wtedy nadal walasek na 100 % jest u was i świst? Nie życze nikomu kontuzji to byl tylko przyklad.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach

    Przestańcie...

    Ludzie! Opamiętajcie się! Dlaczego wszyscy najezdzacie tak na tę Stal? Dlaczego tak drwicie z tego klubu? Dlaczego tak się cieszycie z czyjegoś nieszczęścia? Wy! Kibice z Gdańska i Zielonej! Tylko Wy się tutaj wpisujecie, tylko Wy smiejecie sie z Gorzowa i kibiców z tego miasta. A dlaczego Wy? A nie na przykład kibice Włókniarza, Unii, czy chociazby Piły? Powiem Wam. Otóż dlatego, że Wy jesteście bezpośrednio związani z tym tematem. Tylko dla Was drużyna Pergo jest jako takim przeciwnikiem (chociaż nie rozumiem zachowania Falubazów, ale to jest pewnie problem lokalny). Tylko Wy sie cieszycie, a jednocześnie smiejecie z sytuacji w jakim znalazł sie gorzowski klub, ponieważ jest to drużyna z którą mozecie sobie powalczyć. Cieszcie sie Gdańszczanie, ze Was ten problem ominął, ze udało wam sie wyłuskać (i tez psim swędem) o kilka punktów więcej od Stalowców. Powinniście współczuć kolegom z Gorzowa ich sytuacji. Tak jak to robią pozostali prawdziwi kibice z całej żużlowej Polski. Wy chyba tego nie widzicie. Zamiast wspomóc chłopaków, to jeszcze z nich szydzicie i sie nabijacie. A dlatego to robicie, ponieważ jest to Wasz jedyny godny rywal, jedyna drużyna, z którą mozecie wygrac. Nie smieję sie z tego, jest to smutne. Juz czytałem, jak wypisujecie, ze Stal nie wywiezie z Gdańska nawet 40 pkt. I co z tego? Już z góry ustalacie wynik? Jeśli tak to ja też coś ustalę. W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej nie zdobędziecie u siebie nawet 36 pkt z Unią.
    Przestańcie naśmiewać sie z wiary Stilonka i pozostałych nielicznych wiernych kibiców Stali będących tu, na forum. Każdy ma prawo do własnego spojrzenia na sytuację. Powiem Wam coś. Ja też wierzę w Stal. Do końca!
    I jeszcze jedno: szanuję kibiców z Gdańska.
    Pozdrowienia dla Stali i jej kibiców.
    PS1. "Czy na dobre, czy na złe" - nie mówcie kto co ma sobie śpiewać i co ma wypisywać.
    PS2. "Hej heja Staleczka"!!!

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Jankes...i ja też mógłbym wspomnieć poprzedni sezon ..ale tego nie robię !...pisać mogę co chcę i gdzie chcę ... Leszczynianin trafił w sedno sprawy , w srodek problemu...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •