Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 57

Wątek: CZERWIŃSKI W RKM

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach

    CZERWIŃSKI W RKM

    Ciekawe dlaczego. Nie żebym się o niego kłócił, ale chyba nadal jest zawodnikiem Włókniarz. Wytłumaczy mi ktoś co się stało?


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No skoro jest zawodnikiem Włókniarza, a pojechał dziś w Gnieźnie, to znaczy że został wypożyczony do RKM-u. Nie?!?!

    Właśnie, ile punktów zdobył?

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    no dobra może i go wypożyczyli ale w gazetach nic nie pisało. Pojechał w 4 biegach i zdobył 2 punkty (0,1,0,1)

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Częstochowie chyba prezentował się lepiej ?
    Co się z nim stalo, czyżby przerwa w startach ?
    Pozostaje nam mieć nadzieje że się rozkręci.
    Ostatnio kierownictwu RKM nie udwały sie transfery (Cierniak,Kuzdzał)

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czerwiński został wypożyczony do RKM za 32tysi±ce złotych nie¼le co!czy jest wart to zobaczymy

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To bardzo dobrze

    32 tys. zl to super cena. Ja sie dziwie, ze Rybnik tyle za niego dal. Dla mnie to on jest wart 2 browary i worek ziemniakow.

    Pozdrowa

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w rybniku mają dobrych mlodych zawodników a ściągają szażyznę.mają chyba za dużo kasy

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobrze,ze CKM troche zarobil na wypozyczeniu Czerwinskiego.Wlokniarzowi i tak by sie nie przydal bo my mamy Adama Pietraszke ktory moim zdaniem powinien jezdzic juz w podstawowum skladzie juz rok wczesniej,przynajmniej by sie troche rozjezdzil i wtym sezonie robilby wiecej punktow

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czerwiński jest wychowankiem RKM-u wypożyczonym do Cz-wy tam więcej mieli z nim kłopotów jak pożytku w turniejach miał jako takie wyniki ale w lidze robił olimpijskie wyniki korzystał z tego że Lwy nie miały lepszego juniorka. W tym roku jak zaczął im fikać dali szanse Pietraszce a jego odstawili.Włodarze rybniccy ze względu na niski KSM po kontuzji Romanka szukają takiego składu aby nie jechac juniorkami po licencji bo przy Karlikach tylko oni mogą się załapać do składu.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak narazie po jednym sparingu Czerwiński troche slabo jeździ no ale Wrocław to mocna drużyna a wogule to bylo pierwsze zaprezentowanie się przed Rybnickom publicznością co prawda to Czerwiński wychował się w Rybniku potem jedzdźił w Częstochowie i znów jeździ w Rybniku.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO RKMdawid
    RKMdawid CzERWIŃSKI SIĘ JESZCZE ROZJEZDZI SIĘ W RYBNIKU

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazajcie tam w rybniku bo jak sie rozjexdzi to wpadnie wam jeszcze w bande i podziurawi nawierzchnie oraz zniszczy stadion:))

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze mówiąc nigdy nie byłem zwolennikiem sciągania Czerwińskiego do Rybnika, gdyż chyba wszyscy pamietaja jaki zamęt robił kiedykolwiek sie pojawił na jakimś turnieju u nas ( przypomnijcie sobie chamskie zagrywki z Romankiem czy Szombierskim ). To, że zarzad sprowadził go teraz jest kolejnym dowodem na to, że nie jest konsekwnetny w swoim działaniu ( "tonacy nawet brzytwy sie chwyci"). No ale cóż podjeli taka decyzje to trudno. A jeśli chodzi o postawe Czerwinskiego na torze.............to czego spodziewaliscie się. KOMPLETÓW???? To było pewne ze nic nie pokaże, bo nie jeźdił ponad pół roku. Plus jedynie jest taki, że pasuje do składu z Szombierskim lub Chromikiem. A z drugiej strony play-off jeszcze daleko zatem dajmy mu szanse jak sie tu pojawił. Wówczas moze beda wieksze pożytki z tego chłopaka.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie mu trochę czasu.Długo nie jeździł,ale wczoraj dużo lepiej prazentował się od Ryszki,czy Szczyrby i pasuje do składu z Szombierskim i Romankiem,który myslę,że już niedługo powróci na tor.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chcialem sie zapytac:
    po co wam jest czerwinski potrzebny ????????????

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zajdi - też tego nie rozumiem. On wam raczej do niczego się nie przyda, a już na pewno nie za taką cenę. Już lepiej, żeby jeździł Szmid, on chociaż jest rozjeżdżony i poza ligą nieźle sobie radzi. Może wkońcu obudzi się i w lidze. A Czerwiński jest po prawie całorocznej przerwie w startach, więc zanim wróci do swojej zeszłorocznej dyspozycji może minąć trochę czasu (czyt. RKM może już stracić szansę na awans).

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja wiem jedno że czerwiec jeszcze pokaże i wtedy wam wszystkim którzy w niego nie wierzą gały wyskoczą
    wspomnicie na moje słowa, powoli go obserwuję i chłop robi niesamowite postępy, na play off y będzie już ok, grabowski go odpowiednio wyszkoli
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie nie skreslajcie zbyt szybko Czerwinskiego wczoraj w ostatnim biegu udowodnil ,ze nie zapomnial jak sie jezdzi na zuzlu.A poza tym mysle ,ze zarowno jego tatus jak i on troche zmadrzeli gdy brak kasy zajrzal w oczy.
    Obym sie nie mylil i mam nadzieje ,ze z Czerwinskim wejdziemy do extra.
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiedys mowilem ze sie zaczna wasze juniorki topic z powodu braku miejsca w basenie i tak wlasnie jest
    nie kumam tylko co ten czerwinski ma wniesc
    przeciez jest slabszy od szmida i to bez 2 zdan
    ale popatrzmy na mecz w gnieznie
    boze rybnik nie ma zespolu poza karlssonem razy 2
    ale to nie ten temat
    szkoda czerwinskiego bo i w rybniku sie nie sprawdzi coz lepiej miec w sumie 8 juniorow niz 7
    to prawda czesc

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To fakt, Jest w tej chwili slabszy od Szmida ale ma nizszy KSM i moze jechac z Szombierskim lub Chromikiem ktorzy sa znow duzo lepsi od Pawliczka. A poza tym nie pozostaje nic innego jak byc optymista i wierzyc ze sie chlopak rozjezdzi i bedzie robil po 5,6 pkt w meczu.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyny pożytek narazie to że Szmit zobaczył że nie ma pewnego jak dotąd miejsca w składzie i niech zacznie punktować w lidze a nie tylko w turniejach.Sezon się kończy a niektórzy twierdzą ze musi się rozjechać ile można czekać?

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbyszko masz rację.Może teraz Szmid zacznie jeździć,albo to Czerwiński wygryzie go ze składu,poczekamy,zobaczymy.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja jestem przeciwniekiem sciagniecia zbyszka do rybnika. Nienawidze go za to co wyrabial w zeszlym sezonie - jak przyjechal do rybnika na jakis turniej to po przegranym biegu przewaznie markowal defekt i nie dojerzdzal do mety, a jak juz przegral bieg z rybnickim juniorem to przewaznie rzucal kaskiem:) I pytam sie czy tak sie zachowuje sportowiec! Nienawidze czerwinskiego i nie polubie go nawet jak z zielonka walnie 15 pkt i pomoze nam awansowac do extra - zdrajcow nie lubie i nigdy im nie wybaczam tego co zrobili!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, jak z Zielonka walnie 15 to ja jednak go polubie :P
    A poza tym to wtedy zamiast zdrajcy moznaby go nazwac synem marnotrawnay :P:P:P

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A_P_Gucio ja też jak zapewne przeczytałeś wyżej nie optowałem specjalnie za sprowadzaniem Czerwińskieg, ale skoro zarząd zdecydował sie na taki krok, to może my kibice powinniśmy mu dać to ostatnią, ale powtarzam OSTATNIĄ SZANSE. Faktem jest,że kilkarotnie zachował sie w Rybniku jak ostatni dupek, ale mam nadzieje, że chłopak już troche zmądrzał, wydoroślał, przestał patrzeć na swojego tatusia jak w świety obrazek, zrozumiał na jakim etapie teraz jest i po prostu dostosuje się do panujących reguł. Tego życze zarówno jemu jak i wszystkim rybnickim kibicom.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Pamiętam Czerwińskiego, ze startów we Włókniarzu. Rozpacz... Zero ambicji, beznadziejna technika jazdy, najczęściej przyjeżdżał poł kółka za resztą zawodników. I oczywiście, najlepszy, w kłótniach z trenerem...

    Ale te 32 tys się przydadzą:) Skoro w Rybniku znaleźli się chętni, to czemu nie. Choć myślałem, że to Włókniarz będzie musiał komuś dopłacić, by tę "gwiazdę" ktoś z Częstochowy zabrał...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do zajdi

    nie wiem czy wiesz ale Karolki należą do drużyny RKM Rybnik,
    więc nie dziel RKM na: RKM i braci Karlssonów, bo to jest jedna ekipa.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pobyt w Czestochowie bardzo duzo chyba mu dal. Mysle ze nauczono go tam pokory.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podejrzewam, że Grabowski sprowadzi go na ziemię jak zacznie fikać. Za przykład można podać Szombierski w zeszłym roku zaszumiał i dostał ksywę Szumina + zawiasy na bodajże 2 tygodnie i finał MMPPK był bez niego. W tym roku młodemu Tudzieżowi, który równo olewał cykl przygotowań powiedział aby jak chce jeżdzić to niech szuka nowego klubu.
    Może by Czerwińskiemu sodówka do łeba nie uderzyła jakby cały czas był pod jego ręką .

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w sumie zestawienie czerwinskeigo z mikaelem karlssonem w 99 procentach gwarantuje 3-3 w biegu...
    a co do podzialow... rkm, a jak za rok ich nie bedzie to co ???
    ale wrocmy do czerwinskiego
    ja nie wiem czy on rzucal kaskiem czy markowal defekty
    jedno jest pewne ze z niego juz nic nie bedzie i chyba nie ma co liczyc na jakies ocucenie tego jeżdżca
    przepraszam, ale nie ma co kombinowac bo rozgrywki wchodza w decydujaca faze a czerwinski niczego rybnikowi na chwile obecna nie gwarantuje

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do zajdi
    chłopie nie masz kompletnie racji, grabowski już go podszkoli, chłopak teraz trenuje i zobaczymy jak mu pójdzie
    jak na razie robi niesamowite postępy, mam nadzieję że wróci do tej formy jaką miał kiedyś
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kaniowski szowinzm nie pozwala ci inaczej mowic
    ale chlopie my w przeciewienstwie do ciebie nie jestesmy zaslepienii i co nieco widzimy wiec takie kity laduj nie nam
    klient nie robi rzadnych postepow i sie cofa
    moze jeszcze za czasow startow w ostrowie moglo cos z niego byc
    teraz jest juz tylko na wstecznym
    nara

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zajdi coś ci się pokiełbasiło Czerwiński w Ostrowie????? Nie rozumiem też co ma szowinizm wspólnego z wypowiedzią Kaniakaniowskiego na temat Czerwińskiego, chyba byłeś zbyt długo na słońcu i obwodu Ci się przegrzały, daj se trochę luzu walnij zimne piwko odzyskasz jasność widzenia pod warunkiem że piwko będzie jasne.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak to nie
    toz to rasowy szowinista
    a nie ostrowie tylko czestochowie to fakt delikatne walniecie
    a co do slonca polecam polecam i jeszcze raz polecam

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznałeś sie do pomyłki z Ostrowe, bądz człowiekiem i przyznaj sie że i w stosunku do Kaniakaniowskiego też go pomyliłeś z kimś innym. Na ostatnim G.P. poznałem chłopaka osobiście w pabie przy piwku i zaręczam że to dobrze poukładany facio a możesz mi wierzyć przez 50 latek jakie przeżyłem nie jednego oszołoma widziałem.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrze nadszedl czas milosci
    kaniowski jest spoko i mowie to z cała swiadomoscią
    moze go jeszcze kiedys poznam i razem z nim plus czerwińskim walniemy browara
    narta

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do zajdi
    cytuję

    kaniowski szowinzm nie pozwala ci inaczej mowic
    ale chlopie my w przeciewienstwie do ciebie nie jestesmy zaslepienii i co nieco widzimy wiec takie kity laduj nie nam
    klient nie robi rzadnych postepow i sie cofa
    moze jeszcze za czasow startow w ostrowie moglo cos z niego byc
    teraz jest juz tylko na wstecznym
    nara
    wiesz co czasami mógłbyś nie robić z siebie barana

    jesszcze raz powtórzę, kiegy czerwiński przyszedł do rybnika po półrocznej absencji jeździł fatalnie, ale do dzisiaj zrobił postępy i idzie mu coraz lepiej, a ty zajdi jak chcesz zobaczyć zachęcam przyjechać na trening do rybnika i jak zobaczysz to się wtedy wypowiesz ok???? bo jak na razie to gówno wiesz jak jeździ i czy zrobił jakieś postępy od momentu rozpoczęcia trenowania i wydaje mi się że to ty jesteś ślepy bo piszesz o czymś czego nie widzisz
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaniakaniowski skasuj ten wpis Zajdi wycofał swoje słowa a ty znów dokładasz do pieca niech ma spokojne te 2 miechy wakacji a nie żeby ciągle myślał jak ci się po powrocie odgryzć.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kaniowski ja cie jeszcze złapie !!!!!!!!
    :P:P:P:P:P:P
    ps. nie podpalaj sie tak szybko bo to ci na zdrowiu sie odbije
    MIŁEGO WYPOCZYNKU !!!!!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na dzisiejszym treningu Czerwiński prezentował sie bardzo dobrze , wygrywał z Szombierkim , Chromikiem , walczył z Węgorzem . Jedynym mankamentem są jego starty ale ma bardzo szybki dociąg do trzydziestki i dobre rozegranie pierwszego łuku . Jeszcze dwa treningi i moim zdaniem z Zielonką zrobi 5 pkt. Na koniec Szumina wziął motor od Romanka ( przechadzał sie po parkingu i przyszedł raz na trybuny )i był piekielnie szybki , jak dostanie ten motor na mecz to zrobi 8 pkt.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowa gwiazda

    No panowie w Rybniku iskrzy nowa gwiazda jest nia Zbychu. Nie poznalem go na treningu myslaem ze sie z Szumina strojami zamienili :P .Jeszcze pare treningow i Czerwinski bedzie silna podpora w RKM-ie oby tak jezdzil a nawet lepiej z Zielonka :)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.
    Czyli kto przejmuje motor Romanka Szumina czy Czerwiński ??
    Może ktoś wie kto z Zielonką na nim będzie śmigał??
    To co zrobił Czerwiński to formalnie szok oby tak było niedziele a dojdzie do pogromu Zielonki:):):):).
    OPTYMIZM po treningu ogromny!!!!
    Pozdrawiam.
    JUŻ TYLKO 4 DNI I RKM ZIELONKE ROZGROMI:):):).

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    A co takiego robił Czerwiński????????

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czerwiński jeździł na motorze cały czas w kółko formalnie szok gościu!!!.
    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do zajdi
    chłopie bardzo chętnie bym się z tobą piwka napił ale jak dalej będziesz takie głupoty pisał to mi sie odechce, powiedz mi czy masz tutaj szpiegów w rybniku którzy ci relacjonują jak jeżdża nasi zawodnicy????

    ludziska tak jak powiedziałem wcześniej czerwiński zrobił duże postępy, po dzisiejszym treningu przypuszczam że to on pojedzie z szuminą, dzisiaj na motorku od romanka szumina niestety nie dawał mu rady tak więc zobaczymy jak będzie, jutro tż będę na treningu tak więc napiszę coś więcej
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •