Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 57 z 57

Wątek: CZERWIŃSKI W RKM

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No,no.Jestem pod wrażeniem jazdy Czerwińskiego.To nie prawdopodobne jak chłopak w ciągu tygodnia poczynił postępy.
    W tej chwili to Szmid stracił miejsce w składzie na rzecz Czerwińskiego.Rozprawiał się z Szombierskim,który się wkórzył i wyciągnął maszynę Romanka i wtedy dał radę Czerwińskiemu,ale Grabowski nie w ciemię bity ,kazał im się zamienić motorami i ....Zbynio wygrał.Grabowski ma nie lada problem kogo do składu wstawić-Szombierskiego,Chromika,Pawliczka?Już dawno na treningu nikt braw nie zebrał,a dzisiaj Czerwiński za walkę z Węgrzykiem oraz Pawliczek,który bardzo ładnie walczył z...Węgrzykiem.Ale się porobiło.Jest walka o miejsce w składzie i o to chodzi.Już Szmid nie będzie się woził na końcu stawki i albo zacznie jeździć ,albo ława(prędzej to drygie).Niestety jutro mam drugą zmianę i nie będę na treningu,ale Kaniakaniowski z Richem-rekinem dadzą znać jak było na treningu.Pozdrofka!!!!!

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siedziałem obok facia co znał maszyny i tak w koncowej fazie treningu pojawił sie motor Romanka na ktorym Szumina bez problemów objeżdzał Czerwińskiego ale przegrywał z Romkiem. W ostatniej turze Czerwiński Szumina Szmit pierwszy bieg dla Szuminy a w następnych gdy oddał motor Romanka Czerwinskiemu i nie miał z nim szans.Widziałem Czerwinskiego na sparingu z Atlasem i teraz jest to niebo a ziemia tam daleko w tyle tu walczył z Węgorzem jak równy z równym nie wiem czy to Węgorz tak słaby co on coraz lepszy?

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lepiej zbyszko nie pisz takich głupot bo cię szowinistą nazwią :):):):):) hehe
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czerwiński i grabowski mieszanka wybuchowa.a mieliście w rybniku szanse na awans

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie grozi mi to bo po pierwsze Zajdi czuje do mnie respekt cy cuś sam widziałeś że na moją prośbę wycofał słowa w stosunku do Ciebie po drugie jest teraz na wakacjach nie przeczyta tego tekstu. Domyślam się że byłeś na treningu nie widziałem Ciebie ale nic dziwnego ludzi dziś było więcej jak na zawodach młodzieżowych

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również jestem pod ogromnym zdziwieniem jazdy CzerwiÅ„skiego. To co byÅ‚o tydzieÅ„ temu, "to dzieÅ„ a noc". Jak chÅ‚opak siÄ™ bardziej rozjeździ to mamy duże wzmocnienie w lidze oraz w MDMP (Chromik,Szombierski,Romanek,CzerwiÅ„ski,Szmid)wiÄ ™c ekipa niezÅ‚a.
    pozdrowka:)

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do zbyszko
    to dobrze że czuje respekt :):)
    jutro też idę na trening jak będziesz to cię poszukam :):
    ale sam przyznaj że miałem rację co do czerwińskiego???
    będą z niego ludzie czuje to w kościach
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Własnie oglądasłem relacje z Gniezna i właściwie to w ostatnim biegu pojechał jako tako. Do zobaczenia na treningu chyba też jak dziś o 17.00 a zreszta będę słyszał ryk motorów jak zaczną trening

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    a ja mam pytanie:
    czy cerwinski zostal sprzedany czy wypozyczony ?

    bo 32 000 za wypozyczenie cieniasa to troche duuuuzo
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej oddany bo za ile i na ile poszedł do Cz-wy to nie pamiętam bo to było w minionym wieku tj 1999r odrazu po licencji poszedł do medalików gdzie zadebiutował w lidze.
    A czy cienias to sie okaże w najbliższym czasie, może się odnajdzie a Grabowski zrobi z niego ludzi. Dzis na trening otrzymał wielkie brawa za walkę z Węgorzem może to go też zmotywuje

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dzisiejszym trenigu okazał sie lepszy od Szmita słabszy od Chromika a Szumina wogóle nie wyjechał na tor.Zobaczymy co pokaż w niedziele z Zielonką bo w/g mnie miejsce w składzie ma pewne

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szumina

    co się wczoraj działo z Szuminą, dlaczego nie wyjechał, może znowu mu odbija, ktoś coś wie???

    pozdrawiam
    rkmfan

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •