Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 143

Wątek: RKM coraz słabiej

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM coraz słabiej

    RKM jeździ coraz słabiej więc sądze ze dostaną w (du**) z ZKŻ :((((((((((((((


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...no i potwierzda sie ze jakby nie wasze Kalesony (ups , sorry - Karlsony ;)) to jestescie ciencyyyyyyyyyyyyyyy...
    jak skorka z pasztetufki ;P

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe bez karlssonoff to rkm jest jak... wapno.
    Jak jush kiedys mowilem nawet u nas w tarnofku tylko dziki karlikom wygraliscie.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie zapominajmy o starcie!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chlopaki z Tarnowa nie podniecajcie sie tak,raz jest lepiej a raz gorzej.Jednak ostatnio u nas ta druga opcja jest chyba modniejsza ha!ha!Mysle,ze mecz z wami nie przyprawi mnie o palpitacje wątroby-typuje 50-40 dla ROW!!!Pozdro!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zobaczemy.... zobaczemy a moze obstawmy raczej 40:50 dla Unii!!!:-)) Pozdrowionka dla Rybnika

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam nadzieje ze z zkż rkm padnie
    a pozniej zostawi jeszcze punkty w rzeszowie reszta mnie nie rusza
    papapa

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Rkm za duzo placi
    za Karlsonow i fundusze sie koncza
    dlatego powiscie szukac jak najszybciej
    dobrego sponsora bo budzet rkm nie wytrzyma !!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja bym się aż tak bardzo nie przejmował, przecież to jest sport i wszystko jest możliwe a im ciekawsze spotkanie tym lepiej, zawodnicy z rybnika mieli teraz trochę słabsze występy i co z tego mogą mieć ważne by nie przegrali meczu a swoją formę niech trzymają na play-offy :)
    ja jestem dobrej myśli i stwierdzenia że rybnik bez karlików jest słaby to tak jakbym słuchał mojej babci która mówi mi procesie spalania w silniku diesla z turbosprężarką:)
    rybnik postawił na młodzież i na efekty trzeba zawsze poczekać
    pokażcie mi drużynę w polsce która jeżdzi pięcioma juniorami
    pokażcie mi juniora który cały czas ma świetną formę (nawet kuciapa osłabł)
    jestem pewien co będziecie mówić za parę lat kiedy nasze juniorki trochę podrosną i ich forma będzie na stałym poziomie?
    jak na razie chyba żadna drużyna nie może się pochwalić taką średnią wieku jaką ma rybnik
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  10. Powrót do góry    #10
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Rybnik jest cienki przez KSM. Gdyby nie ono mieliby dream team - a tak muszą wybierać- albo 4 liderów i reszta taka sobie, albo 5 juniorów

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RKM THE BEST

    Ale z ciebie kibic!!!
    Zeby nie wierzyc w swoja druzyne(a moze to ktos z innego miasta sie tak zarejstrowal zeby pokazac jacy rybniccy kibice sa niewierni??).

    Rybnik na swoim torze z nikim nie perzgra!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Rkm za duzo placi
    za Karlsonow i fundusze sie koncza
    dlatego powiscie szukac jak najszybciej
    dobrego sponsora bo budzet rkm nie wytrzyma !!
    Bullet nie masz racji z tego co ja wiem budzet klubu jest OK i prezesi zaryzykowali jazde bez Karlssonow nie dlatego ,ze nie ma pienizedzy ale po to by dac pojezdzic mlodym.Jak wszyscy wiemy malo brakowalo ,ale kto by pomyslal ,ze po Memoriale Ciszewskiego nasi juniorzy tak slabo pojada .Vicar dobrze napisal ,ze chory KSM zle wplywa na klub .Ale mam nadzieje ,ze po tym sezonie albo bedzie zniesiony albo bedzie na poziomie 46 (takie chodza sluchy).
    A z tego co ja wiem to najdrozszym zawodnikiem w Rybniku jest Wegrzyk.
    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się osobiście "cieszę" z tych trudnych wygranych. Mam nadzieję że właśnie po takich ciężkich meczach nasi chłopcy się zmobilizują i poprawią sprzęt,potem zaczną gromadzić spore zdobycze punktowe. Wiecie przecież co dzieje się z drużyną która gromi rywali.:)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 41 w 19 postach
    A mi szkoda Chromika czy Szombierskiego ktorzy wobec bzdurnego ksmu musza grzac lawe i marnowac sie, zamiast pokazywac e3fektowne akcje na torze. Kibicuje tej druzynie bo jezdzi wychowankami a nie kupuje z zewnatrz kelnerow (vide Sledz w ubieglym sezonie)

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Nie bede kłamał ze nie ciesze sie ze ostatniej postawy rybniczan , licze ze w któryms kolejnym spotkaniu straca jakis punkt. Co do buzetu RKM-u to niebyłbym taki pewien tego ze działacze rybniccy pusicili zespół krajowy zeby dac pojeżdzić innym , szczególnie ze rybniczanie teraz niemogą stracic punktów.
    Tylko Falubaz!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A moze spojrzcie na to z innej strony :) Nie tyle co wy jestescie GORSI ale ONI sa LEPSI :) Po prostu wyscie sie zatrzymali na pewnym "wysokim" pulapie, oni byli slabi ale nagle zaczeli takze osiagac ten pulap i wcale nie musieliscie wy spasc ale oni sie polepszyli :)

    Jak ktos cos z tego rozumie to mu gratuluje bo ja sma tego nie rozumiem :) Hue hueh hue

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powiem bardzo mnie cieszy postawa rkm (szczególnie pawliczek i szmitd , którzy prawdopodobnie będą jechać z Zkż), choć z drugiej strony szkoda że ten dół nie przyszedł na nasz mecz w rybniku. Jedynym pocieszeniem dla rybnika może być fak że chyba gorzej być nie może.. chociaż kto wie

    Falubaz w e-lidze !!!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że gorzej już nie będzie. Może Pawliczek wkońcu przemyśli sprawę i zacznie inwestować w sprzęt, bo jeżeli nie to nie tylko w przyszłym ale i w tym roku może się pożegnać ze startami w lidze. Co do Szmida to dziwna sprawa, bo wlidze nie robi nic, a awansował do finału IMPJ a w memoriale też pojechał nieźle ( pokonał nawet Golloba :-). Szumina brak sprzętu i objeżdzenia, Chromik to samo. Mamy jeszcze prawie miesiąc do meczu z Gnieznem i mam nadzieję, że do tego czasu będzie OK! A na Tarnów obu Karolków bo nie będzie Romanka i znowu będzie nerwówka!
    Pozdrawiam.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .........rybnik postawił na młodzież i na efekty trzeba zawsze poczekać
    pokażcie mi drużynę w polsce która jeżdzi pięcioma juniorami
    pokażcie mi juniora który cały czas ma świetną formę (nawet kuciapa osłabł).......
    kaniakaniowski
    Mam nadzieje ze pisales ten tekst bedac lekko poddenerwowanym:):):) Tak dla twojej wiadomosci to chcialbym zasugerowac ze Maciek Kuciapa niestety nie jest juniorem!!!! Chodzi ci chyba o kurmana??? Ale masz racje nie ma zawodnika (juniora) co ciagle trzyma swiatowa forme. Wiadomo kazdemu zdarzaja sie gorsze i lepsze wystepy;)

    Pozdrowka dla kiboli speedway'a

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    23-05-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kaniakaniowski

    A wy se cały czas jeżdzijcie tymi juniorami. Zobaczymy jak długo wam to na dobre wyjdzie. A za pare lat to znów będziecie musieli junioró wytrzasnąć bo wasi pójdą gdzie indziej lub uschnął !!!!!!!!!! :) :) :) :) :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bużet RKM-u jest oki.To nie jest jak u Was w Zielonce, że z każdym groszem żegnacie sie z bólem serca. A to był ostatni taki mecz w wykonaniu Rybnika.Już z Tarnowem będzie wszystko oki.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CIENIUTKO !!!!!!!!!!

    .. TYLKO Z UNIĄ WYGRAJCIE i nie fandzolcie o KSM bo obowiązuje on każdą drużynę !!!
    A ten wasz "D" TEAM to się pozbiera - ale GDY CUDEM WYGRA Z OPOLEM W RYBNIKU :):):):):):)
    :):):):):):):):):):):)::):)):)

    pzdr

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rkm coraz słabiej

    WITAM KIBICÓW Z RYBNIKA PODMYLISCIE SIE PO DUZEJ KUPIE KTÓROM MIELISCIE W GACIACH NA MECZU Z KOLEJARZEM.A CAŁKIEM NIE DAWNO JACYS" ZNAWCY" ZUZLA SMIALI SIE Z NAS ZE W GNIEZNIE WYGRALISMY Z RAWICZEM TYLKO 53-37 I TEZ OBY DWIE DRUZYNY JEZDZIŁY W KRAJOWYCH SKŁADACH. PORAZ KOLEJNY UDOWODNILISCIE ZE BEZ KARLSSONÓW JESTESCIE SŁABI.PO TYM MECZU JESTEM WRECZ PEWIEN ZE START ODROBI U SIEBIE RÓZNICE 20 PUKTÓW BO Z KARLSSONAMI LIDERZY NASZEJ DRUZYNY SOBIE PORADZA O DRUGA LINIE MAMT O 100%LEPSZA.


  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kos o jakich ty liderach fandzolisz!!Tylko Cegła możę Karolka objechać, a reszta waszych zlotków z innych klubów to se może.....Kim ty straszysz(starym Kasprem, albo Laukunenem czy jak mu tam a może super Markiem Hućką)Przyjedziemy to zobaczymy jak będzie.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roob
    Tylko ze w ubieglym roku w koncowce wiele druzyn przyjezdzalo do Rybnika z tylko odjechac mecz (nie rzadko z samymi juniorami)z czego wziely sie takie KSMy Szuminy i Chromika. Zespoly ktore w ub. roku odpuszczaly te mecze nie maja takich problemow z KSMem

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak sie nie daje jezdzic chromikowi czy szombierskiemu to konczy sie zabawa tak jak z rawiczem (zadyszką)
    zasadniczo to jest tez pewien plus bo za rok ich ksmy beda calkiem przyzwoite
    no ale co z tego skoro nadal to bedzie tylko 1 liga w rybniku hehehe
    trzymajcie cie rybnickie rekinki
    nara

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gratuluje
    pewne siebie rekiny znowu musialy sie napocic i to u siebie!
    tragediA!
    GDZIE SA POLSCY ZAWODNICY?
    JAK KARLSSONY NIE JADA TO KICHA!
    EWENTUALNIE WEGRZYK COS JEDZIE A TAK TO W KAZDYM MECZU SZWEDZI RATOWALI WAM TYLEK
    TO NIE JEST ZESPOL!!!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAM NADZIEJE ZE ODROBIMY STRATE Z RYBNIKA BO NA PRZEGRANA TO NIE LICZE
    MAMY 5 ZAWODNIKOW KTORZY MOGLIBY WALNAC 10 W TAKIM MECZU( HUCKO SIE ROZJEZDZIL A LAUKANEN TO SZATAN!)
    JEZELI NIE WYGRAMY WYZEJ TO RKM BEDZIE MISTRZEM ZASADNICZEJ
    ....POZOSTAJE JESZCZE WYJAZD DO RAWICZA...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem z Zielonej Gory i powiem ze chcialbym
    zeby Rybnik awansowal z Zielona Gora ale
    czy to mozliwe zobaczymy po meczach
    W Gnieznie i usiebie z ZKŻ!!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po to mamy tych Karlssonów żeby punky robili.Widze że niektórzy znają się na żużlu jak Lepper na wielbłądach.
    Pozdrawiam.
    Zawsze i wszędzie ROW Rybnik z Górnikiem będzie!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WITAM KIBICÓW Z RYBNIKA PODMYLISCIE SIE PO DUZEJ KUPIE KTÓROM MIELISCIE W GACIACH NA MECZU Z KOLEJARZEM.A CAŁKIEM NIE DAWNO JACYS" ZNAWCY" ZUZLA SMIALI SIE Z NAS ZE W GNIEZNIE WYGRALISMY Z RAWICZEM TYLKO 53-37 I TEZ OBY DWIE DRUZYNY JEZDZIŁY W KRAJOWYCH SKŁADACH. PORAZ KOLEJNY UDOWODNILISCIE ZE BEZ KARLSSONÓW JESTESCIE SŁABI.PO TYM MECZU JESTEM WRECZ PEWIEN ZE START ODROBI U SIEBIE RÓZNICE 20 PUKTÓW BO Z KARLSSONAMI LIDERZY NASZEJ DRUZYNY SOBIE PORADZA O DRUGA LINIE MAMT O 100%LEPSZA.
    Stary co ty gadasssssz!!! O jakich ty liderach mowisz - przeciez poza cegla Start nie ma wgole!! A obcokrajowców to macie takich ze pozal sie bosze!!! A jak bys nie wiedzial(nie wiem moze jestes na to za *&&%&$#) obcokrajowców kontraktuje sie po to aby byli podporą drużyny i robili w granicach 25 - 28 punktów! Poczekaj jeszcze miesiąc a przekonamy sie czy odrobicie te 20 pky straty!!!Qrna jak ja lubie takich madraliiii!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM CORAZ SŁABIEJ

    DO A_P_GUCIO NO TO WIDZE ZE STARY ZE ŁADNE MASZ KLAPKI NA OCZACH. JAK BYS SLEDZIŁ WYNIKI TO BYS WIEDZIAŁ ZE JEZDZI W STARCIE TAKI "CIENIAS" JAROSŁAW ŁUKASZEWSKI KTÓRY MA LEPSZA SREDNIA OD CEGŁY ,KRZYSIEK JABŁONSKI MINIMALNIE GORSZA A TAKI ZNAWCA ZUZLA JAK TY POWIE MI ZE W STARCIE JEST TYLKO CEGŁA GRATULUJE JESTES WSPANIAŁYM FANEM ZUZLA

    P.S.RADZIŁ BYM CI SIE ZAPISAC NA JAKIS KONKURS O TEMATYCE ZUZLOWEJ BO WIESZ NAPRAWDE "DUZO" POZDROWIENIA OD FANÓW STARTU

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do ćmy
    ups ale walnąłem gafę no oczywiście że kurman bo przecież kuciapa to ma chyba już 27 lat no ale cóż każdemu się może mylnąć nie? :)(aha nie uważam tutaj że jest słaby bo jest świetny)
    słabią mnie ci forumowiczowi pewniacy, szczególnie z gniezna, za niedługo rewanż to zobaczymy ta wasza pewność siebie mnie śmieszy, dlatego ja nie będę na razie kwestionował kto lepszy kto gorszy, ale lepszy jest ten kto wygrywa tak więc zobaczymy
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAM NADZIEJE ZE ODROBIMY STRATE Z RYBNIKA BO NA PRZEGRANA TO NIE LICZE
    MAMY 5 ZAWODNIKOW KTORZY MOGLIBY WALNAC 10 W TAKIM MECZU( HUCKO SIE ROZJEZDZIL A LAUKANEN TO SZATAN!)
    JEZELI NIE WYGRAMY WYZEJ TO RKM BEDZIE MISTRZEM ZASADNICZEJ
    ....POZOSTAJE JESZCZE WYJAZD DO RAWICZA...
    Do kibolgniezno - o czym ty mówisz 5 zawodników którzy by mogliby zrobić po 10 punktów w meczu z RKM-em HE HE :) dobre sobie. I to że Laukanen to szatan :) (ciekawe w czym? chyba w jeździe hulajnogą).
    Ps. Masz racje Rybnik zostanie MISTRZEM, bo wygra w Gnieźnie, chociaż to nie bedzie łatwe spotkanie.
    Pozdrawiam wszystkich kibiców czrnego sportu.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    świst...

    tak, tak, a ŚWISTAK siedzi zawija w sreberka,

    jak Łukaszewski i Jabłoński są lepsi od Cegły to,
    dlaczego Crump w nich nie zainwestował?
    ...bo potrafią się ścigać tylko z leszczykami,


  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze e niektorzy nam zazdroszcza najlepszej pary obcokrajowcow w lidze. Starcik ma naprawde fenomenalnych - ciekawe czy wyjda razem z 10 w meczu z nami. Nasi bcokrajowcy sie wywiazuja z zadania bycia liderami w 100 % i tego oczekiwali dzialacze kontraktujac ich. Wiec jestem spokojny o postawe Rybniczan w meczach z Gnieznem i Zielona Gora, bo nasi stranieri sa swietni. Wyniki zaleza teraz tylko od Wegrzyka i juniorow. Postrufka.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Budzik
    Zielona wam nie zazdrosci waszej "najlepszej" pary obcokrajowcow bo nasz para tez jest niezla - Hamill Pedersen lub Hamill Svab. No moze macie wskazanie ze wasza moze jest minimalnie lepsza ale za to my mamy lepszy polski sklad;);)

    P.S. Chociaz ze statystyk wynika (srednia meczowa) ze ze pary zdobywaja :
    Karlsson-Karlsson 25 pkt
    Hamill - Pedersen 26 pkt
    Hamill - Svab 25 pkt

    Ale za to wasza para ma lacznie lepsza srednia biegowa:
    P.Karlsson 2,36
    M.Karlsson 2,87
    B.Hamill 2,90
    N.Pedersen 2,09
    A.Svab 2,20

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem wierbym kibicem RKM_u tyle ze oni jakos kryją formę na koniec sezonu bo zawsze na początku jechali ostro i na koncu było nienajlepiej więc teraz chyba prubuja robic inaczej na odwrót i mam nadzieje ze en plan im sie powiedzie !!!!!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    29-11-2001
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAM NADZIEJE ZE ODROBIMY STRATE Z RYBNIKA BO NA PRZEGRANA TO NIE LICZE
    MAMY 5 ZAWODNIKOW KTORZY MOGLIBY WALNAC 10 W TAKIM MECZU( HUCKO SIE ROZJEZDZIL A LAUKANEN TO SZATAN!)
    JEZELI NIE WYGRAMY WYZEJ TO RKM BEDZIE MISTRZEM ZASADNICZEJ
    ....POZOSTAJE JESZCZE WYJAZD DO RAWICZA...
    5 zawodnikow ktorzy mogliby... ale pewnie nie beda mogli

    Nawet jakby tych 5 zawodnikow zdobylo po 10 pkt to i tak nie odrobicie starty z RYBNIKA

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli karlsonowie zdobędą ok 14 i 14 p to raczej to wygramy bo jeszcze wegrzyk ok 10 pawliczek z 7 i bedzie

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehehe :):):):) jak bedziesz sobie tak liczyl pkt zawodnikom to wejdziecie do e`xtraligi i jeszcze na nastepny rok mistrza wykrecicie jesli mowisz ze pawliczek zdobedzie 7 pkt a peter karlsson 14 to chyba musisz odwiedzic psychologa tymbardziej na wyjezdzie w gnieznie popatrz co pawliczek robi (POZDROWIENIA):):):)KURDE JAK WIDZE JAK SIE WYPOWIADAJA TACY I MOWIA I KALKULUJA TO AZ SIE ........PLAKAC CHCE (POZDRAWIAM:):):)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pawliczek w rybniku ostatnio zdobywa coraz wiecej p wiec siedz cicho *******

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sadzac po twoim zachowaniu w stosunku do mnie to widze ze jeszcze niedorosles do tego forum i niemow ze pawliczek coraz wiecej zdobywa pkt bo ostatnio wlasnie pokazal z rawiczem i nietylko i oszczedz swoich glupich wyrazen w obec mnie bo ja szanuje ludzi na tym forum wiec przemysl to co powiedziales bo warto (POZDRAWIAM)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nic do ciebie nie mam jestes

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RKM_THE_BEST
    Widze ze sobie urzadzasz tutaj czat. Jezeli chcesz pogadac z ludzmi to wejdz na irca a nie wypisujesz tutaj takie odpowiedzi!!!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •