Zobacz wyniki ankiety: Zastanawiam się nad stworzeniem strony klubowej Stali Gorzów. Podjęcie się tego dzieła warunkuję lic

Głosujących
12. Ankieta zamknięta
  • Znalazłaby się w moim folderze Ulubione!

    2 16.67%
  • Odwiedzałbym ją regularnie!

    2 16.67%
  • Czasami zajrzałbym!

    4 33.33%
  • Nie jestem zainteresowany!

    4 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: czy chcielibyście aby została stworzona strona klubowa stali gorzów?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy chcielibyście aby została stworzona strona klubowa Stali Gorzów?

    Zastanawiam się nad stworzeniem strony klubowej Stali Gorzów. Podjęcie się tego dzieła warunkuję licznym zainteresowaniem potencjalnych odbiorców, których sporą częścią byliby z pewnością forumowicze. Jeśli idea spotka się z entuzjazmem, będę miał swiadomość sensu przedsięwzięcia i postaram się Was usatysfakcjonować poprzez zbudowanie atrakcyjnej dla oka, a co najważniejsze bogatej merytorycznie witryny. Liczę na liczne głosy oraz w miarę możliwości rady i sugestie dotyczące pomysłu.
    Dziękuję


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    No, w mim folderze "ulubione" zawsze znajdzie sie miejsce dla kazdego cyberdokonania Miśka. Stal Gorzów bardzo lubię, więc będzie 2 w 1:). Pozdrawiam i mam nadzieję, że swój projekt jak najszybciej zrealizujesz.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Misiu wiesz ,że będę odwiedzał ta stronkę co 5 minut ;)..masz moje słowo ,że jesli będziesz czegos potrzebował to spróbuję Ci pomóc ...w ankiecie nie głosuję bo moje zdanie znałeś juz wczesniej

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda twojego wysiłku przecierz niedługo stal gorzów zniknie z mapy polski niestety.ale takie są następstwa jak w klubie żądzili prywaciarze.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry Zwyczajny, ale Twoja wypowiedź jest nieco absurdalna.
    To właśnie prywaciarze maja rządzić w klubach i oby mieli jak największą władzę. Dają kase i chca reklamy, tak to już jest, a ja nie mam ochoty, aby państwo utrzymywało kluby. Pieniądze nie rosną na drzewach. Państwo ma nie przeszkadzać.
    A może Ty masz trochę kasy, aby na jakiś klub sypnąć, ale wtedy sam będziesz prywaciarzem.
    Prawda jest taka, że jak prywatne, to bardziej sie o to dba i już. Tutaj możnaby zachaczyc o aspekt polityczny i gospodarczy kraju, ale to chyba nadaje się na osobny temat na forum.
    A co do Stali Gorzów, to mimo, że jestem rodem z Zielonej Góry, mam nadzieję że klub znad Warty będzie jeszcze nie raz Mistrzem Polski.
    Pozdrawiam kibiców.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Taka strona już kiedyś była :)

    Taka strona już kiedyś znajdowała się w internecie i o ile dobrze pamiętam była to ówczas najlepsza strona żużlowa w sieci. Znajdowała się tam międzyinnymi Polska Internetowa Liga Żużlowa Krzysztofa Batki, która do dziś cieszy się wielką popularnością i w tej chwili liczy sobie chyba kilkadziesiąt zespołów.

    W pewnym momencie jednak strona zniknęła i już nigdy więcej się nie ukazała, a szkoda:(.

    Jestem Ciekawy jakby to wyglądało w wykonaniu Miśka :)

    poTFoor

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prywaciarze nabijają sobie kasę i znikają morawski synowiec gondor niemyjski rolnicki co te nazwiska mowią poprostu długi

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zainteresowanie niestety nikle. Poczekam jeszcze moze cos sie ruszy. Jesli bede mial w tym duzy cel (ucieche dla wielu internautow, z ktorej plynelaby wielka moja radosc i satysfakcja) to stworze bardzo dobry serwis. Natomiast, w przyapdku gdyby nadal bylo tak marne zaciekawienie idea to nie mam po prostu po co sie trudzic. Poswiecajac swoj czas chcialbym miec chociaz satysfakcje z uszczesliwiania ludzi(bo innych z tego profitow nie czerpalbym). Tak wiec w dalszym ciagu czekam na glosy.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Misiu nie zapomnij ,że internauci to nie tylko forum !...nawet na biletach można zaproponować adresik stronki...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Symboliczna strona STALI GORZOW powinna byc! Klub z taki tradycjami bez wizytowki w internecie ?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj nie, symboliczna strona Stali moze i powinna byc, ale nie pod moim przewdonictwem to przedsiewziecie...Jesli mialbym robic witryne internetowa Stali Gorzow to z pelnym poswieceniem i z ambicjami na najlepsza strona klubowa w Polsce. Nie mysle malostkowo, nie moglbym poprzestac na przecietnosci. Wiem, ze przy kreowaniu tak ambitnej pozycji stracil bym wiele czasu i musialbym sie sporo nameczyc jednak wyznaje zasade "jak cos robic to dobrze". Zainteresowanie zupelnie mnie zawiodlo, oczekiwalem zdecydowanie wiekszego odzewu. Stlonek, owszem nie tylko forumowicze byliby odbiorcami mej pracy (ze spora grupa pomagierow oczywiscie), lecz jest to swietne miejsce na badanie popytu, sonda niestety przyniosla negatywna odpowiedz - nie ma dla kogo tracic swoj jakze cenny czas, wlasciwie to nie powinienem pisac, ze nie am dla kogo tylko, ze grono odbiorcow jest zbyt waskie. Temat zostawiam, nie zamykam go jeszcze, byc moze jakims cudem cos zmieniloby sie, choc na to juz nie licze, to jednak glosujcie jest cien szansy. Moze ktos niedlugo podejmie sie budowy strony www wielce utytulowanego klubu jakim jest z pewnoscia Stal Gorzow. Odwiedzalbym ja z pewnoscia. Moja rola w tym jak na razie nie udanym i nie zrealizowanym przedsiewzieciu sie juz skonczyla.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zaczalbym ja odwiedzac bo tak ja widzisz wszystkie kluby maja stronke tylko stal gorzów nie ma pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jasne że ma być taka strona! Czemu nie?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Misiek, nie zadawaj takich troche głupich pytań tylko po prostu weź się do pracy. Wiadomo, że nie bedziesz miał tutaj tysięcy wpisów poparcia bo chyba każdy zna taki przypadek, że zapowiadano wspaniałą stronę o czymś tam, a za jakiś czas okazywało się że na zapowiedziach inicjatorów się kończy.
    Po prostu zrób tą stronę i jeśli będzie ona spełniała oczekiwania nie tylko gorzowskich kibiców to satysfakcje masz murowaną.
    Tylko się nie poddawaj zbyt wcześnie :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •