Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: Unia tarnow sie odradza?

  1. Powrót do góry    #1

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też zauważyłem że Wanda kraków też sie
    odradza ale jakoś czały czas są na ostatnim
    miejscu, ale w tym sezonie niebędą na ostatnim
    miejscu coraz lepiej Wanda i bedziesz w I lidze.
    Jak tak dalei pujdzie Wanda daleko zajdzie.
    Pozdrawiam wszystkich kibiców czarnego sportu.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...Wszyskie znaki na niebie i ziemi na to wskazuja ale...
    No wlasnie nie wolno popadac w hura-optymizm!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że nie ma co teraz zbytnio popadać w hura-optymizm i robić sobie jakiś nadzieji. Bardzo cieszą sukcesy Janusza Kołodzieja na torach całej Polski jak i na arenie międzynarodowej, wyniki tarnowskich młodzieżowców, czy ostatnio nawet i seniorów. Jednak na pierwszym miejscu priorytetowe zadanie - utrzymanie się w I lidze. Ale jeśli nasi zawodnicy potrzymają taką dobrą dyspozycję jaką prezentują teraz, a zagraniczni dostosują się do ich poziomu to jestem niemal pewien że utrzymamy się i to bez baraży, czego sobie i innym życze.

    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Mysle ze w nastepnym sezonie , jesli w Tarnowie zostana zakontraktowani porządni obcokrajowcy oraz pozostanie Janusz Kołodziej ( najprawdopodbny transfer do ZKZ ) to Unia bedzie jednym z faworytów do awansu do Ekstraligi.
    Tylko Falubaz!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o Janusza to mam nadzieje że zostanie na następny sezon w Tarnowie. Ale jak by miał odejść to wolałbym żeby poszedł do Zielonki niż do Wrocławia.
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    O tym czy Unia się odrodzi zadecyduje oczywiście kasa.Pocieszającym jest dla kibiców żuzla w Tarnowie(dla mnie niezbyt) jest fakt, iż prawdopodobnie upadnie koszykowka w Tarnowie. Z tego co słyszałem ma być ogłaszana upadłośc spółki koszykarskiej(choc jeszcze sa pewne szanse,że do tego nie dojdzie). Tak wiec pieniądze, które dotąd pochłaniała koszykówka prawdopodobnie pojdą na żużel. Może to i dobrze, choć ja jako kibic oby dyscyplin chciałbym, aby i kosz i zużel był w Tarnowie. Ale chyba to nie jest możliwe. W każdym badź razie nie bedę się gniewał jeśli żulowcom troszkę więcej kasy wpadnie. Ponadto słyszałem też, iż kierownictwo Azotów (wprawdzie potężnie zadłużonych) bardziej porzychylnie patrzy na żużel, a koszykowka nie ma co liczyc na kasę .
    Tak więc może coś ruszy w tarnowskim żużlu??
    Pozdrawiam
    Unia Tarnów

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 126 w 94 postach
    Moze i dobrze ze sie utrzymamy na styk
    niebedzie problemu w przyszlym sezonie z KSM
    wiec mozna bedzie sie szarpnac na lepszgo obcokrajowca
    moze i nawet jakiegos krajowego (moze powrot T.Rempaly)
    no i Burza ktory dojdzie jeszcze
    wiec jak tylko kasy niezabraknie to pierwsza 4 w przyszlym sezonie .

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maczek całkowicie się z tobą nie zgadzam..... napisałeś że jak kosz upadnie to cała kasa pójdzie na żużel, a ja się pytam jaka kasa...???? od Azotów...??? przeciesz od września na konto koszykarskiej spółki nie wpłyneło prawie nic... Azoty żeby dostać gwarancje bankowe muszą zwolnić 700 osób i rozwiązać kilka spółek córek. Tak więc na Azoty nie ma co liczyć.

    Aha jeśli chodzi o kosza to jest szansa że przetrwa. Znalazł się sponsor strategiczny który chce pokryć 70% budżetu, ale pod bardzo rygorystycznymi warunkami. Reszte kasy miały by wyłożyć regionalne małe firmy i przedsiębiorstwa. Tak więc pozostaje rzymać kciuki za przetrwanie koszykarzy i za odrodzenie żużlowców.
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam za koszykarzy kciukow trzymac nie bede!
    TYLKO ZUZEL !!!

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram Maryjana !!! Kosz zniszczył w Tarnowie żużel !!! Dość błazenady !!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Jeśli chodzi o odradzanie się Unii Tarnów, to jeżeli tak dalej szybko będzie ten klub robił postępy to ja się bardzo cieszę, gdyż lubię to miasto. Mam także nadzieję że utrzyma się w I lidze. Jeżeli już tak by się stało to proponowałbym układ z także odradzającym się ZKŻ-tem ( oczywiście tylko w przypadku awansui ZKŻ-tu do Ekstraligi a i tak ja mogę tylko proponować - może jakiś prezes z Tarnowa bądź Zielonej Góry tu zajrzy więc może przeczyta... ) a mianowicie mała zamiana: Janusz Kołodziej za Łukasza Kiersztana, Dawida Kujawę i Sebastiana Smotera. Myślę że byłby to dobry układ dla obu klubów. A więc życzę "Jaskółkom" utrzymania się w I lidze a ZKŻ-towi awansu do Ekstraligi. A teraz co do odradzania się ZKŻ-tu. Na pewno nie chodzi o wielki postęp. Na tak dobre efekty wpłynęło kilka czynników, mianowicie:
    1. Powrót do formy Kuciapy, Svaba.
    2. Rewelacyjna jazda Hamilla, Huszczy, Pedersena.
    3. Ustabilizowana jazda młodego Kurmańskiego.
    4. Świetna jazda II linii: Stojanowskiego i Kłopota.
    A teraz od kiedy znalazł się sponsor w awans wierzę całym sercem i duszą, aczkolwiek denerwują mnie wypowiedzi które mówią o tym że w Gnieźnie i Rybniku ZKŻ wygra. Oczywiście każdy zielonogórski fan czarnego sportu tego pragnie ale nigdy nic nie wiadomo. Przecież wpadka może się zdarzyć w innych meczach! Może nie u siebie, bo u siebie najgroźniejszych rywali pokonaliśmy ale na wyjeździe np. w Opolu. A więc nie popadajmy w Hurra optymizm. Tarnowianie, a więc: ---------> do boju o utrzymanie się w I lidze!!! :) :) :) :) :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co się orientuję to żaden klub w Polsce który posiada zadłużenie nie jest się w stanie odrodzić nawet w ciągu dwóch sezonów. Jedynym sposobem jest zmiana nazwy klubu lub.. Zawiązanie nowej sekcji. No chyba że zrobimy cięcia typu Gorzów lub Gdańsk ale to jest bardzo ryzykowne i nie przyśpiesza poprawy sytuacji gdyż sponsorom daleko do wykładania pieniędzy na takie kluby.

    hmm Damian nam (fanom jaskolek) chodzi raczej o odrodzenie sie w sensie zwyzki formy zawodnikow (o czym swiadcza wyniki ze swietochowic i krosna) a nawet wardzala w ostatnim meczu ligowym mial jedna "3"


    a mianowicie mała zamiana: Janusz Kołodziej za Łukasza Kiersztana, Dawida Kujawę i Sebastiana Smotera.
    tak tak aszotek..tylko dla kogo ta zamiana bylaby korzystniejsza :P to moze wezmiecie sobie Janusza i jako bonus dorzucimy wam Marcina Rempale :P
    a tak powaznie to mam nadzieje ze Janusz zostanie w tarnowie ......

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo mnie dziwią opinie ludzi którzy złowrużą koszykarzą... przecież koszykówka to też reprezentat naszego kochanego miasta. A zresztą nikt z kibiców kosza nie powie "niech żużel upadnie - życze im tego". No ale cóź...

    Ja jestem fanatykiem tarnowskiego sportu i u mnie kciuków wystarczy dla żużlowców, koszykarzy, piłkaży Unii, Tamelu, Tarnovii i innych sportowców..... mam nadzieję że w Tarnowie jest więcej takich jak ja....
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krufka!!!tarnowi???UUUUUUUU,jak mozesz?
    Tamel to jeszcze zrozumiem!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maryjan wiesz ja nie należe do ludzi typu "czy zwyciężasz czy nie...." i na stadionie są tylko kiedy mozna komuś dać w ryj. Jeśli można zobaczyć kawałek sportu gdzieś w Tarnowie to można zobeczeć i mnie. Ja poprostu jestem kibicem Tarnowskiego sportu.
    A jeśli chodzi o Tarnovie to mój tato tam w kosza grał ( III liga :)) tak więc już od dzieciństwa chodziłem na kopaną na planty.
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Maczek całkowicie się z tobą nie zgadzam..... napisałeś że jak kosz upadnie to cała kasa pójdzie na żużel, a ja się pytam jaka kasa...???? od Azotów...??? przeciesz od września na konto koszykarskiej spółki nie wpłyneło prawie nic... Azoty żeby dostać gwarancje bankowe muszą zwolnić 700 osób i rozwiązać kilka spółek córek. Tak więc na Azoty nie ma co liczyć.

    Aha jeśli chodzi o kosza to jest szansa że przetrwa. Znalazł się sponsor strategiczny który chce pokryć 70% budżetu, ale pod bardzo rygorystycznymi warunkami. Reszte kasy miały by wyłożyć regionalne małe firmy i przedsiębiorstwa. Tak więc pozostaje rzymać kciuki za przetrwanie koszykarzy i za odrodzenie żużlowców.


    Krufka, myśle, że troszkę nie zrozumielismy się. Pisząc, że po ewentualnym upadku kosza, kasa pójdzie na żużel, doskonale wiedziałem w jakim stanie są Azoty. Mimo wszystko powtarzam, iż słyszałem,że aktualne kierownictwo zakładów przychylniejszym okiem patrzy na żużel, niż na koszykówkę. I tyle. Wiadomo jaka jest sytuacja zakładów, ale ciekawi mnie np taki fakt jak nowe reklamy Zakładów które pojawiły się na bandach. Zastanawiam się czy Unia dostała jakieś pieniężki za nie? Poza tym jeśli kosz upadnie, to inne firmy (wprawdzie było ich niewiele, ale były)które dotąd wykładały kasę na kosz, może zasponsorują żużlowców.I o to mi chodziło. Masz rację pisząc, iż są szanse na uratowanie kosza w Tarnowie, podobną informacje o której powyżej napisałeś przeczytałem na forum tarnowskiej koszykówki.Tak więc trzeba trzymać kciuki.
    W pełni się też zgadzam z Tobą jeśli chodzi o stosunek do innych dyscyplin sportu w naszym mieście. Ja również baardzo chiałbym by w Tarnowie istniał zarówno kosz jak i żużel.W zimie kibicowałbym sobie koszykarzom, a na wiosnę i w lecie żużlowcom. Piękna sprawa.
    Ale jednak obawiam sie,że nasze miasto i region jest za biedne by mieć tak drogie dyscypliny sportu. Szkoda.
    Pozdrowienia dla wszystkich kibiców żużla, a w szczególności dla kibiców Unii.
    Unia Tarnów

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do aszotka:
    hehe fajne masz marzenia..
    Kolodziej za "cudowna" 3 co ??
    hehe rozbawiles mnie do łez ;)
    Janusz napewno zostanie w Tarnowie!
    tak sobie tylko mysle po co nam Smoter, Kujawa nie wspominajac juz o Kiersztanie??
    w Tawrnowie sa przeciez M. Rempala , D. Bendzera, 2 Baranowie, P. Szczech.. o reszcie zawodnikow juz nie wspomne

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 126 w 94 postach
    Niewiem co ci z zielonki caly czas mysla ze Janek bedzie jezdzil u nich kto puscil taka plotke ??
    Najprawdopodobniej przejdzie do Wroclawia(co mnie strasznie denerwuje bo juz jednego zawodnika nam zmarnowali - M.cierniak wprowadzil ich do ekstraklasy a w nastepnym sezonie nieodjechal meczu :()
    Z tego co wiem to Kolodziej ma sprzet od Wroclawian wiec za co oni mu go zasponsorowali??

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    unia to fajny klub no za czasow tonego i hansa nasi fani sie troche nawalali a teraz niby wielka przyjzn hahahahahahahaahahahhaahah

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Unia w nastepnym sezonie

    Mysle ze w nastepnym sezonie jesli wroci S. Burza i bedzie sie dobrze prezentowal to powinnismy spokojnie byc w srodku tabeli nawet bez obcokrajowcow.
    Jesli zarzad mysli o wyzszych celach (moze baraz o ekstralige?) to koniecznie trzeba zaczac sie juz rozgladac za dobrymi stranieri typu Mikael Karlsson,Ryan Sullivan czy nawet Tony Rickardsson.
    Krajowy sklad mamy calkiem niezly. Jezeli znalazlby sie dobry obcokrajowiec robiacy 13-15 pkt na mecz to w nastepnym sezonie Unia moze walczyc nawet o awans.
    Wiem ze na to trzeba pieniedzy ale jesli powrocilyby czasy Tonego Rickardssona to na stadion znow przychodziloby po 10-15 tys ludzi i kasa by byla. O sponsora w ektralidze tez latwiej... Slychac tez ze Tomek Rempała wroci do Unii.. W takim wypadku bedziemy miec bardzo szeroka kadre zawodnikow i napewno beda wypozyczenia do innych klubow z czego bylyby jakies pieniadze. Moim zdaniem trzeba zaryzykowac i postawic na solidnego obcokrajowca bo inaczej ciagle bedziemy tymi "nieliczaczymi" sie z dolu czy ze srodka tabeli.
    A z kasa chyba nie jest az tak zle skoro w tym seznie Unie stac bylo na 3 stranieri, Grzeska i Marcine Rempale i R.Kużdżała.
    A sklad moglby wygladac tak:
    G. Rempała, Robert Kużdżał, Tomasz Rempała, Staszek Burza,Marcin Rempała (Robert Wardzała), Janusz Kołodziej, i np. Tony Rickardsson;). Nie wiem jak bedzie z KSM.
    Mozna tez postawic na wychowankow (mamy przeciez b. dobrze zapowiadajacych sie Szczecha, Bendzere,S. i P. Baranow czy M.Rempale) i zaczekac az sie objezdza na torach I ligowych i kiedys tam zaczna walczyc o e-lige, ale to sie tez wiaze z tym ze kibice nie beda chcieli ogladac jak Unia walczy tylko o utrzymanie i nie bedzie ich tak wiele jak za dawnych lat...
    Czasy trojki Rempalow, Kuzdzala,Rickardsson moga jeszcze powrocic ;). Brakowaloby jeszce tylko Cierniaka. Marzenia sie spelniaja..
    Co o tym myslicie?

    Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do aszotek : Też jestem z Zielonej i rzeczywiście tak wymiana (Kołodziej za Kujawę,Smoter,Kiersztan)była by dla nas bardzo dobra. Tylko nie pisz , że była by ona dobra dla Tarnowian bo narażasz sę na śmieszność. Co więcej nawet gdyby oddać Uni tych 3 asów za darmo (bez wymiany na Kołodzieja) to i tak Unia na tym traci bo zyskuje 3 cieniasów których musi utrzymać, a którzy w lidze nie mają szans występu (szczególnie że Smoter i Kujawa za rok będą seniorami)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe panowie
    mozecie sobie pomarzyc o takiej wymianie ;-)

    jaskolki zawsze potrafily sobie wychowac mlodych zawodnikow i nie ma mowy o tym by kogos sprowadzac z zewnatrz, nie ma takiej potrzeby ani sensu

    naszym problemem jest ostatnio straszny pech do obcokrajowcow, no ale biednemu wiatr zawsze w oczy...

    jesli uda sie utrzymac ten sklad na przyszly sezon i moze sciagnac kolejnego Rempale z rzeszowa, do tego jednego ale dobrego obcego, to Unie stac bedzie na wiele wiecej niz pokazuje to w tym sezonie

    pozdrowienia dla jaskolek i wszystkich kibicow :-))

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chcialbym przypomniec anty sympatykom tarnowskiej koszykowki ze gdy zuzel w tarnowie mial byc rozwiazany kibole na meczach koszykowki krzyczeli:"jablecki zostaw nam zuzel"a co do przyszlosci koszykowki to dzisiaj zapadla decyzja ze beda grac .a ta informacja o sponsorze strategicznym to jakies bujdy na kolkach.a co do odejscia Kolodzieja to gdy dostanie jakas konkretna oferte to napewno nie bedzie sie wachal i odejdzie bo poco ma w tarnowie siedziec gdzie z pieniedzmi jest krucho,a od sponsorow trzeba zebrac,bo niestety malopolska jest biedna.a zreszta w tamtym sezonie albo 2 sezony temu sponsorem druzyny z pily byl polifarb debica troche to chore

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brawo tarnów.szkoda tylko że jesteście daleko od zielonki ale my i tak awansujemy wyżej

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy sie odradza.... na pewno powoli pnie się do góry.
    Za 2 -3 sezony powalczymy o Ekstarligę teraz jednak trzeba się utrzymać. Co do sprawy kosza...
    Może i zniszczył troszke tarnowski zuzel ale dla mnie podobnie jak dla Krufki liczy się sport(tarnowski oczywiscie) chociaz jak za Unia to nie za Tarnovią:-)
    Krąża pogłoski że Kołodziej odejdzie ale przecież mówią o tym wszyscy a janusz milczy to jego trzeba zapytac o zdanie jedmak sądzę ze jeszcze conajmniej jeden sezon pozostanie w barwach "Jaskółek".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •