Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 69

Wątek: SPEEDROWER - istnieje jeszcze ???

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPEEDROWER - istnieje jeszcze ???

    poruszylem ten temat bo moze sa wsrod forumowiczow ci co sie scigaja
    ciekawe czy jeszcze te wyscigi rowerowe sie odbywaja, a wiem ze i gniezno i rawicz i kilka innych osrodkow swego czasu rozgrywalo lige
    cholera skonczylem z czytaniem tygodnika zuzlowego i nie mam nic wiadomosci na ten temat
    jak cos wiecie do dajcie odzew
    narazie harcerze


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    hehe.w toruniu sekcja caly czas isneje.sa jenak slabi.wedlug mnie jedne z lepszych zespolow sa w gnieznie i lesznie.
    ja sam jestem kapitanem sekcji speedrowerowej ;) na naszym osiedlu ''na skarpie'.mamy tam lige w ktorej sa 3 zespoly.ma dolaczyc jeszcze jednen klub.jednak cos ostatnio slabiutko nam idzie.po przegranej na wyjezdzie(47-43) z pewnym zespolem u siebie bylismy pewni zwysciestwa a przegralismy wyskoko 38-52 z czego bylem bardzo nie zadowlony.sam w obu meczach zdobylem 13 punktow w 6 startach.w miedzy czasie odbyla sie 1 runda gp w ktorym zajelem 5 miejsce :(.ze wzgledu na bardzo trudny 1 bieg (jechalem z 4 pola z 3 zawodnikami ktorzy pozniej byli w finale a)przegralem :(.pozniej bylo trudno dojechac do finalu bo startowalismy stara metoda (16 zawodnikow).zdobylem 11 punktow co nie wystarczylo mi do finalu a :(
    tearz trzeba sie przylozyc do trenigow bo w sobote musimy wygrac mecz wyjazdowy ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    sam w obu meczach zdobylem 13 punktow w 6 startach.
    oczywiscie chodzi o to ze w jednym i w drugim meczu zdobylem tyle samo punktow a nie ze w 2 meczach tyle nabilem :D

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    nie wiem jak w innych miastach ale w cz-wie speedrower ma sie dobrze.
    ostatnio jakies sukcesy byly nawet :)
    www.pts.czwa.pl tu miala byc strona POlskiego Towarzystawa Speedrowerowego /ja zaraz sprawdze czy jush jest :)/
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ale ty nie startujesz
    w lidze ogolnopolskiej tylko u siebie w toruniu no nie???
    a jezdzicie tak dla siebie czy to sa rozgrywki bardziej zawodowe tzn sedziowie moze nawet i jacys sponsorzy ???
    a startujesz np w mistrzostwach polski razem z kolesiami z gniezna czy leszna?????

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    w Zielonej Górze Speedrower jest bardzo popularny a sama drużyna zielonogórska jest jedną z najlepszych w Polsce. Jednakże ostatnio coraz mniej słychać o speedrowerze w Polsce, a szkoda bo jest on bardzo fajny. W Tygodniku Żużlowym w każdym numerze są wyniki ze Speedroweru.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak by ktoś chciał zobaczyć profesjonalny stadion zapraszam do Rybnika na ul Orzepowicką /za barem WALDI/ osiedle Nowiny.To takie zawody żużlowe ale w miniaturze, mniej kibiców ,mniejsza maszyna startowa /obsługuje ją kier.startu nie sędzia/ mniejszy obwód toru, mniejsza ilość karetek/jedna/ Brak jest polewaczki jest polewacz z wężem, brak ciągników tor równają gracami zawodnicy w wolnych chwilach przed startem, brak zapachu metanolu a że nie ma się co palić to brak straży, brak zakazu picia piwa ,brak chamstwa pełna kultura.Zasady: jazda tylko w lewo na 4 kółka ,na wirażach dobra praca łokiem i barkiem - pierwszy na mecie wygrywa.Pojazdy haków nie mają ale hamulców także pojemność nie obowiązuje, zawodnicy o małej pojemności /mikrusy/ po wygranym starcie rwą do przodu ile pary w nogach a po przegranym śmigają po orbicie bo w starciu z zawodnikiem o dużej pojemności /chłop jak dąb/ szans nie mają albo gleba albo lądują poza torem.Aha w tym sporcie nie ma taktycznych upadków na 4 pozycji czy zbijania KSM-ów.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zbyszko hehe
    smiem twierdzic ze po tej sporej porcji info ty jestes rasowym zawodowcem w tym temacie
    powaznie taki torek tam macie ???
    extra sprawa
    mnie jescze jedna rzecz zastanawia
    czy jezdza jedynie mlodzi kolesie czy starszyzna tez bierze w tym udział
    a wlasnie mozna zatrudniac obcokrajowcow
    hehehe
    kiedys byly takie zawody
    kolesie z anglii i holandii przyjezdzali to dopiero zabawa była przednia
    no i nasi w sumie niezle tam wypadali ale to ponoc z tego powodu ze tamci mieli lepsze(bardziej profesjonalne??) rowerki
    my to tylko na wigrusach ponoc smigalismy
    :)

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Speedrower to jest swietna zabawa!
    Jeszcze kilka lat temu smigalismy na rowerkach po torze(niestety asfaltowym). jedank nie byly to zadne powazne zawody, tylko taka osiedlowa zabawa. Od kiedy pare osob sie pozdzieralo na asfaltowej nawierzchni dalismy sobie spokoj.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no my jak zamiatalismy ale to juz pare ladnych latek to tez asfalt
    roznie to sie konczylo ale dzieki bogu jakos wszyscy dychamy
    hehe
    to bylo takie cos na zasadzie kot chce i na czym moze
    pojazdy byly rozne a wiem ze ci z przerzutkami mieli wieksze szanse
    no coz w pewnym momencie zrozumielismy ze nie bedziemy asami i cała nasza druzyna zmienila dziedzine
    niektorzy do tej pory uwazaja ze mogli zaistniec w tym sporcie

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U mnie bylo bardzo podobnie! Musze zaznaczyc ze mamy taki parking przed oknem ktory tworzy doslownie jajo a na srodku jest trawnik! Swietni improwizuje tor tylko niestety luki sa ostre i wypadki bywaly :(

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam propozycje
    na 10 lecie forum robimy turniej indywidualny oldbojów
    żony z dziecmi siedza w parkingach i grzebia przy sprzecie a my przy piwkach i na tor piwko i wyscig
    mysle ze obedzie sie bez biegow dodatkowych bo nie wiem czy wszyscy wytrzymaja kondycyjnie
    mam tu na mysli tych ktorzy beda startowac bieg po biegu
    :)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ja chce wszystkie bieg jechac jako rezerwa, rezerwa taktyczna i zloty zawodnika (tak jak w Angli) :) O ile wystarcz tego szlachetnego trunku ktory napedza moje nogi :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli nie ma wyjscia
    czas zaczac treningi
    hehe
    tylko kurcze co wazniejsze sprzet i technika
    sila czy mocna głowa ???
    a co do sponsoringu
    po to sa admini zeby cos zalatwic
    :P




  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    żony z dziecmi siedza w parkingach i grzebia przy sprzecie a my przy piwkach i na tor piwko i wyscig
    No to chyba calych zawodow nie odjedziemy po tych piwkach:)
    Ale inicjatywa dosyc ciekawa i ja bylbym chetny
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    ja jezdze tylko na podworku.wlasnie wrocilem z meczocego trnienggu.dla nas jest to fajna zabawa i nie jezdzimy z zawodnikami z poza torunia lecz mamy sparingi z innymi osiedlami :P.
    w toruniu prawidziwy speedrowet nie jest najlepszy co juz mowilem.tor jest kolo lotniska .jest dosyc fajny.pamietam nie dawno (chyba z 5 lat temu) jak byl rozgrywany turnije mlodziezowy w speedrowerze.bylo to ogolnodostepne ale ja bylem wtedy maly choc bardzo chcialem jechac tam lecz mama nie pozwolila.wtedy juz bylem kibicem zuzla i bardzo chcialem tam isc zobaczyc jak wyglada speedrower :P.
    zawodnicy w torunia sa chyba mniej wiecej w wieku powyzej 16 lat z tego co widac na zdjeciach w gazetach torunskich :)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale jesli bedziecie znac wyniki ligi tej zawodowej to dajcie znac !!!
    ex speedrowerowcy
    :P

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniałem dodać że pola startowe są wybetonowane na długość roweru i zawodnik przed startem nie prowadzi prac polowych /wykopki/ lecz zmiotką pucuje beton z najmniejszej odrobinki pyłku.Przerzutki w rumakach nie mają racji bytu bo tor jest tak kródki ,ze pozwala tylko na 2-3 depnięcia pedałami i już trzeba z wysuniętą nogą wchodzić w wiraż inaczej zaliczasz uślizg.A że sprzęt najlepiej jak jest lekki to maszyna do jazdy to rama dwa koła łańcuch i 2 zębatki /pisałem że są bez hamulców bo pozbywasz się zbędnych części/ zauważyłem że zawodnicy w trakcie zawodów eksperymentują z zębatkami tak przednią jak i tylnią.Ekspertem to ja raczej nie jestem poprostu opisuję to co widziałem w trakcie zawodów ale mogę dowiedzieć się konkretów od kolegi bo widzę że często pełni funkcję kier. startu.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ha,ha!
    Jak bylem w tym roku w Zielonej Gorze to przed meczem,odbyly sie zawody w Speedrowerze!
    Powiem szczerze,ze widzialem to po raz pierwszy na zywo i musze przyznac,ze bardzo mi sie to spodobalo!
    Start na gumke,zamiatanie pol startowych,smieszne stroje i...spiker zawodow!Bylo spoko!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jeszcze taka sprawa przychodzi w ogole cos ludzikow na te zawody czy jedynie zawodnicy plus ewentualnie plec piekna zzawodnikami ??
    wiem ze ci zawodowcy jezdza poubierani niczym rasowi zuzlowcy w kolorowe szmatki
    i jak to jest z przepisami czy istniej np cos takiego ze jade pierwszy i umyslnie sobie zwalniam i blokuje przeciwnika aby koles z pary bedacy na 3 miejscu mial mozliwosc wyprzedzenia go ??
    ale chodzi mi o to ze praktycznie maxymalnie zwalniam i jezdze sobie po calej szerokosci toru

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w Zielonej Gorze nawet bylo troche ludzi!Mysle,ze ok.50-60 osob ogladalo wtedy te zawody,moze nawet wiecej!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    He he to super sprawa scigac sie na roweku
    zrobilismy sobie tor w lesie i jezdzimy !!!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli polski speedrower widze ze ma sie calkiem cacy skoro u was bullet nawet macie tory trawiaste
    a sprzet jest ten sam czy moze wprowadzacie jakies modyfikacje ???
    ponoc wiekszosc zuzlowcow wlasnie zaczynala sciganie od rowerkow
    ciekawe ile w tym jest prawdy

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co widziałem to jazda głownie polega na szybkim starcie , walka na łokcie i barkiem na wirażu, i umiejętne blokowanie na szerokości całego toru. Czasem jadąc na 5;1 zawodnicy prowadzący /a szczególnie gdy jeden z rywali nie jedzie/ leniwie kręcą pedałami patrząc przez ramię i blokując przeciwnika .Całe towarzystwo oczywiście ubrane kolorowo, kolory kasków obowiązują jak na żużlu. Publiczności zawsze trochę jest, przychodzi nawet prezydent naszego miasta wielki fan speedwaya z tego co mi się obiło o uszy to sprawuje honorowy patronat nad RTS-em/Ryb.Tow.Speedrowerowe/ i chwała mu za to.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to kurcze w rybniku kreci sie to pelna parą
    spoks
    tu w rzeszowie nie ma czegos takiego
    no w krosnie moze jeszcze jezdza ale to takie wszystko maloprofesjonalne a szkoda bo to kapitalna zabawa

    ps ciekawe czy w meczach speedrowerowych zatrudnianie sa masazysci
    hehehe

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W mojim mieście speedrower jest dość popularny. Z kumplami mamy własną drużyne i jeździmy sobie :P .

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odgrzewam ten temat bo widzę że znów został poruszony podobny wątek więc po co znów miałbym pisać to samo na czym polega uprawianie speedrowera.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiem tylko że w Anglii jest on bardzo popularny
    Sam kiedys smigalem ale teraz to tylko smigam po browar do nocnego:P

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nio to ja dodam swoje :P
    Mieszkam w Rybniku sam jestem zawodnikiem mamy lige rybnicką w której startuje 6 drużyn oprucz tego jeździmy w lidze śląskiej. Musze sie pochwalić ze wraz z kolegami w zeszłym sezonie zdobyliśmy mistrza śląska i wice mistrza rybnika. U nas też jest w prawie każdej dzielnicy tor, a u mnie w dzielnicy jest w tym roku budowany tor podobny do tego o jakim mówił zbyszko :) W przyszłym sezonie jeśli znajdą sie pieniądze to też wystartujemy w lidze ogólnopolskiej :):):) W tym roku zajmujemy 1 miejsce w lidze śląskiej i w rybnickiej tez prowadzimy :) to jak narazie na tyle jak mi sie coś jeszcze przypomni to dam znać.

    Pozdrówka for @ll

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DANE TORÓW SPEEDROWEROWYCH

    Hej!
    Poszukuję wszystkiego o torach speedrowerowcyh.

    chodzi mi o parametry torów w Waszym misatch
    - dlugosc (po krawężniku)
    - szerokosć - sposób ograniczenia "zewnętrznej"
    - rodzaj nawierzchni
    - co pełni rolę krawężnika - czy jest to krawężnik chodnikowy, je¶li tak to w jaki sposób jest położony??
    - kształt toru, czy obydwa łuki s± takie same??

    jeżeli kto¶ może mi pomóc, będę bardzo wdzięczny.

    za kilka dni rusza budowa toru speedrowerowego w Kro¶nie, i te informacje s± mi niezbędne.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    informacje proszę wpisywać tutaj b±d¼ na mojego maila.

    Pozdrawiam!
    Gregles

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A my we wroclawiu jestesmy na etapie przygotowywania sie do tej calej zabawy. Pierwsze treningi juz sie odbyly i zabawa byla przednia. W planach mamy nawet start w lidze za rok, zobaczymy jak to bedzie... W tej chwili kompletujemy sprzet, a w srode jedziemy na oboz treningowy do Portugalii :-))) Po powrocie zajecia rusza juz pelna para! Gdyby ktos z okolic wrocka tez mial ochot4e, to zapraszam na priv: sternn@wp.pl

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    o torze

    W Rybniku istnieje tor speedrowerowy o długości 64m szer. 6m. tart jest utwardzony na długości 2,20 i całej szerokości toru. Krawężniki betonowe-chodnikowe. \Szerokość środka 7m ,na starcie maszyna żużlowa . Zapraszamy na sparing

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ujawnij się żbyszko i szrek na treningach w Rybniku

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja najwyżej mogę sobie pooglądać w moim wieku to na rowerze jeżdzi się na scieżkach rowerowych /mamy ich w Rybniku ponad 120 km/ a nie na torze.Ale jak widze że coś się dzieje na torze to zglądam tam.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe skąd masz takie informacje chyba to wszystko mierzyłeś. Pomyliłeś się tylko z długością toru nie 64m tylko 62,40m!!!hehe, dodam jeszcze tylko że tor musi mieć bandę w odległości od 0,5m do 1m(wys. ok. 1m) od zewnętrznego krawężnika jest to tzw. strefa bezpieczeństwa. Parking dla zawodników musi być ogrodzony my w Rybniku mamy jeszcze duży dach nad parkingiem chyba najlepszy w Polsce!!!W Rybniku krawężniki wew. są szerokie, a zew. wąskie. Tor może być wyprofilowany, wtedy lepiej jeździ sie na nim na dużych rowerach(angielskich).

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    następny mecz w Rybniku 1 września z Ostrowem Wlkp. jeszcze nie wiadomo o której

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moge powiedzieć, że jestem zawodnikiem DKS Wilki Rybnicka Kuźnia :)

    Pozdrówka for @ll

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a składa się tak że ja jeżdże w SKN Nowiny(Rybnik) i w RTS Rybnik tez od czasu do czasu...

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :) to napewno sie znamy bo nieraz nasze drużyny jeździły mecze między sobą ;P

    Pozdrówka for @ll

    A przy okazji gratuluje sobie 100 wpisu :):):) oby było ich jak najwięcej :)

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jeżdże w RTS Rybnik i z Ostrowem też pojade. Klins przyjdż we wtorek na trening o godz.18.30 to pośmigamy.

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Klins mam pytanko: od kiedy mamy treningi?. Znowu tylko mnie nie powiadomiono. Ja tez mam cicha nadzieje ze pojade z Ostrowem (jestem ciekawy ile razy bedziemy pokazywac Latuskowi regulamin hahahaha!!!!!).Am myslałem ze treningi zaczna sie dopiero za tydzien bo mój angielski rower jeszcze nie skonczony ale cóz przyjade dzis.


    PS.czemu mnie nikt nie poinformował o treningach chyba ktos nie chce abym jezdził :P

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gregles!!! Wydaje mi się, że trochę mogę Ci podpowiedzieć. Długość toru speedrowerowego mierzona po wewnętrznej krawędzi nie powinna wynosić mniej niż 60 metrów (choć w Polsce zdarzają się jeszcze krótsze tory), ale nie powinna przekraczać 90 metrów. Szerokość prostej powinna mieć od 5m do 8m, bodajże...Szerokość łuku natomiast na szczycie nie może wynosić mniej niż szerokość prostej.Nawierzchnia powinna być luźna, lecz nie na tyle by uniemożliwiała sprawne manewrowanie rowerem (może to być granit, sjenit, ceglasta mączka, lub po prostu zwykła hutnicza szlaka). Zaleca się również wykonanie pola startowego z kostki brukowej, asfaltu, betonu itp. Krawężnik wewnętrzny najczęściej chodnikowy, nie powinien wystawać powyżej chyba 5 cm (co do tego nie jestem pewny, może trochę mniej). Zewnętrzna krawędź też powinna być ograniczona, ale np. w Pile malują linie wapnem.Obydwa łuki powinny być symetryczne, a ich wewnętrzny promień może mieć od 3-5m.Poza tym tor może posiadać wyprofilowane łuki (pochylenie maks.25 stopni).
    To tyle ile zapamiętałem z regulaminu.Trzymajcie się!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Simon, ale sie rozpisałeś :P może podasz jakieś dane z naszego toru ?? Jest to jeden z lepszych w Rybniku. Albo podaj jakieś info o nowym torze pewnie tam coś pisze w projekcie.
    Ps. simon & griswold fajne macie avatarki :)


    pozdrówka for @ll

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Shrek rybnik

    Tor jest położony na terenie Gimnazjum nr 4 po przebudowie ma długość 60 m.a przed przebudową dł. wynosiła 44 m.szerokość wiesz jaka jest bo sam na nim czasami jezdzisz ma też jedną wadę jak trochę popada deszcz to zaraz robi się na nim bajorko i bagienko.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW SPR RYNICKA KUŻNIA!!!!!!!!!!!!!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć!Jestem zawodnikiem "WILKI"RYBNICKA KUŹNIA Pozdrawiam wszystkich zawodników z drużyny.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •