Pokaż wyniki od 1 do 43 z 43

Wątek: Mini Tor w Dąbczu k/Leszna.

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mini Tor w Dąbczu k/Leszna.

    Zalozylem ten temat calkiem nie potrzebnie . Ale chcial bym sie dowiedziec kiedy i o ktorej godzinie odbuwaja sie treningi na Mini torze w Dabczu . Jesli ktos mi odpowie na to pytanie to prosze o usuniecie tego tematu . Z gory dziekuje .


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pierwszy trening

    Wczoraj tj. 12.06. odbył się pierwszy trening na minitorze w Dąbczu. Jeździli szkółkowicze Kasprzak Speedway Team , Jenkes Speedway Team, Miki, Jąderek, Oskar, i inni.
    Prezes podobno powiedział, że raz w tygodniu będzie trening w Dąbczu i raz w Lesznie.
    Uważam, że jest to niezły pomysł.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza się! Jeden trening w tygodniu odbędzie się w Dąbczu, aby wyrobić technikę i umiejętności jazdy przy krawężniku, a drugi na stadionie Smoczyka, dla sprawdzenia sprzętu i wyrobienia szybkości. Tak powiedział nasz prezes Rufin!

    Pozdrawiam!
    Ares

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zdjecia

    Tym ktorzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyc jak wyglada ten tor polecam stronke http://www.gkm.grudziadz.net/dabie/

    Pozdrawiam !

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzięki ROSS

    Na tej stronce zdjęcia z Dąbcza a na stronie UNII LESZNO nawet żadnej wzmianki o Dąbczu. Szkoda
    Dzięki Ross za podpowiedź. Wczoraj w Dąbczu było naprawdę super. Przede wszystkim świetna zabawa.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Your welcome :)

    Na temat strony Unii Leszno sie nie wypowiadam, natomiast wiem ze Karczoh (autor witryny GKMu) byl na otwarciu tego minitoru ze swym aparatem :) Marzy mi sie taki obiekt w okolicach Grudziadza...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    tez bylem

    wczoraj na treningu i jestem zadowolony !
    to prawdziwy sukces i jest sie z czego cieszyc nalezy tylko zalowac ze tak pozno.

    tor chyba pod koniec zaczal sie rozklejac ale mysle ze da sie to zrobic.

    wydaje mi sie ze wszyscy byli z tego zadowoleni : zawodnicy, rufin i kibice i oby tak dalej, bardzo podoba mi sie rodzinna atomosfera gdyz podczas treningu mozna porozmawiac z chlopakami bawiacymi sie w zuzel oraz podpartywac warsztat.

    chyba frekwencja w dabczu bedzie wieksza niz na treningach w lesznie ale nie ma co sie dziwic mozna polaczyc przyjemne (jazda rowerem ok. km z leszna) z pozytecznym (ogladanie zuzla).

    polecam wszystkim !
    a efekty leszczynskich bykow bedzie mozna poznac chyba jeszcze w tym sezonie bo technika jest bardzo wazna co widac na GP (sztuczne tory - ala minitory!!!)!

    bardzo podobal mi sie na minitorze wolsztynski czy ktos wie czy on jedzil wczesniej na podobnym obiekcie np. w pawlowicach ?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Oskar Wolsztyński pierwsze kroki żużlowe stawiał w Pawłowicach
    ale obiektu w pawłowicach nie można porównać do dąbcza dąbcze jest o wiele lepsze i bardziej profesjonalne od prowizorki w pawłowicach

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mamy piękny minitor...

    i co dalej??? Wybrałem się w sobotę do Dąbcza i szczerze mówiąc to co zobaczyłem kompletnie mnie zamurowało! Czy tam w ogóle ktoś jeździ? Pod bandą coraz raźniej poczyna sobie trawa, sam tor miejscami przypomina droge gminną, czyli po prostu dziurawy asfalt, nawierzchnia pełna jest kamyczków dalece przekraczających to co widuje sie na innych torach, zawiasy w bramie wjazdowej wyrywa wiatr a furtka przy starcie już się nie domyka, bo od miesięcy nikt jej chyba nie używał i zarosło. Rozumiem, że mieliśmy przerwę zimową, że sezon tak na dobre jeszcze się rozkręca, ale dlaczego marnować tak piękny obiekt? To, że pierwszy skład zespołu nie ma czasu i ewentualne treningowe jazdy wykorzystuje w całości na dostosowanie się do nawierzchni na kolejny mecz ligowy, potrafię jeszcze zrozumieć. Dlaczego jednak nie wykorzystac Dąbcza dla Kościucha, Łukaszewicza, Wolsztyńskiego, Nawrota, Jankowskiego czy choćby szkółki? Koszty choćby zroszenia krótkiego toru powinny być przecież mniejsze. Czy ktoś zna plany wykorzystania (lub nie :-() minitoru?
    Pozdrawiam,
    eM_Pe

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ja mam inne zdanime dlaczego?michal ciura 7 albo 8 nie pamietma ;p zawodnik swiata mlodzikow a szkolil sie na miniotrze wlasnie
    no comment

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Już przesechł?!

    Co tam z torem w Dąbczu? Woda dawno wyschła... (trudno, żeby nie ;)) Chłopacy nie musieliby wyjeżdżać do Anglii, żeby się uczyć techniki :) ....
    Położenie super...
    Warunki w porządku...

    Czyżby zaniedbanie tego totu było kolejnym błądem J.Krzystyniaka??

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teoria trenera Krzystyniaka jest co najmniej zastanawiająca.Zespół który szczyci się ilością swoich wybitnych wychowanków i taki tekst?
    P.S.Nawet w okolicach Wrocławia powstał już minitor ,w Będkowie.Sprzętowo wspomógł Robert Dados.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zeby zakonczyc temat...

    napisze tylko, ze trening taki faktycznie sie odbyl! Co prawda nie bylem obecny, ale bedac wczoraj w okolicy Dabcza zahaczylem o tor i bardzo sie uradowalem! Charakterystyczne koleiny, tor wyraznie "rozjezdzony", no i te urocze wglebienia w bandzie na wyjsciu z wirazy... Kto wie, moze mielismy jakis udzial w reaktywowaniu treningow na mini-torze? W koncu to z naszych pieniedzy za bilety byl budowany, mamy wiec prawo sie nim interesowac. Ciekawe, co o zuzlu mysla strusie? :P Dla niezorientowanych - w odleglosci ok 100 metrow od toru powstaje ferma tych dziwacznych ptakow - obecnie ma 4 mieszkancow. Na pewno warto zobaczyc.
    Pozdrowka!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lista startowa Pikniku Żużlowego Dąbcze 2003

    1. Mateusz Jurga
    2. Jacek Karmoliński
    3. Rafał Krygiel
    4. Hubert Kubacki
    5. Artur Wawarzynowicz
    6. Roger Lewandowski
    7. Adam Kajoch
    8. Piotr Dziatkowiak
    9. Maciej Piaszczyński

    10. Norbert Kościuch
    11. Oskar Wolsztyński
    12. Maciej Jąder

    Zawodnicy z numerami 1 - 9 jadą 4 serie na zasadzie każdy z każdym. W biegu startuje 3 zawodników. Punktacja 3,2,1.
    Po 4 seraich 3 najlepszych zawodników spotka sie w finale gdzie punktacja jest nastepujaca 5,3,1
    W przypadku dotkniecia tasmy zawodnik jest cofany 5 metrow.

    Zawodnicy z numerami 10-12 jada turniej miedzy soba zmieniajc sie polami startowymi.
    KS Unia Leszno i Rada Sołecka serdecznie zaprasza
    Wstęp wolny

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Mateusz Jurga
    2. Jacek Karmoliński
    3. Rafał Krygiel
    4. Hubert Kubacki
    5. Artur Wawarzynowicz
    6. Roger Lewandowski
    7. Adam Kajoch
    8. Piotr Dziatkowiak
    9. Maciej Piaszczyński
    Jurga - podobno wielki talent! tak mówią
    w przyszlym roku zdaje licencje i dopiero zacznie 'droge na szczyt' :P
    no ja z ciekawością obejrze go w akcji w Dąbczu!

    pzdr :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja chce zwrocic wasza uwage na nr3 Rafala Krygiela !
    Ten to ma serce do walki!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Elyot_Ness
    Dołączył
    21-09-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mysle , ze emocji na torze nie zabraknie , a i piwko z kielbaska z rozna bedzie do kupienia.

    Dzis na tym torze odbyl sie trening i musze powiedziec ze na jego podstawie turniej zapowiada sie interesujaco.
    Startowali tez Rafal Dobrucki i Lukasz Jankowski/drugi trening po kontuzji/ i wygladalo na to ze jazda na tym torze sprawiala im ogromna frajde.

    Mam nadzieje,ze tym razem pogoda dopisze i zabawa bedzie przednia

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej ludzie - za niecałe pol godziny zaczyna się turniej (o 13:00) w Dąbczu
    Pierwsze zorganizowane ściganie na tym torze - PRZYJEZDZAJCIE!! :D

    A jak ktoś z was nie lubi żużla to chociaż sobie na strusie popatrzy :P:P

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po zawodach !
    Tym razem aura byla laskawa i pozwolila na rozegranie zawodow. Padac zaczelo zaraz po ich zakonczeniu.
    Zainteresowanie calkiem calkiem i mysle ze nie przesadze jesli powiem,ze bylo ok. 500 widzow.

    W kategorii adeptow zwyciezyl mlodzieniec z Pleszewa .
    Czyli kolejnosc nastepujaca
    1. MaciejPiaszczynski
    2. Mateusz Jurga /Unia/
    3. Piotr Dziatkowiak/Unia/

    Mimo iz Jurga byl drugi yo wlasnie jego jazda najbardziej przypadla mi do gustu.

    W kat. zawodnikow z licencja
    1. Maciej Jader
    2. Norbert Kosciuch
    3. Oskar Wolsztynski

    Organizatorzy postarali sie o multum nagrod / ujlony dla sponsorow/ tak,ze wszyscy napewno wyjechali z Dabcza zadowoleni.

    Bylo w Dabczu jak na prawdziwych zawodach , rozdawano darmowe programy,byo naglosnienie i spiker oraz bufet z kielbaskami i napojami /piwko tez bylo/.

    Tu i owdzie dalo sie slyszec ,ze w przyszlym sezonie takie zawody powinny sie odbywac co 2-3 tygodnie.
    A moze zorganizowac taki cykl" Male GP Dabcz i Pawlowic ".

    Duze brawa dla organizatorow i sponsorow!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiesz może dokładnie co się stało Jackowi Karmolińskiemu, poza potłuczeniami?

    Dla nieobecnych powiem że jacek w pierwszym biegu po ataku zawodnika ........ (zgubiłem program nie wiem jak sie nazywa) po wewnetrznej pojechał prosto w bande i wybił w niej dziure.

    pzdr

    ps jutro wrzuce pare fotek z tego turnieju

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jacek Karmolinski narzekal na bol barku ,ale nie doznal jakies powaznej kontuzji i ma zdawac poprawke egzaminu na licencje juz we wtorek w Rawiczu.

    Codo tej dziury w Bandzie to trzeba przyznac , ze organizatorzy z wprawa jakiej moga im zazdroscic w wielu klunach poradzili sobie z tym problemem jeszcze przed zjechaniem ambulansu z toru.

    Tym ostro atakujacym - moim zdzniem czysto- byl Rafal Krygiel

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tym ostro atakujacym - moim zdzniem czysto- byl Rafal Krygiel
    Potwierdzam, był to czysty atak.
    z mojego miejsca było dobrze widać że nie było kontaktu miedzy nimmi...
    Ale coż, na tak wąskim torze, takie wypadki się zdarzają

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pro bono publico

    Otoczenie toru w Dąbczu jest urocze, co widać na poniższym zdjęciu (zdjęcie nie zostało zrobione przeze mnie - pozwalam sobie je umieścić w tym miejscu pro bono publico



    Mając taki tor i tak zaangażowanych ludzi Dąbcze może wybić się na mapie "żużlowej Polski" - zwłaszcza, że to w tej małej wiosce mieszkają Damian Baliński, Robert Mikołajczak, a jeżeli się nie mylę w najbliższym czasie również... i ... [niech na razie to starczy :) ] - Trudno o lepsze miejsce... Na "Smoczyka" bowiem łatwiej dojechać z Dąbcza niż z Zatorza - czyli zachodniej części Leszna.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ładne zdjęcie, ale dla dobra ogółu piszemy "Pro Publico Bono".Pozdrawiam.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ładne zdjęcie, ale dla dobra ogółu piszemy "Pro Publico Bono".Pozdrawiam.
    Przepraszam wszystkich niezainteresowanych... sprawami filologii łacińskiej :). Skoro kryję się za łacińskim nickiem ... zmuszony jestem odeprzeć zarzut:

    Po sprawdzeniu w: Czesław Jędraszko, Łacina na codzień, Warszawa 1990, 224, upieram się, że pisownia Pro bono publico - jest jak najbardziej słuszna :)


  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    the bestos językos to los portugalos jezykos :D:D:D

    Wy tam się bjcie, ja zamieszcza kilka fotek z turnieju :)









    pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytam te wpisy na temat pikniku w Dąbczu i aż wam zazdroszczę. Osobiście nie mogłem być na tych zawodach z pewnych powodów. Napewno następnym razem jak tylko coś będzie organizowane przypędzę do Dąbcza. Byłem na otwarciu tego toru i do tej pory jestem pod wrażeniem. Krótki tor, bliski kontakt zawodników w czasie jazdy to poprostu poezja dla kibiców. I co najważniejsze - możliwość porozmawiania z zawodnikami w czasie turnieju.
    Brawa dla pomysłodawców i organizatowów. Oby częściej organizowano takie zawody.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Verus

    Fotke ktora wkleiles wykonal moj brat podczas przelotu balonem nad Lesznem i okolica.Ja umiescilem ja na tym forum w watku "Pawlowice,Dabcze co tam slychac??" Moj braciszek wyraza zgode na publikacje jego "dziela" :):p :) wiec niema problemu.Mam rownierz fotke stadionu Wielkiego Freda wykonana na tej samej sesji :p Jesli jestes zainteresowany to moge ci ja przeslac na e-mail'a.
    Jesli chodzi o zawody w Dabczu to niestety nie moglem sie na nich zjawic,nad czym ubolewam (sila wyrzsza).Oby wiecej takich piknikow na tym obiekcie.Fajny pomysl z tym "malym GP szkolek zuzlowych"

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Fotke ktora wkleiles wykonal moj brat podczas przelotu balonem nad Lesznem i okolica.Ja umiescilem ja na tym forum w watku "Pawlowice,Dabcze co tam slychac??" Moj braciszek wyraza zgode na publikacje jego "dziela" :):p :) wiec niema problemu.Mam rownierz fotke stadionu Wielkiego Freda wykonana na tej samej sesji :p Jesli jestes zainteresowany to moge ci ja przeslac na e-mail'a.
    Jesli chodzi o zawody w Dabczu to niestety nie moglem sie na nich zjawic,nad czym ubolewam (sila wyrzsza).Oby wiecej takich piknikow na tym obiekcie.Fajny pomysl z tym "malym GP szkolek zuzlowych"
    ja bym chcial ta fotke freda :D:D

    qubis@wp.pl

    ----->

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ktos dal watek na gore i wprowadzil nowy tytul :D Dzis o 17 pierwszy trening na torze w Dabczu. Mam nadzieje, ze ktos napisze wiecej szczegolow.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach

    Kpiny z kibiców

    W 2002 roku z kibiców unii zakpiono i to mocno! Opowiadano nam bajki, że to zapoczątkuje w unii szkolenie z prawdziwego zdarzenia, że położy się kres nielegalnej szkólki w Pawłowicach! A co wyszło? Wszyscy wiedzą. Szumne otwarcie, radio, prasa, tv i koniec! Zastanwiam się teraz czy to nie była najzwyklejsza kiełbasa wyborcza! Wszakże sukces wyborczy Sokołowski i Krzystyniak odnieśli i to spory! Szkoda, że po zmianie Prezesa i trenera Dąbcze jak odłogiem leżało tak leży! A co dziś mamy? Nic nie mamy! A Pawłowice jak szkoliły tak szkolą: Kajoch, Musielak, Łopaszewski, Piaszczyński.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2005
    Postów
    124
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W 2002 roku z kibiców unii zakpiono i to mocno! Opowiadano nam bajki, że to zapoczątkuje w unii szkolenie z prawdziwego zdarzenia, że położy się kres nielegalnej szkólki w Pawłowicach! A co wyszło? Wszyscy wiedzą. Szumne otwarcie, radio, prasa, tv i koniec! Zastanwiam się teraz czy to nie była najzwyklejsza kiełbasa wyborcza! Wszakże sukces wyborczy Sokołowski i Krzystyniak odnieśli i to spory! Szkoda, że po zmianie Prezesa i trenera Dąbcze jak odłogiem leżało tak leży! A co dziś mamy? Nic nie mamy! A Pawłowice jak szkoliły tak szkolą: Kajoch, Musielak, Łopaszewski, Piaszczyński.
    Nie rozumiem w jakim celu kolega zmyśla i wymyśla? Tor w powstał przy dużym zaangażowaniu klubu, sponsorów, mieszkańców Dąbcza, ówczesnych władz gminy. Do połowy 2004 roku tor żył. Mogę tylko powiedzieć, że to nie ja ani trener Krzystyniak oświadczyli, kol. Pawłowi Przybyłowi(opiekunowi toru) że "Dąbcze zarośnie trawą". Niestety akurat to się temu komuś udało.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety musze się zgodzic z panem Sokołowskim ,bo jak Paweł z Heniem Wawrzynowiczem prosili Dworakowskiego o jakąś złotówke na budowe toru to taką jedynie odpowiedz usłyszeli.
    Dzis Paweł który spalił w swoim traktorze setki litrów paliwa przy jego budowie i konserwacji nie dostal karnetu na 2005 rok.

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TRENING

    Kolejny trening na torze w Dąbczu odbędzie się w Poniedziałek 22 sierpnia. Wszystkich serdecznie zapraszam!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Relacja

    Dnia 19 sierpnia odbył się trening na torze w Dąbczu. W treningu brali udzial Damian Baliński jr., Mateusz Jurga, Adam Kajoch, Jakub Musielak, Maciej Jąder, Tomek Łukaszewicz, Dominik Gindera oraz zawodnicy szkółki KS Unia Leszno. Na tor w Dąbczu przbyło cale kierownictwo uni wraz z trenerem oraz z prezesem. Pojawił się tam Damian BALLY Baliński który na tor z domu ma ok. 500 metrów, jednak nie wyjechal na tor z niewiadomych przyczyn. Przybyło tam wielu kibiców z Dąbcza i okolic, a także opiekun tego piękneho obiektu pan Paweł Przybył wraz z jego ciągnikiem. Na tor w Dąbczu przyjechała takze polewaczka wraz z toromistrzem Stanisławem i jego nowym ciągnikiem. Na treningu z dobrej strony zaprezentował się Damian Baliński jr. a także Musielak, byli to jednak jedni z najmłodszych zawodników na tym torze, a jednak pokazali tym starszym swoim kolegom jak się jeździ na torze w Dąbczu. Zapraszam na kolejny trening!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naturalnie Slawek Musielak :D

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2005
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo sie ucieszylem czytajac, ze tor w Dabczu zaczal od nowa funkcjonowac :) Zobaczymy jak dlugo??????!!!!!!
    Mysle ze zapal prezesa nie skonczy sie na tym jednym treningu!!! Ja proponuje stworzyc w Dabczu male GP(kilka turniejow w sezonie). Moze mala rywalizacja z Pawlowicami???? Czemu nie :P Mamy przeciez w Unii kilku etatowych pracownikow , ktorzy mogli by ta sprawa pokierowac (S.Kryjom, I.Igielski...)
    Chcialbym tylko wyprowadzic kolege zolnierza z bledu(wiem to z pewnych zrodel), ze tor w Dabczu nie byl budowany z pieniedzy kibicow, ktore pochodzily z biletow!!!!!
    Prodze o relacje z nastepnego treningu, poniewaz niestety nie bede mogl na nim byc :(

    PS. Mysle ze kolego Dadus123 moglby pisac do gazet relacje z meczy ligowych Unii ;) Czyz nie??? :P

    Damian, Damian B, Damian Balinski OLE!!

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zaproszenie

    Dziekuje koledze bally forewer i napewno bede pisal relacje z treningow z toru w Dabczu. Zaprasza zainteresowanych na trening w poniedzialek 22 sierpnia!!! Mam nadzieje ze na tym pieknym obiekcie pojawia sie takze nasze gwiazdy z Leszna.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2004
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze na tym pieknym obiekcie pojawia sie takze nasze gwiazdy z Leszna.
    No wlasnie
    Czytam, ze nasza gwiazda nr jeden Robert Kasprzak
    nie byl w piatek w Warszawie sie tlumaczyc w PZMocie
    W Dabczu w tym dniu z tego co piszecie tez go nie bylo wiec
    czegos nie rozumiem. Ten chlopak ma takie braki techniczne
    , ze powinien "orac" na takim mintorze 4 razy w tygodniu.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a może ktoś napisze o której,

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    trening ma być o godzinie 17.00

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis o 17.00 miał się odbyć trening na torze w Dabczu lecz został przeniesiony na środe na godzine 17.00

    dzisiejszy trening jest na Smoczyku

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siemanko moze mi ktos napisac kiedy jest kolejny trening w dabczu a dadus moglbys napisac sprawozdanie z srodowego treningu pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •