Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 73

Wątek: KONIEC MARZEN RKMU????

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KONIEC MARZEN RKMU????

    po tej tragedji ktora sie wydarzyla w lesznie mowa o (romanku)chcial bym zapytac czy rkm rybnik tak mocno oslabiony brakiem romanka ma szanse powalczyc o awans jeszcze bo z takim skladem jak 1.KARLSSON 2.PAWLICZEK 3.KARLSSON 4.SZMID 5.WEGRZYK 6.RYSZKA 7.SZCZYRBA to mysle ze niema mimo ze jestem z zielonej gory to bardzo lubie rybnik i bardzo wspulczuje temu klubowi a tym bardziej kibicom rkmu ktorych polubilem na forum czymam mocno kciuki za zdrowie romanka i zycze mu jak najszybciej zeby wrocil do zdrowia bo bedzie brak jego brawurowych atakow znakomitych startow bo z tego slynol (chcial bym abyscie wupowiedzieli sie na ten temat jeszcze raz pozdrawiam kibicow z rybnika i zycze powodzenia o wejscie do extraligi ale bedzie ciezko?? (jeszcze jedno jesttem starym formuowiczem ale cos sie skopalo wiec znow sie zarejstrowalem POZDRAWIAM FAN ZKZ ZIELONA GORA:)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ROW Rybnik

    Spoko luz.Romankowi nic sie nie stało powaznego.Lezy w szpitalu w Lesznie, ale lada dzien ma wrocic do Rybnika.Martwie sie tylko o jego psychike czy sie chlopak nie przestraszy.Jesli tak to Rekiny sporo na tym ucierpia bo bez niego to extraliga oddala sie o kolejny rok , ale mam nadzieje ze Lukasz szybko wruci na tor i bedzie jezdzil jak na mistzrza Europy przystalo.
    Łukasz wracaj do zdrowia!!!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta tragedia chyba wpłynęła na nasz zarząd, nie wiem czy to prawda ale obuło mi sę o uszy że mają zakontraktować jakichś dwóch zawodników z odpowiednim KSM, mam nadzieję że to prawda, jak ktoś coś wie to niech pisze
    pozdrawiam

    ROMANEK wracaj do zdrowia
    ...:: pozdROWienia ::...

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam sie z wypowiedzią Skorupy co do tego że Romanek może mieć problemy z psychika po tym upadku. A co do zdrowia Łukasza przeczytałem że jest on w stanie śpiączki ale oddycha samodzielnie. Mam nadzieje że szybko sie chłopak pozbiera bo napewno będzie to wielka strata dla zespołu. Mój typ jest taki Łukasz robi w meczu około 7-8 punktów, a szmid i ryszka razem wzięci robią niewięcej jak 5 punktów. Czyli strata jest ogromna. Pozdrawiam wszystkich fanów czarnego sportu.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Łukasz wracaj !!!

    ja też czytałem na forum RKM o zakontraktowaniu zawodnika lub dwóch z odpowiednim KSM,
    osobiscie wolałby zobaczyć Łukasza na torze niż dwóch leszczyków, którzy pół sezonu nic nie robili

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapewniam wszystkich fanów RKM-u , że Łukasz ma bardzo dobrą opiekę w leszczyńskim szpitalu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo (słowa lekarza Tomasza Gryczki na konferencji prasowej po zawodach). Z Miśkowiakiem też jest ok.
    Są co prawda mocno poobijani i rehabilitacja potrwa trochę czasu. Najważniejsze jest jednak zdrowie zawodników.
    Nie rozumiem w tej sytuacji kibiców z Zielonki. Nie upatrujcie swojej szansy poza torem tylko w sportowej rywalizacji. Po to są zawodnicy , żeby robili dla nas kibiców dobre widowisko. Chyba , że kibicom Falubazu podobają się mecze takie jak ostatnio z Grudziądzem ???

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Oj ja bym niebył taki pewien czy RKM bez Romanka jest bez szans , przeciez sa tam jeszcze inni zawodnicy (zpewnoscia słabsi od Romanka) którzy potrafia zdobywac punkty .
    Ja , na miejscu Rybniczan , bym sie teraz modlił zeby przypadkiem nic niestało sie jednemu z Karlssonów ( odpukac w niemalowane i wypluc) bo wtedy to dopiero bedziecie mieli problem.
    Tylko Falubaz!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dajcie spokój niech chłopak zdrowieje a Rybnik niech jedzie jak miał jechać...

    Nikt nie wie , kiedy zdarzą się wypadki , dosłownie tak jest w rybnickim teamie . Pozostali zawodnicy się sprężą i będzie OK . Oby nie z Falubazem....

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak myślicie czy Łukasz jest w stanie się wykurować na mecze z Gnieznem i Zielonką?????

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpię w to. Nawet jeżeli będzie fizycznie zdolny do jazdy to nie wiem czy pojedzie.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie osobiscie to nie istotne czy Lukasz pojedzie z Gnieznem ,najwazniejsze jest to ,ze jest z nim wszystko ok
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rufin Sokolowski napisal, ze uraz Romanka przypomina obrazenia Marcina Jankowskiego. Oznacza to bardzo dluga przerwe w startach. Jankes po upadku mial podobno nawet zakaz myslenia o zuzlu. Brzmi to idiotycznie, ale tak widac jest z urazami mozgu.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Osłabienie Row-u

    Lukasz Romanek jest kluczowym zawodnikiem w sładzie Row-u ze wzgledu na ksm (2,50)i klase jaka prezentuje i zastapienie go jakimkolwiek innym o podobnej klasie jest niemozliwe, tak wiec oslabienie druzyny jest bardzo znaczne.
    Obawiam sie ze bez Lukasza w gnieznie mamy niewielkie szanse, a rowniez rewanz z zielonka rysuje sie nieciekawie. Coz, zaplecze jest ...bo jest i Szumina i Chromik, ale nijak ich nie mozna wstawic do skladu w momencie kiedy jada Karlssonowie. Awans do Ekstra znacznie sie oddalil, choc mysle ze na play-off Lukasz znowu bedzie punktowal tak jak do tej pory.
    Najwazniejsze w tym wszystkim jest jednak to zeby Łukasz wrocil do zdrowia, czego mu serdecznie zycze, a dopiero wtedy bedziemy sie martwic o awans.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Nugim że Romanek jest kluczowym zawodnikiem , podobnie u nas Stojanowski z Kłopotem a wszystko przez idiotyczny ksm.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy to prawda ale działacze z rybnika prowadzą rozmowy z Lee Richardssonem i z Czerwińskim, ale by było super jakby pojechali
    pozdrawiam

    jak ktoś wie coś więcej to niech napisze

    Romanek wracaj do zdrowia
    ...:: pozdROWienia ::...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł z zatrudnieniem nowego zawodnika jest bzdurny, przecież macie zdolną młodzież.Fakt,że Romanek jest podstawowym waszym juniorem, ale w jego miesce może jechać inny junior z KSM 2.50. Przynajmniej chłopak się objeździ.

    P.S
    Start-RKM 50-40
    Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy tylko nie Czerwiński!!!
    Przecież on pół roku nigdzie nie jeździł, a poza tym Grabowski z nim nie wytrzyma. Skoro Czerwiński stawiał warunki w Częstochowie, to co będzie w Rybniku. W dodatku będzie wiedział, że ze względu na KSM nie będize miał konkurencji w zespole. Nie chciałbym aby i tak już ostatnio nienajlepsza atmosfera jeszcze bardziej się popsuła. Co do Richardsona to jestem na tak! ewentualnie Boyce.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do czerwińskiego
    chłopak chce jeździć i nie obchodzi go gdzie, to że stawiałtakie warunki to podobno przez ojca ale już mu przeszło, nie mogę potwierdzić tej informacji jak na razie, jestem strasznie ciekawy z kim podpiszą

    Romanek wracaj do zdrowia
    ...:: pozdROWienia ::...

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i mu przeszło, ale mam też zastrzeżenia co do jego jazdy. Często jeździe nie fair, a jak jedzie ostatni to przeważnie nie dojeżdża do mety.
    P.S. Kaniakaniowski gratuluję przekroczenia trzechsetnego wpisu! U mnie 200 przeleciało i nawet nie zauważyłem.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dzięki
    może jutro będzie coś wiadomo to dam znać bo chyba dzisiaj już niczego się nie dowiemy na temat jakiegoś transferu
    pozdrawiam

    Romanek wracaj do zdrowia
    ...:: pozdROWienia ::...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    transwery

    Nie glupi pomysl z Lee Richardssonem o ile stac go bedzie na 10 pkt w meczu, wtedy mimo Mika w skladie bedzie mogl jechac Szumina albo Chromik(chyba, niech mnie ktos poprawi jesli sie myle), i to by bylo cos !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polo do luftu ten temat żerujesz na tragedii jesteś sempem a nie kibicem żużlowym .Po napisaniu tego tekstu napewno nie zaglądnę na tą stronę.nawet jak zielonka wejdzie do ekstraklasy przestanę ją uważać po tym jak kibic Zielonki zakłada TAKĄ STRONĘ TO CHAŃBA I WSTYD !!!!!!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polo do luftu ten temat żerujesz na tragedii jesteś sempem a nie kibicem żużlowym .Po

    poprostu zalozylem taki watek bo przemyslalem to i niezeruje na czyjesc tragedji poprostu chcem wiedziec jak ocenia sie teraz syuacje PO TAK DRAMATYCZNYM UPADKU ROMANKA na temat awansu rkmu rybnik (POZDRAWIAM)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiec zapraszam dalej do wypowiadania sie na temat rkmu rybnik na ocene ich szans o awans do extraligi po tragedji romanka (POZDRAWIAM RYBNIK ):):)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    P_O_L_O wiesz ja tam o Rybnik jestem bardziej spokojny niz o wasza Zielonke ktora boryka sie z problemami finansowymi. Macie dlugi jak cholera (i to sa sprawdzone informacje bo moja kuzynka mieszka w Zielonce i ma kontakty dobre z dzialaczami). My pojedziemy moze bez Romanka w 2 moze 3 meczach. Ale wy pojedziecie bez stranieri do konca sezonu i tu bedzie dopiero koniec. Nie zycze wam takich klopotow bo nienawidze Gniezna i chce zeby 2 pierwszymi pozycjami podzielili sie RKM i ZKZ. Pozdrufka dla kibicow tych druzyn.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na temat szans RKM-u nie ma sie co wypowiadać!
    Łukasz był kluczowym zawodnikiem(mimo młodego wieku i małego KSM-u nie raz decydował o losach meczu( patrz oba mecze z Rawiczem, gdzie Łukasz był pierszoplanową postacią Rkm-u)
    Jeżeli wypali Transfer z Lee Richardsonem to do skladu automatycznie wskakuje szumina lub chromik, za szmida pojedzie Czerwiński( napewno zrobi wiecje niz olimpijskie komplety Szmida) i powinno byc ciekawie! szkoda tylko ze to musialo spotkac Lukasza, a moze zastanowic sie nad wprowadzeniem na każde zawody dmuchanych band?? Pomyślmy co by zrobić, aby zawodnicy nie musiali dla nas kibiców narażać swojego życia!!!
    Pozdrowienia dla Łukasza i żczenia jaknajszybszego powrotu do zdrowia! Cały Rybnik jest z tobą!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A GDYBY TAK Z JEDNYM KARLSSONEM

    A gdybyscie jechali tylko z Mikaelem K. to czy mogli by jechac SZombierski i Chromik razem. Jezeli tak to nie widze potrzeby kontraktowania Richardssona, po co ma sie marnowac talent tych chłopaków a Angtilk szału nie bedzie robił.
    Panowie bardzo wam współczuje z powodu tragedi jaka sie wydarzyła w Lesznie, ucierpia na tym nie tylko rybniccy kibice ale cały polski zuzel.
    Mysle ze do meczu w Gnieznie łukasz odzyska sprawnosc i pokarze na co go stac

    ŁUKASZ WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Budzika

    Widze ze przelewasz swoje emocje na lamy tego forum.
    Twoj emocjonaly stosunek do Gniezna nikogo nie interesuje. Jezeli masz z tym problemy *******, lepiej idz do psychologa.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuję

    Widze ze przelewasz swoje emocje na lamy tego forum.
    Twoj emocjonaly stosunek do Gniezna nikogo nie interesuje. Jezeli masz z tym problemy *******, lepiej idz do psychologa.
    po tej wypowiedzi ja ciebie nie lubię i nie mam zamiaru iść do psychologa, to chyba ty powinieneś pójść bo to że ktoś kogoś nie lubi nie świadvzy o tym że musi iść do psychologa, wcale się nie dziwię że was nie lubi
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Łukasz wracaj !!!

    P.Karlsson 8,12+Richardson 6,76+Węgrzyk 9,27+Szombierski 8,17(lub Chromik 6,70)+Pawliczek 6,00+Czerwiński ok. 3,20
    to daje ok. 41,52 i drużyna jest bardziej wyrównana.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki z RKM-u mimo waszych klopotów kadrowych licze na was i wierze ze dostaniecie sie do ekstraklasy. Kibice Uni trzymają kciuki za powrot Romanka.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuję

    P.Karlsson 8,12+Richardson 6,76+Węgrzyk 9,27+Szombierski 8,17(lub Chromik 6,70)+Pawliczek 6,00+Czerwiński ok. 3,20
    to daje ok. 41,52 i drużyna jest bardziej wyrównana.
    czerwiński ma ksm 3,58 ale to i tak daje w sumie 41,9
    pozdrawiam

    Romanek wracaj do zdrowia
    ...:: pozdROWienia ::...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO KIBICÓW

    Może porozmawiajcie o żużlu a nie o wzajemnej nienawiści do siebie? Po co się oficjalnie ogłaszać kogo się nienawidzi? wiadomo że kibice tamtego klubu nie pozostaną dłużni i też nie będą szczędzić obelg. Proponuję swoje nienawiści zostawić dla siebie i pisać na temat. Męczą mnie już ciągłe kłutnie kibiców przeważnie 2 druzyn (RKM i Start), w których ja również uczestniczyłem. Wiadomo że jak jeden coś palnie to drugi nie wytrzymuje i musi się zrewanżować. Postarajmy się wypowiadać swoje opinie i nie obrażać innych forumowiczów. Pozdrawiam!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz podawalem na naszej stronie,sklad z Richardsonem 6,76+Peter Karlsson 8,12+Wegrzyk 9,27 +Szombierski 8,17+Chromik +Ryszka 2,50=41,52.
    Jesli za Chromika pojedzie Pawliczek 6,00 oraz za Ryszke Czerwinski 3,58=41,90.I jak ,sklad dobry ,czy nie?Natomiast jadac z Mikaelem 10,18+Szombierskim 8,17+Wegrzyk 9,27+Chromik 6,70+Czerwinski 3,58+Romanek 2,50(jak wroci po kontuzji)=40,40.W tym wariancie oczywiscie za kogos moze pojechac Pawliczek lub Szmid.Jest to sklad na mecze u siebie.Oczywiscie sa to tylko gdybania i nalezy poczekac do oficjalnego komunikatu ,czy ktos kontrakt podpisal,czy nie.Ale zawsze mozna pogdybac,tym bardziej,ze "JASKOLKI zjedza MYSZKE MIKI"(tez gdybanie,no nie).

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuje:
    "mam dość już kłotni szczególnie z ludżmi z gniezna, kiedy czytam tego typu wypowiedzi śmiać mi się chce,
    teraz ty mnie posłuchaj, nie mam zamiaru cię obrażać ale na głupi post jest głupia odpowiedź,przynajmnej w moim przypadku, musisz się jeszce wiele nauczyć co do forum
    co do moich kompromitujących wypowiedzi to przejrzyj sobie moje wszystkie posty, poczytaj potem pogadamy
    co do mojego wtórnego analfabetyzmu, no genialne spostrzeżenie które miało na celu pewnie mnie obrazić, no jestem strasznie zły, słabią mnie tego typu wypowiedzi bo po pierwsze mają one na celu kogoś ośmieszyć a mnie gość twojego pokroju (czyt. amator) nie rusza, no ale trudno tak też musi być i z takimi forumowiczami którzy nie rozumieją ironii trzeba sie też liczyć
    na przyszłość zyczę więcej profesjonalizmu i przemyśleń w przedkładanych postach a szczególnie kierowane w moją stronę bo nie lubię inżynierów amatorów którym się wydaje że hoho
    pozdrawiam prawdziwych fanów z gniezna"

    Kaniakaniowski ja tez nie mialem zamiaru Ciebie obrazac, jednak to Ty mnie "zaczepiles".
    Co do nauki to zawsze jestem chetny jednak, jednak wybacz ale z twoich kiepskich wzorcow nie skorzystam.
    Mala prosba - moglbys wyjasnic dygresje na temat "inzynierow amatorow" - bardzo mnie ciekawi skad sie Tobie to wzielo.
    PS
    Czytalem w innym watku ze wybierasz sie do Gniezna na mecz z RKM-em - moze wypiejemy piwko po zwyciestwie Gniezna?'
    pozdr





  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuje:

    Kaniakaniowski ja tez nie mialem zamiaru Ciebie obrazac, jednak to Ty mnie "zaczepiles".
    Co do nauki to zawsze jestem chetny jednak, jednak wybacz ale z twoich kiepskich wzorcow nie skorzystam.
    Mala prosba - moglbys wyjasnic dygresje na temat "inzynierow amatorow" - bardzo mnie ciekawi skad sie Tobie to wzielo.
    PS
    Czytalem w innym watku ze wybierasz sie do Gniezna na mecz z RKM-em - moze wypiejemy piwko po zwyciestwie Gniezna?'
    pozdr
    no to fakt zaczepiłem cię, bo nie rozumiałem twojej aluzji na temat tego dlaczego ma ktoś iść do psychologa skoro kogoś nie lubi
    tutaj jest wielu forumowiczów którzy ostatnimi czasy nie darzą wielu sympatyków żużla z gniezna sympatią, w wielu dyskusjach powstawały sporne sytuacje które potem prowadziły do kłótni, a o to chyba tutaj nie chodzi

    ale nie rozumiem twojego zbulwersowania moją wypowiedzią
    cytuję

    po tej wypowiedzi ja ciebie nie lubię i nie mam zamiaru iść do psychologa, to chyba ty powinieneś pójść bo to że ktoś kogoś nie lubi nie świadvzy o tym że musi iść do psychologa, wcale się nie dziwię że was nie lubi

    no właśnie pisałem wcześniej dlaczego może was nie lubieć:)
    co do inżyniera amatora, to taki facet jak ty powinien ze stoickim spokojem skomentować całą sutuację i nie denerwować się, a tym bardziej obrażać mnie co prowadzi do dalszych kłótni
    napisałem też amator. chodziło mi konkretnie o osobę nową na forum która jeszcze mnie nie zna
    co do meczu w gnieźnie to jadę i możemy wypić piwko :)tylko nie wiem czy po waszym zwycięstwie, zobaczymy wygra lepszy
    pozdrawiam

    ...:: pozdROWienia ::...

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam,że najepszym z wszystkich możliwych do zakontraktowania obcokrajowców byłby Lee Richardson

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Działacze pomysleli wzmocnieniach. Zagraniczny Lee Richardsson i lebek Czerwinski. Ten drugi to chybe nie za bardzo. Na dzien dobry go kibole wygwizdza a na treningach bedzie wojna z nim. Szumina mu pokaze co o nim mysli po ostatnim spotkaniu sie w zawodach z nim (czerwinski wywiozl go w bande). Wiec bedzie ciekawie.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nowy obcokrajowiec w RKM

    jestem z Zielonki i na waszym miejscu uważał bym na Richardsona on ma dość lużne podejście do meczów i Polskiej ligi wiemy to z doświadczenia...

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie, najlepszym zawodnikiem zagranicznym do ściągnięcia przez RKM byłby Joe Screen, ponieważ jeżdzi lepiej od Richardsona i gwarantuje większą ilość punktów.


    Na zawsze wierni i oddani Row Rybnik

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja bym zakontraktował M.Starostina, ma dopiero ponad 50 lat i wszystko przed nim:)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie się wydaje że nie ma co kombinować ze składem i niech pojedzie M. Karlsson Szczyrba,P. Karlsson A.Pawliczek, Węgrzyk Ryszka, Szmid. Po co kombinować i sprowadzać obcokrajowców jak nie wiemy jak się prezentują. Mogą całkowicie zawalić mecz.Może Szmid się ocknie i pokaze na co stać mistrza Śląska.:)

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z takimi problemami z ksmem to juz napewno nioe wygracie
    tylko czy odrobimy strate
    co do tego goscia co denerwuje moich kumpli z gniezna to nie wiem po co sie on tak podnieca jak i tak jego suche teksty nikogo z naszych nie obchodza
    ps. w chacie tez wszystkich obrazasz?
    begruss deine muti

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DAJCIE SPOKÓJ Z KONTRAKTAMI.MACIE DOBRYCH ZAWODNIKÓW A SZUKACIE ODPADKÓW

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Romanek na plyoffy wróci

    Tematem jest że bez Romanka RkM nie ma szans na awans. Przypominam że sprawa awansu rozstrzygnie się w play offach, a wtedy Łukasz powinien już się pojawić (tylko w jakiej formie psych. i fizycznej?), ale w tej sytuacji RkM musi zakontraktować obcokrajowca żeby z Z.G. mogli pojechać Szombierski i Chromik (o startach tych zawodników na rybnickim torze jestem spokojny), a Z.G. po prostu trzeba wygrać. A wy z Zielonki nie cieszcie się z naszej tragedii, bo pech może was też spotkać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •