Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Co sie dzieje z Pietrzykiem?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co sie dzieje z Pietrzykiem?

    Czy to starty na wyspach, zmęczenie, stres... nie pozwalają Arturowi na starty podobne do tych chocby rok temu?!?
    Co Wlokniarz ma zrobic w takiej sytuacji? Czekac na odrodzenie Artura czy wziasc kogos na "maly"...? Bo zmiennika nie ma - Karol Malecha? Za bardzo sie stara a nic nie pokazuje...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Jest po prostu cieńki i tyle

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A niby kogo byś widział na tym małym kontrakcie ??? Bo ja nie widze żadnych dobrych zawodników , którzy byli by jeszcze wolni .

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pietrzyk jeździ cieniutko bo wziął sie za występy w lidze angielskiej, a nie jest kompletnie przygotowany organizacyjnie. On musi dać sobie spokój z Anglią i zacząć systematyczne treningi,a nie cały czas kursować miedzy stadionami.
    Jak był krótko trzymany w tamtym sezonie przez trenera to robił dobre wyniki, ale ogólnie myślę, że w tym sezonie jeszcze się obudzi i u siebie będzie robił dobre wyniki.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zeszłym sezonie było podobnie z innym zawodnikiem G.Walaskiem , który też się wziął za Anglię . Walasek później się pozbierał i dlatego myślę że Pietrzyk się wreszcie odnajdzie .

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety Artur jest tulko tlem zawodnika z zeszlego sezonu.Moim zdanie chlopak powinien troche przystopowac z Angli,przynajmniej miec dzien przed meczem w Polsce na trening.Przez to ze przyjezdza prosto z Anglii osiaga wlasnie takie a nie inne wyniki.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze trzeba wreszcie zrozumiec, ze Anglia nie jest dla kazdego. Do tego trzeba byc przygotowanym organizacyjnie, sprzetowo,itd. Petrzyk to przeciez ledwie ligowy sredniak (nawet w najlepszej formie). Dla mnie podobnym nieporozumieniem sa starty na wyspach Jedrzejaka czy Chrzanowskiego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •