Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 15 lat Mirka Kowalika

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    15 lat Mirka Kowalika

    Mirosław Kowalik przed tym meczem otrzymał tablicę pamiątkową, poniewaz ten sezon to 15 w jego karierze !! Gratulacje i życzę Mirkowi, aby miał pewne miejsce w składzie i jeździł na swoim najwyższym poziomie (bez kontuzji !!) jeszcze co najmniej 15 lat :))


    W piątek na spotkaniu zawodników z prezesem i trenerem Mirek zrzekł sie funkcji kapitana Apatora. Wcale mu się nie dziwie, bo co to za kapitan, który nie ma zaufania w oczach trenera i ten sadza go na lawce ( wydaje mi sie ze taki stosunek do Mirka ma Zabik). Kto bedzie jego nastepca ?? Zobaczymy...


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Moim zdaniem trener postępuje nie fair, a może to nawet za słabe słowa przecież Mirek w tamtym sezonie jeździł naprawde rewelacyjnie a Ząbik i tak odsuną go od spotkania finałowego mimo że ten na nie w pełni zasłuzył i mało nie zakończyło sie to przegraną Torunian. W tym sezonie Mirek jeździ troszke słabiej ale czy to jego wina, mimo że Sawina dał d*** juz kilka razy Ząbik nie odsuna go od składu a Mirek po jednym słabszym występie może iweszać kevlar na wieszaku, ja nie jestem z Torunia ale moim zdaniem to wy KIBICE powinniście dąc pseudo trenerowi to do zrozumienia. I pozdrowienia dla Mirka następnych min. 5 sezonów i to dla swoich kibiców w Toruniu :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Mirek dzisiaj potwierdził swoją przydatność dla zespołu a w parze z Wiesławem Jagusiem właściwe wygrali mecz dwa razy wygrywając biegi 5 : 1 i w takim składzie ta para powinna jeździć. A co do funkcji Kapitana i Trenera to raczej powinien zrezygnować chyba Ząbik.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Kowalik idzie w ślady Huszczy?

    Bardzo podobne kariery, moim skromnym zdaniem ...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GRATULACJE DLA MIRKA.
    JEGO INTELIGENCJA,MEDIALNOŚĆ I FORMA BUDZIŁA U MNIE ZACHWYT.
    ŻYCZYŁEM SOBIE ABY JEŻDZIŁ "U NAS" WE WROCŁAWIU , ALE Z PRZYCZYN OBIEKTYWNYCH NIGDY DO TEGO NIE DOSZŁO.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja też nie rozumiem Ząbika!!!

    Przecież Kowalik jeździ naprawde dobrze i na wysokim poziomie. Jeszcze nie było żeby jakiś mecz kompletnie zawalił. Jeździ równo a do tego ambitnie (w przeciwieństwie do naszego mistrza świata)!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •