Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: stachyra, trener???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stachyra, trener???

    Stachyra to fakt faktem dobry zawodnik, ale czy mieszanie trenera i zawodnika w jednym to dobry pomysł ? Osobiście uważam, że podwójna rola nie sprawdzi się ( już jest nieciekawie ) dlatego też powinien On skupić się tylko na punktowniu, a zespół cały prowadzony powinien być przez osobę, która skupi się na taktyce i "kombinowaniu". Stachyra pozostanie w drużynie jako podpora duchowa, która od czasu do czasu poradzi, podpowie, a nawet opier...li.
    Nie mówię tego, pomomo tego, że ostatnio się nie spisał i w roli trenera i zawodnika ( z WARSZAWĄ ), ale myślę, że łatwiej zająć się jedną rzeczą niż dwoma. Nie twierdzę, że jest tragicznym trenerem ale ...
    Jeśli popieracie moje słowa to jestem ciekawy jakie macie propozycje na trenera TŻ-u? Ja osobiście uważam, że Kępa to facet z jajami i mógłby poprowadzić naszą drużynę nie tylko do I ligi, ale i do E-ligi, tylko czy chciałby???
    Pozdrowienia.



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jeszcze ja, KIEDY NAJBLIŻSZY TRENING ???????????????

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba jedank lepszym rozwiazaniem byloby, gdyby Stachyra normalnie trenował zespól, a tylko na czas meczu ktos przejmował tą funkcję.

    Załózmy taką sytuacje.
    Stachyra jedzie w biegu np. z Derą. Przed biegiem przegrywaja dwoma punktami. Bieg przegrywają 5:1. Maja szesc punktów straty. Zanim Stachyra zjedzie z toru, zanim postawi motor......sedzia wlacza czas dwoch minut i nie mozna juz zrobic rezerwy taktycznej. (przyklad mielismy w Warszawie)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibice z lublina napiszcie co sie dzieje z wojownikiem Robertem Przygódzkim?

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa wyglada dosyc ciekawie szczegolnie po fatalnej jezdzie Truminskiego w Warszawie.

    Mimo ze wygrywal z nim na treningu nie zostal wstawiony na mecz do skladu. Po porazce z Gwardia zanosi sie na to ze to jedank Robert wskoczy na stale do skladu
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •