Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 103 z 103

Wątek: Rickardsson, żegnaj !!

  1. Powrót do góry    #91
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2001
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie piszcie "Rickardsson żegnaj" bo myślałem że on umarł:):):)

    A poza tym nie miejcie do niego pretensji . on swoje robi w toruniu ok 12 pkt na mecz to wystarczy( adams tez tyle robi ale wy macie jeszcze sawine ostatnio w gdańsku 0 gdzie jest kowalik bo też w tym sezonie nie blyszczy a bajerkowi wyszedl mecz w gdańsku i myślicie ze jest najlepszy.
    Pomyślcie o innych zawodnikach z dorobkiem 0-5 pkt (sawina, kowal,chrzan) to oni wam mecze przegrywaja..

    pozdrawiam kibiców unii

    niech moc bedzie z wami

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    maverick - Chcialem napisac "Rickardsson Wont !!" , ale nie wiem czy by wtedy nie wyrzucili tego tematu :)

    Rickardsson niech robi to na co go stać !! CZyli napewno nie 10 pkt w meczu z Gdanskiem !!. Adams daje z siebie wszystko, chociaz nie zawsze wychodzi, a Rickardsson ??
    DLATEGO GO NIE CHCEMY !!!!

  3. Powrót do góry    #93
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najgorsze w tej sprawie jest to że wszyscy widzą co się dzieje z jazda rickardssona tylko nikt z klubu nie chce z tym fantem zrobić. po cholerę nam mistrz świata co jeździ jak kompletny amator.lepiej jeździć swoimi zawodnikami. ciekaw jestem tylko czy ktoś z zarządu klubu odwiedza forum. na pewno znalzłby receptę na chorobę nenkającą APATOR

  4. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kiedy czytam niektóre wypowiedzi śmiać mi się chce...

    Piekarz:
    Jeszcze pół roku temu byliście w stanie nosić go na rękach a teraz nie chcecie jego starów w Apatorze.Proponuje wam Laukannena albo Marka Derę.Coś mało was było w Gdańsku.Jak na mistrza Polski to wyglądało żałośnie.
    Nigdy nie spadnie GKS nigdy nie spadnie!!!!!!

    Ty chłoie widać że nie orientujesz się w klimatach.Gdybyśmy mieli taką drużyne jak GKS to więcej ludzi by przyjechało.A wiesz dlaczego?Bo bym wiedział że zawodnicy dają z siebie wszystko.Tak samo jak w latach 97(na ostatnim miejscu przez wiele kolejek)jak i w 98 i 2000.Wtedy w Toruiniu nie było pieniędzy(tak jak w GKS)ale u siebie z taką polonią piła,bydgoszcz wygrywaliśmy.I wtedy wi ęcej ludxzi chodziło na mecze niż obecnie w Gdańsku(u nas średnia w 2000 12000 tys. kibiców).Tak więc nie gadaj bzdur i nie ośmieszaj kibiców Apatora.Niewiem czy jacykolwiek kibice przyjechali by jakby ich drużyna tak zawodziła(chodzi mi o to że inne były założenia przed sezonem).Rickardsson olewa wszystkich, Ząbik też,reszta zawodników patrzy na siebie(nie dziwie się).Tak więc myśle że z żadnego ośrodka w Polsce tyle ludzi by nie przyjechało co z Torunia.Pozatym to nas w Gdańsku było 70 a was w Toruniu 30.Ale pomimo to pozrowienia dla kibica GKS Piekarza,bo przynajmniej możliwa jest dyskusja dzięki takim wypowiedzią.


  5. Powrót do góry    #95
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    APATOR POJECHAŁ PRZYZWOICIE

    Apator wstydu nie przyniusł walczył karzdy nawet Rickardsson
    Sawina nie mógł się spasować może to jego punktów zabrakło
    ja z jednej porażki nie robie problemu to i Wrocław przegrał
    Wybrzeże to zespół ambitny równy na wyjazdach jest słaby brakuje trochę objeżdzenia na trudnych torach .

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Waldi!
    Fakt że było nas w Toruniu 40-stu.Wydaje mi się że jesteście Mistrzem Polski i każdy wyjazd poniżej 100 typa jest obciachem.Nie zapominaj że walczymy o utrzymanie i ludzie mogą się zniechęcić(chciałbym zobaczyć Twoją minę jak prezentuje się nasz sektor w Gorzowie).
    Kiedy my walczyliśmy o medal jeżdziło nas na wyjazdy po ok 2000 tys.(Bydgoszcz, pamiętasz Toruń-3-2 w 15).
    Nawet w Lesznie było nas ok 200.Pod tym względem i tak jesteśmy najlepsi więc chyba nie ma co polemizować.
    Nigdy nie spadnie Wybrzeże nigdy nie spadnie!!!!

  7. Powrót do góry    #97
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takiej drużyny jaką ma Wybrzeże możesz nam tylko pozazdrościć.
    Prawdziwy kolektyw, a nie cztery wielkie gwiazdy.!!!
    Nigdy nie spadnie Wybrzeże nigdy nie spadnie.

  8. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mogę tylko powiedzieć tyle że ja Rudego nie trawiałam nawet jak jeżdził w Gdańsku.Opowiem Wam jedną z wielu historyjek które miały miejsce podczas jego występów w GKS.
    Jechaliśmy na mecz do Piły zobaczyliśmy autobus Rudego w zajeżdzie więc zatrzymaliśmy się specjalnie by sobie z nim porozmawiać, dać mu szlik itd.
    Więc żeby wszyscy nie wchodzili do tej knajpki weszły tylko trzy osoby łącznie ze mną.Podeszliśmy do niego i zapytaliśmy czy mógłby do nas wyjść ,że jest cały autobus kibiców z Gdańska itd.A on zachowywał się jak by nas wogóle nie widział po prostu zlewka na maxa ,tylko jakiś jego przydupas się odezwał że mamy mu nie przeszkadzać bo Tony teraz je obiad.
    Więc wyszliśmy na zewnątrz i czekaliśmy.Wiecie co Tony zrobił??? Ominął nas szerokim łukiem i wszedł do swojego autokaru!!!!Nikt już nie reagował na niego wszyscy byliśmy cicho załamani...Nie chcę już opowiadać co zrobił z szalikiem który dostał od kibica z Gdańska bo wstyd....
    Mogę jeszcze opisać sytuację ze speedway pubu jaką miał minę Rickardsson gdy Tomek leżał z Protasiewiczem na Złotym Kasku.I co mówił.Ale nie chcę nie cierpię tego faceta wykorzystuje tylko nas Polaków chodzi mu o pieniądze.Szkoda że nasi kibice są tak naiwni......
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się cieszylem jak ricki do nas przyszedł,a le po roku też odczułem że kibiców to on ma w du...
    To co napisała sprinterka jest wg. mnie prawdziwe


  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rickardsson a kto to???? :)))

    A tak powaznie to Ricki sie nie przykłada i tylko kase pompuje z Torunia. Współczucia dla Torunian

  11. Powrót do góry    #101
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rayan jest nasz!!!!!!!

    Chciałem powiedzieć ze Rayan jezdzi w częstohcowie i nie ma zamiaru pouscic wlikniarza i denerwuja mnie takie opinie za "ja to bym chcial zeby rayan jezdził znowu w Toruniu".Ale sami zescie go wlokniarzowi oddali a teraz jak rikardson zawalił to go chcecie spowrotem.Ciekawe czy jakby rikardson jezdziłd dobrze to byście mysleli o Sallivanie tak jak teraz?

  12. Powrót do góry    #102
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RICKARDSSON OK!!!!!

    Ja jestem jego fanem i mu kibicuję .W Pradze w tamtym roku się nie zaiodłem to dobry zawodnik ostatnio wygrał prestiżowy turniej w Poole .Czasami zawodzi w naszej lidze tylko że startuje w trzech mogę się założyć że gdyby startował tak jak Gollob w dwóch ligach polskiej i szwedzkiej nie mniał by sobie równych .W tym roku ma szanse obronić tytuł Mistrza Świata czego mu serdecznie życzę .Nie dorównuje Perowi Jonssonowi ale jest też wielki .

  13. Powrót do góry    #103
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do piekarza

    ty mówisz że ludzi może zniechęcać słaba postawa?Masz racje.Ale jest różnica pomiędzy słabą,a ambitną.Chłopie oprzytomnij.Niewiem jak długo się interesujesz zuzlem,ale z tego co czytam to chyba krótko.Oczywiście że potwierdzam to że do Torunia zawitaliście w sile ok 3000 tys.,ale nie zapominaj że to był mecz inauguracyjny,a GKS się znacznie wzmocnił.Okres przygotowania składu GKS był bardzo emocjonujący.Cały Gdańsk(tak samo jak Toruń przed sezonem 2001)żył żużlem i emocjonował się wzmocnieniami.

    I nie przechwalaj już aż tak bardzo kibiców GKS.Jedziecie do Gorzowa tylko dlatego że wygraliście obydwa mecze z silnymi ekipami(Apator i Atlas).Pewnie gdybyście przegrali te mecze pojechała by tylko ta najwierniejsza grupka co była w Toruniu.Brawa dla nich.Mam ogromny szacunek dla kibiców GKS.Ale denerwują mnie takie wypowiedzi jak twoje.Apator w sezonach 97,98,99,2000 był w podobnej sytuacji co wy w tym momencie.Mieliśmy ambitną drużynę bez gwiazd,i tylko wychowankowie(zaznaczam to ostatnie,co brakuje wielu drużyną,m.in Wam).I co?Kibice Apatora wtedy jeździli najliczniej na wyjazdy, i w sezonach 98,99 mieli największe średnie na własnym stadionie.W 2000 roku wy byliście na 2 miejscu a my na 3(pod względem średniej kibiców na mecz "u siebie").Mieliście wtedy 12500 a my 12000(dane z tygodnika ż).Tak więc porównując sytuacje naszą z 98,99,2000 roku,i waszą obecną(obydwie bardzo podobne) wypadacie blado.No ilu was teraz na mecze średniio przychodzi?

    Mam szacunek dla Ciebie i innych z Gdańska,ale wydaje mi się że jesteś troszke oślepiony.Poza tym każdy klub kibica w Polsce gdyby miał taką sytuacje jak wy przed sezonem 2000(wielkie zmiany na +)to przyjechałby w sile podobnej do Was.Pozdro dla kibiców GKS

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •