Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 110

Wątek: Ciekawe ile ludzi na Apator-CKM-strajk kibiców z Torunia?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciekawe ile ludzi na Apator-CKM-strajk kibiców z Torunia?

    myśle że każdy(bez wyjątku)kibic Apator jest zbulwersowany postawą zespołu,a przede wszystkim działaczy.Ząbika powinni już wywalić zaraz po pierwszym sezonie kiedy trenował(szczegóły w topicu"j.Ząbik-kontrowersyjnie).Rickardsson?a kto to?mistrz świata?hahahahahahaha.**** mówiłem żeby zostawić Ryana(2000).I co z tego że nieudany miał sezon 2000.On nie jest sępem na kase tak jak Rudy.No i po czwóreczce.
    Osobną sprawą jest ilość ludzi na stadionie w niedoszłym meczu z CKM-em.Myśle że kibice z Torunia pokażą że klub=kibice,a nie klub=zawodnicy.Dlatego powinniśmy zostać w domach i nie iść na to spotkanie.Dlaczego?dlatego że oni(zawodnicy(nie wszyscy)i działacze)mają nas(kibiców) głęboko w du....I dlatego powinniśmy pokazać jedność i nie iść na ten mecz,żeby wiedzieli co kibic Apatora czuje(niemyślałem że takie słowa napisze kiedykolwiek)gdy ich drużyna przegrywa.Wszyscy zawodnicy mieli(i mają)extra warunki do uprawiania speeda.Pieniędzy jak gnoju.Tylko pokory i ducha walki im brakuje.Woda sodowa im odbiła.

    Ja jade na mecz do tyfusowa.Pewnie po raz kolejny działacze,zawodnicy mnie i innych kibiców z Torunia oleją,ale cóż.Trzeba zacisnąć zęby i nie wspomóc w najbliższym meczu finansowo.Bo tylko tak możemy swe niezadowolenie opisać.Pozdrawiam wszystkich kibiców Apatora-3 majmy się razem.

    APATOR TO MY KIBICE


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Waldi

    Na mecz z CKM musi przyjsc conajmniej 10.000 ludzi.
    Jak ty to sobie wyobrazasz.Karwan ma doplacac z wlasnej kieszeni mistrzowi swiata!!!Przeciez ricki musi miec szmal zeby przygotowac sie do Cardiff.:P

    ps. JA SIE NA PEWNO NIE WYBIERAM

    pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja ide bo muszę

    proponuje brak oklaskow kompletny. Tylko dla gości. nie mowie o gwizdach (np, moze na rickyego) ale oklaski dla gosci

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mupet

    Ja i tak nie ide bo szykuje kase na bydgoszcz.Ale jakbym był to Rudego bym chyba próbował trafić z butelki.

    Apator to My Kibice

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie racje panowie z Torunia! Ja tu patrze dzis do parku maszyn a tu 2 Merasie 500 Sel, Volvica S80, VW az mnie lep zabolal ! Szok to u nas nawet prezydent nie ma takiech fur jak u Was zawodnicy! Chyba im sie troche poprzewracalo w glowach!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja chyba pojadę do Torunia i będe kibicował Częstochowie.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyjdą ci co kupili bilety na mecz wcześniej.ale jazdę naszych pominąć milczeniem olać ich i wygwizdać też właściwie bo gwiazdorzyli i raj się skończył.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    mam dylemat.nie wiem pojsc na spotkanie.co do zabika to juz pierszy sezon z nami byl nieudany ale p tym jak do klubu przyszlo wiele listow w gazetach opisywano o zabiku za najpierw sprowadzil wts do 2 ligi a teraz czas na apator.
    jednak jakos udalo nam sie utrzymac.
    strasznie denerwuje mnie postawa rickiego.na gp jest cudownie.walczy do ostatnich metrow.jego motory na gp nigdy nie defektuja.jednak lige polska olewa.mimo iz zdobedzie 10 punktow i wszyscy uwazaja to za zawod to i tak dostanie full kasy :\.najbardziej z obcokrajowcow szanuje sullivana.wolalbym go w toruniu a nie rickiego.on do gp przyklada sie identycznie jak na lige polska czy szwedzka.
    wedlug mnie apator juz nie awansuje do play off.trudno.zawodnicy po mistrzotwie polski podeszli troche zbyt pewnie do sezonu no i maja.choc licze jeszcze ze uda sie awans bedzie to bardzo trudne :\\

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    moze jest to troche smieszne ale wole pojsc na mecz apatora w bydzi niz na spotkanie z czestochowa.fakt ze w bydgoszczy nie mamy duzych szans ale tam przynajmniej jest tor do waki.a u nas.tor przypomina mi grudziadz.tam tez maja waski tor zupelnie nie do walki

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    prawdziwi kibice?????

    Ej czegos tu nie rozumiem.
    Jak druzyna ma dołek to sie powinno isc i jej pomóc.
    Gdyby kibice z Gdańska myśleli w taki sam sposób jak teraz wy to w pierwszym meczu w sezonie powinno nie być nikogo.
    Jednak my chodzimy na wszystkie mecze!!!!!Pomagamy chłopakom jak mozemy.JAk widac pomaga :D :D

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Podobienstwo?

    Sytuacja Torunia troche przypomina mi sytuacje GKS-u w sezonie 2000 kiedy to po zdobyciu brazu w 1999 zawodnicy wybrzeza tez sobie "olali" sprawe i tak w polowie sezonu byli na pierwszym miejscu a potem spadli do I ligi!
    Wtedy tez zuzlowcy miegi pieniedzy jak lodu i nie oplacalo im sie ryzykowac sprzetu czy zdrowia skoro juz zdobywszy 5 pkt. dostawali tyle ile niektorzy ze 3 mecze po 10 pkt.
    A tak swoja droga to do kasy po wyplate zawsze byli pierwsi!

    Mam nadzieje ze u was sytuacja sie nie powturzy i nie spadniecie z E-klasy!

    Powodzenia!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz -popieram cię...z zespołem trzeba być zawsze do końca jeśli uwaza się siebie za prawqdziwego kibica

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej czegos tu nie rozumiem.
    Jak druzyna ma dołek to sie powinno isc i jej pomóc.
    No właśnie
    waldi - do niedawna tak aktywnie udzielałeś się wątku "najwierniejsi kibice" , a teraz gdy drużyna przeżywa kryzys nie zamierzasz iść na mecz z CKM - coś mi tu nie pasuje...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stilonek i draz

    naprawde macie racje.Ale...i tu przeczytajcie sobie mój wpis w tym topicu i w topicu "30 maja GKS-Apator...".Tam znajdziecie odpowiedź.A ja tylko powtórze-APATOR TO MY KIBICE

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kristo

    stary wiedziałem że któryś z kibiców na tym forum zwróci mi na to uwage.A ja powtarzam po raz kolejny-Apator To MY Kibice z Torunia,a nie drużyna i zawodnicy.Do bydgoszczy na pewno pojade(jak i ok.1000 ludzi z Torunia).Tak więc Kristo niee licz na to że się zbłaźnimy jak wy.To jest strajk a nie brak wierności.Pozdro

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    waldi


    Oki na razie to jest strajk , ale jestem ciekawy jak będzie później.
    A co do meczu w Bydgoszczy to wydaje mi się ,że 300-400 osób to będzie max z waszej strony(mam nadzieje ,że się myle).Pożyjemy zobaczymy.
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Apator to my, kibice ?

    Apator coraz slabiej- kibicow coraz mniej. Na Czestochowe tez nie idziecie, przynajmniej jestescie konsekwentni. Brawo ! Ja jednak nie uwazam ,ze tak powinno sie robic i jezeli chcecie krzyzacy ekstraklasy w Toruniu to lepiej cieszcie sie nia teraz jak sie da, by jej niedlugo nie starcic.
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jeszcze raz do wszystkich a szczeg.do Kristo i stilonka

    z jakiej racji ja mam jeździć na wyjazdy i płacić z każdy(średnio)ok.50 zł.I jeszcze u siebie bilety kupować,jak rudy pajac znowu standardowo przywiezie te 10 pkt. przegrywając wszystkie pojedynki z stranierii przeciwnika.Kiedyś zawodnicy z Torunia byli bardziej waleczni-pomimo iż byli biedniejsi walczyli jak mogli.I wtedy jeździłem prawie na każdy mecz,bo wiedziałem że chłopaki dadzą z siebie wszystko,pomimo iż zajmowali ostatnie miejsce.Więc nie ********** mi tu takie głupoty że"prawdziwy kibic powinien być z drużyną na dobre i złe".Nie do mnie te słowa.Lepiej skierować je do kibiców PoloniB(duuuza większość). którzy 3 miejsce uważają za porażkę i obrażają się na klub.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    "prawdziwi kibice?????

    Ej czegos tu nie rozumiem.
    Jak druzyna ma dołek to sie powinno isc i jej pomóc.
    Gdyby kibice z Gdańska myśleli w taki sam sposób jak teraz wy to w pierwszym meczu w sezonie powinno nie być nikogo.
    Jednak my chodzimy na wszystkie mecze!!!!!Pomagamy chłopakom jak mozemy.JAk widac pomaga "


    NIC DODAC, NIC UJĄĆ... :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kristo

    Nie licz na to że się zbłaźnimy jak wy w poprzednich latach.jakby było 300-400 to i tak jest dużo więcej niż wy w ostatnich latach w toruniu.Ale i tak będzie cały sektor.Jestem tego pewien


  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyne co mnie martwi to fakt, iz nie bedziemy mogli Apatora pomeczyc w play-off'ach. Szkoda, ale i tak bedzie super zabawa !
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Waldi

    300-400 ? No co ty ?! Nas u was nigdy nie ma, a te czerwone sektory to byly wycieczki z Turcji. Dlaczego akurat przyjechali na derby ?
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz chodzi tu tylko o styl w jakim Apator przegrywa wszystkie mecze przez własną głupote i niezbyt poważne podejście do wykonywanego zawodu. Trener Ząbik przed przegranym meczem z Bydgoszczą powiedział że nie trenują w sobote bo wszystko jest ok. Po tym meczy w radiu GRA powiedział cytuje "chłopaki narzekają że muszą codziennie trenować". Ząbik powinien prowadzić ze swoją mentalnością szkółkę niedzielną a nie klub żużlowy. Bo kto ma miękie serce musi mieć twardą ... Ja na takie podejście się absolutnie nie zgadzam. Apator nie zrobił w tym sezonie w meczu mniej niż 40 pkt. co oznacza że przy małym zaangażowaniu możnaby wiele poprawić. Nic się w tym kierunku jednak nie robi. Stąd nie powinno się iść na ten mecz. Stąd potrzebny jest strajk.

    ps ja mam bilety od zeszłego tygodnia i pewnie dlatego pójdę pogwizdać
    pozdrawiam kibiców Apatora tak samo wk... (złych) jak ja

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grif

    Niewiem ile ty masz lat,ale czytać na pewno potrafisz(skoro pisać umiesz).Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałem i nie zgrywaj wielkiego kibica.Troche pokory.GKS zna swoje miejsce w szeregu i nikt nie przypuszczał że wygra z WTS i zremisuje z Piłą.Po tych punkcikach wasi kibice byli bardzo dobrze nastawieni do meczu z Apatorem.A my liczyliśmy na pudło minimum przed sezonem.A nasi zawodnicy mają kasy full a w głowie null.I tyle.Pozdrowienia dla GKS

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To są kibice,strajk!!!Ja bym nie mógł opuścić żadnego meczu Polonii(obojętnie jak by jej szło).

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zuras

    o czym ty chłopie mówisz co?No powiedz mi kiedy zawitaliście ostatni raz do Torunia(oprócz tego sezonu,nobo w tym jeździcie bo polonia wygrywa)w sile ok 300-400 co?96?chyba nie,ooo wiem 97 było was ok 250.A inne sezony gdzie?niewiem,naprawde przypomnij mi(zaraz będziesz mówił o kibolach OKS-u i inne twoje ściemy).Powiedz ile ty masz lat że pamiętałbyś jakieś tam zdarzenie z kibolami OKS-u co?Przypuszczam że nie było cię na tamtym meczu derbowym

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    bledy wychodza !

    przede wszystkim jak ktos napisal to wywalenie sulivana a przyjscie rickardssona ! kardynalny blad, sulivan umieral by za was a tony ?

    wywalenie jonssona ! przyszego mistrza swiata ! to jest juz super blad ! absurd ! przeciez on u was roci dla CKM cos okolu 12 pkt ! bedzie umieral za CKM w tym meczu ! bylo trzeba nie sprowadzac sawiny badz sprzedac kogos np. kowalika.

    ci zawodnicy ww. stanowia sile napedowa CKM zobaczcie mecz z unia razem 26 pkt. !!!

    niestety
    ale ani sawina, jagus i kowalik za apator nie beda umierac, nie wjada juz gdzie nie ma miejsca. Ludzie ci panowie maja po ok. 1.000.000,00 zł lub 2.000.000,00 zł na koncie to gdzie oni bede sie pakowac miedzy zawodnikow !

    jakiego zabik obcokrajowca wybral: Danno no i pieknie a mogl gustafssona a pozbyl sie wczesniej jonssona - zawodnika obecnie jezdzacego najbardziej widowiskowo na swiecie !
    osiagajacego fenomenalne wyniki w lidze szweckiej i angielskiej jak i polskiej !

    nie mozna bylo ustawic skladu przed sezonem (majac tyle kasy)
    pod pare rickardsson - jonsson + bajerski (3 walczaków),
    jagus, chrzanowski i junior

    mysle ze w tym skladzie byloby napewno wygrane meczu z bydzia u siebie i wygrane we wrocku i gdansku i 6 punktow wiecej a tak nedza i meczu w drugiej czworce ! i calkiem inny klimat z ogromna szansa na złoto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    a robercik sawinka 500.000,00 zł zwinal - zalapal rewelacyjnego sponsora, odsetki rosna, na stadion blisko bo w swoim miescie co wiecej ! kurcze zapomnialem przeciez ma tak przepieprzone bo musi co tydzien jedzic w lidze !

    czy ktos mogłby napisac jakiejs szczegóły jakim furami gwiazdy z torunia jezdza!
    a jeszcze tak niedawno kibice z torunia po meczu z unia sie zachwycali (przejrzyjcie sobie wpisy) jaki to bajerek i sawina furami jezdza ! a dzisiaj ........

    szkoda mi kibicow z torunia bo torun zyje zuzlem.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    bledy wychodza !

    przede wszystkim jak ktos napisal to wywalenie sulivana a przyjscie rickardssona ! kardynalny blad, sulivan umieral by za was a tony ?

    wywalenie jonssona ! przyszego mistrza swiata ! to jest juz super blad ! absurd ! przeciez on u was roci dla CKM cos okolu 12 pkt ! bedzie umieral za CKM w tym meczu ! bylo trzeba nie sprowadzac sawiny badz sprzedac kogos np. kowalika.

    ci zawodnicy ww. stanowia sile napedowa CKM zobaczcie mecz z unia razem 26 pkt. !!!

    niestety
    ale ani sawina, jagus i kowalik za apator nie beda umierac, nie wjada juz gdzie nie ma miejsca. Ludzie ci panowie maja po ok. 1.000.000,00 zł lub 2.000.000,00 zł na koncie to gdzie oni bede sie pakowac miedzy zawodnikow !

    jakiego zabik obcokrajowca wybral: Danno no i pieknie a mogl gustafssona a pozbyl sie wczesniej jonssona - zawodnika obecnie jezdzacego najbardziej widowiskowo na swiecie !
    osiagajacego fenomenalne wyniki w lidze szweckiej i angielskiej jak i polskiej !

    nie mozna bylo ustawic skladu przed sezonem (majac tyle kasy)
    pod pare rickardsson - jonsson + bajerski (3 walczaków),
    jagus, chrzanowski i junior

    mysle ze w tym skladzie byloby napewno wygrane meczu z bydzia u siebie i wygrane we wrocku i gdansku i 6 punktow wiecej a tak nedza i meczu w drugiej czworce ! i calkiem inny klimat z ogromna szansa na złoto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    a robercik sawinka 500.000,00 zł zwinal - zalapal rewelacyjnego sponsora, odsetki rosna, na stadion blisko bo w swoim miescie co wiecej ! kurcze zapomnialem przeciez ma tak przepieprzone bo musi co tydzien jedzic w lidze !

    czy ktos mogłby napisac jakiejs szczegóły jakim furami gwiazdy z torunia jezdza!
    a jeszcze tak niedawno kibice z torunia po meczu z unia sie zachwycali (przejrzyjcie sobie wpisy) jaki to bajerek i sawina furami jezdza ! a dzisiaj ........

    szkoda mi kibicow z torunia bo torun zyje zuzlem.

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    maximus

    naprawde?ale ty jesteś dobry.Naucz mnie chodzić na wszystkie mecze.Błagam.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jaka sytuacja by była w klubie też nie miało by znaczenia.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    maximus

    być może masz racje(w co wątpie)ale jeżeli tak to jesteś ewenement na skale Bydgoszczy

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldi powiem jedno jesteś cienias,bo nie chce żadnych brzydkich słow urzywać pod twoim kierunkiem.Ja jakoś jestem na derbach od 1992r. i kibiców Polonii zawsze było sporo poza małymi wyjątkami.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hm moim zdaniem jest roznica miedzy KRYZYSEM a JECHANIEM SOBIE W BANANA Z KIBICAMI, GRANIEM W KULKI CZY NIE WIEM JAK TO CHCECIE NAZWAC

    ja tam nie moge za bardzo sie wkurzac ;) z racji tego ze .. no po prsotu nie mogę :)

    Ricky daje bobu i tyle taki ejst moje zdanie, Danonek do picia - nie komentuję, a Saba po prsotu mial pecha bo sie rpzygotowal na mokry tor

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    abdullah

    pozdrawiam cię stary bo wiesz o co chodzi w Polskim żużlu,tak jak większość kibiców z Twego miasta.Tak samo jak Leszno,Gdańsk,Zielona tak samo cały Toruń żyje żużlem.Pozdrawiam

    APATOR TO MY

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hłe Hłe

    Zaluj ze nie mialem okazji zobaczyc tego spotkania ale ogolna poraszka, a co do kibicow wibratorow to sie pszekonamy 30 czerwca to bedzie feta!

    Zapraszamy wszystkich kibicow na 30 czerwaca na wspolne swietowanie po meczu na starym rynku w bydgoszczy. :)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz i stilonek, dokladnie to samo chcialem rzec. Ale widac, ze rozumia to kibice, ktorych zespoly naprawde maja ciezko. Moze zawodnicy Apatora sa rozpieszczeni...a moze kibice tez?...:)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesteś z Torunia i jesteś uprzedzony pod kierunkiem Bydgoszczy,tak jak do Torunia.Ale ja próbuje być obiektywny,a Ty nie.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    maximus

    jeżeli jesteś od dawna kibicem poloni to byś takich bzdur nie pisał.Owszem lata 94-96 mieliście dobre ale potem?przez 6 lat mieliście 12 okazji przyjechać do Torunia.W widocznej liczbie(czyli ok 200) przyjechaliscie może 3-4 razy.Stary nie chce się z tobą kłucić ale poco wprowadzasz wszystkich w błąd?Ja jeżdże od 96 na wyjazdy,a Tata zabrał mnie na żużel w końcu lat osiemdziesiątych.Ostatni mecz jaki pamietam był w 93 z motorem.Ale poco ty mi to mówiłeś że od 92 się interes.?

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To była oczywiście odpowiedź dla Waldiego.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OBIEKTYWIZM-po pierwsze MAX

    pppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooosssss ssssszzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeee ciebie nie pisz że jestem nieobiektywny.Po co miałbym się sam ośmieszać kłamiąc co?Czy jak skłamałem gdzieś w statystykach jeśli chodzi o kibiców?Wszystko się zgadza.

  41. Powrót do góry    #41
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Moim zdaniem apator przegrał w Gdańsku bo się zawodnicy wkurzyli że w meczu Apator-Polonia na ostatniej pozycji upadł Robacki ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nyga

    hahahahahahahahhahaa.
    Powiedz gdzie byłeś w poprzednich latach.Chodziłeś na derby?Pewnie tak.Pewnie nie opuściłeś żadnego spotkania(jak wszyscy z tyfusowa na tym forum)od 199....No nie?chłopczyku,oprzytomnij.KOLEJNY NAJWIERNIEJSZY KIBIC POLONI

    PS.byłeś na playoffach z Toruniem w Bydgoszczu w zeszłym sezonie?

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się interesuje trochę wcześniej,ale pamiętam wyjazdy od 1992r.Uważam,że głupie jest opuszczanie meczu i to jeszcze tak ważnego,jak byście się wzieli do roboty to jeszcze macie szanse na pierwszą czwórkę.Bo chętnie pojechałbym do Torunia jeszcze raz.Jak chcecie strajkować to już lepiej wywieśić jakiś transparent na stadionie.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Waldi

    Nie bede sie znizal do twojego poziomu. Boje sie,ze jak troche poodpieram twoich zarzutow to bede mial wjazd. Jak zwykle na pierwszy plan wysuwasz kwestie kibicow. Oczywiscie nie zawsze masz racje, a zdania i tak nie zmienisz, dlatego koncze rozmowe z toba na ten temat.
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Vicar

    dobra,dobra.Nie filozofuj

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •