myśle że każdy(bez wyjątku)kibic Apator jest zbulwersowany postawą zespołu,a przede wszystkim działaczy.Ząbika powinni już wywalić zaraz po pierwszym sezonie kiedy trenował(szczegóły w topicu"j.Ząbik-kontrowersyjnie).Rickardsson?a kto to?mistrz świata?hahahahahahaha.**** mówiłem żeby zostawić Ryana(2000).I co z tego że nieudany miał sezon 2000.On nie jest sępem na kase tak jak Rudy.No i po czwóreczce.
Osobną sprawą jest ilość ludzi na stadionie w niedoszłym meczu z CKM-em.Myśle że kibice z Torunia pokażą że klub=kibice,a nie klub=zawodnicy.Dlatego powinniśmy zostać w domach i nie iść na to spotkanie.Dlaczego?dlatego że oni(zawodnicy(nie wszyscy)i działacze)mają nas(kibiców) głęboko w du....I dlatego powinniśmy pokazać jedność i nie iść na ten mecz,żeby wiedzieli co kibic Apatora czuje(niemyślałem że takie słowa napisze kiedykolwiek)gdy ich drużyna przegrywa.Wszyscy zawodnicy mieli(i mają)extra warunki do uprawiania speeda.Pieniędzy jak gnoju.Tylko pokory i ducha walki im brakuje.Woda sodowa im odbiła.

Ja jade na mecz do tyfusowa.Pewnie po raz kolejny działacze,zawodnicy mnie i innych kibiców z Torunia oleją,ale cóż.Trzeba zacisnąć zęby i nie wspomóc w najbliższym meczu finansowo.Bo tylko tak możemy swe niezadowolenie opisać.Pozdrawiam wszystkich kibiców Apatora-3 majmy się razem.

APATOR TO MY KIBICE