Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 110

Wątek: Ciekawe ile ludzi na Apator-CKM-strajk kibiców z Torunia?

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zuras

    co do kibiców to chyba zawsze mam racje(jeżeli niie to pokaż gdzie

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już wcześniej mówi łem,że nie byłem w zeszłym roku na w Toruniu na playoffach bo wracałem z Pragi.Jak się mecz zaczynał to byłem dopiero koło Leszna.Zamierzałem jechać na ten mecz ale nie wyszło,nie można się rozdwoić.Ale ty za to pewnie zawsze byłeś w Bydgoszczy.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zuras

    a zdanie potrafie zmienić jeżeli takii gość jak ty potrafi pokazać mi argumentami że nie mam racji.Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak innym kolegą znudziła mi się rozmowa z Waldim.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    maximus

    nie mówie o tobie.I co z tego że byś dwa lata temu przyjechał na mecz w Toruniu.Ciebie jednego by niezauważyli.A tak wogóle to ja mówiłem o latach tj.97,98,99,z resztą 2000 też bo u nas i tak nikt się nie spodziewał że przyjedziecie,i się potwierdziło.Ja nie byłem na wszystkich derbach w Bydgoszczy,ale na znacznej większości byłem i mówie to co zauważyłem ja i wszyscy z Torunia.Pozdro dla kibiców Poloni(zaznaczam kibiców)

  6. Powrót do góry    #51
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    waldi

    ja nie filozofuje tylko myśle twoim tokiem

  7. Powrót do góry    #52
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    waldi

    jeżeli rudy sie wkurzył na 4 biegi, czemu nie miałby sie wkurzyć na 1 miesiąc? ;)
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    172
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Waldi

    Aha to tylko starzy kibice moga doznac szacunku bycia na stadionie i kibicowac swojej druzynie, a jesli ktos kibicuje od poltora roku to sie nie liczy?

    Sorry ale tak myslac daleko nie zajdziesz!

    Na kilku derbach zdzarzylo mi sie juz byc, ale od czegos trzeba zaczac.

    Przepraszam pana wielkiego kibica Waldiego ktory nie opuscil rzadnego meczu ligowego od 1410 roku.
    Waldi kibicem roku!!!

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem nadal polski zuzel zabija kasa. Przed sezonem mowilo sie, ze klopotow finansowych nie ma Torun i Wroclaw. W takim razie moze maja za duzo ? Bywalo juz tak w poprzednich latach : super sponsor, super nazwiska, a druzyna nie jedzie. Po co sie pocic, jak kasa i tak bedzie.
    W "Tygodniku..." mozna poczytac, ze najwiekszym sponsorem sa kibice... Takie bajki na uzytek prasy. Moze jak raz, czy drugi zamiast 10000 ludzi przyjdzie 1000, to ktos w klubie pomysli. Chociaz co do myslenia prezesow mam co raz wieksze i poglebiajace sie obawy.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    vicar

    Przyznaje Ci racje z Rickardssonem jest cienki jak barszcz.Ale ty mi przyznaj racje z kibicami to będzie po równo hehehhe

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nyga

    niemam nic przeciwko jeżeli ktoś jest kibicem od pół roku.Naprawde.Ale to ty wyzwałeś mój klub pierwszy,i miałem wrażenie jakbyś chciał swoim 1 wpisem pokazać że kibice poloni są lepsi od kibiców z Torunia.A jeżeli ktoś się interesuje od dawna to by tak nie napisał.Pozdro

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z mieszanymi odczuciami przeczytałem niektóre w/w wypowiedzi. Uważam, że to nie Rickardson był powodem porażki Torunia (chociaż niewątpliwie pojechał słabiej) a Sawina i Dannoe!!!
    Generalnie postawa Apatora wydaje mi się ostatnio bardzo podejrzana. Taka silna ekipa! Nie wiadomo o co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to najczęściej chodzi o ....(wiadomo o co!). A jeszcze niedawno czytałem na tym forum jakieś bajki o stresie u zawodników będącym efektem zbyt dużej konkurencji (hahaha).
    Bojkotowanie własnej drużyny z pewnością jej nie pomoże!!!!!!!!!!!.
    Mogę pocieszyć kibiców Apatora, wydaje mi się, że pomoże wam tak znienawidzona przez co niektórych Bydgoszcz i znajdziecie się w 4-rce.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pomoc moze bedzie

    Jezeli 30.06 jeszcze bedzie mozna pomoc Amatorowi to jestem przekonany ,ze prezesi sie dogadaja i bedziemy mieli ulozony mecz. Pomimo wszystko ciagle wierze, ze w najblizszych derbach wygra lepszy.
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale z was kibole macie prawo być źli ale trzeba być z klubem na dobre i złe , a zawodników na prezentacji po prostu przemilczcie bo to lepsze niż gwizdy. Niechprzyjdzie cały stadion i przy wyczytywaniu np. rickiego grobowa cisza to może zrozumie.
    ps.
    Ale ricki sobie olewa !!!!!!!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oo dobry pomysl

    nie chodzi o ekipe, ale o tych stranieri bałwanów. Jakby Ricky jezdzil tak jak gollob to by nam nikt nie podskoczyl. A wszyscy wiemy ze Ricky moze jezdzic LEPIEJ niz Tomek G.

    Ryan do Torunia

  16. Powrót do góry    #61
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    waldi

    Przyznać o kibiach? ale co , bo dużo o tym mówiłaś
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #62
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach

    muppet

    Ricki może może jeździć lepiej niż gollob ale po co w polsce ma to robić?

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ricki może może jeździć lepiej niż gollob ale po co w polsce ma to robić?
    pytanie retoryczne, ale najprostsza odpwoiedz: PO GRZYBA GO ZAKONTRAKTOWAŁ KARWAN? A SULLIVAN, A CRUMP CHOCIAŻBY????


    Aż mnie korci kurde, o godzinie 18 wyslalem do redakcji przeglądu żuzlowego (www.przegladzuzlowy.pl) felieton o rickym, zanim jeszcze tutaj sie dyskusja zaczelan na ten temat i tylko czekam az ktos go do serwisu wrzuci- przeczytacie poznacie moje zdanie


    pozdr


  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żużel to nałóg! Można gadać o strajkach, o bojkotach, o tym że się nie przyjdzie na nastepny mecz, ale dzień przed zawodami o niczym innym się myśli... i tak się przychodzi na stadion, bo się kocha swoją druzynę i żużel!
    Czyżby w Toruniu było inaczej?

    Pozdrawiam z Gdańska

    mrynar

    Olejcie trenera, działaczy! Olejcie Rikiego jeśli on olewa Was, ale przyjdźcie kibicować choćby samemu Bajerskiemu
    (dziś w Gdańsku pokazał klasę)!

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    My też mieliśmy w poprzednim sezonie podobnie : na Chomskiego krzyczeli "do łopaty "..to co teraz przeżywamy to lekcja pokory ..jeśli zdamy ja na 5 ...to i zuzlowcy pojadą na 5

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Toruńscy kibice nie są rozpieszczeni a pozatym przed sezonem działacze zapowiadali walkę o tytuł więc powinniście zrozumieć nasze rozczarowanie gdańsk od początku wiedział że nie ma pieniędzy i walczą o utrzymanie ale w toruniu pieniądze są kupiono Sawinę utrzymano pozostałych ,wymuszone odejście Jonssona przez KSM ,dlatego mieliśmy prawo oczekiwać chociaż wejścia do pierwszej czwórki.Kibice z Bydgoszczy a także inni nie macie prawa twierdzić że niejesteśmy oddani klubowi bo Chyba pamiętacie jak w zeszłym sezonie Polonia jeździła poniżej oczekiwań jak działacze obniżali ceny biletów aby zapełnić stadion.Dlatego mamy prawo czuć się sfrustowani i nie oceniajcie nas bo wy widzicie to z innej perspektywy.

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Powiem Wam jedno u nas też były pieniądze i były nazwiska z Rudym w roli głównej i wcale ta drużyna mi się nie podobała.Myślę że co za dużo to niezdrowo.
    Mam do Was pytanie czy Rudy ma płacone za przyjazd czy za punkt?
    Swoją drogą jestem bardzo ciekawa gdzie on pójdzie jak się w Toruniu skończą pieniądze?Trochę już nasz kraj pozwiedzał.
    Klub musi wyciągnąć konsekwęcje nie tylko w stosunku do niego.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli 30.06 jeszcze bedzie mozna pomoc Amatorowi to jestem przekonany ,ze prezesi sie dogadaja i bedziemy mieli ulozony mecz. Pomimo wszystko ciagle wierze, ze w najblizszych derbach wygra lepszy.
    Nie muszą układać meczu w Bydgoszczy, wystarczy gdy Point S wygra we Wrocławiu!!!!

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zuras

    mówisz żeby wygrał lepszy?hahahahahahahahaha
    Czyli jak wygra Apator to powiesz że mecz był ułożony no nie?śmieszny jesteś,naprawde.

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    rudy moze miec taki problem jak loram
    ze klubu nie znajdzie w przyszlym sezonie

    a bydzia ma sie podkladac w nastepnych meczach /tak slyszalem/
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Draza i stilonka !!

    Wasza sytuacja jest inna - wasze zespoły z góry były skazane na pozarcie i wy od początku wiedzieliście, że walczycie o utrzymanie praktycznie bez żadnych środków finansowych. A w Toruniu ?? Full kasy, działaczów nie interesuje inne miejsce niż pierwsze, a tu jest jak jest !.
    Nasze wspaniałe gwiazdy zawodza (no poza Bajerkiem).

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak swoja droga to bajer tez zawodzi, ale niewazne bo go bardzo lubie tak czy owak :)

    http://www.przegladzuzlowy.pl/artyku...lietony&id=574

    poczytajcie sobie o naszej MEGA-GWIAŹDZIE

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mupet

    dlaczego mówisz że Bajer zawodzi co?Przecierz mecz z CKM to ja odrazu wiedziałem że ********* bo miał taki tydzień że.....uuuu.Bajer nie zawodzi,bo starannie się przygotowywał do sezonu.Postawił sobie wysoko poprzeczke i to się sprawdziło.Tylko jest wina Ząbika że tak słabo pojechał z CKM-em.Pozdro

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    DO TORUNIAN

    Pokażcie że stać was na klase !!!!! Pokażcie że mimo ostatnio słabej postawy drużny potraficie w chwili słabości wspomóc swój klub !!!!!!!!!!!! Wiem że nie wszędzie zawodnicy i kibice tak sie nie jednoczaą jak w Gdańsku, ale pokażcie na co WAS stać !!!!

    p.s prosiłbym by bezsensownie nie krytykować Bajera
    !!! To zayebisty zawodnik !!!!! To co pokazał w Gdańsku to taka klasa że aż dłonie same składały sie do oklasków !!!!
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    waldi

    No waldi musisz przyznać ,że jeżeli będziecie jeździć tak jak dotychczas i Polonia przegra u siebie z Apatorem to będzie to trochę podejrzane.
    Nie od dziś wiadomo ,że włodarze naszych klubów mają kontakty całkiem całkiem ,a wiadomo derby to zawsze kasa.

    Nie wiecie czy Rudy ma zakontraktowaną ilość startóow ( gdzieś czytałem ,że 20 )?
    Bo jeżeli to jest prawda to nie zazdroszczę...
    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sprinterka

    ---------------------------------------------
    Mam do Was pytanie czy Rudy ma płacone za przyjazd czy za punkt?
    ---------------------------------------------
    Jak syszaem Ricki ma pacona za przyjazd 30 tys.zl do tego jeszcze cos tam za punnkty.

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    prawdziwych kibicöw poznaje sie w biedzie!!!!!

    Latwo jest kibicowac jak wszystko idzie dobrze.A jak juz druzyna przegrywa to co?
    Teraz walasnie powinniscie pokazac ze wam zalezy!!

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grif i Draz

    Po raz kolejny mówie wam że tu nie chodzi o wierność.Tu chodzi o dobrobyt naszych zawodników.Po co mam pomagać rudemu z zdobyciu mistrzostwa?Po co mam zasilać kase klubową,jak widać że mają za dużo kasy?Grif mówisz że nie wszędzie jest tak jak w Gdańsku.Chłopie:wy byliście skazywani na pożarcie w tym roku:0perspektyw,0pieniędzy,ale za to 100%ambicji.I ten ostatni czynnik był decydujący.Przypomina mi to sytuacje Apatora z 2000 roku.Prawie że identyczna i więcej nas chodziło na mecze niż u was(średnia kibiców w 2000 w Toruniu była 12500 tys.).Szanuje kibiców GKS-u bo zasługujecie na to,ale zauważ naszą sytuacje.Jeżdże prawie na każdy wyjazd,kupuje race itp...wydaje spory szmal żeby obejżeć Apator,a nie rudego który sobie olewa.Chciałbym widzieć znowu drużyne Apatora jak za starych dobrych czasów:93,94,95,96 czy nawet 2000.Ale co widze?Sępów na kase.Więc nie mówcie mi to o wierności.Jeździłem na mecze nawet wtedy gdy Apator walczył w barażach z Zieloną-tamten sezon pomimo iż nie udany to i tak ludzi było pełno na stadionie.Pozdrowienia i zarazem proźba o niepisanie textów typu:"to właśnie teraz powinniście być z drużyną".Ja będe z drużyną wtedy kiedy to drużyna będzie ze mną i wszystkimi kibicami z Torunia.

    Apator TO MY

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kristo

    masz racje że będzie to podejrzane.Ale wqrwił mnie tekst zurasia:"niiech wygra lepszy"

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja powiem szczerze , że rozumiem kibiców z Torunia ( z tym , że waldi troszke za dużo lamentuje , ale ma prawo !) . Byłem na meczu w Toruniu kiedy jechał tam mój zespół ( Unia L) , po tym meczu byłem przekonany , że Apator to murowany mistrz , pewnie nie ja sam . Nawet Ząbik mówił , że drużyne jaką posiada w obecnym momencie jest silniejsza , niż ta którą miał w zeszłym roku .
    I coś się ze psuło ?! Nie bardzo wiem co ? Nie wiem czy macie racje (kibice z Torunia) z tym motywem , "że za dużo kasy" . No , ale coś w tym musi być skoro jest jak jest .
    Rudego chyba nie trzeba komentować , chyba chce mieć ładny KSM na next sezon ! Sawina to chyba jeden z najwiekszych i najgorszych transwerów tego sezonu (jak dla mnie typowo skączony zawodnik). Reszty nie będę komentował bo nie mam im nic do zarzucenia . Chrzanowski już został ukarany .
    Juniorów nie macie nawet na minimalnym poziomie!!! Co jest bardzo żałosne! I jest jedna z przyczyn waszych porażek .
    No nic jak to mówią trzeba jechać dalej!
    Nie wiem czy macie jeszcze szanse na play-offy , ale nie zasługujecie na nie .
    Oj posypią się głowy w Toruniu po tym sezonie :P

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    waldi w zasadzie masz racje.... nie wiem jak na to odpowiedzieć, ale wydaje mi sie że nieprzychodzenie na mecz napewno nie bedzie dobrym rozwiązaniem. Pomyślcie nad innym. pozdrawiam.
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na stadion trzeba sie wybrac tlumnie, a zachowywac sie jak by nas bylo 10. To chyba bedzie najlepsze rozwiazanie, ja przynajmniej na mecz ide popatrzec na bajerskiego :).

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Waldi

    Ty jak zwykle szukasz dziury w calym. Zawsze lepiej kiedy wygrywa lepszy i mam nadzieje, ze i tak bedzie 30.06. To nie oznacza, ze musi wygrac Polonia, ale w obecnej sytuacji zwyciestwo Apatora jest malo prawdopodobne. Nawet jezeli wygracie to mam nadzieje ,ze po sportowej walce, bo tylko take mecze moga sie podobac. Konczac swoja wypowiedz, prosze cie o zmiane sposobu interpretacji moich mysli, bo rzadko sa one wrogie w stosunku do twojego klubu, a ty wszystkie tak odbierasz.
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zuras

    powiem tak:obojętnie jaki by mecz nie był:jak Apator zwycięży to będziesz gadał że sprzedali mecz.I nie zaprzeczaj że tak nie będzie.Więc nie mów że nich wygra lepszy,tylko niech wygra polonia.

  40. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Typuję wynik 40 : 50 dla Włókniarza bo żle się dzieje w apatorze

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    74
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj zle, zle. Dla Apatora najlepiej by bylo, aby ten sezon juz sie skonczyl. Trener ( nie zabik ) powinien zaczac budowac wszystko od nowa...

  42. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wladi

    Powiedzialbym ci ,ze jestes inteligentny to i tak bys sie ze mna o to klocil. Przeczytaj jeszcze raz ostatnie zdanie mojego wczesniejszego wpisu i przestan wreszcie sie zgrzewac na moje teksty.
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ddd

    A co maja powiedzieć kibice z świętochłowic. Sląsk nie wygrał żadnego meczu a nadal chodzi tam bardzo dużo kibiców jak na drugą lige.

  44. Powrót do góry    #89
    Początkujący
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Prosba...

    Moze to nie w tym watku - ale zaryzykuje :-)
    Wybieram sie jutro na mecz do Torunia... tylko mam problem bo nie wiem jak u Was z pogoda. Nie chcialabym po raz drugi pojechac do Torunia i nawet nie wejsc na stadion. Gdyby ktos z Was mogl poinformowac mnie poprzez sms (z netu)na komorke .. jutro ok. godz. 11 czy mecz sie odbedzie to bede bardzo wdzieczna. Nie znam nikogo z Torunia i nie bede miala jak dowiedziec sie czy pogoda znowusz :P nie pokrzyzuje mi planow na kolejna niedziele. Moj nr to 607858212. Z gory serdecznie dziekuje.

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GOŚCIU ZBARANIAŁEŚ DO RESZTY

    Chciałbym stanąć w obronie Jana Ząbika który jest był i bedzie twórca sukcesów toruńskiego speedwaya . estem ciekawy kto w tamtym roku otrzymał nagrodę w plebiscycie Tygodnika Żużlowego . Kibice macie krótką pamieć gdy jest żle wszyscy chcieliby zmienić trenera to kompletna bzdura wynik sportowy jest ważny ale nie najważniejszy . Przykładem niech bedzie liga szwedzka tam nie ma presji na wynik i dzieki temu rosną takie talenty jak chociażby : Jonsson , Eriksson , a niedługo usłyszymy o P.Ljungu , A.Lindbacku i innych . W Polsce nadal jest zasada zwyciestwo za wszelką cene i mamy rezultaty w postaci kryzysu formy Hampela Kasprzaka panowie nie dajcie się zwariować . Mam również propozycje aby powrócić do starej tabeli biegów z biegiem juniorów oraz z dwoma biegami nominowanymi i wówczas zawodnicy bedą się rozwijać w sposób normalny bo tak to tylko można czekać aż powróca do dawnej dyspozycjii szwedzi dunczycy .

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •