Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Optymalny skład Wandy.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Optymalny skład Wandy.

    Mineło już troszkę sezonu co nieco można było oglądnąć. Wanda nad wyraz dobrze spisuje się w tym sezonie, co jest zasługą niezłych juniorów, stranieri (szczególnie Izaaka) oraz rewelacyjnej formy Łukaszewicza. Mając do wyboru taką ekipę wybierzcie pierwszą siódemke: Łukaszewicz, Bornecki, Skupień, Szymkowiak, Marczak, Niemczura, Loman, Bzdęga, Remian, Ślęzak, Magosi, Santej.
    Mój typ:1.Skupień 2.Bornecki (w dalszym ciągu licze na jego przebudzenie)3.Łukaszewicz 4.Magosi 5.Santej 6.Bzdęga 7.Loman (ekstra jeździ).


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram twój skład . Jaro się już skończył. Wanda pany !

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Moja propozycja składu to : 1.T.Łukaszewicz;2.I.Santej;3.M.Bornecki;4.E.Skupi en;5.A.Marczak;6.N.Magosi;7,Ł.Loman.Mysle ze Marczak to bardzo dobry zawodnik i jeszcze pokaze na co go stac.Pzdrawiam!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze powiedziawszy nie widziałem jeszcze Marczaka w akcji (nie byłem na Śląsku) dlatego nie ująłem go w składzie. Jeżeli jest dobry to ekstra mamy juniorów w tym roku.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Mam prośbę do wszystkich Krakowian: nie róbcie tyle nowych wątków, bo się wszyscy denerwują. Wanda ma już tyle wątków, że nie trzeba nowych i można się wypowiadać w tych co już są...uff-chyba zakręciłem, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi. Wątka nie usuwam, bo Wandzia ma u mnie specjalne względy;) Pozdrawiam.

    Aha, jeszcze mój skład: 1.Łukaszewicz 2.Bornecki 3.Santej 4.Magosi 5.Skupień 6.Bzdęga 7.Loman

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •