Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 47

Wątek: Źle się dzieje w wts!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Źle się dzieje w wts!!!!

    Jestem zbulwersowany postawa zawodników z Wrocławia po tym co wyrabiali w Gdańsku.
    -Nicolls baluje po GP (info z słowa sportowego),
    -Krzyżaniak totalna katasrofa!! brak słów
    -Jędrzejak (tak mówili działacze i on sam) podobno ma super sprzęt i jest z nim doskonale spasowany (to może po prostu jest cieńki i tyle!)
    -Słaboń jeździ w kratkę
    Dados i Hanckoc ok ale do liderów innych druzyn trochę brakuje
    Uważam że cos złego dzieje sie w WTS przeciesz to jest tragedia.....ja rozumiem że można przegrać ale nie z takim przeciwnikiem!
    Maja pieniądze ,sprzęt czego więcej trzeba zawodnikowi żeby osiagać wyniki?? .....może są za bardzo rozpieszczani....i jakoś brakuje im motywacji
    Żenujacy jest dla mnie brak kontaktu klubu z kibicami!!!!
    Żadnych wyjaśnień ani w prasie ani na stronie WTS(po co wogóle ona powstała jak tam nic nie ma!!!)
    Rusko ma nas w dupie!!!....Ściągnął sobie sponsorów i ma w d kontak z kibicami!!!
    Zaczyna mnie to poważnie wqurwiać
    Co o tym wszystkim myślicie? gdzie błąd ? kto jest winny takiej sytuacji?co z tym zrobić?itd



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Odpowiedź może być tylko jedna za dużo kasy i za dobre warunki :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    przyczyny ?

    moze:

    pierwsze
    marek cieslak ! nie obraz sie ale dla mnie to czlowiek ograniczony - bardzo dobry byly zuzlowiec - co nie oznacza ze jest dobrym trenerem ! chlop w sumie winny za to ze za mocno im ufa i wierzy a oni robia go w konia, stal pod plotem w gdansku i bylo mi go zal - ze dal sie nabrac w butelke jackowi !

    drugie
    krzyzaniak
    ten czlowiek to wyluzdany lis tylko kasa i nic nic wiecej !
    a najwiekszy problem ze nigdy nie jest spasowany ! szkoda ze nie potrafi przynac sie ze jest slaby i np. ma za niego jechac bogninczuk !

    trzecie
    ze nie jezdzi boginczuk - widzialem chlopaka na sparingu w lesznie i dla mnie bomba ! a gosc siedzi na lawce - mysle ze smialo go stac na 5-6 pkt.

    czwarte
    jednak brak identyfikacji z klubem poszczegolnych zawodnikow i z kibicami - trafne twoje spostrzezenie

    piate
    staly zmienny sklad brak rotacji a to nie wplywa motywujaco na zawodnikow (moze baron ja jacka w nastepnym meczu)

    to moze (a moze nie) przyczyny slabosci wts ?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Zawdonicy nie identyfikują sie z klubem i z kibicami a przecież to było główne założenie Rusko przed sezonem widać gość znalazł lepszy biznes w piłce i olewa żużel bo nic nie robi w tej sprawie.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jesli chodzi o te sprawy to zycze wam aby wszedzie było tak jak w GKS !! GKS to my !!! Nigdzie nie ma takiej identyfikacji zawodnikow i kibicow jak w Gdańsku !!!

    Co do Marka Cieslaka : wyzywajac naszych zawodnikow od kelnerów naprawde se u mnie przeskrobał, poprostu głupek - zero szacunku dla innych
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z grifem w Gdańsku pełno kibiców zna osobiście kibiców

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodziło mi oczywiście że kibice znają zawodników

    sorry

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tragednia może dopiero nastąpić

    To prawda... Wrocław zaczyna cieniować..., ale tak naprawdę można było się tego spodziewać.
    Hancock - w polskiej lidze już od kilku sezonów, to dopiero druga półka obcokrajowców..
    Dados - przecież w tamtym roku nie mieścił się w składzie, więc ... wypchnęła go nieobecność Sawiny i Ułamka
    Słaboń - do młodzieżowych gwiazd ligii nie należy.
    Jędrzejak - w Częstochowie mógł robić ...ście ptk, ale jeżeli ktoś liczył, że we Wrocławiu to powtórzy ... :-) Przecież po zmianie toru na ogół opadają skrzydełka.
    Krzyżaniak - Jemu najbardziej zaszkodził pobyt w "Sparcie". I pomyśleć, że był on liderem Apatora i (jeżeli dobrze pamiętam) Mistrzem Polski.
    Nicolls - to miał być jego świetny rok... wielka tendencja wzrosu kończy się krachem w lidze i w GP. (Moje największe rozczarowanie)

    ALE ... tak naprawdę największym problemem jest co innego. Wrocław nie ma drugiej ławki. Żadnych możliwości zmian (z wyjątkiem odkurzonego pana B. z niesprawdzoną formą... - nikt mi chyba nie wmówi, że mecz u siebie z Wybrzeżem, świadczy o czymkolwiek). Gdyby ... nie chcę krakać, ale ... gdyby komukolwiek przytrafiła się kontuzja, to WTS zaczyna tonąć. Wówczas w play off-ach mają szanse dogonić ich zmobilizowani Gorzowianie czy Gdańszczanie.


  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi się wydaje , że najbardziej walecznym zawodnikiem jest Baron i to bardziej na niego bym stawiał niż na Krzyżaniaka . Z nim pewnie Atlas by wygrał w GKSie , ale przegrał i z tego bardzo się ciesze .
    Colombo nadal uważasz , że Wrocław w Lesznie spierze nam tyłki ? Czy może przejrzałeś na oczy ? Ten Twój Atlas się już chyba rozkleił na dobre :P

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję ,ze powalczymy z Atlasem choc wiem ,ze to arcyciężki mecz...mam nadzieję ,ze zła passa atlasu będzie trwać

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem w WTS nie ma rywalizacji o sklad .I każdy jest spokojny {bo przecież jak zmoczy mecz to i tak pojedzie w nastepnym}o byt.Po drugie to co robi Krzyzaniak to jest smieszne żeby taki doświadczony zawodnik nie mógł sie dopasować z torem przez cały mecz.Ja pamietam jak rok temu Krzyzak prawie przez cały sezon u siebie nie mógł sie dopasować z torem.A z ta kasa to może być prawda ze jest jej za duzo.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj Rusko oświadczył w radiu Wrocław ,że Nicolls zostaje odsunięty od zespołu w jego miejsce występować będzie Baron.I bardzo dobrze!!...przynajmniej mu zależy na tym żeby jeździć.


  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie szansę baronowi i bogińczukowi nawet kosztem przegranej ( i tak przecież nie spadniecie). Oglądałem mecz GKS-WTS na polsacie i to co robił krzyżak z nicholsem to było poniżej krytyki. Po takim meczu zawodnik musi usiąść na ławę i sobie dobrze wszystko przemyśleć

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez przesady!

    Oczywiście słuszne są słowa krytyki po meczu w Gdańsku, ale nie przesadzajmy. Kibice nie wiem po co rozbudzili w sobie wielkie nadzieje na medal, a w klubie jasno mówiło się przed sezonem, że celem jest awans do pierwszej czwórki. I ten cel wcale nie jest jeszcze zaprzepaszczony. Mówią tu niektórzy koledzy, że WTS nie ma długiej ławki rezerwowych. Poniekąd racja, ale ja zapytam jaką ławkę wartościowych rezerwowych mają inne kluby?? W Apatorze miałabyć wielka rywalizacja o miejsce w składzie, która miała dawać efekty i co? Jak narazie kicha! Większość klubów na ławce ma średniaków, albo cieniasów, taka jest prawda. Nie rysowałbym sytuacji WTS w takich czarnych kolorach. Kubeł zimnej wody zawsze się przyda, żeby przeanalizować sytuacje i wyciągnąć wnioski. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Ta maksyma lubi się sprawdzać. Hurraoptymistą nie jestem, ale wciąż uważam że do pierwszej czwórki możemy się załapać. A jeśli nie to coż... bardzo lubię jeździć na mecze do Gorzowa, tam jest tyle jezior dookoła, zawsze można po meczu na kilka dni na rybki zostać :-) A w przyszłym roku wróci Andrzej Zieja, nie będzie już Krzyżaniaka i bedziemy mieli fajny młody zespół. W Jędrzejaka wciąż wierze... chłopak jest młody i początek sezonu zawalił sprzętowo, dopiero od tygodnia ma na czym jeździć, powinno być z nim lepiej. A co do Krzyżaniaka, cóż, sympatyczny z niego i inteligentny facet... nie spisujcie go na straty, bo może się przebudzi np. na meczu w Lesznie i zrobi psikusa pewnym siebie leszczynianom... Jacek potrafi :-))

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Za Gazetą Wrocławską

    WROCŁAW - Ta porażka zabolała nas wszystkich. Ona nie powinna się zdarzyć, dlatego winni będą musieli ponieść konsekwencje - powiedział nam wczoraj Andrzej Rusko, prezes żużlowców Atlasa, którzy w niedzielę ulegli na wyjeździe Wybrzeżu Gdańsk 44:46.
    Wczoraj późnym wieczorem zebrał się zarząd WTS-u, ale przed zamknięciem Gazety nie zapadły żadne decyzje. O tych poinformujemy jutro. Z Andrzejem Ruską rozmawialiśmy jednak wcześniej. - Jeśli chodzi o zarząd, to posłuchamy co ma do powiedzenia trener, spokojnie wszystko przeanalizujemy i podejmiemy jakieś kroki. Ta porażka bardzo boli, ale nie przekreśla całkowicie naszych szans na awans do górnej czwórki. Walka trwa i myślę, że w Gdańsku inni też stracą punkty. * W Gdańsku zawiódł całkowicie Jacek Krzyżaniak. O co ma pan do niego największe pretensje? - O to, że na trudnym, mokrym torze nie podjął walki. „Krzyżak” dał plamę i poniesie tego konsekwencje. Wiemy jednak, że w normalnych warunkach Jacek jeździ inaczej. We Wrocławiu jest skuteczniejszy, a w Pile - gdzie zawiedli wszyscy - tylko on pojechał na poziomie. * Dwukrotnie na ostatnim miejscu przyjeżdżał w Gdańsku Scott Nicholls... - Scott jest uczestnikiem Grand Prix i nie powinien sobie na to pozwalać. Kontraktowaliśmy go jako jednego z liderów z KSM-em prawie 8,50. O tym też trzeba pamiętać, gdy porównujemy Nichollsa np. z Krzyżaniakiem. To Scott uchodzi za walczaka, ma dawać sygnał do boju, ale w Gdańsku tego nie zrobił. Nie ukrywamy, że jego słabością jest sprzęt, ale teraz nie będziemy już z Nichollsem dyskutować. On ma jeździć na sprzęcie serwisowanym w Polsce. Jeśli na to nie przystanie, rozstaniemy się. * Poniżej oczekiwań jeżdżą także Słaboń i Jędrzejak. - To prawda. Po Krzyśku spodziewaliśmy się więcej. Inwestowaliśmy w niego w ubiegłym roku nawet kosztem Andrzeja Ziei i wydawało się nam, że w ostatnim sezonie w gronie juniorów Słaboń powinien zrobić jeszcze postęp. Jeśli chodzi o Jędrzejaka, to Tomek wciąż jest jednym wielkim chaosem. Jego problem polega na tym, że za bardzo chce. On przypomina mi Dadosa z zeszłego roku, który teraz jedzie aż miło. Jędrzejak też zacznie jechać - jak nie w tym roku, to w przyszłym na pewno. * Kto według pana awansuje do górnej czwórki ekstraligi? - Na pewno Bydgoszcz i Leszno. Stawkę uzupełnią Częstochowa i Wrocław, taką mam nadzieję. Musimy jednak odebrać gdzieś punkty, które straciliśmy w Gdańsku. Toruń wciąż ma pod górę, a Piła odzyskała chyba po naszej porażce wiarę, że też może jeszcze powalczyć.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Forumowicze z Wroska

    Przeczytałem przed chwilą artykuł za Gazetą Wrocławską.
    To jest dla mnie szok. Jak można po jednym wtopionym meczu osądzać zawodników typu Nicholls , czy Słaboń. To jest bynajmniej niepowazne ze strony zarządu, z prezesem Rusko na czele. Ale to wasz kociołek i Wy sie w nim gotujcie.
    Do Colombo:
    Niedawn miałeś temat o problemach naszej UNII. A teraz co masz do powiedzenia ???

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie sprawa lezy w tym,ze wts za bardzo chyba jednak rozpieszcza swoich zawodnikow a oni maja chyba za duzo kasy!
    No i jest jeszcze jedna sprawa!
    Mianowicie taka,ze w druzynie nie ma rywalizacji o miejsce w skladzie,blad dzialaczy przed sezonem teraz wychodzi na wierzch.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prędzej bym wyrzucił Krzyżaniaka niż Nicollsa . Bo Krzyżaniak to typowe zero (na chwile obecną) , a anglik jest jaki jest , ale jak dla mnie jest zdecydowanie pewniejszy .
    PS Colombo czekam na odpowiedz? No chyba , że twoje "milczenie" jest równoznaczne ze stwierdzeniem "brak słów" ;)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    fakt - krzyzaniak to totalne dno ... gosc zszedl na psy tak szybko jak slaczka niestety, chociaz teraz janusz sie odnajduje w 2 lidze, ale mysle ze krzyzanikowi tez przydalby sie sezon w slasku swietochlowice, zeby zrobil kilka kompletow i dal sobie spokoj z zuzel. Wg mnie krzyzaniak nie nadaaje sie juz do walki w e-lidze, to samo bylo ze Sledziem.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem wyniki WTS leżą w "przeciętności" składu

    Nicholls, Hancock - mocne nazwiska ale para stranieri WTS w naszej lidze bardzo przeciętna

    Dados - mimo dobrego początku Dados dla mnie to przeciętniak

    Krzyżaniak, Jędrzejak - poniżej przeciętnej

    Słaboń - młozieżowiec raczej przeciętny

    Zbyt dużo gwiazd to podobno niedobrze, ale jeśli nie ma ani jednej to dobrego wyniku być nie może

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W podobny sposób Unia przegrała , ale z Bydzią w Bydzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alez wy wszyscy jestescie w goracej wodzie kapani.
    Obok slabszej postawy niektorych zawodnikow Wts wplyw
    na wynik miala ogromna ambicja i wola walki zawodnikow
    z Gdanska.Typowe jest jednak w polskim piekielku walenie
    z grubej rury zawodnikom ,ktorym nie wyjdzie jeden mecz
    ,a nie daj Boze ze dwa albo trzy slabsze sie trafia.
    Druzyna z Wroclawia ma wcale nie najgorszy sklad i moze
    sprawic swym prawdziwym kibicom niejedna mila niespodzianke
    Pisze to wszystko poniewaz przeraza mnie na tym forum postawa jaka zaprezentowala wiekszosc dyskutantow o tej sprawie[wieksza bezmyslnoscia napewno wykazano sie w temacie trupa na leszczynskim stadionie]
    Jacek

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZLE SIE DZIEJE W WTS-IE

    Cos nowego kłopoty w WTS-ie a moze władza pana "SUPER PREZESA"ANDRZEJA RUSKO zaczeła sie konczyc. A tak a propo jak to mozliwe ze prezes GKSZ-tu jest prezesem druzyny ekstraligowej.Apaczac co ten pan wyprawia ,to chyle czoła przed prezesem UNII panem SOKOŁOWSKIM bo tylko on przeciw stawia sie wszech-mocnemu prezesowi WTS-u.
    P.S. Byłem ostatnio na sparingu START-WTS,wygrali go Wrocławianie ale to co pokazali nie było wart druzyny która aspiruje do walki w pierwszej czwórce.W barwach Atlasu zabrakło Słabonia ale jezdził goscinnie Drabik, a Start wystepował bez Cegły. Panowie wy chcecie walczyc o medale z czym chyba z panem RUSKO w składzie,macie szczescie ze w tym roku sa słabe dwie druzyny (Wybrzeze, Stal)bo tak to wy byscie bronili sie przed spadkiem.

    GRATULACJE ZA OSTATNI MECZ Z WYBRZEZEM ,ciekawe ze pan RUSKO pozwolił przegrac swej druzynie ze słabym Wybrzezem.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sam jesteś słaby..słabi to jeżdzą w niższych ligach...a twój starcik dostałby od Stali Wybrzeża lanie..moze bys wtdey uważał z wypowiadaniem słowa słaby..jeśli juz to sóabsi niż inne klub ekstraligi

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tu bym polemizował :P

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli Atlas ledwo ledwo wygrywa w sparingu w najsilniejszym skladzie z oslabiony Startem to dla mnie nie byl niespodzianka wynik w Gdansku.

    Mam jedno niezmienne od kilku lat zdanie:

    WTS niszczy zawodnikow!!! ( Jedrzejak, Sawina, Krzyzaniak, Nichols itd. )

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MISZCZUNIU!!!!

    To może roześlij pocztą tą wiadomośc do wszystkich zawodników w kraju i zagranicą. Bo jakoś z roku na rok jest mnóstwo chętnych naiwaniaków do marnowania swojej kariery w WTSie. Do listy zmarnowanych zapomniałeś dodać Protasiewicza, który zdobył tytuł IMŚJ będąc w barwach WTS, oraz Węgrzyka, który wybitnie zdołowany występami w WTS został krajowym liderem RKMu... no i Słaboń, który rozkwitał w barwach Polonii Bydgoszcz, po przejścu do WTS został 4 juniorem świata... jezu jak sie zmarnował....
    Skąd tyle ślepej nienawiści... nie widzisz przez to faktów, tylko bełkoczesz niedorzeczności... a Sawina to zdaje się drugi obecnie po Rickardssonie zawodnik w Apatorze.. no a ten słabiutki Ułamek w Unii Leszno... tak mi żal tych cieniasów, a wszystko przez Ruske i WTS, tfu, tfu, ten Wrocław to gnój... co nie? :-)

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeczytałem że ża Nichollsa ma jechac Baron .Moim zdaniem powinien pojechać za Krzyżaka a nie za Scotta.Nicolls dysponuje napewno lepszym sprzetem i wiekszymi umiejetnośćiami i dlatego nie powinno sie go odsuwac ze składu.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnośnie krzyzaka powinien otrzymac karę kilku spotkań{oczywiśćie w jego miejsce powinien jeżdzić Piotr Baron},może wreszcie wtedy przejrzał by na oczy i profesjonalnie podszedl do żuzla.Osobisćie chciałbym aby Baron sie sprawdził i odebrał miejsce Jacolowi w składzie.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do A007

    Nie zgodze sie z Toba! Slabon kim on jest? Pomysl. Co z tego ze ma tytuly a w lidze jezdzi bardzo slabo. Protasiewicz pokazuje klase w G.P. Sawina drugi po Rickardssonie? Nie wiem gdzie! Na pewno nie w Apatorze. To nie jest ten sam Robert co kiedys blyszczal w Starcie , podobnie jak Nicholls. W Gnieznie jezdzil jak natchniony. Waleczny, bardzo szybki. Krzyzaniaka na ostatnim sparingu w Gnieznie objechala para Startu ( bardzo silna:-) ) Linette z Pawlikowskim! Brawo WTS! Nie mam nic do tego klubu, ale taka jest prawda o nim! Zawodzi podobnie jak Pila.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam za troche zbyt wczesne rozdzieranie szat przez działaczy WTSu. Na razie jedna wpadka. Z całym szacunkiem dla waleczności zawodników GKSu śmiem twierdzić że gdyby nie warunki torowe to WTS by wygrał ten mecz, wystarczy spojrzeć na możliwości sprzętowe.

    A tak swoją drogą to Krzyżaniak nigdy nie istniał na zbyt mokrym torze - 1. nie potrafi na nim jeździć, 2. jest za bardzo ostrożny o swoje kości.


  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie jest tak źle...

    Dla mnie okreslenie gks-u slabym to pomylka. Bezpodstawne przecieki mowia ze nicholls nie pojedzie z gorzowem ze wzgledow oszczednosciowych, a tzw. odsuniecie od skladu to zaslona sz.p. Ruski. Wygrana WTSu z gorzowem nie pozostawia niestety cienia watpliwosci. To bylby szczyt wszystkiego. Uwazam ze lepij przegrac w zaprzyjaznionym Gdansku niz Lesznie ;) To jest tylko sport, a niespodzinanki sie zdarzaja. Tor w lesznie jest ulubionym torem Herbiego Hancocka, a Nicholls przeciez jezdzil w Uni. Dodajmy dwucyfrowa liczbe pkt Dadiego i po 6 pkt Krzyżaka, Jedrzejaka i Słabego... Sa szanse, przy slabym starcie Rempały badz Klingberga, a Adams ma przeciez mecz w Angli i watpliwe jest zeby zarzad WTS zgodzil sie na przesuniecie terminu rozegrania spotkania. Do tego 2 pkt z Gorzowem i Piła, oraz walka u siebie z Bydgoszcza, oraz w Toruniu. Szanse na pierwsza czworke bardzo realne, choc trzeba pamietac ze inni tez chca powiekszyc w tym sezonie szafke z medalami. To tyle na temat szans WTS w walce o pierwsza "4".

    PS> Uwazam ze Ruskiemu by wiezienie nie grozilo za zmiane nazwy zespolu na WTS Sparta Atlas Wrocław? Taki maly uklon w strone kobicow? Co o tym sadzicie?

    PS2> Pozdrowienia dla kibicow z Gdanska!!! Wybrzeze nigdy nie spadnie!!!

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coz za optymizm u kolegi cryssa.... ale coz kazdemu mozna pomarzyc. walka w toruniu ? - nie sadze, powalczenie z bydgoszcza - moim zdaniem bedzie ogromnie ciezko. 2 punkty w gorzowie? - moze i tak , ale tak samo pewne bunkty mieliscie miec w gdansku, co do pewnych 2 punktow z pila nie byl bym taki pewien. dla mnie faworytem bedzie mlodsza druzyna z pily. najlepsze jednak jet to o lesznie, juz nie wspominam o tym iz dla ciebie to jakas swieta wojna bo co tam mozna przegrac wszystko ale lesznu trzeba dokopac? Podajesz punktowki to ja ci podam swoje adams 14 okon i ulamek po 12, kasprzak 11, balinski 5 , rempala 5 - policz sobie to :D. badz realista wts remisuje z unia u siebie , przezywa gorycz porazki w gdansku a ty chcesz wygrac w lesznie? niemowie ze to niemozliwe bo to sport ale jest to tak samo realne jak to ze polska wygra na mundiulu :DDDDDD

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    popieram cie cryss !! Sparto wróć !!! :)
    A zresztą nawet gdyby WTS nazywał sie niewiadaomo jak to dla nas i tak zawsze bedzie SPARTA !!! pozdrowienia z Gdańska !
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm czemu Go krytykujecie ma przecież prawo do własnej bajki :P .
    No niech ma jeszcze kilka dni radości , przyjedzie WTS do Leszna i się chłopak zdziwi , a ten wasz Herbi to coś mi się wydaje , że nie wyjdzie z 10 to już nie ten sam zawodnik . Prawde powiedziawszy to dla mnie to jest najsłabszy obcokrajowiec z tak zwanej pierwszej półki.
    Ale cóż zdażają mu się lepsze występy ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Koledzy z Leszna!

    Przypominam wam, że my we Wrocławiu również bylismy bardzo pewni siebie przed meczem w Gdańsku. Proponuję również, nie skazywać WTS na sromotną porażkę w Lesznie....

    A teraz za GW:
    ŻUŻEL. - Ta porażka jest we mnie do dzisiaj i wciąż nie mogę się z nią pogodzić - mówi o meczu z Wybrzeżem rozgoryczony prezes WTS-u Andrzej Rusko. W poniedziałek klubowe ultimatum zaakceptował Anglik Scott Nicholls

    W poniedziałek późnym wieczorem trener WTS Atlas Marek Cieślak spotkał się z niektórymi członkami zarządu klubu. Nietrudno się domyślić, że rozmawiano o niedzielnym blamażu w Gdańsku. Podczas spotkania trener i zarząd szczegółowo przeanalizowali popisy poszczególnych zawodników na torze Wybrzeża. Najwięcej uwag było pod adresem Anglika Scotta Nichollsa. On zawodził dotąd najbardziej, nie tylko w ostatnim meczu.

    - Postawiliśmy mu ultimatum. Albo będzie miał przygotowany motocykl na polską ligę, albo poszukamy trzeciego obcokrajowca - mówił wczoraj zdeterminowany prezes WTS-u Andrzej Rusko.

    W niedzielę okazało się bowiem, że debiutujący w Wybrzeżu Henka Gustafsson miał motocykle idealnie spasowane na polskie tory, choć nie jeździ w Grand Prix i na pewno mniej zarabia. Tymczasem Nicholls przywozi sprzęt typowo angielski, lepszy na krótkie, okrągłe tory, a nie na polskie - długie i w większości twarde. Już wcześniej Cieślak przekonywał Scotta do zmiany motocykli. Tłumaczył mu, że lepiej będzie, jeśli zainwestuje pieniądze w sprzęt na Polskę. Nicholls nie posłuchał.

    Już w poniedziałek jednak, po rozmowie telefonicznej, Nicholls zaakceptował klubowy warunek. Od meczu z Apatorem ma mieć motocykl na Polskę, bo inaczej straci pracę.

    Oczywiście trudno sądzić, że tylko Anglik odpowiada za gdański blamaż. Zawiedli też Jędrzejak (po raz kolejny) i Krzyżaniak (po raz pierwszy w tym sezonie). Rusko jest rozczarowany ich jazdą.

    - W pewnym momencie, gdy prowadziliśmy już ośmioma punktami, żaden zawodnik nie dopuszczał nawet myśli o porażce, dlatego zabrakło nam takiej determinacji, jaka cechowała gospodarzy. W końcówce zawodów nasi żużlowcy nie potrafili walczyć do końca i dawać z siebie wszystkiego - analizuje prezes WTS-u.

    Rusko nie ukrywa, że po tej wstydliwej porażce zawodnicy muszą się liczyć z konsekwencjami, jakie klub będzie chciał w stosunku do nich wyciągnąć. Być może będą to kary finansowe albo - tak jak w ubiegłym roku - renegocjacje kontraktów. Wówczas umowy zmieniono tercetowi: Krzyżaniak, Sawina, Ułamek. - Nie upubliczniamy takich spraw i załatwimy to we własnym gronie. Zresztą gdańską lekcję na pewno każdy z naszych żużlowców do dzisiaj analizuje i trawi - przekonuje Rusko i dodaje: - Ta porażka jest we mnie do dzisiaj i ciągle nie mogę się z nią pogodzić.

    We wrocławskim klubie poważnie zastanawiają się, czy nie dać szansy w kolejnych meczach Baronowi, mógłby on zastąpić Jędrzejaka. W jutrzejszym spotkaniu ze Stalą Baron pojedzie na pewno - tym razem zastąpi on Nichollsa. Poza tym skład Atlasu bez zmian. Trudno jednak wyrokować, czy Atlas odniesie łatwe zwycięstwo. Zwłaszcza po tym, co zaprezentował w Gdańsku.

    Stal zapowiada, że przyjedzie w krajowym składzie. Oficjalnie zapewnia o tym trener gości Stanisław Chomski. Pod "czwórką" w awizowanym składzie znalazł się jednak Marcin Rajkowski. Niewykluczone więc, że zastąpi go jeden z obcokrajowców Wybrzeża - Czech Lukas Dryml bądź Duńczyk Jesper Jensen.

    Atlas Wrocław - Stal Gorzów, czwartek, godz. 16 Składy

    Atlas: 9. Robert Dados, 10. Piotr Baron, 11. Tomasz Jędrzejak, 12. Jacek Krzyżaniak, 13. Greg Hancock, 14. Krzysztof Słaboń, 14. Artur Bogińczuk.

    Stal: 1. Piotr Świst. 2. Robert Flis, 3. Mariusz Staszewski, 4. Marcin Rajkowski, 5. Piotr Paluch, 6. Paweł Hlib, 7. Jakub Śpiewanek.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak powiedział A007 ukarano niektórych zawodników finasowo "tymbardziej, że w nocy z niedzielina poniedziałek w siedzibie klubu rozzłoszczeni kibice wybili kilka szyb". Co do Nicholsa to nie jest prawdą, że został odsunięty od meczu z Gorzowem ponieważ i tak już było wiadomo, że w tym meczu pojedzie za niego P. Baron. Nichols dostał tylko polecenie przygotowywania swoich motorów "na polską ligę" w Polsce i na to przystał.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    krzyzaniak

    ten krzyzak ma jakies uklady bo tak to by go dawno nie bylo w wts stary dzad jezdzi jak by byl na spacerku jak zobaczylem mecz na polsacie z gdanska to mnie szlak trafil to jest jakis cyrk on sie tlumaczy ze nie lubi gdanskiego toru i ze zawsze mu sie tam zle jezdzilo to poco jechal palant mogl jechac baron a tak naprawde to nicols tez dal dupy i tyle jak mozna miec jeden sprawny jezdzacy a ten drogi to moj syn by go zrobil na scieszce w parku na spacerze takie pienadze sie placi a oni nie doceniaja ze zawsze maja kase na czas i sprzet ok za krzyzaniaka mogli wziac wegrzyka on chcial smigac dla sparty jezdzi super ogladalem sparing z rybnikiem dawal im popalic i baron za jedrzejaka tak dla przykladu i slabonia na jeden mecz dac boginczuka a mielismy zieje on jest dobry andrzej wracaj. zawsze sparta.

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I pomyślec że to wszystko przez ten biedny GKS :P :D :D

    A mówiłem że namieszamy w lidze :P :P

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak się jeździ właściwie jednym składem to takie wpadki mogą się przytrafić , a co by było gdyby prztrafiły się kontuzje ? W WTS-ie moim zdaniem zawodnicy nie muszą rywalizować o miejsce w podstawowym składzie i to jest przyczyna

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to w Apatorze rywalizują o miejsce i też wam idzie nie najlepiej. I tak źle i tak nie dobrze. Przyczyna musi leżeć gdzieś indziej.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    26-01-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewnie ze lezy gdzies indziej.
    wts ma poprostu druzyne jaka ma. team ten jest moim zdaniem 3 od dolu w polskiej lidze, wiec niby dlaczego nie mial by przegrac z gks, ktory obecnie jest przedostatni?

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzyzaniak dba bardziej o swoje zdrowie jak o wynik drużyny,to stary cwaniak podszyty cykorem i brakiem ambicji.Pora wymienić tego pacjenta na Piotrka Barona.Co do Nicholsa sprawa jest jasna i ogólnie znana,przytrząsł kasy na zrobienie przynajmniej jednego motocykla na polskę.Mam nadzieję ze Rusko pogoni to towarzystwo bo jak widać Cieslaka to oni mają w dupie.Przydałby sie taki Czarnecki ten by ich tu zaraz zmotywował.Powinno być tak jak sie mówi grzecznie raz drugi i nie pomaga,to kop i dali jazda do Opola czy gdzie tam jeszcze to by zaraz poprawiło bojowość w zespole.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pewnie ze lezy gdzies indziej.
    wts ma poprostu druzyne jaka ma. team ten jest moim zdaniem 3 od dolu w polskiej lidze, wiec niby dlaczego nie mial by przegrac z gks, ktory obecnie jest przedostatni?

    Jak narazie trzeci od dołu jest Apator :) i chyba tak zostanie (napewno :))

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przyczyny slabszej postawy :
    trener: cieslak jest za miekki jak na zuzlowcow, ktorzy w wiekszosci potrzebuja kogos kto ich kopnie w dupe a nie bedzie ich glaskal i mowil : no w tym meczu ci nie wyszlo ale postaraj sie w kolejnym

    hancock : liderem w lidze nigdy nie byl i nigdy nie bedzie , a tego sie wymaga od obcokrajowcow

    nicholls: wielki talent , ale w tym roku wbil w polska lige , na lidera jest jeszcze za slaby

    krzyzaniak: wg jego wypowiedzi... jego srednia jest tak wysoka, ze sie nie spodziewal i nawet z mniejszej by sie cieszyl, innym razem mowil ze odpuszczaja sobie wyjazdy a jak sie uda wygrc to byloby milo- minimalisci won ze sparty !

    dados: tez mu na lidera troche brakuje, zazwyczaj zawalone dwa ostatnie biegi - do psychologa !

    jedrzejak: na betonie jak wystartuje pierwszy to cos tam dowiezie, na innych torach nie istnieje, sparta wydala na niego blisko 300tys , tak ?

    slabon: potrafi wygrac z adamsem i przegrac z byle lapsem - z dadosem do psychologa !

    baron, boginczuk - mimo wszystko uwazam ze sa za slabi na ekstra, chociaz jak widac po toruniu, kazdy moze jezdzic [klos, chrzanowski]ale odbija sie to na miejscu w tabeli

    przede wszystkim przydalby sie trener ktory potrafi trzymac za morde, gangsta w stylu czernicki
    no i jacys mlodzi i ambitni zawodnicy w stylu cegielski czy wegrzyk plus obcokrajowiec w stylu crump sullivan- ale to nie w tym roku juz ;[
    I love this game

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •