Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wanda się odradza.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wanda się odradza.

    Wreszcie coś się ruszyło. Po latach marazmu i beznadziejności, z ochotą idę na mecz patrzyć jak chłopaki walczą do ostatniego tchu. Takie nazwiska jak Łukaszewicz czy Loman będą coś znaczyć w tym sporcie, o tym się przekonamy. Warto byłoby zmienić coś na stadionie, bo ruiny wilczego szańca to kompleks wypoczynkowy w porównaniu ze stadionem. Ale żużlowy Kraków z zainteresowaniem przygląda się nowej Wandzie.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I tak trzymać Krakowianie. Może za niedługo dojdzie do ciekawych derbów pomiędzy Wandą, a Unią i to w pierwszej lidze.
    Życzę powodzenia!
    Unia Tarnów

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    przebudzenie?

    no, odziwo to co chłopcy jeżdza to odrodzenie
    wreszcie krakusy nie jestescie najsłabsi
    oby tak dalej
    nara

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    19-04-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby tak dalej

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dlaczego Wanda nie jest krakowska???

    Mieszkam w Krakowie od niedawna i zawitałem już na dwóch meczach Wandy. Troche mi wstyd, ze dwaj startujący w Krakowie zawodnicy, którzy wywodza się z mojego rodzinnego miasta, czyli z Zielonej Góry jeżdżą jak "kelnerzy". Obawiałem sie, ze zanudze się na drugiej lidze, ale nie jest źle, a prawdziwie żużlowy, czarny tor dodaje zawodom kolorytu. Ale jak to jest, ze Bornecki, który w poprzednim sezonie był liderem drużyny wogóle nie jeździ, a dojrzały zawodnik Szymkowiak zdobywa po 3 punkty. Myślałem ze będą lepsi. Marzy mi sie Wanda w pierwszej lidze, ale myślę (tak patrząc jeszcze nieco z boku), że póki Wanda będzie tylko nowohucka, a nie krakowska, ta sytuacja sie nie zmieni, a przecież żużel to nie piłka i drużyna w mieście jest tylko jedna i to z iście krakowską nazwą.
    Pozdrawiam kibiców żuzla w Krakowie, Zielonej Górze i wogóle w całej Polsce :-)

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Odrodzenie żużla w Krakowie na szczęście stało się faktem.Wanda walczy w tym sezonie jak równy z równym z każdym przeciwnikiem i jest groźna dla każdego.A co tematu "Krakowskiej" Wandy to wszystko rozbija się o finanse.Klubu nie stać na częstsze treningi niż te które odbywają się teraz.Tym bardziej brak jest środków na szkolenie młodzieży.Inną sprwą jest to że przy dośc sprawnie działających klubach mini-żużlowych(takich jak choćby Speedway Wawrów)Pozyskanie zdolnych juniorow nie jest problemem.Mam nadzieje ze Wanda bedzie sprawowac sie tak dalej i oby juz zawsze tak bylo.Aha,zapraszam do Fan Clubu Wandy.Spotkanie odbędzie się 31.05.02 w budynku klubu w pok.nr 22.ZAPRASZAM i pozdrawiam!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wanda jest najlepsza (po Zkż) , musicie się spiąć i awansować bo 2 liga nie dla was..!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •