Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 48

Wątek: Okoniewski kontra itd. Odpowiadam.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okoniewski kontra itd. Odpowiadam.

    Fakty:
    Okoniewski podpisał kontrakt 28.12.02, otrzymal od firmy Delta Plus xxx.xxx,00 zł.
    Klub zobowiazał się do wyplacania okreslonej kwoty za punkt z określonym terminem płatności. W ostatni piatek na koncie Rafała była nadpłata.
    Zawodnik zobowiazał się w kontrakcie do osiągania bardzo dobrych wyników sportowych. Tak generalnie jest, ale zdarzyło się w Toruniu 6 pkt., w tym 4 biegi przegrane 5:1 i w Bydgoszczy 5 punktów, w tym 2 razy 1:5.
    Po podpisaniu kontraktu Rafał poprosił mnie o załatwienie pewnej prywatnej sprawy, w której pomóc moglem tylko ja. Zgodziłem się, uprzedziłem że sprawa jest trudna i składa się z dwóch części formalnej i praktycznej. Formalna załatwiłem w dwa tygodnie, praktyczna zajmie mi kilka miesiecy. W maju Okoniewscy poprosili o przyspieszenie załatwienia praktycznej części sprawy .Poprosiłem kogoś o pomoc w przyspieszeniu jej załatwienia. W czwartek ten ktoś poinformował klub że sprawa będzie załatwiona w piątek rano. O tym poinformowano Okoniewskich. Niestety w piątek rano zdarzyło się cos nieoczekiwanego dla tego, który obiecał pomóc i nie mógł w tym dniu tego załatwić. O niekorzystnym obrocie sprawy poinformowano telefonicznie Okoniewskich. Resztę znacie.
    Co sie tyczy zobowiązań Unii. To wine ponosza zawodnicy, którzy w ubiegłym roku przegrali 6 pierwszych meczy pod rząd. Na dzień 6 porażki klub nie zalegał złotówki z kontraktów i punktówki. Potem nastapiła klęska: radykalny spadek wpływów z biletów i spadek zainteresowania sponsorów. Winę ponosze takze ja poniewaz nie umiałem przekonać sponsorow ,ze ostatnie miejsce w tabeli jest sukcesem promocyjnym ich firm.
    Po sezonie stanąłem przed wyborem, albo wprowadzić program oszczędnościowy jak uczynił Gdańsk czy Gorzów, czy też zagrać va bank i mięć nadzieję,że docenią to kibice i sponsorzy. Dochód z pierwszych trzech meczy oprócz zawodników musiał być w części przeznaczony takze na inne potrzeby niezbędne dla istnienia klubu. Te wydatki mamy juz za sobą. Od najbliższego meczu mozemy zając sie spłatą zaległości wobec zawodników z ubiegłego sezonu. Jeżeli frekwencja sie utrzyma , to po kazdym meczu w Lesznie zawodnicy otrzymywać będą wyplate za mecz wyjazdowy, mecz u siebie oraz 1/7 kwoty zaległości z ubiegłego sezonu. Dochody z innych źródeł pozwolą na finansowanie bieżacej działalności klubu. Dodam ,ze uzgodniłem i realizowany jest układ ratalny z Urzędem Skarbowym i ZUS,a więc z tymi instytucjami, których kosztem uratowaliśmy Unie przed spadkiem w ubiegłum sezonie. Gdybym tak nie uczynił to i tak mielibyśmy zobowiązania wobec tych instytucji, ale szanse na splate w 1 lidze byłyby zerowe. Według moich obliczeń jest 90% szansy na to ,że po tym sezonie Unia będzie na podium i nie będzie miała zobowiązań.
    Postawa Okoniewskiego nie pomaga mi w rozwiazaniu problemów klubu, ale rozumiem jej emocjonalny podtekst. Na szczęście rozumieli to pozostali zawodnicy i wygrali w Pile.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najważniejsze jest to, że zawodnicy w ciężkich momentach mogą liczyć na pomoc i zrozumienie ze strony Prezesa.
    W trudnej sytuacji wszyscy się zmobilizowali i wygrali bardzo cięzki mecz.

    Gratuluje takiej postawy wszystkim Bykom.

    poTFoor

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proszę powiedzieć p. prezesie czy między Wami jest O.K.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cos tylko tu nie pasuje, wczesniej ktos pisal , ze Rafal nie byl na treningu juz w srode, czyli zanim sie dowiedziala, ze jego sprawa nie moze byc zalatwiona.
    W kazdym razie wyjasnienia sa bardzo wyczerpujace , odbrze ze wreszcie wiadomo o co chodzi :P . I oby juz nie bylo wiecej konfliktow ...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    Sprawa Okonia

    Panie Prezesie, cieszę się, że chociaż coś Pan nam wyjaśnił.
    Żałuję jednak, że za mało w tym wszystkim jest konkrektów, a dużo okólników. Cieszę się, że cała ta historia z Okoniewskim zakończyła się heppy endem i mam nadzieje, że w niedzielę Rafał wystaruje w Lesznie i pokaże swoja klasę, chcąc przywrócić sobie zaufanie kibiców, które notabene niestety stracił.
    Życzę zwycięstwa w niedzielę. Wierny kibic Unii Leszno.
    Jasinek

    P.S. Stawiam wynik 52:38 dla Unii
    Pozdrawiam Jasinek

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wkoncu usluszalem moznaby powiedziec "osobiscie" opinie pana prezesa, za tak rozbudowana wypowiedz bardzo dziekuje. I oby juz dalej bylo wszystko wporzadku.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to wszytsko w porządku.

    Licze dalszych sukcesów w lidze.


    PS> Też z chęcią zrobiłbym coś dla kogoś w jakimś celu ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mutant

    dobry z Ciebie Człowiek !!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Droga Moniko!
    Rafał nie był na treningu w środę, bo dzień wcześniej startował w Szwecji.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do pana prezesa

    Chyle czoła przed panem że potrafi pan wyjaśnić problem swojej drużyny na forum. jest to godne naśladowania. Może by pan podpowiedział taki sposób prezesowi Karwanowi?
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czujecie tę nutkę tryumfu w wypowiedzi Rufina?

  12. Powrót do góry    #12
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Panie Prezesie - wielkie dzieki za wyjasnienia! Wielu przed sezonem mowilo ze Unia moze sie finansowo przejechac na zatrudnieniu Ulamka i Okonia i gdy uslyszalem o "sprawie Okoniewskiego" przestraszylem sie ze czarnowidztwo moze sie sprawdzic ( co byloby woda na mlyn kilku kolegow z Wroclawia ), zwazywszy, iz wiedzialem o dlugach z zeszlego sezonu...

    Korzystajac z okazji - mam dwa pytanka:

    po pierwsze - pisze Pan powyzej, iz trudno bylo przekonac sponsorow do zainwestowania pieniedzy w klub w ubieglym sezonie, gdy Unia byla na ostatniej pozycji. Jak sytuacja wyglada obecnie? Unia znaczaco poprawila swoja lokate w tabeli walczy o medale, czy w zwiazku z tym odczuwa Pan wieksze zainteresowanie ze strony potencjalnych sponsorow?

    po drugie - postawa Unii sprawia, ze jezeli zostanie utrzymany KSM w przyszlym sezonie, to konieczne beda gruntowne zmiany personalne w zespole. Czy ma juz Pan koncepcje zespolu, kto bedzie stanowil szkielet ekipy???

    ps. mozemy liczyc na Panski komentarz do tematu: "mocne slowa ale potrzebne!" ???
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Bergera

    a Karwan umie klikać?

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Szumika

    Myśle że tak, a tak poza tym to był by dobry sposób na zadanie wielu pytań. Nie badź zgryźliwy

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Bergera

    siedzę sobie przy otwartym oknie, piękny wieczór
    piję zimne piwo, kurczę jak ja mogę być zgryźliwy.
    Umiejętność obsługi KOMPA jest nieznana większości tych leśnych...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    darknes

    uważam, że wymagasz zbyt dużej wylewności ze strony Rufina,
    i nie odpowie Ci na takie pytania konkretnie.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wow
    może za wypowiedzią pana pójdą też działacze GKSŻ i zaczną się tutaj wypowiadać i odpowiadać na nasze pytania
    jeszcze raz brawo
    pokazał pan że są ludzie na tym świecie którzy jednak mają dostęp do internetu i potrafią się wypowiadać
    tak trzymać życzę panu wszystkiego dobrego a sobie i innym kibicom aby było więcej takich ludzi jak pan którzy traktują kibiców na poważnie i wierzą że w sposób inteligentny można wszystko wyjaśnić i wyprostować
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    w temacie okonia

    serdeczne dzieki prezesie za przedstawienie
    sytuacji finansowej leszczyńskiej unii
    ciesze sie ze otwiera pan sprawe przed
    kibicami!

    tak jak w wywiadzie dla telewizji kablowej
    powiedzial pan "promocja klubu musza sie
    zajac wszyscy zawodnicy chciazby przez
    podziekowanie kibocom za doping vide pila
    i chec rozdania kilku autografow!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Pana prezesa

    Jestem kibicem Stali Pergo Gorzów Wlkp..podziwiam pana za zaangazowanie i chęć walki o Leszczyński zużel..szkoda ,że nasi prezesi nie mają takiej werwy jak pan..myslę ,że potrafi mnie pan zrozumiec..mój klub cudem odratowany walczy o utrzymanie...ale chociazby za to ,że udało nam sie sklecic jakiś skład nalezy nam sie utrzymanie...kibicę Stali nie wyobrazaja sobie spadku podobnie jak ja..pan postawił va bank..ale okazuję się ,że ryzyko popłaca...kibice moga być dumni z pana a ja gratuluję im prezesa z prawdziweego zdarzenia..pozdrawiam
    p.sChłopaki na pewno postrają sie ułatwić Unii zadanie czyli wygrać z Bygdoszczą:)

  20. Powrót do góry    #20
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Szumik

    ktore pytanie jest zbyt szczegolowe?

    Nie prosze o nazwy firm, ktore miejmy nadzieje zainteresowaly sie klubem, a raczej o wskazanie zaleznosci miedzy sukcesem sportowym, a zainteresowaniem potencjalnych firm i czy to w przypadku Unii ma miejsce.

    Co do drugiego pytania - to trudno faktycznie podawac nazwiska kogo Prezes chce sie pozbyc, gdyz mogloby to wprowadzic niezdrowa atmosfere w zespole, niemniej jednak mozna uzyc sformulowan typu:
    "bedziemy chcieli zatrzymac Adamsa i Ulamka oraz nie wyobrazamy sobie by odszedl Kasprzak". Prosze o wypowiedz nt. skladu w aspekcie pozytywnym, a nie negatywnym...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    darknes

    sam sobie odpowiedziałeś. Rufin to jest polityk, w każdym tego słowa znaczeniu. JUŻ NIEDŁUGO WYBORY!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...ale dopóki w klubie będzie OK to ja jestem za prezesem.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz jestem pod wrazeniem panie prezesie

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Prezesie!
    Dziekuje za wytlumaczenie nieobecnosci Rafala na treningu, teraz wszystkie moje watpliwosci sie rozwialy. :D

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Promocja Unii ... Dąbcze!

    Panie Prezesie. Ja również dołączam się do słów uznania. Rozwiewanie niedomówień, podejrzeń itd. jest godne najwyższej pochwały. Zwłaszcza, że dobra atmosfera w drużynie wpłynie na kibiców... Dziwnym trafem kibice wiedzą o niej bardzo dużo. Jeżeli mówił Pan o promowaniu Unii..., to myślę, że na fali zainteresowania leszczyńską młodzieżą można byłoby zrobić dobrą reklamę klubowi przez szeroką akcję medialną inauguracji toru w Dąbczu. Leszno słynęło przecież ze swoich wychowanków. Reklama takiego toru może stwarzać skojarzenie powiązania starego z nowym (szkółka). A kibice - jak Pan na pewno zauważył - lubią być "zaangażowani" w sprawy klubu.
    Może kilka słów o tym wydarzeniu i samym stadionie (jego wykorzystaniu) ... na łamach sporsboard-u.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytając wyjaśnienia prezesa Uni jestem pod wrażeniem jak on dobrze traktuje swoich kibiców......brawo!
    Natomiast jesli chodzi o sytuacje w klubie to współczuje.
    Wyglada to tak (pod wzgledem finansowym) jak sutacja wielu firm działającuch w kraju .....łatanie dziur i jeszcze raz łatanie dziur.....tragedia
    Z mojego punktu widzenia zagrywka "va bank" była bardzo ryzykowna (czyt.błędna) ze wzgledu na nieciekawą sytuacje gospodarczą kraju (firmy ograniczają swoje inwestycje reklamowe)....tzn że czy Unia bedzie na pierwszym czy ostatnim miejscu zainteresowanie sponsorów będzie conajmniej małe.
    Moim zdaniem porywanie sie z "motyką na ksiezyc" podczas budowania drużyny jest duzym błędem.... przykład Gdańsk,Gorzów sytuacja w jakich się znalazy te kluby jest konsekwencją takich właśnie działań(albo niegospodarnosci prezesów tak też mogło być).
    Ale życze działaczom z Leszna wszystkiego dobrego bo wkońcu robia to dla dobra swojego ukochanego klubu....mozna powiedzieć że cel uświęca środki...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Korzystajac z okazji - mam dwa pytanka:

    po pierwsze - pisze Pan powyzej, iz trudno bylo przekonac sponsorow do zainwestowania pieniedzy w klub w ubieglym sezonie, gdy Unia byla na ostatniej pozycji. Jak sytuacja wyglada obecnie? Unia znaczaco poprawila swoja lokate w tabeli walczy o medale, czy w zwiazku z tym odczuwa Pan wieksze zainteresowanie ze strony potencjalnych sponsorow?

    po drugie - postawa Unii sprawia, ze jezeli zostanie utrzymany KSM w przyszlym sezonie, to konieczne beda gruntowne zmiany personalne w zespole. Czy ma juz Pan koncepcje zespolu, kto bedzie stanowil szkielet ekipy???

    ps. mozemy liczyc na Panski komentarz do tematu: "mocne slowa ale potrzebne!" ???

    1.W dzisiejszych czasach utrzymanie poziomu dochodów od sponsorów na poprzednim poziomie jest juz sukcesem.W przypadku Unii z każdym tygodniem zainteresowanie firm promocją na stadionie wzrasta.
    2.KSM. GKSŻ podjęła w ubiegłym roku uchwałę, że drużyna która nie zmieni składu w sezonie 2003 w stosunku do 2002 roku, nie będzie podlegać limitowi KSM. Teraz najważniejszym jest wypracowanie definicji "niezmieniony skład".
    3. "mocne słowa, ale potrzebne"
    Póki co analizuje tą stronę.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kurcze, jestem pod wrażeniem. W ten sposób blokowane są ruch kadrowe między klubami i uniemożliwia to przebijanie
    "cen zawodników" szczególnie młodych.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Prezesa Rufina

    Serdeczne dzięki p. prezesie za zajęcie stanowiska w sprawie Okonia. Niech inni prezesi się od pana uczą. Pańskie wypowiedzi na forum swiadczą o szacunku dla tych , którym temat "UNIA LESZNO" jest bardzo bliski.
    Życzę panu i wszystkim kibicom powodzenia w dalszej części sezonu. O byt Unii z takim prezesem możemy być spokojni.
    Powodzenia w niedzielę. Ja też będę z całą ekipą na stadionie Wielkiego Alfreda, jak zwykle zresztą.
    Jeszcze raz serdeczne dzięki za wyjaśnienie tematu " Okoniewski kontra ....."

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszę się, że Pan Prezes ustosunkował się do tego tematu. Dla nas kobiców wiele to znaczy, że możemy dowiadywać się o pewnych sprawach w naszym klubie z bezpośredniego źródła. Miło tez słyszeć, że podjęta została uchwała w sprawie KSM o "niezminionym składzie". Wierze, że przez to unia może znajdować się przez najbliższe lata w czołówce e-ligi.

    A definicji "niezminiony skład" sam jestem ciekaw. Czy musieli by być zakontraktowani ci sami zawodnicy zagraniczni, a co w wypożyczeniami???
    Ares

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Rufina

    Dziękuję P. Prezesie za wypowiedź. Wielu z nas mogło tylko snuć domysły co faktycznie zaszło przed meczem z Piłą. I jak to w życiu bywa więcej było krytyki pod adresem władz klubu i trenera niż mądrej oceny sytuacji. Naszczęście emocje nie przeniosły się na tor w Pile i można było obejrzeć wspaniałe widowisko. Teraz czekam do niedzieli kiedy to damy im łupnia na naszym tarze. Mam również nadzieję że Wrocław wyjedzie od nas z podkulonym ogonem.

    Jeszcze raz dziękuję

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Patrzcie wszyscy i podziwiajcie wypowiedź naszego prezesa bo //kolega sie przejezyczyl\\ Rusko nigdy by się nie "schańbił" żeby coś tłumaczyć na forum. P. Rufinie jest the best i jak ktoś Pana oczernia czasem za plecami to niech Pan to oleje bo prawdziwi kibice Unii są z Panem.
    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Patrzcie wszyscy i podziwiajcie wypowiedź naszego prezesa bo //kolega sie przejezyczyl\\ Rusko nigdy by się nie "schańbił" żeby coś tłumaczyć na forum. P. Rufinie jest the best i jak ktoś Pana oczernia czasem za plecami to niech Pan to oleje bo prawdziwi kibice Unii są z Panem.
    Pozdrawiam
    Z tym się zgodze ze Rusko by nie ujawniał takich spraw.....
    ale uważam że nazywanie go palantem na łamach forum jest chamstwem z twojej strony!!!
    Mam nadzieje że admini potępią takie wypowiedzi!!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Colombo co do oczerniania Pana Rusko. Bez chamstwa na forum. Jaki jest Rusko wszyscy wiedzą. My na szczęście mamy Rufina...

    pozdrówka ;)
    Ares

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Panie Sokołowski!!!

    Pańska w ogóle odpowiedź na zarzuty świadczy o Panu dobrze, dobrze i tylko dobrze, jeżeli wie Pan, o czym do Pana rozmawiam ...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heh, czyli rozumiem, ze wzmocnienie Unii
    w tym sezonie bylo koniecznoscia, a nie
    wyborem, bo w przeciwnym razie po sezonie
    2002 Unia wyladowalaby w 1 lidze z
    duuuuza kasa na minus, a tak jest szansa
    na splate zaleglosci z zeszlego roku,
    musze przyznac, ze bylo to bardzo
    ryzykownie podejscie, bo jak widac
    po doswiadczeniach z kilku ubieglych
    lat DreamTeamy raczej sie nie sprawdzaja,
    ja jednak trzymam kciuki zebys sie
    udalo, bo niepotrzeba nam kolejnego
    bankruta w polskim zuzlu (no bo gdzie
    ja na e-lige bede jezdzil :) )

    pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Patrzcie wszyscy i podziwiajcie wypowiedź naszego prezesa bo //kolega sie przejezyczyl\\ Rusko nigdy by się nie "schańbił" żeby coś tłumaczyć na forum. P. Rufinie jest the best i jak ktoś Pana oczernia czasem za plecami to niech Pan to oleje bo prawdziwi kibice Unii są z Panem.
    Pozdrawiam
    Z tym się zgodze ze Rusko by nie ujawniał takich spraw.....
    ale uważam że nazywanie go palantem na łamach forum jest chamstwem z twojej strony!!!
    Mam nadzieje że admini potępią takie wypowiedzi!!
    Ludzie nazwanie kogos palantem nie uważam za chamstwo, szczególnie jak na to zasłużył, a jak zasłużył towszyscy wiemy -nie będe wymieniał,ale ogólnie chodzi o całokształt. Jeśli kogoś z was uraziłem to sorry.
    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh wiedziałem , że wszysko skączy się pomyślnie . A Pan Sokołowski wywiera na mnie duże wrażenie . Ciesze się , że jestem z Leszna i że mogę być tak blisko ze swoim klubem i liczyc na to , że Prezes przedstawi sytaucje Unni w spornych spawach .
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Lex
    PS. Colombo dzisiaj mnie po prostu zaskoczyłeś , wkońcu jakiś obiektywizm do Unni , a nie nienawiść , oby tak dalej . pozdrawiam Cie serdecznie ;)

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Okoń

    Wielki Okon znowu zaczyna mieszac bo znowu zaczal myslec ze najlepszy i najwazniejszy na swiecie. Szkoda mi go.

    POLONIA PIŁA PRIDE

  40. Powrót do góry    #40
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    2.KSM. GKSŻ podjęła w ubiegłym roku uchwałę, że drużyna która nie zmieni składu w sezonie 2003 w stosunku do 2002 roku, nie będzie podlegać limitowi KSM. Teraz najważniejszym jest wypracowanie definicji "niezmieniony skład".
    Po pierwsze musze stwierdzic, iz tak nieostre okreslenie nie powinno sie z znalezc w uchwale, bez jego interpretacji w tym samym tekscie ( w postaci definicji legalnej ). Przypuszczam, iz teraz na tym gruncie wybuchna spory i kazdy bedzie naciagal wyrazenie "pod siebie".

    Wyrazenie "niezmienny sklad" moze interpretowac szeroko i wasko:

    W tym pierwszym ujeciu nalezaloby wziac pod uwage caly sklad, tj. wszystkich zawodnikow zgloszonych w przyszlym sezonie do rozgrywek i WSZYSCY oni powinni takze w obecnym sezonie byc jezdzcami danego klubu. Kwestia sporna jest jak traktowac zawodnikow wypozyczonych w roku 2002 do innych klubow, a powracajacych do zespolu po zakonczonym sezonie; ja sklanialbym sie ku traktowaniu ich jako zawodnikow dwoch klubow, tj, macierzystego i tego do ktorego zostali wypozyczeni ( interpretacja rozszerzajaca na korzysc klubow )

    w drugim ujeciu natomiast - przez sformulowanie "niezmienny sklad" nalezaloby rozumiec sklad wystawiony w danym spotkaniu; tj. nalezaloby zadawac przed kazda kolejka pytanie: czy konkretna siodemka meczowa byla w poprzednim sezonie w kadrze danego zespolu ( z uwzglednieniem uwagi dot. zawodnikow wypozyczonych ) ? Jesli uzyskalibysmy odpowiedz twierdzaca, nalezy dopouscic przekroczenie KSM-u. Ten sposob rozumienia powyzszego zwrotu uwazam za sluszniejszy, gdyz wyklucza wszelkie spory dot. zawodnikow, ktorzy zostana w sezonie 2003 wypozyczeni, ktorzy zdobeda licencje "Z" a nawet zostana sprzedani do innego klubu ( jednak ten nowy klub bedzie musial przy korzystaniu z uslug zmieniscic sie w limicie KSM ).

    Ujecie wezsze sformulowania "niezmienny sklad" zasluguje takze na aprobate tez z tego wzgledu, gdyz pozostawia jednak klubom, ktorych ten zapis uchwaly GKSZ dotyczy pewna swobode w ksztaltowaniu kadry swojego zespolu i przed niektorymi zuzlowcami nie zamyka szansy na starty w innym zespole, ze wzgledu na to, iz klub nie zezwala na transfer by utrzymac obecny stan posiadania, jako warunek konieczny omijania KSM...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    okon

    moje zdanie jest takie ze okoniewski postapil niepowaznie - bo dla mnie niepowazne jest ze zawodnik z powodu niezalatwienia prywatnej sprawy rezygnuje z występu w spotkaniu i naraża klub na stratę punktow, a kibicow ma w miejscie gdzie plecy sie koncza a zaczyna co innego

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Popierajmy zawodników!!!

    Czemu jest tak dobrze, skoro jest tak źle? Okoń nie jest ostatnim bufonem i widać miał swoje powody. Swoją jazdą pokazał, na co go stać i kogo na niego widać nie stać. Popierajmy zawdoników w walce z prezesami, to dobrze zrobi polskiemu żużlowi.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Drogi panie Wolfie 666 !

    Nie wszystkie działania zawodników w ich wojnie podjazdowej z prezesami nakierowane są na dobro żużla jako takiego. Czasami zawodnikom zależy na tym, aby maksymalnie wyśrubować stawki, a to w konsekwencji musi niekorzystnie odbić się na kondycji finansowej klubów. Tak więc ja bym radził wstrzymać się z jednoznacznymi deklaracjami kogo popierać a kogo nie. To wszystko zależy od sytuacji, oraz tego, czego dotyczy konkretny spór.

  44. Powrót do góry    #44
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    roderick

    w przypadku Okonia, jak byla wyzej mowa nie chodzilo o kase, lecz zobowiazania innego typu. Niemniej jednak Rafal nie powinien byl posuwac sie do tak drastycznych krokow, jak odmowienie wystepu w meczu. Musi pamietac, iz swoim zachowaniem nie zjednuje sobie przychylnosci kibicow, a nie chce mowic co by sie dzialo gdyby Unia przegrala w Pile i zastepujacy Okonia - Rempala nawalil...

    Co prawda w meczu w meczu rewanzowym czesciowo sie zrehabilitowal, ale niesmak pozostaje...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kibice oszołomy !

    faktem jest to - ze my kibice to zbieralibysmy butelki aby wejsc na zuzel albo zaby jechac na swoja druzyna na wyjazd. niektorzy to nawet piwa nie kupia aby moc isc na zuzel - jak nazwac takie zachowanie - fanatyzm - choroba ?

    a sa zawodnicy ktorzy dostaja przed sezonem xxx.xxx,00 zl za kontrakt (nie identyfikujcie tutuj kogokolwiek)plus kasa za punkty (bulki mleko i chleb od sponsora) i jeszcze zle a wynik druzyny maja gleboko w poszanowaniu i tylko sie liczy swoj biznes i nie mialbym nic przeciwko gdyby to bylyby gwiazdy (typu ricki sullivan adams) ale sa to wielokrotnie kelnerzy (ostatnio marek cieslak zaczal uzywac tego zwrotu w wywiadach) i to jest przerazajace. chyba nieraz trzeba przypominac niektorym zawodnikom z czego zyja i kto za ich punkty placi ! bo najwyrazniej zapominaja !

    nie ulega watplwosci ze zuzel to niebezpieczna dyscyplina ale to nie jest przymus a w latach 50 do 80 jezdzili dla przyjemnosci i nieraz za przslowiowa czapke sliwek !

    powyzsza teza ma oczywisciu dwie strony medalu ale cos chyba w nie jest ?


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •