Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 48 z 48

Wątek: Okoniewski kontra itd. Odpowiadam.

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuję:

    nie ulega watplwosci ze zuzel to niebezpieczna dyscyplina ale to nie jest przymus a w latach 50 do 80 jezdzili dla przyjemnosci i nieraz za przslowiowa czapke sliwek !


    to prawda że jeżdzili dla przyjemności, pamietam jak mi dziadek opowiadał,póżniej ojciec jak kiedyś w rybniku jeszcze jeżdziły takie sławy jak szczakiel, wyglenda, woryna, maj, pyszny and more... to to były mecze a niektórych z nich znał osobiście i z tego co mi mówił oni żyli tym sportem, wkłądali w ten sport całe serce, oszczędności i każdą wolną chwilę no i efekty były takie że rybnik 12 razie sięgał po złoto w DMP, fajnie by było znowu
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sprawa Okonia !!!

    W tej calej sprawie jest kilka watków>
    1. Okon nie zrezygnowal ze startu w Pile tylko trener zrezygnowal z niego. I slusznie bo nie mozna stac pod sciana z presja wyniku z jednej strony a z drugiej z presja zawodnika. Dobrze ze stak sie stało. Czy na pilskim asfalcie Rafałowi tak bardzo by pasowało - nie wiem ale chyba nie. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i już.
    2. Popatrzecie ile czasu trzeba aby kibice przejrzeli na oczy. Chodzi mi w tym miejscu o p. Rufina Sokołowskiego. Przez ostatnie lata odsądzany od czci i wiary przez moznych panow "granatowomarynarkowych" (wg BC) i nie tylko. Dzis jego konsekwentna i PRZEMYSLANA polityka zaczyna przynosic pożadane efekty - co prawda tylko na lokalnym rynku ale zawsze. Gość udowadnia ze potrafi byc skuteczny. Nie tlumaczy sie kiepskim zachodem slonca tylko wali prosto z mostu - w roku 2001 zagrał va banque kosztem ZUS i Fiskusa ale to przynosi efekty. Brawo za plan plan i konsekwentna jego realizacje. Co bedzie dalej zabaczymy.
    3. Racja zawodnika w tej calej sprawie rowniez jest. Jezeli sa umowy, kontrakty i wymagania to dotycza one wszystkich stron. Chociaz nie wiem jaka role w calej sprawie odegral p. Mariusz OKO Okoniewski? Róznie mówią i wierze ze sa to plotki.
    4. W niedziele Rafał pokazał na co go stać (tor mu pasował bardzo dobrze) chociaz szkoda punktów straconych na rzecz Jarka Hampela (brawo za myślenie na torze) i Crumpa.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Takich prezesow nam trzeba.

    Chyle czola przed p.Rufinem, gdyz pierwszy raz spotkalem sie z sytuacja , w ktorej prezes klubu - bez wiekszych wymijanek- wyjasnia kibicom w taki sposob sytuacje klubu. Wszystko jest jasne ,a kibice swiadomi zaistnialej sytuacji . Szkoda tylko ,ze nie jest tak w calym poskim sporcie.
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •