Pokaż wyniki od 1 do 39 z 39

Wątek: okoniewski kontra unia

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    OKONIEWSKI kontra UNIA

    czy działacze Unii Leszno zdają sobie sprawę z swojego postępowania wypłacanie tylko ADAMSA i UŁAMKA
    moje zdanie na pierwszym miejscu zamiast Ułamkowi powinni płacić Okoniewskiemu wiadomo przecież że Ułamek raczej ucieknie z Leszna a Okoniewski mógł by zostać ale jak tak będzie traktowany to raczej nie zobaczymy go w sezonie 2003 w składzie Unii Leszno

    ciekawe jake są wasze zdania


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okoń łaski nie robi nie chce umierać za Unie to niech ucieka mi z Leszna(...)
    A czy ty bys umieral za swojego pracodawce? Pewnie wymagasz tego tylko od zawodnika mimo, ze sam tego bys nie zrobil. Przeciez zawodnicy maja swoje prywatne zycie, musza miec pieniadze na utrzymanie. Dla mnie wazniejsze jest zycie prywatne niz praca.
    P.S. Mam wielka nadzieje, ze w przyszlym sezonie Okon wroci do Gorzowa. Ze swojej strony dodam, ze powitam go w tegorocznym meczu Stali z Unia oklaskami.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    powiedzenie umierać za klub jest przeciez przenośne!
    Okoń powinien się bardziej przykładać i tyle...

    a to co pokazuje Jacek Rempała dziś w Pile to chyba cud!!!

    Balon lub Okoń mogą zacząć się bać!


  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet bez Okonia mozna mecz wygrac. I to jaki. A to co Okoniewski robi to jest tylko na jego niekorzysc .



    __________________________________________________ _________
    mIRC
    #prochownia
    #leszno

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JA NA PRZYKLAD ROZUMIEM OKONIA JA TEŻ ZADARMO BYM NIE PRACOWAŁ ALE CIESZE SIĘ ŻE DZISIAJ NIE WYSTARTOWAŁ ZROBIŁ MIEJSCE JACKOWI A TEN Z DUŻA KLASĄ WYKORZYSTAŁ TO I WYGRAŁ DLA NAS TEN MECZ

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety6 nie wiem o co poszlo i nie bede ocenial nikogo. Najchetniej wysluchalbym wypowiedzi obu stron, a dopiero potem cos bym wywnioskowal :) Nistety to jest niemozliwe, chciaz nie do konca, gdyz licze, ze moze pan Rufin w tym temacie cos sie wypowie... Pamietajcie, zeby nie oceniac nikogo zbyt pochopnie.

  7. Powrót do góry    #7
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Prezes Sokolowski w temacie o meczu obecal sie jutro ustosunkowac do, jak to powiedzial, "sprawy Okoniewskiego". Prosze tylko nie wydawajcie pochopnych decyzji na zadna ze stron...

    Niestety Unia ma dlugi i to spore, nie chce podawac sumy ( pewno zrodlo ), lecz nie brzmi to optymistycznie...

    Lecz ja w przyszlosc patrze optymistycznie. Swoj optymizm buduje na ... nas - kibicach! Nie udalo sie pozyskac sponsora strategicznego, wiec kibice,jak to bywa w Lesznie od wielu lat, sa podstawowym zrodlem dochodow. Licze na lepsze jutro finansow klubu, gdyz teraz w Lesznie bedziemy goscic ekipy, na ktore "bedzie nalezalo isc" i stadion Smczyka powinien sie zapelnic do ostatniego miejsca.

    Prezes Sokolowski mowil przed sezonem o tym, iz 9,5tys, kibicow na kazdym spotkaniu powinno zapewnic Unii pieniadze wyplaty dla zawodnikow. Na trzech pierwszych dwoch spotkaniach bylo w Lesznie wiecej kibicow, lecz Unia jechala z Gorzowem i Gdanskiem, a wystep leszczynian w tych meczach - to byl przyslowiony "skok na kase". Teraz nie bedzie juz takich latwych pojedynkow, o kazdy punkt bedzie trudniej, a i klasa przeciwnika sciagnie na stadion m.in. 3-4 tys. wiecej... Powinno to dac minimum 250-300tys. wiecej w kontekscie 4 spotkan; duzo, lecz dlugi sa....
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego nie oczekiwalam, ze Unia bedzie miala dlugi... Smutne! Mam nadzieje, ze da sie rozwiazac ten konflikt z Okoniem, szkoda byloby tracic takiego zawodnika no i ze w Lesznie bedzie co najmniej tytul wicemistrza Polski!

  9. Powrót do góry    #9
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Gostyn - ubzdurales sobie cos o umieraniu i teraz powtazasz to na kazdym kroku. Bardzo dziekuje Jackowi za dzisiejszy wystep, niemniej jednak uwazam, ze gdybym mial klub i mogl dac jackowi 10% wiecej niz ma w Unii to juz by go tam nie bylo:(

    Co do sponsora, to kolego ja mam racje. Mial byc pozyskany sponsor strategiczny, ktory mial wejsc do nazwy zespolu ( pisal o tym w grudniu na forum Prezes Sokolowski ), lecz jak widac ze sponsora nici. Prosze wskaz nazwy tych firm ( uzywasz liczy mnogiej(sic!), ktore sa sponsorami strategicznymi Unii??? Mam nadzieje, ze bedziesz portafil je wymienic - te "bardzo dobrze spisywane sie finansowo firmy"

    Co do poczty Polskiej - to i owszem lozy na klub, a wartosc kasy przelewanej na konto nie jest na pewno duzo wiecej niz warosc tablic reklamowych poczty na stadionie.

    Prosze nie wypowiadaj sie na temat dlugow Unii i pododow absencji Okonia, gdyz Twoje informacje nie wiem skad pochdza, ale na pewno nie sa wiarygodne!!!

    Zobacz co dzis napisales:
    I po co gadacie takie eczy

    Okoć pojedzie w pile a nie będzie Drymla a skład na mecz w pile wygląda tak

    1)L.Adams
    2)J.Rempała
    3)R.Okoniewski
    4)D.Baliński
    5)S.Ułamek
    6)N.Kościuch
    7)K.Kasprzak

    To jest potwierdzona informacja chyba że ktoś robi mnie w balona ale wydaje mi sie że w taki składzie pojedzie Unia w Pile.


    Skomentuje to tak: ktos Cie robi w balona:P nawet uklad par nie ten...

    I wracajac do dlugow Unii - one sa i to duze. Moglbym podac sume, ale po co siac ferment???
    To problem dzialaczy, a jest nadzieja ( o czym pisalem wyzej ) na to, ze najblizsze mecze sprawia, iz do kasy wklubowej wplynie troche wpiecej kasy...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mam nic do Leszna bo jest to klub z ogromnymi tradycjami i za to go cenie i powazam.Ale mam obawy (moze sie myle) czy za rok Wasze transfery nie odbija sie czkawka ,oby nie skonczylo sie tak jak w Gdansku.
    Powodzenia o pozdrawiam kibicow z Leszna.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    nie chce zabierac stanowowiska

    dopóki nie poznam argumentów obu stron.

    ale jest kilka faktów i prawd oczywistych

    1.okon nie trenowal w tygodniu a raczej nie pojawil
    sie na treningu !

    2.trener mial takie prawo !

    3.kasa recz świeta - jaka placa taka praca !

    4.Cokolwiek by nie bylo to jest takie cos jak dobre imie,
    marka, czy image jak chcecie,na ktory pracuje sie kilka
    lat a moze i cale zycie ! i to dobre imie mozna stracic
    jedym nieodpowiedzialnym zachowanieniem ! zeszta o kogo chodzi to sobie dopowiedzcie ....

    5.jezeli jest (byl) problem
    na linii zarzad klubu - okon to nalezalo to rozegrac przy
    stoliku tak jak to w cywilizowanym swiecie a nie w taki podjazdowy sposob gdyz w tym przydaku nie ucierpiala zadna
    ze stron tylko kibice nabici w butelke (jakie miny mialy setki fanow unii leszno w pile gdy dowiedzieli sie ze okon nie pojedzie szkoda gadac - zreszta przed meczem byl tylko jeden ww. temat)na szczescie jacek rempala (zreszta bardzo cieplo przyjety przez fanow unii leszno) zrekompensowal trzy lata jazdy w unii tym wystepem ja tego chlopa nie poznalem (i bije sie w piersi sam go na lawke sadzalem)jednak co nie robi odsuniecie od meczu i zagrozenie odciecia od kasy ale w przypadku jacka raczej nalezy powiedziec o trosce (i nie ma tu przekory) o walke z nadzarpnieta reputacja po nieudanych meczach co musie z powodzeniem udalo - a druga strona nabita w butelke sa sponsorzy rafala okoniewskiego a jeszcze 3 maja dziekowal firmie agromix decie plus i boll-owi a teraz co ? szkoda słow.

    6.Umów nalezy dotrzymyać !

    chce podziekowac rufinowi i jasiowi krzystynikowi
    ten wspaniay mecz
    oraz żone teściowi i reszcie rodziny i okolo setce przyjaciól za wspanialy doping ktory uskrzydal unistów.

    ale mnie gardło boli !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 26 w 12 postach
    W tak zwanej sprawie Okoniewskiego bede bronil zawodnika. Przed sezonem prezes Sokolowski tweirdzil iz 10.000 kibicow na kazdym meczu w Lesznie pozwoli mu na biezaco regulowac zobowiazania wobec zawodnikow w sytuacji gdy Unia zdobywac bedzie 55 punktow na mecz. Po 7 kolejkach srednia unii wynosi 50,8 punkta, kibice regularnie pojawiaja sie na stadionie Alfreda Smoczyka w wymaganej ilosci. Rozumiem ze mecze z gdanskiem i Gorzowem byly skokiem na kase ( bonusy + premie za wysokie zdobycze punktowe zapisane w kontraktach ) ale na wyplacanie kasy za gola punktowke powinno byc Unie stac. Jezeli nie masz pieniedzy, nie pojedziesz bo nie bedziesz mial na czym. Rafal ma prawo zadac pieniedzy on ze swojej strony swoje zobowiazania realizuje i to - moim zdaniem - dobrze. Jezeli nie doszlo do porozumienia to mniejszym zlem byl Rafal na trybunach niz Rafal "strajkujacy" na torze. Fakt, ze Rempala pojechal fenomenalnie, nie wzmacnia pozycji Okoniewskiego w rozmowach z klubem. Mimo to : Panie Prezesie za prace sie placi!!!!! I nie mozna liczyc na to ze zawodnik pojedzie za darmo bo klubu sie nie zdradza itd. To nie jest sprawa honoru, zdrady, bialo-niebieskich flag lecz zwykly uklad midzy pracodawca i pracobiorca. Tak jak popieralem Krzysztofa Cegielskiego w walce o nalezne mu pieniadze z GKS tak uwazam ze Rafal kase powinnien otrzymac. Jesli nie mozna wyplaci calosci nalezy dogadac sie co do splat naleznosci. W tym sporcie bez pieniedzy nie ma wyniku.

  13. Powrót do góry    #13
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Gostyn

    jedna prosba - nie zajmuj juz stanowiska w tej sprawie, gdyz gadasz od rzeczy i co chwile zmieniasz zdanie!!!

    A poza tym uzywaj znakow interpunkcyjnych ( gdyz Twoje wypowiedzi to zlewek slow, ktore malo klo czyta - ja sie staram:), rob to dobrowolnie, jesli nie chesz bym to na Tobie banem wymusil...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    darkness

    Gostyn poprostu buduje zdania złozone mocno rozwinięte.:P :P :P :P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasna ... , gostyn Ty masz 500 myśli na minute. Chyba filozofem powinieneś zostać . A tak btw w Twoje informacje już nie wierze , bo się nie sprawdzają . Np skład Unii na mecz z Piłą ...

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    N arzie wydaje mi się jest trochę za mało informacji żeby dyskutować na temat Okonia poczekajmy może na wypowiedź prezesa Sokołowskiego na forum a także licze na jakieś konkretne wypowiedzi Okonia może Krzystyniaka w dzisiejszym magazynie żużlowym w Elce

    W KAŻDYM RAZIE JEŻELI NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI NAPEWNO O PIENIĄDZE

    pozdro
    OLO

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panowie po co te kłótnie , prawda jest taka że dopóki będzie zakaz reklamy używek (pifko, wudzia, faje) to wszystkie kluby padną BRAVO DLA PANÓW W SEJMIE I SENACIE BRAVOOOOOO!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    za radiem elka

    prezes sokolowski przekazal informacje slowami
    koniecznego ze na linii okon - unia wszystko jest ok.

    po dzisiejszej rozmowie z okoniami !
    rafal przygotowuje sie do meczu w niedziele !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na linii okoń - unia ? czy okoń - rufin?
    nieważne, jak OK to dobrze.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co jest panie prezesie prosimy o wyjaśnienia w tej sprawie

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okoń byl w Pile ze sprzętem i był gotowy wystapić w meczu gdyby Dryml nie dojechał. Podobno w sobotę odpuścił i gotów był do startu. Na szczęście (występ Rempały) nie dali mu szansy. Niby wszystko zostało wyjaśnione i mam nadzieje że zobaczymy go w niedzielę na rewanżu. Mimo wszystko niech sie prezes wypowie na ten temat... Czekamy panie Rufinie...
    Ares

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby konczyly sie WIRTUALNE pieniadze...?

    Tak to już jest gdy podpisuje sie najpierw kontrakty a dopiero pozniej szuka sie ich pokrycia finansowego, cos na zasadzie "Jakos to bedzie".

    Obyscie z taką polityką nie znalezli sie w sytuacji bez wyjscia...

    Pozdrawiam.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie martw się Czubel, już Unia da sobie radę. Nie wiem skąd wziąłeś informacje na temat WIRTUALNYCH pieniędzy i stwierdzeń "jakoś to będzie". Ale zapewniam Cię, że dopóki MY kibice będziemy tak licznie odwiedzać nasz stadion "Smoczyka" to Unia ma pewny byt w e-lidze! A tak poza tym to w części rewanżowej mamy same najlepsze zespoły ekstraligi więc kibiców będzie dużo! Sam się nie mogę doczekać niedzielnego spotkanai z Piła. :) Jak będzie słoneczko to liczę na około 15.000 widzów!

    pozdrawiam... ;)
    Ares

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a oto wypowiedz Rufina jaka znalazlem
    w dzisiejszym "ABC" (dla niewtajemniczonych
    to takia nasza lokalna gazeta)

    "-Wobec Rafal nie mamy zaleglosci finansowych.
    W moim odczuciu jego uwagi byly nieuzasadnione.
    Poniewaz nie zjawil sie na piatkowym treningu
    podjelismy decyzje, ze sciagamy na mecz
    Alesa Drymla. W sobote Okoniewski zadzwonil,
    ze jest jednak gotow pojechac w Pile, ale ja
    podtrzymalem wczesniejsza decyzje o starcie
    Czecha. Rafal ostatecznie pojechal na
    mecz z BGZ z motocyklami i mial asekurowac
    Drymla, gdyby ten nie zdazyl dotrzec na czas.
    Zawodnik pomagal nam w parkingu. Dla mnie
    nie ma juz w tej chwili tematu. Nie sa nam
    potrzebne zadne afery. Start Rafala w
    rewanzu z BGZ nie jest wykluczony, ale decyzje
    o skladzie druzyny podejmie trener"

    pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OK. stary, 15 tys kibicow na meczu, nie ma problemu jak najbardziej, ale wysokosci kontraktów nikt z nas nie zna i nikt nie wie czy pieniadze z biletow na to starczaja...

    Skad wzialem takie informacje... z zycie, interesuje sie ogolnie wszystkim co ze sportem zwiazane, obserwuje sytuacje w klubach, doniesienia o bankrutujacych klubach. Przyklady: najblizej z zuzlowego podworka, Gorzów, Gdańsk w e-lidze zuzla, kredyty Polonii Bydgoszcz, Grudziadz w I-lidze zuzla (oby wytrzymali do konca), koszykowka - Szczecin, Toruń, Tarnów, Ruda Slaska i wiele innych klubow, pilka nozna - Slask Wroclaw, mistrz Polski - Legia utrzymuje sie z... transferow, pamietacie "wyczyny" Lecha Poznan (na szczescie sie odradza), ŁKS Łódz, Hokej - o tym juz szkoda gadac, praktycznie tylko Unia Oswiecim, Podhale New Targ, TKH Toruń moze sie w spokoju przygotowywac do sezonu. ITP. ITD...

    Moze wybieglem za daleko ale im wiecej przykladow tym lepiej.

    Nikomu nie zycze podobnego losu jak chocby gdańskie Wybrzeze. Od wielu lat dyskutuje sie o wysokosciach kontraktow, o pulapie do ktorego kluby mialyby zawierac umowy kontraktowe, niestety w Polsce brak zdecydowanie wsrod dzialaczy, ktorzy co rusz obiecuja cos czego nie sa w stanie zabezpieczyc.

    Obym sie mylil.

    Jezeli nie wiadomo o co chodzi, chodzi o KASE.

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SPOX!
    Na szczęście gdyby nawet Unia za cenę dalszej działalności klubu musiała się pozbyć takich zawodników jak Ułamek i Okoń, to mamy wielu wychowanków, którzy zrobią wszystko aby utrzymac sie w czołówce krajowej. Leszno KOCHA ŻUŻEL. Tu zresztą nic innego nie ma... no może lotnisko i ładny basen ;)!

    pozdrawiam...
    Ares

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Może i dobrze się stało

    Z dużym zażenowaniem czytam niektóre wypowiedzi. Przede wszystkim: Okoniewski jest świetnym zawodnikiem i Unia go potrzebuje! Kilka razy pokazał się już z b.dobrej strony... pod względem indywidualnym (patrz np. Wrocław 3,3,T,3) i pod względem troski o klub (np. zrezygnował z 1 pkt, tzn. dał się wyminąć Jonssonowi, byle w 12.biegu Włókniarz nie mógł wprowadzić rezerwy taktycznej; trochę szkoda, że nie pomyślano o tym w Bydgoszczy). W jednym z wywadów wyraźnie akcentował jak ważna jest dla niego drużyna i zwracał nawet uwagę: "szkoda, że nie wszyscy o tym do końca myślą" (sens był przynajmniej taki. Z drugiej strony Okoniewskiemu zależy na jeździe w Lesznie... i to nie tylko, że ostatnio "zaobrączkowany" ma tu najbliżej.
    Jeżeli się nie mylę na w barażach ubiegłego roku wraz z Bajerskim dość skutecznie pomagał naszemu zespołowi.
    Mam nadzieję, że ten sprawa z tego sympatycznego zawodnika szybko się wyjaśni.
    Jeżeli (tryb warunkowy!) chodziło o pieniądze... to... może i dobrze, że stało się, jak się stało. Pan Sokołowski powinien uświadomić sobie, że z zawodnikami powinien się liczyć (do tej pory nie miał z tym problemu..., zawodnicy w poprzednich latach nie mogli na niego narzekać - pewne źródło; Łabędzki i Skórnicki to inny temat). Natomiast Rafał O. (jak i inni zawodnicy Unii) powinni zdać sobie sprawę, że każdy z nich jest do zastąpienia (no może z wyjątkiem Adamsa ;-)

    Na nikim z zawodników Unii nie mam zwyczaju wieszać psów. Wiem jak im zależy na dobrym wyników ... tak był z Jackiem Rempałą, tak jest z Damianem Balińskim..., a że czasem się nie ułoży. Im potrzebna jest świadomość, że mogą liczyć na kibicach w doli i... niedoli (może zwłaszcza w tym drugim).



  28. Powrót do góry    #28
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Unia nie tonie!!!

    to w odpowiedzi na watek ktory zamknalem...

    Problemy finansowe zdarzaja sie w kazdym klubie ( chocby w Bydgoszczy, ktora byla zmuszaona wziac pozyczke by miec kase na kontrakt Golloba ), podobnie pewnie jest i w Unii. Poprzednie lata wskazuja, ze Prezes Sokolowski potrafi sobie z nimi radzic, wierze i tak bedzie w tym sezonie...

    I jeszcze jedno, w kontekscie tamtego tematu - nikt w Lesznie nie wpadl i mam nadzieje nie wpadnie na chory pomysl by kontraktowac Golloba. Tegoroczne wzmocnienia Unii maja to do siebie, ze byly przeprowadzone z glowa. Nikt nie porywal sie z motyka na slonce sciagajac Ulamka i Okonia. Koszty ich pozyskania oraz utrzymania, dzieki odpowiednio sformulowanym kontraktom sprawiaja, ze nie sa oni drozsi niz np. Balinski, gdyby ten osotatni punktowal na poziomie Ulamka ( czego mu osobiscie zycze! )

    Wracajac do Okoniewskiego - podobno nie poszlo o kase, tak mowil Prezes Sokolowski w wypowiedzi dla PS, nie poszlo nawet o zapisy kontraktowe, a jak to ujal Rufin o zobowazania "moralne"....

    Niemniej jednak nie zgadzam sie z innym fragmentem wyzej wspomnianej wypowiedzi - otoz stwierdzil Pan Panie Prezesie, iz Unia nie ma zadnych zobowiazan wobec zawodnikow. Smiem z tym polemizoac na podstawie wypowiedzi udzielanych przez zawodnikow tak oficjalnie jak i nieoficjalnie. Nieoficjalnych nie wypada cytowac, wiec w wypowiedziach na pytanie "czy klub wywiazuje sie ze wszystkich zobowiazn wobec Pana, czy nie ma zadnych zaleglosci platniczych" - kilku zaowdnikow odpowiada "tego tematu wole nie poruszac" "nie bede tego komentowal", w przypadku gdyby wszystko bylo OK - sadze, ze zawodnicy poweidzeli by to wprost...

    Mam nadzieje, ze Prezes, ktory dzis rano czytal ten watek - wypowie sie w tej kwestii...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    czy to slowa prezesa ?

    watpie ? kamil drag z PS
    lubi rozne zlote mysli ! tworzyc wiec mam do tego
    czlowieka ograniczone zaufanie ! choc gosc chyba
    unie lubi.

    jesli to prawda to slogan "obowiazania moralne"
    winien wejsc do stalego obiegu gdyz jest swietny !

    oj jej ile ja mam tych zobowiazan moralnych ?!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sprawa Okonia !!!

    Czytałem wszystkie wypowiedzi i stwierdzam, że wszyscy mają rację. Zastanówmy się jednak, gdzie Okoń miał nas kibiców w chwili gdy podjął tak dziwną decyzję. Jeśli chodzi o kasę to myślę, a nawet jestem przekonany, że nie tylko jemu klub jest coś dłużny. Przecież młody Zen (czyt. Krzysztof Kasprzak ) podobno ma dość duże zaległości a jednak pojechał. Wiem, że to jest junior, ale na czymś jeździć musi skoro wymagamy od niego takich wyników do których zdążył nas przyzwyczaić.
    mion skromnym zdaniem Okoń bardzo duzo stracił u kibiców UNII Leszno. A szkoda bo był przyjęty jak swój.
    Przypuszczam, że to jednak nie była jego decyzja o odmowie startu w Pile. Za tym stoi ( chyba ) OKOŃ senior.?

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Nieważne, jaka wersja jest prawdziwa.

    Unia osłabia się sama, nie dając pojeździć dobremu, polskiemu zawdonikowi. Nie zwiększa to jej szans na mistrzostwo. A Polonii Bydgoszcz tak! Pozdrowienia.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy prezes Unii niedotzymuje slowa ? Czy moze mial za duze rachunki w domu i juz niewchodzi na forum ? Rufin wyjasnij nam ta kwestie.

    __________________________________________________ __________
    mIRC
    #prochownia
    #leszno

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No No panie prezesie dlaczego nie udzieli pan informacji na forum tak jak pan obiecał

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W żadnej lokalnej gazecie nie wyjaśnili do końca tego "konfliktu". Dzis można przeczytać w "Panoramie" że Okoń ma zapłacone za wszystkie punkty... no więc o co chodzi?!?
    Jak nie na forum to może przed meczem z Piłą na stadionie Pan Prezes powie parę słów wyjaśnienia do kibiców! Bardzo prosimy...

    pozdrówka
    Ares

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze i w tym przypadku tak pewnie bylo.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z unią zaczyna się dziac to co z gdańskim żużlem ale gdańsk zobaczymy jeszcze w extralidze za rok a unie nie

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do supergks

    Koleś zajmij się swoją drużyną a od UNII trzy H*** w bok.
    Wybacz ale problemem finansów UNII zajmuje się niezawodny Rufin. My kibice swoją frekwencją na stadionie napewno mu pomożemy.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leszczyński stadion jest chyba najliczniej odwiedzany przez swoich fanów więc o finanse się nie bójcie. Zresztą jak nie wiecie o co chodzi z Okoniem to się nie wypowiadajcie.
    Proponuje w ogóle zamknąć ten wątek bo sprawa z Okoniem jest w pełni rozwiązana, a ludzie tylko sieją urojone plotki... (chcielibyście aby Unia miała kłopoty finansowe)!
    ALE NIE MA - na Piłę będzie około 15.000 widzów - tak myślę!!!

    pozdrówka ;)
    Ares

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie bo to juz sie bez sensu robi . Zamknijcie ten temat . A z Lesznem jest wszystko OK .

    __________________________________________________ __________
    mIRC
    #prochownia
    #leszno

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •