Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Postawa Jasolu-podsumowanie po VII rundzie.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Postawa Jasolu-podsumowanie po VII rundzie.

    Myślę że Jasol pokazał się bardzo dobrej strony.Zespół ten zgromadził 6pkt i zajmuje 4 miejsce w tabeli.Szkoda że przed meczem z Gnieznem dosięgnął nas pech w postaci kontuzji Wilka i Golonki.Mimo to Stal w tym meczu potrafiła podjąć walke.Mecz zakończył się rezultatem 42-48 dla Gniezna.Może to i gdybanie,ale trudno mi uwierzyć że gdyby w tym meczu pojechał Wilk to byśmy przegrali.Niestety tak to już jest kontuzje się zdażają.Nie oszukujmy się ta kontuzja pomogła wywieżć Gnieżnianom punkty z Rzeszowa.

    To by dopiero było Gniezno kandydat do awansu 8pkt w tabeli i Jasol borykający sie z problemami finansowymi również.

    Zbyt duża pewność siebie może zgubić,uświadomcie to sobie zanim będzie za póżno.





  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z dobrej strony sie i może Jasol pokazał, ale co z tego jeżeli przegrywa wszytko po kolei ...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Co to znaczy przegrywa wszystko widać że kibicom z Gniezna(niektórym) brakuje pokory ciekawe czy wy potrafilibyście nawiazać równożędną walke bez Krzysztof a Jabłońskiego w meczu powiedzmy z Rybnikiem a zamiast nirgo jechałby Linette ?

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację Mrucky, ale co by było gdyby zamiast Cegielskiego miał jechać Bardecki lub jeszcze inny zawodnik

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic by ni bylo. Czy wy naparwde nie potraficie przegrywac? Przypomne wam Start WYGRAL ( slownie WYGRAL ) i gdybanie nic nie pomoze. Przez wiele lat gnienznianie mieli problemy z kontuzjami najlepszych zawodnkiow. Gdy kilka lat temu mielismy szanse na medla w ekstralidze ze skladu wypadl Sawina, potem Adam Fajfer, Tomek itd. To jest tylko sport. Liczy sie to ze my mamy 2 punkty a wy macie 0. Myslalem przed meczem ze kibice z Rzeszowa na forum to spoko goscie jednak po meczu musze zmienic moja opinie. W kolko o tym samym co by bylo gdyby... Start przegral w Rybniku i tez moge gdybac...gdyby wszyscy pojechali na swoim poziomie, gdyby byl juz Laukannen...Ale po co mam to robic. Co to zmieni? Nic. Rybniku lepsi byli gospodarze i chwala im za to. Jak bedzie w Gnieznie ja tego nie wiem, ale na pewno chce zeby wygral Start i im kibicuje bo chyba wlasnie o to chodzi.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie 2 punkty i rozumię waszą radość .My poprostu ubolewamy z powodu kontuzji naszych zawodników,co nie pozwoliło nam zawalczyć o 2 pkt z Gnieznem,ale i tak pokazaliśmy dobry speedway.Już napisałem kontuzje się zdarzają ale taki jest sport żużlowy.Zachowanie kibiców z Rzeszowa jest jak najbardziej naturalne,kontuzja Wilka znacznie osłabiła nasz zespół.

    My kibice z Rzeszowa używamy kulturalnych wyważonych wypowiedzi i po co się czepiacie.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Mrucky

    Nie wiem czy wiesz , ale Valdi pochodzi z Rzeszowa
    i ...tak mnie się wydaje, nie jest kibicem Startu.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Owszem nie jestem kibicem Startu, ale również nie pochodze z Rzeszowa. Mieszkam obecnie w tym mieście i przez to kibicuje Stali. Jednak patrze obiektywnie. Jasol przegrywa i nie ma szans na awans i raczej nie spadnie. Czyli jeżdzi żeby jeżdzić. I tyle.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wkurza mnie juz to wasze gdybanie!!
    co sie tak podniecacie!!!!!!
    jak by nie bylo jabcoka to by pojechal ktos inny
    my przynajmniej mamy szeroka kadre
    wcale nie jestesmy pewni zwyciestwa ale powinnismy wygrac pozostale mecze w zasadniczej (najtrudniej bedzie w rawiczu)
    a wilk to nie jest zawodnik pokazal to w gnieznie kilka lat temu
    poza tym start jest lepszy od jasola i koniec]

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ok ok Start wygrał ma 2 pkt. i koniec zrewanżujemy się w rundzie finałowej :P

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    poznańskie pierdzenie

    Myślę ,że znów głowną role grają w Rzeszowie pieniądze . Szkoda , bo to jest ambitna ekipa i zajmie 4 miejsce .Poprostu mocny pierwszoligwiec tak jak Gniezno. Z poznaniakami sie nie spierajcie , nie ma sensu . W ich wypowiedziach jest tyle obiektywizmu , co w wodzie tłuszczu . Zyczę szybkiego wyzdrowienia waszym chlopakom i kibicom w Rzeszowie wielu emocji .A miejsce w I czwórce jest realne , pod warunkiem że nie będą się zdarzały kontuzje i finansowo starczy na minimum .Dzisiejsze miejsce w tabeli jest w pełni zasłużone !
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja też życzę waszym zawodnikom szybkiego powrotu do zdrowia
    a tak nawiasem mówiąc nie ma się co martwić w play-offach mam nadzieję będziecie mieli szansę się odgryźc zespołowi z gniezna
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rowniez licze, ze w czworce znajdzie sie zespol z Rzeszowa bo ze Stala jezdzi nam sie o wiele latwiej niz np. z Rawiczem o czym swiadcza zeszloroczne wyniki z rundy zasadniczej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •