Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Hans Clausen w Rzeszowie ?!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hans Clausen w Rzeszowie ?!

    Dochodzą mnie informacje, że Clausen ma podpisać kontrakt w Rzeszowie. Tylko pytanie czy podpisze ... mam nadzieję, że nie będzie tak jak z Ermolenką i że nie odmówi Nam Duńczyk. Podobno ma zadebiutować w meczu z Opolem u siebie.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak clausen ma podpisac w rzeszowie skoro on ma (z tego co wiem ) podpisany kontrakt w lublinie - no nie wiem moze sie myle.......

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Clausen ma podpisany kontrakt w Lublinie na 100%

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...a poza tym to ma kontuzje...
    ...co za ludzie!,jakie swieze i prawdziwe wiadomosci!
    ...cos w stylu ze Nielsen i Knudsen wracaja do zuzla,albo Tomasz Gollob w Wandzie Krakow!

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    30-04-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hahahahaha

    Poczekajcie, przecież Clausen jeszcze nie wystrtował w barwach Lublina, wszystko sie moze zdarzyc, hihihi, moze to jakas podpucha kto wie

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    clausen moze odejsc

    jest kontrakt z lublinem ale nie jest zgloszony do gksz wiec kontrakt moze zostac rozwiazany

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LiziQ pisze 100 % prawde. Clausen nie jechal ani raz, ma podpisany w lublinie zdaje sie tylko wstepny kontrakt i juz na 99 % jest w Rzeszowie. Wyrazil chec jazdy w wyzszej sklasie rozgrywkowej, stali tez na tym zalezalo i niema co ukrywac wszystko jest OK. Clausen moze jechac w Stali bo jesli mowil tak zarzad i trener w niedziele tzn ze Lublin ejdnak ma z clausenem nie dokonca zalatwione. Stal zachecala nawet Hansa aby pojechal w niedziele ale odpowiedzial ze niejstem w elni sprawny po kontuzji i niechce zawiesc kibicow (bardzo podoba mi sie jego profesjonalne podejscie do sprawy). Moge was niemal zapewnic ze w meczu z opolem pojedzie Hans Clausen. Wszystko zalatwione tylko podpisac kontrakt ...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokladnie nie przeczytalem wpisu poprzednika (rksmotor), ale chyba chodzi wlasnie o to ze kontrakt Hansa nie zostal nigdzie wyslany i jest tyle warty co nic ...

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rks Motor ma racje Kontrakt zostal podpisany tyle ze dzialacze naszego klubu na tyle byli sprytni ze nie zglosili tego faktu do Gksz wiedzac ze Clausen jest kontuzjowany. Jak teraz sie okazalo ma za wysoki Ksm i nie miesci sie w skladzie TZ Lublin. Tak ze chetnie odstapimy wam Clausena bo w Lublinie wszyscy licza ze bedzie jezdzil Magnus" ZORRO" Zoetrrestrom!!!!!!!!!!!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •