Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Dziura w składzie Włókniarza

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziura w składzie Włókniarza

    Jak każdy z kibiców Włókniarza ( i nie tylko Włókniarza)wie częstochowski klub ma w tym sezonie b silny sład i jest w stanie walczyć o każde miejsce ; no może poza pierwszym zarezerwowanym dla Polonii Bydgoszcz.Jest tylko jedno ale - brakuje nam jednego przyzwoitego seniora .Mysle tu o słabych występach Artura Pietrzyka który zamiast jeździć coraz lepiej z meczu na mecz sprawia kibicom coraz więcej przykrości.Najgorz\sze jest to że jego słabe występy mozna zauważyc jedynie w Lidze Polskiej ponieważ w Anglii zaczął spisywać się całkiem przeyzwoicie.

    MOJE PYTANIE DO WAS JEST NASTĘPUJĄCE:
    Kogo możnaby zakontraktować w miejsce Artura ?Który senior jexdzi na poziomie wyższym od niego , a jego klub zgodziłby się na mały kontrakt?Jesli wiecie coś o takich zawodnikach to mówcie!
    ja sądze że iegłupim pomysłem byłoby zakontraktowanie jakiegoś rybnickiego juniora albo kogoś z "byłej gwardii"Włókniarza myśle tu o Sławku Drabiku lub o Adamie Skornickim!



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może Dawid Cieślewicz?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież Ci zawodnicy już mają mecze za sobą i nie mogą zmienić barw. Nie ma już dobrych zawodników do wzięcia nawet P.Baron wczoraj pojechał w barwach WTSu i już nie jest do wzięcia ... Musicie jeździć tym co macie .

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lex ma racje mogliscie o tym pomyslec przed sezonem .
    Mogliscie wypozyczyc Szumine lub Chromika bo w Rybniku przez chory KSM tylko grzeja lawe , a tak nabyliby troche doswiadczenia w extralidze.
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niestety przez postawę Pietrzyka mimo mocnego skłądu musimy walczyc o wejscie do 1 czworki!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Niestety, w tej fazie sezonu, znalezienie kogoś na mały kontrakt, prezentującego choć przyzwoity sezon, wydaje się mało prawdopodobne... Nie wiem, za rzadko bywam w Częstochowie, aby ocenić obiektywnie Pietrzyka (a sam wynik punktowy to jednak nie wszystko)... Co mi się rzuciło w oczy, na meczu z Piłą, to beznadziejne wprost starty Artura... Nie wiem, czy to tylko w tym meczu, czy zawsze... A przecież Pietrzyk starty miał zawsze (moim zdaniem) niezłe... Może dać sznsę Malesze??? Chociaż, skoro Pietrzyk jeździ w kładzie, i prezentuje się słabiutko, to Malecha musi być jeszcze słabszy...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Malecha będzie jeździł za tydzień najprawdopodobniej bo gorzej od pietrzyka sie już nie da!

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Endy Smith jest wolny{bardzo}
    Unia przejechala sie na nim,
    ale moze wam sie poszczesci

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie skreślajcie Pietrzyka, to jest na prawde niezły zawodnik. Moze przechodzi teraz jakies problemy sprzetowe lub inne. Zobaczcie co zrobił J. Rempała, a przeciez tylu leszczyniaków juz go skreśliło.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smith jest wolny ? On nie jeździ czasami w Warszawie? Nie wiem może się mylę ,tak tylko pytam bo mi sie jakoś tak wydaje , że On tam na początku sezonu przynajmniej jeździł ?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smith jest na 100% zawodnikiem Warszawy!
    Razem z Jankesem są liderami i być może doprowadzą do awansu do I ligi...
    Ares

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •