Pokaż wyniki od 1 do 42 z 42

Wątek: kolejna tragedia w rzeszowie !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kolejna tragedia w Rzeszowie !!!

    Dzisiaj podczas treningu na stadionie przy stali mial miejsce upadek, ktorego nie zapomne do konca zycia ... Nigdy jeszcze bardziej makabrycznego zdarzenia . W stawce zawodnikow prowadzil Pawel Miesiac, ktory dzisiaj spisywal sie naprawde bardzo dobrze - miesiac popelnil blad na wyjsciu z 2 luku i zbyt mocno skontrowal motocykl co spwodowalo znaczna utrate predkosci. Z moje punktu widenia wygladalo tak jakby o miesiaca przednim kolem zahaczył Łukasz Golonka. Pozniej wydawalo sie ze skonczy sie tylko na strachu, ale golonka uniusl do gory kolo i zawadzil jeszcze o wyprzedzajacego go Karola Barana, ktory zdolal opanowac motor i nie upasc na tor. Golonka z calym impetem uderzyl w bande na prostej przed trybunami (mniej wiecej na wysokosci startu) zupelnie lamiac kilkanascie desek i przelatujac w raz z motorem poza tor. Golonka lecial na wysokosci ok 2 metrow i uderzyl w sam czubek siatki od pasu bezpieczenstwa (charakterystyczne wygiecia) i spadl na ziemie juz kawalek poza torem. Zaraz po upadku wiele, naprwde wiele osob zebralo sie kolo Lukasza. W tej chwili wiadomo juz ze Goolonka mial wystartowac w meczu ze Startem i napewno nie wystartuje.

    Aktualnie pewne jest mocne wybicie barku i naruszenie obojczyka, chociaz jak powiedzial lekarz druzyny z Krosna, ktora brala udzial w treningu raczej zawodnikow nie ma uszkodzonego kregoslupa i jego zyciu nie zagraza niebezpieczenstwo to jednak jest podejzenie urazow wewnetrzynych jamy brzusznej co wiazalo by sie z roznego rodzaju operacjami.

    Dla zawodnika tego z dniem dzisiaejszym konczy sie sezon wg mnie, nawet jesli bedzie sie w stanie wykurowac to i tak o takim upadku trudno bedzie zapomniec :(. Oby wszystko skonczylo sie dobrze i miejmy nadzieje ze jeszcze nie raz bedziemy ogladac Lukasza Golonke z plastronem stali

    Na dzien dzisijeszy pozostaje tylko 3mac kciuki zeby wsztystko bylo ok ... ja narazie jestem w wielkim szoku :(


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    CZYTAJAC TO SAM JESTEM WSTRZASNIETY TYM CO SIE STALO 3MAM KCIUKI Z CALEJ SILY ZA ZAWODNIKA STALI RZESZOW ZA LUKASZA GOLONKE (NAPRAWDE DZIEJE SIE COS NIEDOBREGO Z TA MLODZIERZA ZA DOBRZE CHCA PRZECIESZ TO TYLKO TRENING ):(((POZDRAWIAM LUKASZ WRACAJ DO ZDROWIA KIBICE Z ZIELONEJ GORY CZYMAJA KCIUKI !!(POZDRAWIAM RZESZOW:()

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zielona Gora za Lukaszem trzymaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lukasz Golonka jest seniorem i na 100 % pojechalby w niedzielnym meczu z gnieznem, pozniewaz stal czasowo zrezygnowala z pozyskania obcokrajowca (wlasciwie obcokrajowcy mili zajete terminy), ale niezmienia to faktu ze to co widzialem bylo poprostu .... makabra .. bram mi slow :( zeby wszystk skonczylo sie dobrze

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lukasz trzymaj sie i szybko wracaj do zdrowia pozdrowienia z Rybnika.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cale szczescioe ze chlopak zyje...
    miejmy nadzieje ze szybko z tego wyjdzie i juz niedlugo pojawi sie spowroten na torze... Lukasz 3maj sie...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-02-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety pech i wypadki niewybieraja.... Szkoda, wielka szkoda.... sam widzialem kiedys wypadek w Ostrowie na meczu z Lesznem tylko wtedy zawodnik zginal :( mowa oczywiscie o Rifie. Taki wypadek odciska pietno na kibicu... Cale szczescie ze Lukasz zyje.. mam nadzieje ze z tego wyjdzie!!
    Trzymaj sie Lukasz !!!
    Pozdrowienia z OSTROWA !!
    Pozdrawiam /Haszczu

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzymaj sie Lukasz! Szybko wracaj do zdrowia! Pozdrowienia dla Lukasza od fanow Startu!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Choc wiemy, ze Stal jest naszym najblizszym przeciwnikiem to nigdy nie nalezy zapominac o tym ze zdrowie zawodnika jest najwazniejsze i nie wolno ciszyc sie z czyjejs tragedii! a wiec jeszcze raz powtarzam: SZYBKO wracaj do zdrowia!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co mówisz to było to naprawde tragiczne, aż ciarki przeszły mi po plecach jak to przeczytałem...
    Łukasz trzymaj się, serdeczne pozdrowienia z Tarnowa

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz trzymaj sie mocno i mam nadzieje ze jeszcze wrocisz na tor zuzlowy !!!!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    takze ja w imieniu kibicow z Rawicza
    3mam kciuki za Lukasza i zycze mu
    szybkiego powrotu do zdrowia i na
    tor

    pozdrawiam
    PS>Chcialbym zebysmy nigdy wiecej
    nie musieli czytac takich informacji.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli bedzie wiadomo cos konkretnego - napewno napisze. W tym moemncie ciezko cokolwiek powiedziec.

    Najgosze jest to ze Lukasz od poczatku sezonu czekal na szanse i po kontuzji Wilka mial wystartowac w niedziele, a tak to :(:(:( niestety sie nie doczekal, ale mam nadzieje ze jeszcze dostanie nie jedna szanse - oby tak bylo. Narazie najwazniejsze jest jego zdrowie, a potym co dzisiaj widzialem wiem ze chyba mial sporo szczescia...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez sie przylaczam do zyczen szybkiego powrotu do zdrowia


  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    749
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Łuki

    Pozdrowienie zapozyczone od bydgoskich kibicow (glownie do Łukasza Stanislawskiego ) :

    Łuki,Łuki- trzymamy kciuki !!!
    Żuras, Żuras nasz
    kochany, IFQ w pełni
    oddany, Z chęcią poratuje
    nas, dla IFQ zawsze ma
    czas.
    - Aszotek Ukryta zawartość

    Interesujesz się piłką
    nożną ?! Chcesz sprawdzić
    swoją wiedzę i poczuć
    adrenalinę ? Spróbuj się
    w Internet Football Quiz
    !!!
    ...
    Ukryta zawartość

    [img]http://www.zuzel.org
    /~marmar/inne/flaga4.jpg[
    /img]



  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [bCoż wielka szkoda chłopaka i ubolewam nadtym co się wydarzyło, sam nie byłem świadkiem tego okropnego wypadku, ale z tego co pisze kolego RAMELOW to upadek ten nie należał to miłych w oglądaniu. Łukasz to młody i ambitny zadownik, który robił wszystko w tym sezonie żeby wskoćzyć do składu i niestety w najbliższym czasnie nie będzie do możliwe :( Miejmy tylko nadzieje, że ten indydent nie odbije się na psychice młodego sportowaca i , że jeszcze nie raz zobaczymy go na żużlowych torach prezentującego się z jak najlepszej strony[/b]
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2001
    Postów
    448
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    chłopak miał szczęście

    napewno to wyglądało makabrycznie.Jak to czytałem i byłem w miejscu gdzie mówił autor że udeżył w słupek to już myślałem że kręgosłup będzia mial napewno uszkodzony.Ale na szczęście nic się poważnego nie stało i dzięki Bogu.Pewnie nie zapomnij tego do końca życia i to może mieć wpływ na jego dalszą kariere.3maj się

    Apator speedway fan's

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    O rany..aż mi sie źle zrobiło jak to czytałem... :( Całe szczescie że żyje. Trzymaj sie Łukasz !!!!!!!!
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    faktycznie nie bylo to mile do ogladania. Nie widzialem jeszcze nigdy w rzeszowie zeby ktos z taka sila przelacial nad banda i uderzyl w siatke bezpieczenstwa, wiaszac na niej chwilke i spadajac po chwili na ziemie. Naprawde jesli ktos niebyl na treniengu nie nie zaluje.

    Rowniez bylem pewien ze u lukasza jest po kregoslupie. Jak widzialem roztrzesionego Karola Barana, ktory wbiegl prawie ze lzami w oczach do parku maszyn i krzyczy ze "Łukasz czuje ból i konczyny " odetchnalem z ulga. Chociaz pozniej juz lukasza nie widzialem. Odrazu w karetce zostal odwieziony do szpitala i dobrze. Cieszmy sie ze pomoc udzielona zostala szybko bo moglo sie to skonczyc jeszcze gorzej. Naprawde po treniengu wszyscy byli w parkingu zalamani. Nikt nawet nie smial sie usmiechnac. Wszyscy siedzili z zalozonymi rekami i tylko piotrek winiarz pracowal przy wszystkim (zamykal bramy, jezdzil traktorem i jeszcze trenowal). Naprawde cieszny sie ze u Lukasza niema najprawdopodobniej uszkodzen kregoslupa, chocaz szczerze mowiac po twarzach ludzi widac bylo ze sa gotowi nawet na najgorsza informacje. Dobrze ze mamy to co mamy.

    Lukasz 3maj sie jeszzcze raz !!!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PROPOZYCJA

    Witam
    na forum oficjalnej strony Stali Rzeszów www.stal.rzeszow.pl powstał temat w ktorym mozna pisac bezposrednie zyczenia powrotu do zdrowia dla Ł.Golonki, ktore postaramy sie wydrukowac i przekaazac w najblizsza niedziele po meczu Stali z Pulsem-Start Gniezno.

    mam nadzieje ze wiele osob z poza rzeszowa bedzie chciec napisac kilka cieplych slow (widze ze w tym topicu w ktorym wlasnie pisze jest pare wpisow i mam wilka prosbe aby podobne kilka cieplkych slow napisac rowniez na naszej oficjalnej stronie). Zapewniam ze slowa te trafia do Łukasza.

    Mam nadzieje ze to dobry pomysl (hellraisera), ze sie sprawdzi i ze wogole bedzie milo. Mysle ze dla niejednego zawodnika takie wlasnie zyczenia maja duze znaczenie (psychiczne).

    Jeszcze raz : SERDECZNIE ZACHECAM WSZYSTKICH KIBICOW

    I jeszcze podaje bezposredni link do tematu z z yczeniami gdzie wystarczy tylko wpisac odpowiedz.

    http://www.stal.rzeszow.pl/forum_display.php?ID=1779

    Bedziemy bardzo wdzieczni ...

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie na tym swiecie dzieje to ja juz niewiem same nieszczesci . I jeszcze ten mlody Lukasz . TRZYMAJ SIE LUKASZ!!!!!!!!!!!




    ___________________________
    mIRC
    #prochownia
    #leszno

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce przy okazji takiego nieszczescia prawic jakis moralow , bo ktos pomysli ze wykorzystuje czyjes nieszczescie , ale mam nadzieje ze jakos inaczej popatrzymy - my kibice- na zawodnikow . Ludzie gwizdaja , obrazaja , pisza i mowia , ze taki -owaki. A dopiero jak jest tragedia , to sobie uswiadamy jak nam szkoda kogos i doceniamy jego osobe .
    Trzymaj sie bracie , jestesmy z Toba .

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fakt, tragiczny wypadek, sam go widziałem z parku maszyn dzisiaj, ale nikomu nie życzę oglądania takich wypadków na torze, ani nie życzę wypadków żużlowcom ... wyglądało to na masakrę, szczęście, że chłopak żyje, bo mogło być bardzo źle, przez 5 minut po wypadku wszyscy w parku maszyn zamarli.
    Szybkiego powrotu do zdrowia mój imienniku !

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miejmy nadzieje ze Lukasz wyjdzie z tego. Przy takich tragediach nie patrzy sie czy to zawodnik z miasta "x" czy z miasta "y". Dlatego wszyscy zyczmy mu szybkiego powrotu do zdrowia!!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz szybkiego powrotu do ZDROWIA i
    !!! DUŻO DUŻO WYTRWAŁOŚCI I SZYBKIEGO POWROTU NA TOR !!!

    Kibic(e) TŻ Opole

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wpisujcie pozdrowienia rowniez tutaj uzywajac odpowiedzi : http://www.stal.rzeszow.pl/forum_display.php?ID=1779 One zostana przekazane lukaszowi w niedziele !!!

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Mam nadzieje że pasmo nieszczęść zostało już przez Rzeszowian wyczerpane, szkoda Łukasza tym bardziej że był w niezłej formie :(

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar SZTANGA
    Dołączył
    27-04-2002
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POZDROWIENIA OD BYDGOSZCZY.TRZYMAJ SIE LUKASZ.OBY TAKICH KOLIZJI BYŁO JAK NAJ MNIEJ.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boże gdzie ty jestes,lukasz to bardzo ambitny zawodnik ale ma bardzo tragiczne dla oka i w skutkach upadki np.ten co przebil bande w Ostrowie.lukasz zycze w imieniu swoim i kibicow z Ostrowa szybkiego powrotu do zdrowia i na tor,zeby cie ten pech przestal przesladowac.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bedzie dobrze wierze w jakąs sprawiedliwośc na swiecie i tym samym powrót Łukasza na tor

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZDROWIE LUKASZA

    Wydaje sie ze ogromne szczescie mial Lukasz Golonka. Po tym co widzialem nie chce mi sie wierzyc ze skonczylo sie "tylko "na odmie opłucnej, wybitym barku i poobijanych żebrach. Jak napisala mama Lukasza -Lukasz rwie sie do jazdy i byc moze juz za miesiac bedziemy mogli go ogladac na torze !!! jestem niezmieiernie szczesliwy ze tak sie to skonczylo ... Super ...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie już za jakieś 2 -3 tygodnie zacznie trenować . Bardzo często tak jest , że wypadek wygląda makabrycznie , a zawodnik wychodzi z nigo bez wiekszych obrażeń , to sie nazywa mieć szczęście ;)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lex mam nadzieje ze masz racje, ale chciec jezdzi a moc jezdzic to zupelnie co innego

  34. Powrót do góry    #34
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kurde ciężko... Wracaj do zdrowia Łukasz!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    APATOR TRZYMA KCIUKI ZA ŁUKASZA!!!!!!!!!!!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    kibice UNII LESZNO 3mają kciuki za łukasza i zyczą mu szybkiego powrotu do zdrowia i na tor. ŁUKASZ 3MAJ SIĘ !!!!!!!!!!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje sie ze wszystko bedzie z lukaszem ok !!! pry okazji dziekuje wsyzstkim ktozy wpisali na stronie stali pozdrowienia (jutro przekazemy), ale pisac jeszcze mozna (do jutra)

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    mam nadzieje ze lukaszowi nic powaznego sie nie stalo.czymam kciukiza niego i zycze mu najszybszego powrotu do zdrowia

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzymaj się Łukasz !!! Krosno jest z tobą

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrowienia z Gniezna. Łukasz trzymaj się i wracaj do zdrowia!Jestem z Tobą!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozdrowienia dla Lukasza z Tarnowa

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wrocław z Tobą. Trzymam kciuki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •