Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Krosno bez Judyty !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-02-2002
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krosno bez Judyty !!!

    Doszły do mnie mnie wie¶ci, że prezes PHU Judyta pan Janusz Guzik zerwał umowę z KSŻ Krosno, ze względu na niezadawalaj±ce wyniki drużyny na drugoligowym froncie.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli to prawda to chyba jest to koniec krosna :(:(:(:( szkoda :(:(, myslalem ze moze w tym roku wejdzie, a tak :(:(

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Szkoda Krosna ale mozna zrozumieć sposnsora wyłozył kase ioczekuje knkretnych wyników a nie cieniowania :(

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytuacja gospodarcza w Polsce daje sie we znaki rowniez klubom zuzlowym - niestety . Od paru ładnych lat widac , jak rysuje sie mapa klubow , ktore maja problemy finansowe. Najbardziej widoczne jest to na przykładzie klubow z Małopolski i patrząc dalej na Wschód . Na prawde szkoda , ze tak sie dzieje . I kazdy powinien zrozumiec , ze nie ma sie co cieszyc , jesli jakis klub (choc to sportowy rywal) traci sponsora . Bo w koncu sie okaze , ze zostanie zaledwie ok.5 klubow zuzlowych i liga bedzie niemozliwa do zrealizowania . Kazdy powinien zdac sobie sprawe , ze finansowa stabilnosc obojetnie jakiego klubu , jest w interesie nas wszystkich i sportu , ktory nam sprawia tyle satysfakcji...Nie przewiduje czarnych scenariuszow (bedac optymista zyciowym) , wiec mam nadzieje , ze jesli nawet potwierdza sie informacje o rozwiazaniu wspolpracy Krosna z Judyta , nie bedzie to oznaczalo konca speedway'a w tym miescie . Zycze powodzenia , szczegolnie kibicom z Krosna . Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, duża strata, ucierpi na tym na pewno krośnieński speedway ... ale wierzę, że i dla Was nadejdą lepsze czasy podobnie jak dla Stali !
    p.s: są cztery kółka w jednym biegu, jedźcie do przodu, nie załamujcie się.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokad ten zuzlowy swiatek zmierza. Jak tak dalej pojdzie to na zuzlowej mapie Polski zostanie kilka klubow z Wielkopolski. Trudno sie dziwic drugoligowemu klubowi, jak takie eksgiganty jak Wybrzeze czy Pergo maja trudnosci. A jezeli odejscie Judyty stanie sie faktem to to bedzie chyba rzeczywisty koniec speedwaya w Krosnie :((((((((((((((((( Ja nie chce :((((((((

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krosno bez sponsora

    Wiadomo już na 100% że Krosno zostaje bez głównego sponsora (Janusz Guzik Przedsiębiorstwo JUDYTA). Prezes Klubu wypowiedział umowy zawodnikom i zaproponował kontrakty za mniejsze pieniądze.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Kibek
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Renegocjacje kontraktow to dobry pomysl. W koncu studenci za zle wystepy tez dostaja paly. Chyba tylko nasi politycy jak cos sknoca to dostaja awans. Ale to jest wyjatek. Bez sponsora bedzie bardzo ciezko...........spadlismy na dno i dno sie oberwalo.....:(

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj straszne ... Krośnieński żużel bez sponsora. No ale jak może być dobrze skoro w tym mieście okrada sie żużlowców ze sprzętu. Może niech zawodnicy Judyty (whoops ... tego już podobno nie ma) na rowery sie przesiądą, tańsze to i bezpieczniejsze. :)
    I ciekawi mnie dlaczego tego tematu nie komentuje Zajdi. Przecież on z Krosna chłopak jest. Czyżby zdradził rodzinne strony dla Stali Rzeszów ??!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem kim jestes Valdi ale nie masz pojecia o czym piszesz...
    Hehehe
    A ze Krosno bez JUDYTY to sprawa jasna... Jak mozna kłaść kase w takich patałachów ??? Szkoda ale juz niedlugo żużla w Krosnie nie bedzie !!! No cóż Valdi - zdradze pewnie do końca JUDYTE dla STALI... Hehehe
    trzymajcie sie!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZUZUEL TONIE

    KIEDYS PIERWSZA LIGA TO UNIA TANOW,MOTOR LUBLIN,STAL RZESZOW-TYSIACE LUDZI NA STADIONACH ,MISTZROWIE SWIATA W SKLADACH(HANS,TONY),TERAZ WSZYSCY JADA O PRZETRWANIE,OCZYWISCIE RESZTA CZYLI ZACHOD NA TO LEJE I SOBIE OLEWA ,CIEKAWE JAK DLUGO,ZA JAKIS CZAS MASA ZUZLOWCOW BEDZIE MUSIALA ODEJSC BO NIE DA SIE ICH UPCHAC A KLUBY UDUSZA SIE WE WLASNYM SOSIE

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje, że tonie. Ale to nie dzieje się od wczoraj. Kluby bantrutują bo nie mają pieniędzy na zawodników.
    Ja uważam, że niestety bardzo przyczynił się do tego stanu polskiego żużla klub z Lublina. Dali Nielsenowi pieniądze o jakich on sam nie marzył. Następnie za MOTOREM przykład wzięły inne kluby. Kasę dostali najpierw zagraniczniacy a później wszyscy.
    Przykro, że sytuacja w Krośnie się pogarsza. Jesteście naszymi przeciwnikami, ale życzę wam jak najlepiej.

    Żużel bez pieniędzy nie istnieje i wkurza mnie, że są kluby, którę przegrywają nie dla tego, że mają gorszych zawodników, ale dla tego, że nie mają pieniędzy na sprzęt.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •