Pokaż wyniki od 1 do 31 z 31

Wątek: Czy UNIA spełnia przedsezonowe oczekiwania?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy UNIA spełnia przedsezonowe oczekiwania?

    W niejakim odniesieniu do tematu CZEMU WROCŁAW JEST TAKI SŁABY.Proponuje ocenić i porównać dotychczasowe osiągnięcia Uni Leszno(uważanej za dream team,przez niektórych)z przedsezonowymi typowaniami oraz było nie było buńczucznymi zapowiedziami.Proponuję pominąć mecz Unia-Wybrzeże bo jak wiemy Gdańsk nie ma w tym roku składu nad czym powinno sie ubolewać.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłeś na meczu Wrocław - Leszno?
    To Ci powinno wystarczyć za odpowiedź.
    Prawdą jest że w dużej mierze ciężar walki w Unii przejęli
    młodzi, sporo błędów robi trener. Zresztą aby "ogarnąć"
    takich indywidualistów po prostu Jasiu K. nie wystarcza.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z drugiej strony dziękuję za troskę!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co to są bunczuczne zapowiedzi?

    Od wielu lat spotykam się ze stwierdzeniem "bunczuczne zapowiedzi działaczy". Czy mam rozumieć, że wypowiedzi typu "chcemy zdobyć mistrzostwo Polski", "wygramy w Bydgoszczy" są w złym tonie? Czy lepiej mówić "na pewno spadniemy", "marzę, abyśmy wyszli z dwudziestu punktów"?

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie jak najbardziej - jest ciekawie, wdowiskowo i wreszcie na leszczyński żużel można patrzeć z nadzieją. Ułamek nigdy nie będzie w mojej świadomości "Unistą" - pewnie jeśli nie w przyszłyma to za dwa sezony przejdzie do innego klubu (Okoń może nieco inaczej pasuje do Unii). Ale za to młodzi..... w pełni spełniają pokładane nadzieje (nawet robią więcej niż powinno się po nich spodziewać). Mistrz jest poza zasięgiem, ale wreszcie jest ciekawie. Podsumowując - zupełnie spełnia :)

  6. Powrót do góry    #6
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Tak spelnia!

    Drogi andrew88!
    Ma racje Prezes Sokolowski, ze nie byly to bunczucze zapowiedzi, lecz raczej wiara we wlasne mozliwosci. Przeciez to nie tylko kibice Unii, czy dzialacze zapowiadali walke o mistrzostwo, a take obiektywni obserwatorzy stawiali Unie wsrod faworytow do tytulu mistrzowskiego.

    Po tych 6 kolejkach pozostaje maly niedosyt, ze Unia nie ma 3 punktow wiecej a tyle powinna miec! Mam tutaj na mysli mecz we Wroclawiu ( o ktorym napisano na forum juz chyba wszystko ) i mecz w Bydgoszczy. Szczegolnie ten drugi pojedynek Unia powinna byla wygrac, przegrali "wygrane" juz spotkanie. Zabraklo szczesci a moze czegos jeszcze, lecz zapowiedzi iz leszczynianie jada do Bydgoszczy po dwa punkty byly calkiem na miejscu! Znamienne sa tutaj slowa jakie wypowiedzial Janek K." gdybysmy wygrali z Polonia to dawalbym glowe ze zstaniemy mistrzami Polski" i moim zdaniem wcale nie przesadzal!

    Powiecie gdzie Unii do Bydgoszczan, przeciez maja piec punktow straty, no ale gdyby wygrali mecz w B. bylby 1 pkt:):)

    Dosc gdybania!!!:):):)

    Co do oceny nowych zawodnikow to tez nalezy ocenic ich pozytywnie. Rafal Okoniewski robi 8-12 pkt., a tyle mial robic. Natomiast Sebastian - zawodzi moze troche na wyjazdach, lecz wg punktowi jest krajowym liderem Unii. Co warto podkreslic - w krotkim czasie stal sie liderem zespolu nie tylko na torze ( gdzie wspaniale wspolpracuje czy to z Kasperem czy Jankesem ), ale takze poza nim. Jak mowia mlodzi zawodnicy Unii - Seba jest dla nich wzorem i autorytetem od ktorego moga i chca sie wiele nauczyc i ktory zawsze sluzy pomoca...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie spelnia bo jezdzi slabiej niz oczekuja jej zwolennicy i lepiej niz by chcieli przeciwnicy, jak na razie z wyjazdow , poza derbami z wroclawiem, nic nie przywiozla, a i u siebie meczyla sie z ckmem

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem jako kibica bezstronnego Unia Leszno spełnia oczekiwania. Dotychczas jeździli najtrudniejsze mecze na wyjazdach tj: Toruń, Wrocław, Bydgoszcz. W rundzie rewanżowej będzie Unii na pewno łatwiej o zdobycze punktowe niż to było dotychczas. Jedynie z Bydgoszczą będzie im ciężko wygrać u siebie. W meczach wyjazdowych powinni zdobyć komplet - chociaż w Częstochowie będzie trudno. Gorzów, Gdańsk mają na wyjazdach i to chyba dobrze bo zwyciężyć i tak zwyciężą. Realnie patrząc Unia po sezonie zasadniczym bez problemu powinna być na 2 pozycji.

    Jeśli chodzi o buńczuczne wypowiedzi to wydaje mi się, że to każdy klub (prezes, trener) wypowiada się przed sezonem dość optymistycznie. Nie może przecież powiedzieć, że nie ma o co walczyć w sezonie. Nawet te najsłabsze kluby przed sezonem zapowiadają walkę o utrzymanie, a co potem się okazuje, że są bez szans.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam , że spełnia !!! Ja sobie życzyłem (i nadal życzę) , aby Unia zajeła jakieś miejsce na pudle i myślę , że jesteśmy naprawde na dobrej drodze aby ten cel osiągnąć tym bardziej , że runda rewanżowa jest dla Unii zdecydowanie bardziej korzystna ...

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh Dario szkoda , że nie było Twojego wpisu jak ja sie wpisywałem , bo chodzi dokładnie o to samo :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    darkness co do tego wzoru dla waszej młodzieży, to ty naprawde go nie znasz, chyba zaczarował cie tym swoim usmiechem i tak samo waszą młodzież ,on poprostu chce się przypodobać bo zauważył co dzieje się w około jego osoby, zaóważyłeś że nawet kibice uni mają mu co nie co do zażucenia, koleś z którym rozmawiałem ( z leszna) opowiadał mi że na meczu z częstochwą, podobno na niego gwizdali kibice uni, po tym jak zaczoł wyprzedzać swich kolegów a wcale nie musiał (tak słyszałem od kibica uni)a wracając do meczu z częstochową to przecież o mało go nie wtopiliście gdyby nie defkt ryana i zatarty silni jonssona to mieli byscie ciepło (i nie opowiadaj że macie niedosy po wts-e)a patrząc realnie to bydgoszccz jest poza waszym zasęgiem BEZ OBRAZY pozdrawiam!!!!!!!!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    ALI

    Bynajmniej nie jestem osoba, ktora daje sie zaczarowac ladnym usmiechem:):):)

    Nie widze tez podstaw by mial zaczarowac leszczynska mlodziez - pomoc jaka okazuje kolegom jest faktem objawiajacym sie czynami, a nie gestami ( typu usmiech:); a poza tym, kazdemu sportowcowi powinno zalezec na pozytywnym odbiorze przez publike - nie mam racji?

    Gwizdow nie slyszalem - poza tymi ktore dostal Balinski, lecz laska kibica na pstrym koniu jezdzi i w nastepbym biegu Damian byl juz bohaterem stadionu. Nie przypominam sobie tez sytacji z wyprzedzaniem kolegow, gdyz Sebastian, o ile mnie pamiec nie myli, w pierwszych 4 startach zawsze jechal na 2 pozycji od poczatku do konca...

    Co do meczu z Lwami - to Unia prowadzila prawie przez cale spotkanie i ten wynik byl napewno bardzie sprawiedliwy, niz porazka w Bydgoszczy, wiec wcale nie jest powiedziane ze Polonia B. jest poza zasiegiem Unii, chcoc odrobienie 5 punktow bedzie na pewno trudnym zadaniem...

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie jest źle

    ja nie narzekam - unia zajmuje w tej chwili drugie miejsce. fakt , strata do bydgoszczy jest duza i niektorzy sadza ze jest juz nie do odrobienia, ale w sporcie nie takie rzeczy sie zdarzały. jedno co mnie niepokoi to brak jazdy zespolowej, ale to chyba wynika z zupelnie nowego skladu w porownaniu z poprzednimi sezonami

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    brak jazdy zespołowej wynika z tego że jest to armia zacieżna i ja k wam braknie kasy to was opuści ;)
    a wtedy 1 liga

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ali ty chbya nie wisz co piszesz masz problemy ze zrozumieniem tego co przekładasz na "papier" ... Bardzo , ale to bardzo nie składna wypowiedz!!! Polonia Bydgoszcz wygrała z Unią 4 punktami po bardzo zaciętym meczu a Ty mówisz , że Bydgoszcz była po za zasięgiem ... Pomyśl zanim coś napiszesz !

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    167
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    daj spokój Aliemu on jest po 5 pifach i nie wie co mowi o Ułomku !!! hihihihi
    Spuścił Cz-we, Gd-sk a tera Le-no heeeeeej!!!!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    darkness nie będe się z tobą przekomażał ale nie masz racji co do uśmiechniętego poprostu za mało go znasz nie widziałeś jak ten gwiazdor zachowywał się w parku maszyn w częstochowie (nie chodzi o drabik który mógł się dogadać ze wszystkimi oprócz niego)no to pa!!!!!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    adqw, ALI - czas pokaze, czy Wasze teorie dotyczace Sebastiana okaza sie prawdziwe, czy wyjdzie na moje:)

    ps.chcialbym przypomniec, ze temat nie dotyczy tylko Sebastiana Ulamka ( o ktorym nota bene jest osobny watek ), lecz oceny dotychczasowej postawy Unii

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    na razie 50%

    zadowolenia po 6 kolejkach.

    zastrzezenia tylko do seniorow (krajowych)
    napewno ulamek z okoniem mogliby pare punktow weciej zrobic na wyjazdach. ciesze sie ze glowny winowajca meczow wyjazdowych jacek r. zostal na razie odsuniety od skladu.
    bali tez nie zachywca ale nie zawodzi.

    do adamsa i juniorw bez zastrzezen a nawet rewelacja jak dla mnie.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ali

    darkness co do tego wzoru dla waszej młodzieży, to ty naprawde go nie znasz, chyba zaczarował cie tym swoim usmiechem i tak samo waszą młodzież ,on poprostu chce się przypodobać bo zauważył co dzieje się w około jego osoby, zaóważyłeś że nawet kibice uni mają mu co nie co do zażucenia, koleś z którym rozmawiałem ( z leszna) opowiadał mi że na meczu z częstochwą, podobno na niego gwizdali kibice uni, po tym jak zaczoł wyprzedzać swich kolegów a wcale nie musiał (tak słyszałem od kibica uni)a wracając do meczu z częstochową to przecież o mało go nie wtopiliście gdyby nie defkt ryana i zatarty silni jonssona to mieli byscie ciepło (i nie opowiadaj że macie niedosy po wts-e)a patrząc realnie to bydgoszccz jest poza waszym zasęgiem BEZ OBRAZY pozdrawiam!!!!!!!!!!!

    To chyba najdłuższe zdanie jakie kiedykolwiek widziałem :).

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia jeździ na przyzwoitym poziomie. Leszczynianie powinni cieszyć się z tego co jest. Wiadomo, że mogło by być lepiej ale... to już inna bajka.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -czegoś brakuje mi w tych wypowiedziach, aha konkretów.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiście nie oczekiwałem od Unii wiecej aniżeli tego ,że przegra we Wrocławiu i zremisuje u siebie ze Spartą. Jak na razie nie spełnia więc moich oczekiwań ..ale wystarczy ,że Sparta wygra w Lesznie i uznam ,że wszystko jest ok ;)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiście nie oczekiwałem od Unii wiecej aniżeli tego ,że przegra we Wrocławiu i zremisuje u siebie ze Spartą. Jak na razie nie spełnia więc moich oczekiwań ..ale wystarczy ,że Sparta wygra w Lesznie i uznam ,że wszystko jest ok ;)
    I tak będzie :)

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obecna pozycja w tabeli odzwierciedla siłę Leszczyńskiego zespołu w 100%.

    Fakty są faktami że Uni nie stać było na wygranie w Bydgoszczy ani we Wrocławiu.

    Cieszcie się ze srebra bo ostatni medal DMP zdobyliści w roku 1989.

    Czekaliści 13 lat, to weźmiecie i brąz a niech miłym zaskoczeniem będzie dla was srebro.

    pozdr

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    xkowal
    Jakie srebro oni dostaną ?.....hahaha
    Srebro będzie we Wrocławiu !

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Colombo . Najpierw trzeba wejsc do play-off. A w tym roku Wroclaw tego nieuczyni bo są za slabi.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie bardzo zadawala pozycja oraz zdobycz punktowa naszych Byczkow. Niestety same nazwiska nie beda jezdzic... Liczylem, ze Unia tylko z Okoniewskim bedzie w stanie przeciwstawic sie calej reszcie. Dlatego uwazalem tranfer Ulamka za zbedny wydatek. Jednak widze, iz teraz bym sie przeliczyl. Niestety teraz i on nie spelnia za bardzo oczekiwan. Tak samo jak Okoniewski. Licze jednak, ze to wszystko wkroce sie zmieni, a wtedy bylismyby teoretycznie nie do pokonania. Reszta spelnia w pelni nalozone na nich oczekiwania. Wnioskuje jednak, iz powinno sie wiecej stawiac na mlodych.
    A wracajac jeszcze do Ulamka to, o ile dobrze pamietam, to na meczu z CKM udalo mu sie 3 razy wyprzedzac kolegow z zespolu. Jego ofiarami padli :) m.in. Dryml i Balinski.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba żle zrobiłem zagajajac dyskusję na temat oczekiwań a realiów,czytajac tę stronę zaczynam wierzyć że sparta w najlepszym wypadku załapie się na piate miejsce a Unia ma już wygrawerowany puchar za wicemistrzostwo.Co ja plotę za mistrzostwo.Na drodze stanęła tylko ta wstrętna bydgoszcz z którą mieliscie przecież wygrać i ciemne knowania A.Ruski z sędziami wymierzone w klub jedynych sprawiedliwych.Tylko czemu zlał was jeszcze ten Apator którego ta biedna Sparta tak potraktowała.I skąd te męki z Czestochową którą Wrocław potraktował do 26-ciu.Ale co ja gadam przecież jest pięknie.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam coś mi sie pokićkało to wy wygraliście z apatorem.Przeprasam za pomyłkę.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no wiec jest tak ... na mecze Unii w zeszlym sezonie gdzie Unia walczyla o przetrwanie przychodzilo mase ludzi czego zazdroscilo nam wiele klubow i jak przypuszczam to spowodowalo ze Prezes Sokolowski "zaszalal" i doprowadzil do najbardziej spektakularnych transferow w ekstralidze i patrzac na sklad przed sezonem to teoretycznie nie mial nam kto zagrozic bo Adams 13-15, Ulamek 11-14, Okon 10-13, Bali i Rempala po 7-10 i Mlodzi po 4-8 pkt wiec jak mozna byloby cos przegrac...a tu nagle okazalo sie ze przewidywania spelnily sie tylko co do Adamsa bo Ulamek, Okon, Bali i Rempala niestety jak narazie nie punktuja tak jak nas przyzwyczaili w poprzednich sezonach tzn Ulamek twierdzi ze jest ok ale tak serio to nie jest Okon sie stara i co do niego nie mam zastrzezen bo jeszcze sie rozkreci, Bali sie stara bo woli walki odmowic mu nie mozna ale nie widac roznicy pomiedzy sprzetem ktorym dysponowal w poprzednim sezonie a tym na ktorym teraz sie sciga a jest to sprzet przygotowany przez mechanika Adamsa i moze stad takie wielkie oczekiwania co do jego wystepow natomiast cos do Rempaly nie bede sie wypowiadal bo w tym roku moglby juz zaczac szukac tej usterki w silniku ktora znalazl 2 lata temu i nagle zaczal "wygrywac" mecze dla Unii... i cale szczescie ze w tym sezonie nie tylko nie zawodza ale wrecz zaskakuja juniorzy bo to obecnie oni sa nadzieja na zwyciestwo w Pile i oby tak sie stalo czego Chlopakom spod znaku byka zycze...i wierze ze jeszcze pozytywnie zaskocza nas nie raz... pozdrawiam
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •