Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 55 z 55

Wątek: Najbardziej oryginalny kombinezon zawodnika i jego sprzet???

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nooooo ,ale oficjalnie w GP po raz pierwszy sie zaprezentuje na cytrynie:)

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta jesli chodzi o GP to pierwszy raz!!! Ciekawie jak sie spisze na tym odkurzaczu:):)

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    397
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sfrustrowany Hamill!

    Amerykanin przystąpi do jutrzejszego turnieju mając nadzieję i modląc się o... uśmiech fortuny szczęścia, która w tegorocznym sezonie zesłała na niego plagę defektów.
    Kapitan „Pszczół” z Coventry nie może uporać się z kłopotami sprzętowymi, choć jego mechanik Craig Cummings nosi szczęśliwą monetę podarowaną mu przez przyjaciela Hamilla, Bobby Schwartza.
    W Hamar Hamill zaprezentuje się niezwykle efektownie – w nowym kevlarze, z logo nowego sponsora, na niebiesko-żółtych motocyklach – i wierzy, że podobnie zaprezentuje się w hali zwanej „Łodzią Vikingów”. „Wszystko zależy od tego, czy sprzęt mnie nie zawiedzie. Jak dotąd nie mam powodów do bycia optymistą. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem czegoś podobnego w całej mojej karierze. Nie mogę uwierzyć w to, co się dzieje z moimi silnikami w tym sezonie – stwierdził mocno sfrustrowany Hamill – Z moimi silnikami dzieją się dziwne rzeczy, wręcz niewytłumaczalne. Craig Cummings wkłada w pracę wiele serca, ale jest równie sfrustrowany brakiem efektów jak i ja. Cummings dodaje: „To jest tak jakby ktoś nakłuwał szpilkami lalkę voodoo z wizerunkiem Billy’ego prokurując jego pecha. Żużlem zajmuje się bardzo długo, ale coś takiego widzę pierwszy raz. Z reguły mamy 2-3 awarie w sezonie, a teraz 2-3 w jednym tygodniu!”. „Monetę zostawiliśmy na wszelki wypadek w naszym warsztacie w Tipton. Mamy nadzieję, że najgorsze mamy już za sobą. ” – dodał Hamill.

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawy artykul:) Moze Hamill sciemnia tak jak Rickardsson. Przyjdzie GP to obaj zaczna szalec;) Jedno co mnie cieszy to to ze nie ma defektow jezdzac dla Zielonki:):)

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W GP bedzie sie dzialo do konca sezonu ja mysle ze w koncu Tomek Gollob pokaze ze stac go na Mistrza Swiata 2002 r

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oświeżam wątek Minęło już ponad 10 lat, więc może teraz macie jakieś swoje typy? Troszkę moda na kombinezony się zmieniła...

  7. Powrót do góry    #52
    Początkujący
    Dołączył
    09-12-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kombinezon żużlowy vs kurtka dla kibica

    Cytat Zamieszczone przez m-poniedzialek Zobacz posta
    Oświeżam wątek Minęło już ponad 10 lat, więc może teraz macie jakieś swoje typy? Troszkę moda na kombinezony się zmieniła...



    A propo kombinezonów żużlowców, to przyznam, że stały się one dosłowną inspiracją do stworzenia kurtki kibica speedwaya. Zobaczcie sami. Wpisując mój nick na fb znajdziecie szybko niniejszy projekt.

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący Awatar SpeedwayJacket
    Dołączył
    31-01-2016
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kombinezon żużlowy vs kurtka dla kibica

    Cytat Zamieszczone przez SpeedwayJacket4U Zobacz posta
    A propo kombinezonów żużlowców, to przyznam, że stały się one dosłowną inspiracją do stworzenia kurtki kibica speedwaya. Zobaczcie sami. Wpisując mój nick na fb znajdziecie szybko niniejszy projekt.
    i teraz temat jest już nawet mocno zaawansowany

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,110
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 586 w 316 postach
    Ja nie zapomne do dzis jak na przelomie wiekow Protas smigal w blekitno-buialym kewlarze z rozowymi paskami zebry/tygrysa od spodu rekawow i na plecach. Jeszcze w Bydgoszczy to bylo.

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący Awatar kibol-81
    Dołączył
    17-05-2016
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O sprzęt żużlowców to by można kilka podprowadzających zapytać

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •