Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: Żelazny peter

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Żelazny peter

    Zeby bylo sprawiedliwie proponuje ukarac "Tiger" Karlssona za brutalne ;) pobicie ;) startowego w tarnowie odsunieciem od 2 spotkan ligowych. W najblizszej kolejce w rawiczu niech jeszcze pojedzie;), bo przeciez nie moze to byc pochopna i nieprzemyslana decyzja, ale w 2 nastepnych w Rybniku z rawiczem i tarnowem powinien dostac zakaz startow.
    Aha, dodam tylko ze kibicuje Rybniczanom, wiec prosze... jaki jestem obiektywny...
    Dodatkowo od zawsze znany z awanturniczej natury krewki i porywczy Szwed (taki on jak caly narod ;) ) obciazony powinien zostac finansowo na rzecz "pana podprowadzajacego" na kwote rowna kilku seansom u psychologa i korepetycji z zakresu regulaminu dla rzeczonego pana.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje w takim razie dodatkowe szkła dla okularnika, żeby mógł zobaczyć że stoi za daleko od taśmy!! ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie się wydaje że odsunięcie p. Karlssona jest za surowe (podprowadzający nie jest bez winy). Starczy jak pójda razem na piwka;)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Parodia w Tarnowie

    To co stało się w Tarnowie podczas meczu z RKM Rybnik jest największą antyreklamą żużla w tym sezonie. Pana sędziego proponuję zatrudnić w jednej z poczytnych gazet bo talent do "drukowania" ma conajmniej nieprzeciętny. Teraz niech GKSŻ nałoży jakąś śmieszną karę , która i tak nie odwróci losów meczu i "diamęcik" jaki się pojawił w osobie sędziego zostanie "oszlifowany". Jak widać faworyt zawsze musi wygrać. Jeśli nie bardzo wychodzi to na torze to pomaga "utalentowany" i zawsze nieomylny sędzia. Może Jan Grabowski uwzględni Piekarskiego w składzie na następne mecze bo w Tarnowie był wyróżniającą się postacią RKM-u !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tony ja cie prosze ty mnie nie prowokuj! Ciekawe co bys pieprzyl jak by tam twoj ZKŻ-ecik jechal! Zapewne bylo by wszystko ok! Nie bedac na meczu ogladalem filmiki z oficjalnej strony Unii! I po kolei! Bieg V nie wiem co wy macie do Pawła - był na prowadzeniu i to on dyktował warunki jazdy, bieg XI oki dobra zgadzam sie ze Karolek czołgał się na starcie ale to co wyprawiał ten idiota w niebieskim kubraczku(nie mylić z panami policjantami) przechodzilo ludzkie pojecie! I o jakim uderzeniu w twarz my mówimy?? Przeciez on(Peter Karlsson) najpierw popukkal sie po głowie, a pozniej lekko odepchnol wyżej wymienionego idiote! No i bieg XV!!! Kto ma jakieś wętpliwości, że to nie była wina p. Roberta. Przecież Micson byl juz motor przed nim jak amnitny żużlowiec rodem z tarnowa chcial go staranowac!:) No i co tu komentowac o jakiej stronniczosci wy mówicie! Jezeli to byl skandal to Jagusia za jego zachowanie juz po osstatnim meczu powinni zapakowac w suke i do alcatraz wywiesc!!!Na conajmniej 30 lat:P

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Racja Tony, racja. A co do Karlssona, to ja dałbym mu denka od jabola, bo one na prawdę przybliżają.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...nugi ty nie badz taki do przodu :P

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na szczescie ja nie musze pieprzyc tak jak ty gucio bo moj zkz wygrywa bez zadnej pomocy a co do tego co napisales to sie zgodze ze Karlsson byl przed Kuzdzalem na wejsciu tylko zobacz kto zmienil kierunek jazdy? to Karlsson scial do wewnetrznej i zachaczyl o Kuzdzala a co do uderzenia podprowadzajacego to bez gadania Karlsson powinien byc wykluczony od razu do konca meczu. Rozumujac tak jak ty nalezaloby wprowadzic w regulaminie rozroznienie sily uderzenia z jaka zawodnik moze uderzyc osobe funkcyjna: lekko - ok, nic nie bylo; mocniej - uopomnienie; bardzo mocno - wykluczenie i nagana. Tak by ci odpowiadalo??? Przeciez to smiechu warte, nie ma prawa tknac osoby funkcyjnej i tyle niezaleznie w co i jak ja uderzy!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ---------------------------------------------
    bieg XI oki dobra zgadzam sie ze Karolek czołgał się na starcie ale to co wyprawiał ten idiota w niebieskim kubraczku(nie mylić z panami policjantami) przechodzilo ludzkie pojecie! I o jakim uderzeniu w twarz my mówimy?? Przeciez on(Peter Karlsson) najpierw popukkal sie po głowie, a pozniej lekko odepchnol wyżej wymienionego idiote!
    --------------------------------------------------

    A co on wyprawiał.???
    Chciał aby przerwac procedurę startu.
    Machał do sędziego w wierzycce aby ich nie puszczał.
    Sorry ael to wina Karlsona.Dobrze wiedział ze startowy go nadzwyczajnie obserwuje.
    Nieważne czy sędziego uderzy w twarz, czy w ramie!!!!!!
    Sędzia jest nietykalny!!!!!!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Znowu zaczynacie rozdrapywać stare rany ?

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Nugiego

    Czy ty byles na inym meczu czy co ??? W ktorym momencie Karlsson brutalnie pobil startowego. Jesli chodzi ci o to pchniecie w bark - to tak szkoda ze go nie odwiezli do szpitala z podejrzeniem zlamania otwartego z przemieszczeniem. Czlowieku zobacz sobie to jeszcze raz i przemysl jakie glupoty wypisujesz i skoncz takie tematy dawac.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak się ma sprawa "awantury" Petera Karlssona, do sprawy walki na pięści w meczu GKS-APATOR.
    Moze Jagusia wywalimy do końca sezonu, a Karwana odsuniemy od prezesowania w Apatorze.
    Jaka kara dla Cielaka za pokazywanie środkowego palca.
    Są chyba ciekawsze tematy niż drążenie jednego pt.: Peter Karlsson, Pan Podprowadzający i kibice Unii Tarnów"
    Unia ma teraz dwu mecz z Zieloną Górą i życze powodzenia.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ------------------------------------
    Jaka kara dla Cielaka za pokazywanie środkowego palca.
    ---------------------------------------

    Sorry ale to że Cielak pokazywał środkowego palca to w porównaniu do tego co zrobił Jaguś to nic.
    na naszych stadionach środkowy palec to normalka.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na szczescie ja nie musze pieprzyc tak jak ty gucio bo moj zkz wygrywa bez zadnej pomocy a co do tego co napisales to sie zgodze ze Karlsson byl przed Kuzdzalem na wejsciu tylko zobacz kto zmienil kierunek jazdy? to Karlsson scial do wewnetrznej i zachaczyl o Kuzdzala a co do uderzenia podprowadzajacego to bez gadania Karlsson powinien byc wykluczony od razu do konca meczu. Rozumujac tak jak ty nalezaloby wprowadzic w regulaminie rozroznienie sily uderzenia z jaka zawodnik moze uderzyc osobe funkcyjna: lekko - ok, nic nie bylo; mocniej - uopomnienie; bardzo mocno - wykluczenie i nagana. Tak by ci odpowiadalo??? Przeciez to smiechu warte, nie ma prawa tknac osoby funkcyjnej i tyle niezaleznie w co i jak ja uderzy!!!

    no jasne wygrywa bez zadnej pomocy dobre sobie!!! ale to pierwsze wykluczenie mariusza jak jezdzilismy z wami tez nie bylo zbyt sluszne, ale bylo minelo - zobaczymy jak bedzie w rybniku!!!
    moze i nie ma prawa dotknac osoby funkcyjnej ale tan pajac nie ma prawa podskakiwac do zawodnika jak swieci sie zielone swiatlo!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale JAJA!!!!!!!

    Bomba co???!!!
    Jak za tydzien ktos zacznie np: temacik typu ALE NA BYDGOSZCZY BYLA LADNA POGODA to na 100% nastepny komentarz bedzie

    wersja A: Pewnie! Taka sama jak wtedy kiedy ten cham karlsson dal poips a sedzia lecial w ch... (kibic UT)

    wersja B: Calkiem niezla, od razu przypomina mi sie mecz kiedy ten debil wymachiwal rekoma i powinien dostac w pale a picia go tylko popchnal (kibic ROW)

    K..... jeszcze sie wam nie znodzilo!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    słuchaj ROBBIE !!!!!!!!! troche szacunku bo do pitera karlssona ci troche brakuje a jak przez takie denka dobrze widzisz to se sam załóż, nie potrzeba na tym forum takich ludzi jak ty, jak chcesz kogoś obrażać to rób to gdzie indziej
    pozdrawiam fanów żużla
    ...:: pozdROWienia ::...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie dajcie spokuj... poczekajmy na orzeczenie GKSŻ na temat tego protestu i wtedy będziemy mogli dyskutować...

    pozdro...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sie wszyscy tak wczuli w ten watek. To co zrobil Karlsson kazdy interpretuje inaczej. A jak zinterpretuje to GKSŻ zobaczymy!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do budzika i nie tylko

    do budzika -czy ty jestes slepy ????
    nie widzisz ze sie z tej calej sytuacji nabijam, bo juz mi sie rzygac chce jak slysze cala ta wielka afere. I co sie takiego stalo facet (Peter) sie wkurzyl bo mial powody, a tu wielka dyskusja, poza tym tarnowianie maja kompleks slabeusza wiec sie tak bardzo podniecaja ze miel szanse z Rybnikiem wygrac i tyle. (podkreslam mieli szanse ale nie wygrali)
    Dodatkowo bawia mnie co niektorzy zieloni (falubazy) ktorzy niby sa tacy obiektywni i tak walcza w sprawie "pokrzywdzonych" jaskolek, panowie dajcie sobie luz trza z Rybnikiem wygrac(dwumecz) a nie wyslugiwac sie innymi druzynami, wnioskuje zatem ze sracie ze strachu przed Rekinami.
    Pozdrawiam wszystkich kibicow.
    Brawo lord_kiper - to mi sie podobalo :)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nareszcie ktos napisałe prawdę i nie bal sie tego zrobić!
    Popieram NUGIEGO

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytując klasykę:
    JEST PRAWDA CZASU I PRAWDA EKRANU !!!! My w Tarnowie mamy swoją prawdę, a Wy w Rybniku swoją. I tak się nie dogadamy, więc może rzeczywiście skończmy ten temat. Mecz zakończył się już tydzień temu !!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nugi!
    Jeżeli Tarnowianie mają kompleks słabeusza, to wy cierpicie na manię wielkości.Ja tak na waszym miejscu wcele nie bylbym pewien awansu do e-ligi. Już niedługo dostaniecie wpierdziel w Rzeszowie, Gnieźnie i wtedy pogadamy o waszej potędze. A tymczasem żyj sobie z przeświadczeniem jaki to *****isty zespół jest w Rybniku. Ja chciałem Ci tylko przypomnieć ,że ten *****isty i najlepszy zespół ledwo,ledwo wygrał z "zakompleksionymi słabeuszami" z Tarnowa. Naprawdę wyczyn jakich mało.
    Unia Tarnów

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    maczek ty się pier dolnij w łeb bo gdyby wszystkie kluby w I lidze miały taki skład jak rybnik to byśmy mieli I ligę mocniejszą od e-ligi i poza tym wszystkie mecze były by extra, nie łoilibyśmy u siebie niektórych zespołów 61-29
    pozdrawiam co który inteligentny
    ...:: pozdROWienia ::...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Popodniecaj się chłopcze jeszcze trochę! Pozyjemy zobaczymy!
    Unia Tarnów

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem na co mam czekać, chyba na mecz z zielonką bo to będzie jedyne ciekawe spotkanie w rybniku (poza play off'ami)jak na razie obejrzałem u siebie jedne dosyć ciekawe spotkanie z gnieznem nic poza tym, i poza zielonką i gnieznem nie liczę na żadne ciekawe mecze u nas, chłopie nie wiem czym ty się łudzisz,że przyjedzie jakiś inny klub i złoi nam dupe? nie !!!!!1 to jest niemożliwe bo możemy jak już to przegrać ale z honorem bo sport to sport, kiedy czytam takie wypowiedzi jak twoja to mnie zbiera, aha i przepraszam za ten wulgaryzm w poprzedniej wypowiedzi ale nie wytrzymałem
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja wcale nie ludzę się ,że Rybnik przegra u siebie. Chodziło mi o mecze wyjazdowe. A na wyjazdach może być jeszcze różnie. Nie bedę się bawił w proroka, ale jest to dopiero początek sezonu i jeszcze możecie się niemile zdziwić. Mimo wszystko dobrze wam życzę i nie czuję urazy do Rybnika. Tylko cholernie denerwuje mnie pewność siebie i pycha.Pozdrawiam
    Unia Tarnów

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cytuję
    "Już niedługo dostaniecie wpierdziel w Rzeszowie, Gnieźnie i wtedy pogadamy o waszej potędze. A tymczasem żyj sobie z przeświadczeniem jaki to *****isty zespół jest w Rybniku"

    chodzi mi o tą wypowiedź ja nie muszę żyć z tym przeświadczeniem bo ja to wiem że ten zespół jest dobry, życzyłbym każdemu klubowi takiego trenera jakim jest p.grabowski, żeby w każdym klubie była szkółka aby rośli nam nowi utalentowani żużlowcy, abyśmy mieli kiedyś w GP samych polaków
    pozdrawiam

    P.S. a następnym razem przeczytaj co napisałeś zanim poślesz
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2002
    Postów
    384
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    hmmm, powiem tak: gdybyś też uważnie przeczytał mój wpis, to z łatwością byś zauważył, iż miał on ironiczny i prowokujacy charakter, który był reakcją na zdanie Nugiego o kompleksach Tarnowian.Uwazam że mecz z Unią powinien dac wam trochę do myślenia, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt iż jeździliscie ze "słabeuszem".
    A twoje zdanie:"gdyby wszystkie kluby w I lidze miały taki skład jak rybnik to byśmy mieli I ligę mocniejszą od e-ligi" jest przykładem właśnie tej pychy i pewności siebie, ktora troszkę chciałem ostudzić.
    Pozdrawiam
    Unia Tarnów

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co jak co ale pyszny nie jestem może mnie troche unioosło. jestem z rybnika ale interesuje się żużlem i mam szacunek dla każdego zespołu i wiem że możemy przegrać, a jeżeli wolisz to moge napisać tak, że gdyby wszystkie kluby miały taki skład jak zielonka to mielibyśmy etc. etc.
    a ci goście z rybnika co są tacy pewni siebie to mnie słabią zresztą nie tylko z rybnika ale i z zielonki gniezna i innych klubów, lubię ten sport, i cenię tych którzy są w nim dobrzy, posłuchaj to jest tak część ludzi nie lubi hannavalda bo zagrażał małyszowi i tak też jest z niektórymi tutaj jak któryś klub zagraża jego no to od razu jest gorszy, mam nadzieję że już się nie będziemy kłócić, piątka
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie widzisz ze sie z tej calej sytuacji nabijam, bo juz mi sie rzygac chce jak slysze cala ta wielka afere.


    ze tak zapytam po co zakladac trzeci temat o tym samym ???? mowisz ze chce ci sie tym "rzygac" a sam to w kolko drazysz -rownie dobrze mozna bylo to umiescic w istniejacych juz tematach - nie wydaje mi sie zebys byl tu nowy ale i tak poczytaj sobie temat "postepowanie nowych forumowiczow" znajdziesz tam wiele ciekawych informachi o zakldaniu bezsensownych tematow
    pozdrawiam an_ka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •