Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 267

Wątek: Unia-Rkm 44-46,zaskoczenie?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UNIA-RKM

    JA AKURAT JESTEM ZASZOKOWANY TYM WYNIKIEM W ZYCIU SIE NIE SPODZIEWAŁEM TAKIEGO WYNIKU ALE NAJBARDZIEJ TO SIE CIESZE ZE RKM WYGRAŁ BO JUZ BYLO BARDZO GORACO.
    CHCIAŁBYM TAK PODZIEKOWAC KARLIKOM ZA TEN MECZ BO TAK NAPRAWDE TO ONI TO WYGRALI A ZAWIEDLI TO KRAJOWI ZUZLOWCY
    KTORZY RAZEM UZBIERALI <JESZCZE NIE ZNAM ICH PUNKTACJI>:)


    POZDROWKO DLA NAJWIERNIEJSZYCH KIBICOW ROW-U

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale mecz:):) Myślałem że zawał dostane:):).
    Karlssony wygrały nam mecz:) w 14 biegu Adaś wygrał na motorze Karlssona, jeszcze Romanek w miare pojechał.
    A co do Węgrzyka to nie wiem czy by Szumina lepiej nie pojechał??
    Pozdrawiam.
    Kocham Karlssonów:):):):):):)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się tego nie spodziewałem, Życzyłem UNII zwycięstwa, no ale cóż. Mówi się że lepszym szczęście sprzyja. Ale czy tak było? Niewątpliwie Rybniczanie mieli FARTA FARTA FART FARTA........., ale ten fart kiedyś się w końcu skończy. I to będzie na meczu z FALUBAZEM. HEJ HEJ HEJ FALUBAZ!!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja zyczylem zwyciestwa Unii, szkoda.......
    To zwyciestwo moze troche schlodziloby glowy kibicow z rybnika, bo sa za bardzo pewni siebie
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bravo Unia ... jak dla mnie to jaskółki są zwycięscą tego mecz..... RKM wygrał dzięki sędziemu........ za chwilkępodam bieg po biegu i punkty.....
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.węgrzyk 5+1 (2*,0,2,1,0)
    2.Ryszka 0 (-,-,-,T,-)
    3.P.Karlsson 15 (3,3,3,3,3)
    4.Pawliczek 5 (1,1,0,0,3)
    5.M.Karlsson 13+1 (3,3,2,3,2*)
    6.Szmit 3 (1,0,0,-,2)
    7.Romanek 5 (3,1,0,u/w,1)


    9.G.Rempała 6 (0,2,1,2,1)
    10.Szczęch 1 (1,-,-,-,d4)
    11.Hove 7+1 (0,2*,1,2,2)
    12.Kużdżał 9 (2,3,1,3,w)
    13.Darkin 10 (2,2,1,3,1,1)
    14.M.Rempała 1 (up,-,-,1,-)
    15.Kołodziej 10+1 (0,3,2,2*,3)
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  8. Powrót do góry    #8
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:

    Karlssony wygrały nam mecz

    Nie prawda Kacper mecz wygrał wam sędzia:(

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To byl wspanialy mecz,niespodziewalem sie ze Unia tak dobrze zaprezentuje sie.Tym bardziej ze po 3 biegach bylo juz 13:5 dla RKM-u.Wielka szkoda :( :(
    Pozdrawiam


  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie prawda Karlsson wygrał nam mecz a nie sędzia:):)
    DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY
    Teraz trzeba wźiąść sie do pracy:):) bo inaczej nie ma szans na e-lige.
    Pozdrawiam.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bieg po biegu:

    1.(70.02)Romanek,Węgrzyk,Szczęch,G.Rempała 1:5 1:5
    2.(70.12)p.Karlsson,Kużdżał,Pawliczek,Howe 2:4 3:9
    3.(71.02)M.Karlsson,Darkin,Szmit,M.Rempała(up) 2:4 5:13
    4.(72.02)Kużdżał,Howe,Romanek,Węgrzyk 5:1 10:14
    5.(72.47)P.arlsson,Darkin,,Pawliczek,Kołodziej 2:4 12:18
    6.(72.69)M.Karlsson,G.Rempała,Kużdżał,Szmit 3:3 15:21
    7.(74.20)Kołodziej,Węgrzyk,Darkin,Romanek 4:2 19:23
    8.(72.80)P.Karlsson,Kołodziej,G.Rempała,Pawlicze k 3:3 22:26
    9.(72.85)Kużdżał,M.Karlsson,Howe,Szmit 4:2 26:28
    10.(74.56)Darkin,Kołodziej,Węgrzyk,Pawliczek 5:1 31:29
    11.(73.41)P.Karlsson,Howe,M.Rempała,Romanek(u/w) 3:3 34:32
    12.(73.91)M.Karlsson,G.Rempała,Kużdżał,Ryszka( t) 3:3 37:35
    -----------
    13.(74.22)Kołodziej,Szmit,Romanek,Szczęch 3:3 40:38
    14.(74.22)Pawliczek,Howe,G.Rempała,Węgrzyk 3:3 43:41
    15.(??.??)P.Karlsson,M.Karlsson,Darkin 1:5 44:46
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie brawa dla Unii - postawiłbym każde pieniądze ( przed meczem) ,że RKM wygra 10pkt. lub więcej.
    Pozdrawiam :)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kacper nie byłeś na meczu więc nie mów...

    w 11 biegu Romanek, który notorycznie ustawiał się pod skos, spowodował upadek M.Rempały na pierwszym łuku. Bieg został powturzony w cztero osobowym składzie. W powtórce na drugim wirażu Romanek zalicył upadek i słusznie został wykluczony. W trzecim podejściu "sędzia" Józef Piekarski (Toruń) puścił start gdy startowy ustawiał zawodników. Skończyło sięto tak że M.Karlsson najpierw potrącił kierownica startowego a potem życił motocyklem na starcie,a na końcu uderzył startowego w twarz. Za to powinnien zostać wykluczony do końca zawodów. ale antysędzia stwierdził że był to bład startowego i puścił bieg w pełnym skadzie.

    W biegu 15 podczas walki między Kużdżałem a M.Karlssonem na pierwszym łuku upadł zawodnik gości ( wyglądało to dość poważnie), sędzia zamiast być konsekfentnym i puścić całą czwórkę ( tak jak w 11 biegu) wykluczył Kużdżała który na pewno był w stanie powalczyć ze Szwedami.

    tak więc dziękujemy panie Piekarski z to że był pan 8 zawodnikiem RKM-u Rybnik....

    PIEKARSKI DO TORUNIA PIERNIKI SPRZEDAWAĆ A NIE ŻUŻEL SĘDZIOWAĆ.......!!!!

    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karlssonowie byli dzisiaj klasą dla siebie jednak sędzia pomógł troche Rybniczanom. W biegu 11, moim zdaniem!!, Romanek zachował się nie fair. Widząc że Karlsson jest daleko za Howe położył się na tor. Jak dla mnie powinnow być wykluczenie do końca zawodów za niesportowe zachowanie (może się myle,bo emocje jeszcze nie opadły ale to tak wyglądało). Faktem jest że Unia zgubiła troche punktów na początku meczu... upadek M.Rempały na ostatnim łuku (omały włos nie pokonał by Karlssona.. jednak nie wytrzymał presji), no i nieszczęsne ataki Kołodzieja na Darkina w 5 biegu (po co????) wykorzystał Pawliczek, który mimo wszystko faulował Kołodzieja za co dostał tylko!!! upomnienie (sędzia mógł spokojnie go wykluczyć).
    No cóż wynik poszedł w świat, życze Rybniczanom awansu do ekstraklasy a Uni... żeby już tak w głupi sposób nie traciła punktów!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NASZA UNIA NAJLEPSZA W POLSCE JEST NAJLEPSZA W POLSCE JEST NAJLEPSZA W POLSCE JEST!! :)

    szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda. mecz byl do wygrania gdyby nie "zawodnik" gosci- pan Piekarski... jesli chlopaki tak pojadą w meczu z Zieloną to mogą sprawic drugą niespodzianke (pierwsza to dzisiejszy mecz) i pokonac Falubaz.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja jeszcze dodam ze w biegu 5,na pierwszym wirazu Pawliczek bezpardonowo udezyl w motocykl J.Kolodzieja.O maly wlos Unista sie nie wywrocil.A.P dostal od sedziego tylko upomnienie.
    Szkoda mi jescze 3 wyscigu,w ktorym M.Rempala przez 3,5 okrazenia jechal przed M.Karlsonem,ale mlodemu Tarnowianiowi zabraklo doswiadczenia i upadl :(:(
    Pozdrawiam


  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekarski puszczał "okularnika" i jego krewkiego braciszka z lotnych startów !!!!! To skandal. Dla mnie moralnym zwycięzcą meczu jest Unia. Zgadzam się, że M. Karlsson powinien zostać wykluczony za uderzenie podprowadzającego. Ale przyznać też musicie, że tenże podprowadzający wcale sobie nie radził. Ja cieszę się, że Robert Kużdżał wreszcie udowodnił, że jeszcze się nie skończył. Jeździł jak za swoich najlepszych lat. Jego wykluczenie w 15 biegu było dyskusyjne, chociaż nie jestem pewien, czy dałby radę Szwedom. Piekarski pomógł RKM-owi !!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno unia ma wnieść protest odnośnie biegów 11 (..Karlsson) oraz 15 (wykluczenie Kużdżała). Nie wiem na ile to prawda... wyczytałem o tym na forum uni.
    Nie wypowiem się co do biegu 15 bo się zagapiłem, ale w biegu 11 sędzia dał popalić. Przecież widział (no chyba że jest ślepy) że startowy jeszcze nakazywał Karlssonowi podjechać bliżej taśmy startowen (zresztą co bieg tak było). Czy wogóle będzie protest, zobaczym. Żal chłopaków bo dzisiaj jeździli naprawde znakomicie zwłaszcza Kużdżał. Brawo Robert!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wcale nie

    Nasza Unia jest lepsza ;)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zachowanie Petera Karlssona w biegu 11 - karygodne, byla tu ewidetna wina startowego ale zawodnik powienien zjechac z toru i dopiero protestowac a nie zostawiac motor na srodku toru i narazac innych uczestnikow biegow

    mecz wygrali Karssonowie z pomaca sedziego ktory nie dopusicil Kuzdzala w 15 biegu do powtorki- to byl pierwszy wiraz ostra walka, malo miejsca wiec jak dla mnie decyzja sedziego byla dosc dziwna
    a Karlsson gdyby nie sprzet tez nie dal by sobie rady np z Marcinem Rempala w biegu 3, czy Darkinem, w biegu 9 rowniez Unia jechala na 5:1 i M.Karlssonowi pomogl tylko sprzet


    UNIA TEN MECZ "WYGRALA" :) i taka jest prawda

    BRAWO KUZDZAL !!!!!!!!!!!!!1

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Crumper
    Dołączył
    09-03-2002
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BEZ karlssonow to ten mecz byłby conajmniej 20 dla Unii punktami. Sedzia wam pomogl
    UNIA UNIA TARNOWSKA UNIA !!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BRAWO UNIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    TAKIEGO OBRAOTU SPRAWY CHYBA NIKT SIE NIE SPODZIEWAL ! Siedzac na czacie i relacjonujac mecz Stali na zywo widzialem ze po 3 pierwszych biegach jest 5:13 i wpisy ze unia wody nie zrobi, a pozniej jak unia zaczela odrabiac starty i wychodzic na prowadzenie widzialem jak szczeki opadaja i chedz do pisania niktorym kibicom z rybnika odchodzi.

    po 13 biegu : piszac caly czas "UNIA, UNIA - do Boju JASKOLKI" dostalem bana na chacie, ale nie to mnie najbardziej zmartwilo. Zmartwilo mnie to ze po 15 biegu wiecej punktow mial RKM, ale jak mowi powiedzenie - szczescie sprzyja lepszym ... powiedzmy ze mecz musialbyc ciekawy (przynjmniej wynik na to wskazuje - zdecydowanie). Koegom z Rybnika gratuluje zwyciestwa. A wszystkim tarnowianom - osiagniecia bardzo dobrego wyniku z potencjalnie bardzo mocnym przeciwnikiem chociaz domyslalm sie ze niedosyt pozostanie.

    a tak przy okazji to prosze o sciagniecie bana ;)

    jeszcze raz brawo Unia i RKM

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co dzisaj zobaczylem do przechodzi ludzkie pojecie . Nikt jeszcze nie wspomnial o pawliczku , zawodnik ma tak zle poukladne we lbie ze szok . Zawodnik ustawia sie ukosnie , tasma w gore a on zamiat jechac , to probowal wjechac w zawodnika unii . Sedzia nie dopuscil do wygrania zawodow przez unie bo jak by to wygladalo . Jak dalmnie unia wygral dzisajeszcze zawodny a rkm nie jest taki straszny na jakiego wyglada.A teraz pytanie do sedziego ile dzisaj wziol kasy od rkemu ?????

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM

    Na całe szczęscie dobrze sie skonczyło.Troche słabo adaś ale jestna pewno zmęczony.On pokaze naco go stac w meczu z zielonką

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    acha chciałem jeszcze dodać że P.Karlsson (znowu ten 11 bieg) uderzył w twarz kierownika startu !!! To jest postawa zawodowca???
    Wybaczcie ale ten mecz powinna wygrać Unia. Moralnie wygrała ale niestety wynik idzie w świat :(

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten protest Unii i tak nic nie da. Nie mamy siły przebicia "na górze". Szkoda tych dwóch punktów. Teraz można gdybać, czy wygralibyśmy, gdyby lepiej pojechał G.Rempała, Howe, gdyby M.Rempała dowiózł przynajmniej 2 punkty w tym feralnym biegu. Szkoda, na prawdę szkoda. Jeszcze raz gratulacje dla Unii, a zwłaszcza dla Roberta Kużdżała. !!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Protest nic wam nie da może powinniście wygrać ale wygrał Rybnik a co do Ramelowa to dostałeś bana za to że cały czas pisałeś Unia bez przerwy!!!Idzie napisać 3-5 razy ale nie więcej, sorry ale takie było moje zadanie Ramelow:).
    Pozdrawiam kibiców Jaskółek i RKM-u

  28. Powrót do góry    #28
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    domelx9

    Za takie przekręty to musiał wziasc bardzo duzo kasy;)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    an_ka ja bym się kłucił że w 11 biegu zawinił startowy. Przez cały mecz nakazywł Szwedom żeby podleżdzali pod taśmę i nie robili lotnych, oraz Romankowi żeby prostopadłe do taśmy a nie ukosem. Pokazywał śędziemu żeby nie puszczał biegu bo awodnik jest źle ustawiony, ale widać było że Piekarski na to bimbał i na wiele innych sytuacji też. Założe się że gdyby to w 11 biegu Howe albo Darkin uderzył podprowadzającego to by wylecieli do końca meczu na zbity pysk. No cóż wiadomo jest od zawsze że w całym polskim sporcie są równi i równiejsi..
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wracajac do tematu co to za tor dzis byl?????????
    czy ten sedzia nie widzial co sie dzialo ??? przeciez siedzac na pierwszym wirazu w niektorych momentach nie bylo widac co sie dzieje na torze - wszedzie pelno kurzu.....



    sedzia dal plame na calej lini a rybnik niech sie cieszy bo by dostal po d.... i to rowno (darzylam rkm sympatia ale po dzisiejszym ehhh....mam nadzieje ze jak emocje opadna znow bede mogla im spokojnie kibicowac)

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Protest i tak pewno nic nie da ... ale jak by protest zlozylo Opole to pewno by Karlssno został by odsunięty od paru meczów a sędzia też by się nie pozbierał... Ale jak znam życie to pan Grocki i tak nic w tej sprawie nie zrobi.. no cóż jak już pisałem wcześniej są równi i równiejsi
    1881469Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość - oficjalna strona ISQ
    Ukryta zawartość - oficjalna strona Black Panthersów
    Ukryta zawartość - mój zespół w FSL
    Ukryta zawartość - oficjalnia strona Frontu wyzwolenia II LO w królewskim mieście Tarnów

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    an_ka ja bym się kłucił że w 11 biegu zawinił startowy.(............) No cóż wiadomo jest od zawsze że w całym polskim sporcie są równi i równiejsi..


    Krufka zle sie wyrazilam (sorki) wina byla sedziego ze to puscil w momencie kiedy startowy jeszcze ustawial zawodnikow (karlssona) ale widac bylo ze szwed zachaczyl kaskiem o jego reke.........ale wina tu byla sedziego ze puscil bieg w momencie gdy nie byli wszycy przygotowani


    UNIA "WYGRALA" DZIS :)))))

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karlson jebaka!!!
    jak tak mozna przeciez on pownien byc wykluczony przynajmnie do konca meczu a nawet na kilka meczy!
    po takim meczu Unia sie zrehabilitowala za porazke w Rzeszowie!!
    prawda jest tak ze Karlssony i sedzia wygraly mecz Rybnikowi!
    gdyby chociaz sedzia byl ok to Rybnik by przegral jak nic!

    Rybniczanie !! i co zescie pieprzyli ze do 30 dostaniemy??
    ale mieliscie miny jak po 10 biegach przyegrywaliscie!!
    hahahah
    Z takim skladem w e-lidze mozecie sie wypalowac!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kacper ale za to 5 osob na okraglo isalo "RKM,RKM,RKM,RKM,RKM,RKM,RKM,RKM" i nie dostali bana, ale nie musisz sie tlumaczyc. Z wiadomych wzgledow rekinie nie dostali. Ciezko zeby rekin rekinowi dal bana. Ale ja to rozumiem naprawde. Nie mam zalu. Jednak i tak lambert informowal mnie na biezaco co sie dzialo :)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale żeście nas zniszczyli:):):) widać jak was nerwy zżerają że to Unia nie wygrała a co do e-ligi to spoko na pewno z taką jazdą jak dziś to nie mamy co szukać, ale mam nadzieje że to wpadka przy pracy:):).
    A co do Karlssonów bardzo mili panowie:) i Peter wymierzył sobie sam sprawiedliwość:). A decyzje sędziego są nieodwołalne
    DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY DZIĘKUJEMY ROW RYBNIK:):)

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Karlsson

    a tak nawiasem mowiac Karlsson przekroczyl 2 min , szkoda ze nie ma zegara na murawie , i tylko pare osob to widzalo ......

  37. Powrót do góry    #37
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ramelow

    Jak widzisz nie tylko w zuzlu sa równi i równiejsi na tym forum jest tak samo;)Niektorzy moderatorzy jak widzisz sa bardzo obiektywni;)

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do kibicow rkm

    w moim imieniu (ale mysle ze duzo kibicow UNII moglo by sie pod tym podpisac) prosilabym aby nastepnym razem nie demolowac nam stadionu i nie rzucac sie na siatke :P taka moja mala prosba - jak sie rzucilo 10 osob to ledwo co wytrzyywala opor hmmmmm do buszu na drzewo sie pohustac - na stadionie sie kibicuje i dopinguje swoja druzyne a nie wisi na siatkach - moze nie wszyscy wiedza.........

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    anka w 100 % popieram.

    ps : kacper - zdaje sobie sprawe ze teraz za kazde powtorzenie chodz raz jednego slowa na czacie bede wylatywal.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO AN_KA:
    Tor byl specjalnie taki bo Rybnik jezdfzi u siebie na barzdiej pzryczepnym.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO AN_KA:
    Tor byl specjalnie taki bo Rybnik jezdfzi u siebie na barzdiej pzryczepnym.
    eh drv ale to lekka przesada byla....nie sadzisz przeciez nic nie bylo widac :)


  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qrcze przegapiłem "Kronike" i relecje z meczu ale podobno w 15 biegu to jednak Micheal wpadł na brata. Nie było faulu Kużdżała. Sam nie widziałem!!! powtarzam tylko po kimś kto oglądał. Mam nadzieje że jutro puszczą mecz na kablówce i wtedy się "oficjalnie" wypowiem. ;)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tor

    podobnie jak dzisiaj tarnow na odwrot rekinm zrobil tor rzeszow uni przed wczoraj. Nie jest tajemnica (przynajmniej w rzeszowie), ze od czasu dopasowania sie do sprzetu przez niektorrych zqawodnikow stal jest na starcie malo kou do ogrania. Tak bylo w meczu z unia i to bylo lucze do zwyciestwa stali. Wdzialem jak trojanowski dzien wczesniej wcale sie nie scigal tylko wystartowal z 50 razy. I w czasie meczu juz nic nie musial porpawiac. Poporostu razem z siwym szli tak ze tylko mozna bylo ich plecy ogladac. To pokazuje ze stal jest mocna u siebie, ale nie na wyjazdach gdzie jzdzi bardzo zadko (np dzisiaj - kleska. Nie szli ze startu i po zawodach.)

    Mysle ze unia wykorzystala fakt ze jzdzila u siebie i przygotowala taki tor zeby rybnikowi nie lezal (nie widzialem, ale sie domyslam).

    W rzeszowie od kilku tyodni robi sie "przyczepny-beton" - hehehe, sprawdza sie :)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Szkoda , że Unia tego meczu nie wygrała.RKM miał
    podobnego farta jak Start w Opolu. Rację miał mój
    kumpel , który mówił ,że ekipa z Rybnika nie potrafi
    skutecznie jeździć na " betonie". Może to stanowić cenną
    wskazówkę dla innych druzyn w kolejnych spotkaniach.
    Rozpatrując szanse czołowych zespołów I ligi w aspekcie
    awansu do ekstraklasy , muszę stwierdzić , że na dzień
    dzisiejszy najlepiej prezentuje się Zielona Góra.
    Przed nami jeszcze jedna kolejka i cała runda
    rewanżowa , ale dotychczasowe mecze pokazują , że
    ZKŻ stanowi najbardziej wyrównany kolektyw.
    Meczu w Tarnowie oczywiście nie widziałem ( byłem
    w tym czasie w Gnieźnie) , ale jesli jest prawdą , to
    o czym wszyscy wspominają jakoby Karlsson chamsko
    potraktował kierownika startu ,słowa nagany należą
    się sędziemu.W przeciwieństwie do sędziego ze spotkania
    Apatora z Wybrzeżem ( wykluczył Jagusia za podobne
    przewinienie ) pan Piekarski zachował się jak facet bez
    jaj.



  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do toru dzisiaj, to w niektórych biegach nic nie było widać tak sypało. Po czym sędzia nakazywał "lekko zrosić" tor. Co wyglądało w ten sposób, że polewaczka, jak szalona, objeżdżała 2 kółka i tyle. Ledwo skończyła polewać a już było sucho.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •